PDA

Pogledaj cijelu verziju : I Am Alive



radeoN
16-07-2008, 19:03
http://www.shacknews.com/onearticle.x/53683

na prvi pogled zanimljiva survival-adventure igra od proizvođača Assassin's Creed-a
nema puno informacija osim videa iz linka

Flippy
16-07-2008, 19:04
Čini se ok igra. Odlična grafika. Očekujem dobru igru.

la50
16-07-2008, 19:14
kako dobro izgleda

kikl0p
17-07-2008, 12:05
izgleda predobro po ovom traileru
mislim da bi igra trebala izac na proljece 2009

CHOLIK
17-07-2008, 12:07
Iz trailera se vidi da će biti inovativna,vrlo dobre grafike,visoki stupanj interaktivnosti,a pošto je tu i Jade Raymond,ja ću je definitivno kupit.

Hellboy
17-07-2008, 12:10
izgleda dobro...no opet ovo je film...ne prikaz gameplaya...a ona bačena boca je izgledala jako jeftino kad je pala i odskočila...

mravojed20
17-07-2008, 12:20
Da, ovo nije gameplay, igra neće tako dobro izgledati.

Tsumetai Ryujin
17-07-2008, 12:37
Iz trailera se vidi da će biti inovativna,vrlo dobre grafike,visoki stupanj interaktivnosti,a pošto je tu i Jade Raymond,ja ću je definitivno kupit.
Po cemu si ti iz ovog trailera mogao zakljuciti da ce igra biti inovativna i imati visok stupanj interaktivnosti.

Dok ne vidim gameplay trailer ne mogu reci nista o ovoj igri.

m374L#34d
17-07-2008, 12:53
Prica mi izgleda poput price iz filma Cloverfield.
I onaj deo kada se vidi da se jedna zgrada naslonila na drugu zgradu to je potpuno ista scena iz filma.
Samo sto se film odigrava u New Yorku a ne u Chicagu.
Cekam da vidim kako ce igra na kraju ispasti, jer je trailer interesantan :D

ScorpiuS
17-07-2008, 13:26
Kad bi ono bile ingame scene to bi bilo fantastično. Najbliže fotorealističnosti što sam ikad vidio. Kakva će trebat mašina da ovo pokrene.

Hellboy
17-07-2008, 13:33
pa nije baš tako fensi...bolje izgledaju blizzardovi filmovi...

CHOLIK
17-07-2008, 19:29
Iz trailera se vidi da će biti inovativna,vrlo dobre grafike,visoki stupanj interaktivnosti,a pošto je tu i Jade Raymond,ja ću je definitivno kupit.
Po cemu si ti iz ovog trailera mogao zakljuciti da ce igra biti inovativna i imati visok stupanj interaktivnosti.

Dok ne vidim gameplay trailer ne mogu reci nista o ovoj igri.

Inovativna,jer ako je sudeći po videu,sumnjam da je bilo koja igra za priču imala neku čudnu katastrofu u Chicagu.A interaktivna jer će se,opet sudeći po videu,moć namamit protivnike u zamke koje su u okolišu,kao što je lik namamio one tipove na staklo i oni su propali jer je puklo.

Edit:da ne postam ponovo,molim te reci mi koju igru koja je imala čudnu katastrofu u Chicagu.Taj je grad po meni nedovoljno iskorišten u igrama.

Snake
17-07-2008, 19:43
Inovativna,jer ako je sudeći po videu,sumnjam da je bilo koja igra za priču imala neku čudnu katastrofu u Chicagu.A interaktivna jer će se,opet sudeći po videu,moć namamit protivnike u zamke koje su u okolišu,kao što je lik namamio one tipove na staklo i oni su propali jer je puklo.

HAH :rotfl: čudna katastrofa u igrama je najveći klišej
i ne možeš ništ sudit po traileru - tako bi onda mogao reć da je i Hellgate London interaktivan i zanimljiv, a svi dobro znaju kakav je promašaj. I svi dakako znaju kako su lijepo izgledali traileri.

RayDX
17-07-2008, 20:31
Kad bi ono bile ingame scene to bi bilo fantastično. Najbliže fotorealističnosti što sam ikad vidio. Kakva će trebat mašina da ovo pokrene.

Znači, nisi baš previše vidio kad ti je to zaključak? Ovo je pre-rendered movie, a daleko realističnije stvari postoje u toj domeni...