PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomoć oko PCP-a



C
16-07-2008, 01:56
Dakle, u zadnja tri dana nisam mogao nikako na web od PC Play-a, ni na forum, ni na bilo koji link od PCP-a.
Mislio sam da je PCP pao, pa tražio preko Google-a ako ima neka informacija, ali sve je OK.
I nikako ne mogu na PCP se spojiti, i iz zajefrkancije odem preko Anonymouse-a i sve šljaka normalno.
Sada pokušavam preko drugih browsera i ni jedan neće, a preko drugog hosta i IP-a hoće.
U glavnom dobivam samo poruku:

Problem loading page

Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at http://www.pcplay.hr

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Gran Paradiso is permitted to access the Web.

Try Again

Sada mi pada na pamet da nisam pobrao slučajno neki ban ili zabranu pristupa sa svog PC-a na PCP server?

Može pomoć?

W1k1n6
16-07-2008, 09:16
Dakle, u zadnja tri dana nisam mogao nikako na web od PC Play-a, ni na forum, ni na bilo koji link od PCP-a.
Mislio sam da je PCP pao, pa tražio preko Google-a ako ima neka informacija, ali sve je OK.
I nikako ne mogu na PCP se spojiti, i iz zajefrkancije odem preko Anonymouse-a i sve šljaka normalno.
Sada pokušavam preko drugih browsera i ni jedan neće, a preko drugog hosta i IP-a hoće.
U glavnom dobivam samo poruku:

Problem loading page

Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at http://www.pcplay.hr

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Gran Paradiso is permitted to access the Web.

Try Again

Sada mi pada na pamet da nisam pobrao slučajno neki ban ili zabranu pristupa sa svog PC-a na PCP server?

Može pomoć?

Ban sigurno nisi pobrao kad smo te stavili za moda :) Ne znamo o čemu se radi, mogu pitati webmastera ako ima nekih ideja.

C
16-07-2008, 14:43
OK, evo i dalje ne mogu normalno, tj. nikako na vaš server.
Samo ide "connecting..." i amen, nema ništa osim ove standardne poruke koju sam naveo u prošlom postu.
Samo preko drugog hosta i IP-a radi normalno, ali kao da mi se dâ stalno ići preko Anona...

Javi gospon gazda ako nešt' saznaš, ako ne do sutra u jutro, do 5 sati, idem ja na ćevape u B&H i neću imati prilike kontaktirati se na forum (pročitati postove), pa će moj ostanak tamo ovisiti o ćevapima (ako budu dobri), do oko 9. mjeseca, pa ima vremena, osim ako ćevapi budu loši, vraćam se ovamo odmah, ali bi volio prije polaska znati o čemu je riječ. :D

croat1gamer
17-07-2008, 11:47
meni se danas nije htjeo spojiti na pcp forum, niti na vidijev, niti na pcp stranicu :S

Hellboy
17-07-2008, 11:48
same here...probao sa više browsera i jednostavno sam dobijao timeout do prije par minuta...

croat1gamer
17-07-2008, 11:55
cini se da je na serveru od vidija isti problem, probao sam i na njihov

C
25-07-2008, 21:37
Sad je sve OK? U drugoj sam državi, na satelitskoj vezi na internetu i radi k'o raketa.