PDA

Pogledaj cijelu verziju : Trebam pomoc... plz



FUXY
16-07-2008, 13:35
Ekipa slusajte, imam kuma koji ima 50god. I hitno ga trebam naucit sluzit se kompjuterom.
Pa mi trebaju ak ima nekakvi programi koji bi mi u tome pomogli. Tipa igrica sa za misa ono kad treba kliknut jednom - dvaput.
I ak ima neko kakav prjedlog sto ce mi pomoc. Uzmite u obzir da on nezna nista, do jucet ga nije znao ni upalit.
Svaka pomoc bu mi dobro dosla...

Snake
16-07-2008, 15:48
nažalost ne može se sve preko noći naučit. kupi/posudi neku knjigu iz informatike za srednje ili osnovne škole pa nek pročita malo, tamo ima vježbe i sl. a neke knjige imaju i interaktivne cd-ove s podukama.
ako mu treba poduka radi posla, trebao bi upisat nekakav tečaj gdje će naučit osnove (znam nekoliko isto tako starijih ljudi koji su išli na tečaj za računalnog operatera). naravno to traje nekoliko mjeseci...

C
16-07-2008, 17:15
Nema takvih programa, u biti i ima, ali samo za neke programe, tipa naučiti se koristiti MS Wordom i sl.
Valjda ti neće biti teško tjedan dana ga učiti, neka svaki dan bude po sat-dva da ga učiš, pa on neka malo i sâm radi tu i tamo, jer će kasnije tako bolje naučiti (sam).