PDA

Pogledaj cijelu verziju : "navijace" treba u zatvor



Svinjoguz
16-07-2008, 00:17
sve mi se vise cini da klupski nogomet razjedinjuje RH, dodje tam neki mali bbb i istuce nekog treceg i nakraju se svi mrze kao da su hrvati razjedinjeni na 3 naroda zbog tih "navijaca"..
ja mislim da takve idiote treba dobro nalemat i opicit roditeljima od tih klinaca novcanu kaznu da ih oni nasamaraju...
zbog nogometa se svi mrze !!

Lord Jambrek
16-07-2008, 06:25
Treba takve bisere u logore. Nevjerojatno kakav je to debiliziam, sad nekog idu razbit jer navija za hajduk, rijeku ili štoveć. Baš to kaj veliš, praktički se cijepa sve na 3 dijela. Osim toga nema se ni kaj vidjet u klubskom nogometu, više se čita o mamićevim ispadima nego o dinamovim uspjesima ili kaj već.

la50
16-07-2008, 06:29
Treba takve bisere u logore. Nevjerojatno kakav je to debiliziam, sad nekog idu razbit jer navija za hajduk, rijeku ili štoveć. Baš to kaj veliš, praktički se cijepa sve na 3 dijela. Osim toga nema se ni kaj vidjet u klubskom nogometu, više se čita o mamićevim ispadima nego o dinamovim uspjesima ili kaj već.
:rotfl: ,al sve je istina

croat1gamer
16-07-2008, 08:05
a da ne govormo o (ne)prijateljskim utakmicama izmedu hrvatske i srbije, evo ti, svi hrvatski navijaci su se udruzili...
... a to je lose zbog toga sto ce onda tucnjave biti jos krvavije

btw. bas mi je drago sto nismo europski prvaci, onda bismo morali na sljedecem ep dokazati da smo zasluzili titulu, trebali bismo doci do cetvrtfinala sto nebismo

btw2. ja sam jedina osoba u gradu koja nije gledala niti jednu utakmicu hrvatske

Death By Sexy
16-07-2008, 09:04
najbolje je što su se našli u čakovcu i tu se pokali :rotfl:

ak razbiješ par izloga, faca i tramvaja ideš u zatvor i plaćaš tešku kaznu... ali ako pri tome imaš šal dinama il dragovoljca nikom ništa jer je to olakotna okolnost...

Maloki
16-07-2008, 09:35
DINAMO!!



:(

###DK###
16-07-2008, 09:59
Te tučnjave izbiju zbog nekoliko kretena koji se prave važni.
Poslije se to proširi na više njih ali sve izbija zbog nekolicine.

McPingvin_v2.0
16-07-2008, 11:08
DINAMO!!



:(
Fali ti "KURAC PIČKA".

*cough*

Ja sam skoro poginuo u Rijeci jer je jedan od nas 40 imao Dinamovu majicu. Sva sreća, riječani tako dobro igraju nogomet da mi lik nije mogao pogoditi glavu s nogom, iako se nisam micao i on je stajao iza mene.

croat1gamer
16-07-2008, 11:20
DINAMO!!



:(
Fali ti "prozor PIČKA".

*cough*

Ja sam skoro poginuo u Rijeci jer je jedan od nas 40 imao Dinamovu majicu. Sva sreća, riječani tako dobro igraju nogomet da mi lik nije mogao pogoditi glavu s nogom, iako se nisam micao i on je stajao iza mene.
sta ces :P dobro da smo losi s nogometom, barem ne koriste bejzbol palice jer imam osjecaj da bismo bili odlicni u tome, ali bi ti lose zavsio

K4ciga
17-07-2008, 20:53
To nisu navijači,to su osobe poremećene ličnosti i sa sindromom manje vrijednosti,kao i osobe koje su psihički labilne i koje samo traže izliku za tučnjavu.

bornathepicek
17-07-2008, 22:59
Gle to kaj je taj neki idiot kupio kapu u udruzi, nemora znacit da je BBB!!
DAJ SHVATITE TO VISE! To kaj oni idu na svaku prijestupnu utakmicu ne znaci da su navijaci!!!
KRU TE NEDO!
HEBOTE!!! :-x :-x

McPingvin_v2.0
17-07-2008, 23:46
FACO
E

Nightyx
18-07-2008, 08:55
Kaka 3 dijela sta vi pricate? XD

Svinjoguz
18-07-2008, 13:27
Kaka 3 dijela sta vi pricate? XD

slavonija, dalmacija, zagreb

bornathepicek
18-07-2008, 18:15
FACO
E
...
Aj se pokopaj neznas o cemu se prica uopce

Hellboy
18-07-2008, 19:44
FACO
E
...
Aj se pokopaj neznas o cemu se prica uopce
smijem? smijem...
BWAHAHAHAHAHAHAHAA :rotfl:

Hellboy
18-07-2008, 20:33
onak...zaboli me...ja sam pisao bwahahahahaha prije nego je Maja uopće došla na ovaj forum...ktnxbai...

Nightyx
18-07-2008, 21:01
Kaka 3 dijela sta vi pricate? XD

slavonija, dalmacija, zagreb

baah......ja mislio svinjče se cijepa.

Herr Schnitzel
18-07-2008, 21:09
Covjek koji ima 6000 postova i dosta je razuman i prijatan u razgovoru,ili covjek koji sve pise velikim slovima,u zabludi je i siluje smajlije...
O,ko je u pravu :(


Hah, on u godinu i sitno 6k, a ja u dvije i po godine mizernih 1370-ak... Makes you wonder...

Herr Schnitzel
18-07-2008, 21:32
Nisam samo pricao o post countu...


Ja jesam :D

Neven <R>
18-07-2008, 22:13
Tema, bilo bi zakon da se vratite na nju.

bornathepicek
19-07-2008, 12:50
Covjek koji ima 6000 postova i dosta je razuman i prijatan u razgovoru,ili covjek koji sve pise velikim slovima,u zabludi je i siluje smajlije...
O,ko je u pravu :(
Kako se neko uvlaci u moderatorov pakšu!
Frajeru da te uhvatim za noge da ne odes preduboko?

DrunkyDuck
19-07-2008, 14:23
Ja mislim da je za nasu kulturu itekako vazno nekome odgurati auto u more ili razbiti nos zbog sutanja lopte po travnjaku. Uzmite nam to i sto ostaje? 10kn za litru benzina i strani kapital. Natrag na spavanje braco.

_ZlayA_
19-07-2008, 15:45
Treba takve bisere u logore. Nevjerojatno kakav je to debiliziam, sad nekog idu razbit jer navija za hajduk, rijeku ili štoveć. Baš to kaj veliš, praktički se cijepa sve na 3 dijela. Osim toga nema se ni kaj vidjet u klubskom nogometu, više se čita o mamićevim ispadima nego o dinamovim uspjesima ili kaj već.
nama je vec sve podjeljeno na troje i bez nogometnih glubova :cry: :cry: :( ... a vi se jos zalite....

K4ciga
19-07-2008, 18:06
nama je vec sve podjeljeno na troje i bez nogometnih glubova :cry: :cry: :( ... a vi se jos zalite....
http://op-for.com/simpsons_nelson_haha2.jpg

croat1gamer
19-07-2008, 18:17
[quote="Lord Jambrek":1iv7o1ld]Treba takve bisere u logore. Nevjerojatno kakav je to debiliziam, sad nekog idu razbit jer navija za hajduk, rijeku ili štoveć. Baš to kaj veliš, praktički se cijepa sve na 3 dijela. Osim toga nema se ni kaj vidjet u klubskom nogometu, više se čita o mamićevim ispadima nego o dinamovim uspjesima ili kaj već.
nama je vec sve podjeljeno na troje i bez nogometnih glubova :cry: :cry: :( ... a vi se jos zalite....[/quote:1iv7o1ld]
pa barem je kod vas s razlozima, dok je kod nas bez razloga :(

bornathepicek
19-07-2008, 20:15
Stvar je u tome kaj vise od 70% nije bilo nikad na utakmici na navijackoj tribini(ma kvragu na utakmici uopce), i da ste bili pa da vidite koji je to gušt sigurno nebi otvarali ovakve teme.
Smisao navijaca je da se navija,izgubi glas na utakmici da bi podrzao svoje, a ne da se tuce iza toga i ja stojim i podrzavam to.To je to!
Nemoze se reci da su sviSnavijaci gamad koji okolo hodaju po gradu da bi nekoga natukli!

EDIT: jest da ce mi sad neki pametni doc:"Vecina je!" i da trkeljam gluposti.

Neven <R>
19-07-2008, 21:25
Je'l da? Ali zato ACAB i razne "pjesmice" o policiji, drugim narodima itd. su ok.

bornathepicek
19-07-2008, 21:34
Je'l da? Ali zato ACAB i razne "pjesmice" o policiji, drugim narodima itd. su ok.
Gle ako ti toliko smetaju te pjesme o policiji onda stvarno neznam sta da ti kazem...
Ti obozavas recimo kad igras nogomet na svojem skolskom ili negdje drugdje pa se neki fosil sjeti nazvat policiju, pa ti policija fino dode srat(te jos kad dode neko krme od policajca i sere ti sta napucavas loptu tako jako(ovo nisam rekao ko da su svi takvi))...
Te da su ti policajci toliko korumpirani(čast iznimkama). Ne citas novine?

Neven <R>
19-07-2008, 21:35
Aha kužim policajce se može generalizirati, a navijače ne. Licemjerje ftw

bornathepicek
19-07-2008, 21:39
Gle stvar je u tome da je to pjesma, to podize atmosferu na tribini, malo je onih koji to stvarno misle...

EDIT: dobro neznam kolko je onih koji to stvarno misle, al stvar je u tome da je to samo pjesma,uzvik,deranje...To je isto kao da se deda s neke druge tribine zadere:"Balaban mamin sine neznas hodat a igrao bi nogomet".

K4ciga
20-07-2008, 01:14
Gle ako ti toliko smetaju te pjesme o policiji onda stvarno neznam sta da ti kazem...
Da,smetaju mi.

Ti obozavas recimo kad igras nogomet na svojem skolskom ili negdje drugdje pa se neki fosil sjeti nazvat policiju, pa ti policija fino dode srat(te jos kad dode neko krme od policajca i sere ti sta napucavas loptu tako jako
Ti misliš da policajci uživaju u tome? Misliš da bi oni radije kenjali tinejdžerima nego bili doma sa obitelji? Vjeruj mi,ako itko tu treba biti kriv,onda je to taj "fosil" koji je nazvao policiju.Policajci imaju dužnost doći na takve stvari,te riješiti to.Možeš li zamisliti kakva bi bila hajka da policajac ne dođe,iako je bio pozvan? Neznam za tebe,al' ja već vidim kričavi naslov u 24sata.

Te da su ti policajci toliko korumpirani(čast iznimkama). Ne citas novine?

Čitam 3-4 dnevnih novina,uz to što pratim većinu internet portala.Ah,opet taj naš narod.Od 10 stvari koje policija napravi - 8 dobrih i 2 loših - narod zapamti samo one dvije loše.Istina - ima iznimaka,neki policajci su zbilja korumpirani,ali zašto novine ne pišu o policijskoj intervenciji u kojoj je,primjerice,zapljenjeno 55kg heroina?

Herr Schnitzel
20-07-2008, 09:54
S
Te da su ti policajci toliko korumpirani(čast iznimkama). Ne citas novine?

Čitam 3-4 dnevnih novina,uz to što pratim većinu internet portala.Ah,opet taj naš narod.Od 10 stvari koje policija napravi - 8 dobrih i 2 loših - narod zapamti samo one dvije loše.Istina - ima iznimaka,neki policajci su zbilja korumpirani,ali zašto novine ne pišu o policijskoj intervenciji u kojoj je,primjerice,zapljenjeno 55kg heroina?


Pisu, ali na tamo negdje 55. strani, onaj mali dio od 100 znakova.

Svinjoguz
20-07-2008, 11:20
ili 13,5 tona mare danas :D

Nodakim
24-07-2008, 22:58
Ane,ne mozemo kriviti stanje u drzavi za takve debilizme...to je cisto... u covjekovoj prirodi,i nema veze sa Balkanom...
WTF fali Englezima?Zive lose?Svi kradu od drzave?Ne...pa zasto su onda takvi huligani?
Ali zato je velika sansa da dugo zavrsis u bajboku ako nesto ovakvo napravis,pa se kontrolisu...



a gle ruse...to su fakat huligani ali onako...tuče se dogovaraju na livadama i koriste samo šake....mora biti jedank broj ljudi na svakoj strani..ili nema šore..mislim ok imaju oni ambushe i to..ali nije to da nose pistolje i budu frajeri nego kradu ova obilježja kluba i onda pale na stadionima..tako i rade ćesi i poljaci(neki barem xD)

cham3leon
28-07-2008, 12:29
Sad ću ja po običaju probat sažet sva moja mišljenja o ovoj temi u 1 post:

Domaća nogometna liga je sjajan paravan za domaću mafiju, i sjajna isprika za obične štemere iz kvarta da se poubijaju (iako nema veze s nogometom).

Koji je smisao uopće pratit ligu u kojoj svake godine pobijedi Dinamo, i onda BBB slave ko da im je prvi put?

1. HNL je samo još jedan medij centralizacije naše države, još jedan segment u kojem Zagreb pokazuje da je ostatak države samo njegovo predgrađe.

I zašto se Dinamu nakon tolikih divljačkih navijačkih nereda već jednom ne zabrani sudjelovanje u europskim natjecanjima? A mogli bi i iz domaćih. (Naravno, znam zašto, jer je to Bandićev klub, kojeg ne mogu uništiti ni seljačine poput Mamića.

W1k1n6
29-07-2008, 00:52
Dinamo je u cijelosti Mamićev, Bandića tu i tamo moraju poslušati jer im grad iznajmljuje stadion. Problem nije u centralizaciji nogometa u Zagrebu, to jednostavno nije istina, jer je Dinamo (usprkos Mamićima) najbliži tržišnoj ekonomiji koja nedostaje drugim klubovima koji i dalje pokušavaju sisati socijalne jasle. Drugi hrvatski klubovi će se umiješati u ozbiljniju trku s Dinamom tek kada okupe ljude koji će znati kako uložiti svoju lovu da im se kroz par godina oplodi kako bi mogli nešto i zaraditi. Mamić puno kupuje i naoko puno riskira, ali stvaranjem par svjetskih igrača svakih par godina i njihovom prodajom u pravom trenutku okrene veliku lovu, a ostaje mu redovno za dovlačenje novih talenata. Drugi uglavnom funkcioniraju tako da jedva čekaju da prodaju svojeg jedinog kvalitetnog igrača da bi mogli platiti struju i kukaju kako bi im država trebala pomoći. E pa ne može više. Hajduk je veliki klub, ali još uvijek se fura na socijalizam, Rijeka ima volje ali nema znanja pa dosta troši na nove igrače, previše kupuje, premalo prodaje, Varteks je svojevremeno izvrsno krenuo, ali smrću legendarnog direktora Herjavca sve je stalo, u Osijeku se kao i u njihovom gradskom poglavarstvu ne zna tko plaća ali svi piju i tako dalje. Jedina nada za hrvatski nogomet je, koliko god to stravično zvučalo, po jedan Mamić svakome (kad se već ne može naći Abramoviće) :)
No prava stvarnost našeg nogometa su navijači. Kad su 90-e postavljane barikade na putu od Zagreba prema Splitu svi su se herojski udružili s juga i sjevera da ih uklone. Sada su na mjestu barikada "sačekuše" na kojima djeca tih heroja jedni drugima razbijaju glave. Koji je izlaz iz toga? Engleska iskustva pokazuju da s divljacima pali samo represija. Stravične novčane i zatvorske kazne koje se dosuđuju promptno, riješiti će sve ono što psihologija i sociologija niti ne kuže a kamoli da rješavaju.

cham3leon
29-07-2008, 07:07
Je, istina. Naši navijači se ujedine i kada su svjetska i europska prvenstva, ali kada se ne mogu "boriti" za državu, onda će to za svoje klubove, kad nema koga drugog, namlatit će vlastitog brata.
Represija zvuči kao očajničko rješenje "čistom silom", ali bolje to nego ništa, pogotovo ako je u Engleskoj funkcioniralo.
E sad, meni se čini da je problem u tome što kod divljaštva navijača, klupski vrhovi ne mogu ništa. Moguće je da više rangirani ljudi iz navijačkih skupina imaju veze, pa im ne možeš zabranit putovanje na utakmice u Hrvatskoj i van nje.
A ponašanje navijača je najvažniji nogometni problem u RH, jer nas uvijek uspiju predstaviti kao ludu i divlju gamad s Balkana, iako naravno, takvi nismo (uglavnom :) ).

I gdje je sad u takvom predstavljanju vlastite zemlje taj silni patriotizam kojim se većina navijača diči i ponosi? Pogotovo kad se inače smatraju domoljubima i slušaju Thompsona, itd.

W1k1n6
29-07-2008, 10:45
Inače me nevjerojatno fascinira kako u SAD, gdje te ubiju za pet centi ako se nađeš u krivo vrijeme na krivom mjestu, nema uopće navijačkog nasilja u sportu. Navijači često sjede na utakmicama NBA, NHL i NFL izmiješani, navijaju, urlaju, trube, sviraju i ludiraju se do bola, a jedini koji se pomlate su igrači.

cham3leon
29-07-2008, 11:10
Inače me nevjerojatno fascinira kako u SAD, gdje te ubiju za pet centi ako se nađeš u krivo vrijeme na krivom mjestu, nema uopće navijačkog nasilja u sportu. Navijači često sjede na utakmicama NBA, NHL i NFL izmiješani, navijaju, urlaju, trube, sviraju i ludiraju se do bola, a jedini koji se pomlate su igrači.

Da, interesantno, možda oni stres ispuhuju na druge načine. No oni mi se ne čine kao ljudi koji su patetično predani svom klubu, barem ne toliko da bi omalovažavali navijače ostalih klubova (u bilo kojem popularnom američkom sportu).

seahawk37
29-07-2008, 11:13
Da, interesantno, možda oni stres ispuhuju na druge načine. No oni mi se ne čine kao ljudi koji su patetično predani svom klubu, barem ne toliko da bi omalovažavali navijače ostalih klubova (u bilo kojem popularnom američkom sportu).
zar je cilj navijanja omalovazavanje drugih? nasi su specijalisti u tome al to nije navijanje

cham3leon
29-07-2008, 11:22
Da, interesantno, možda oni stres ispuhuju na druge načine. No oni mi se ne čine kao ljudi koji su patetično predani svom klubu, barem ne toliko da bi omalovažavali navijače ostalih klubova (u bilo kojem popularnom američkom sportu).
zar je cilj navijanja omalovazavanje drugih? nasi su specijalisti u tome al to nije navijanje

Ne, nije, isto tako navijanje nije mlaćenje pripadnika ostalih navijačkih skupina, luđačke bakljade ni formiranje kukastih križeva i ostalih oblika na tribini, kao ni ostatak suludih aktivnosti kojima se bave naši "navijači".

Mirko L
29-07-2008, 15:53
meni to također ide na živce.više nemoš ni doć na utakmicu hajduka i dinama da ti neko ne razbije auto ili rebra.

(ja san za hajduk)
moj stari ima zagrebačku registraciju jer mu je to auto od firme koja je u zagrebu.
i sad,kad mi idemo na poljud gledat utakmicu,moramo sakrit auto nekih 500km od stadiona i pješačit do tamo dok nan čašice na nogama ne iskoče.

pa bože,pa šta i da navijan za dinamo?

ljudi koji navijaju za dinamo žive u zagrebu.pa neće valjda,bogati,navijat za hajduk??e!
šta se odma moraju :kill:

Electromaster
03-08-2008, 19:17
Inače me nevjerojatno fascinira kako u SAD, gdje te ubiju za pet centi ako se nađeš u krivo vrijeme na krivom mjestu, nema uopće navijačkog nasilja u sportu. Navijači često sjede na utakmicama NBA, NHL i NFL izmiješani, navijaju, urlaju, trube, sviraju i ludiraju se do bola, a jedini koji se pomlate su igrači.

Da, interesantno, možda oni stres ispuhuju na druge načine.

Pa da, samo pogledaj ovaj W1k1n6ov post koji si qoutao... :P

seahawk37
03-08-2008, 19:18
kad bi pozatvorili sve huligane onda bi nam stadioni zjapili prazni

Electromaster
03-08-2008, 19:19
Ima i tu istine...

Herr Schnitzel
03-08-2008, 19:54
Bolje prazan stadion nego krvav stadion. Ili ne?

Vedro
03-08-2008, 20:00
Treba njih sve u komunu poslat,ti likovi koji rade sranja su obični pijanci i narkomani,sigurno,pa normalan se sigurno nebi išao tuć,palit,razbijat...za njih je komuna a ne nogometni stadion.

###DK###
03-08-2008, 20:06
Misle da ispadaju frajeri.
Nije njima do navijanja.

Čux
04-08-2008, 11:55
u onoj emisiji o navijačima u HR i srbiji, pital lik navijače partizana neš o klubu, a oni njemu: Nogomet ?!? ma jebeš nogomet

cham3leon
08-08-2008, 21:10
Mislim, ja to ne kužim, ali ja idem na utakmicu baš da gledam nogomet, ne?
A ima onih koji skoče pred cijelu tribinu, okrenu leđa terenu, i "dirigiraju" navijačima da pjevaju. I recite vi meni onda gdje je tu nogomet?

seahawk37
08-08-2008, 21:13
pametni HNS
http://www.net.hr/sport/page/2008/08/07/0393006.html

Herr Schnitzel
09-08-2008, 18:10
http://www.net.hr/2008/08/07/0396007.17.jpg

Ovakvim ljudima je samo jedno prikladno mjesto... Pocinje sa "U", a zavrsava sa "mobolnica".

Ma kvragu. Rispekt. :pray: Ne nalazis ovakve svaki dan.

seahawk37
09-08-2008, 18:24
jesi pročito? 96 ljudi umrlo od gušenja

croat1gamer
09-08-2008, 18:34
:o 96 ljudi, ovo je morbidno, isli na utakmicu svojeg kluba, i ugusili se u masi, nije mi jasno kako to da nitko nije reagirao?

ali ovo sto ce napraviti kod nas ce biti pisurija, jer kao prvo: nasi huligani nemaju nikakve manire (ovi u engleskoj imaju nekakve barem) a drugo: zamislite sliku: crvena zvezda protiv dinama (sukobi su garantirani) : huligani se tuku na igralistu, dok igraci, sudci, osiguranje i normalan puk sjedi na gledalistu i gleda

seahawk37
09-08-2008, 18:41
ma mi cemo se tako osramotit u europi ako maknu ograde, to ce bit stalni prekidi tekme a nasi klubovi i HNS ce placat masne pare zbog toga, stvarno ne shvacam zasto pustaju zivotinje iz kaveza...

Herr Schnitzel
10-08-2008, 10:05
ma mi cemo se tako osramotit u europi ako maknu ograde, to ce bit stalni prekidi tekme a nasi klubovi i HNS ce placat masne pare zbog toga, stvarno ne shvacam zasto pustaju zivotinje iz kaveza...
Ne da im se placat popravke.


Har har.

narf
10-08-2008, 22:33
nek se gone u 3pm.. danas je izać van u Zagrebu slično cod4 serveru s 32 igrača, deathmatch.

cham3leon
08-09-2008, 09:28
Ne čudi me da se čovjek može ugušiti u masi. zadnji put kad sam išao na utakmicu, masa je bila toliko gusta pri ulasku na tribine da nisam mogao ni mrdnut malim prstom. Doslovce rijeka ljudi.

Cthulhu
08-09-2008, 10:32
ja sam jedina osoba u gradu koja nije gledala niti jednu utakmicu hrvatske
same here...

omgfz
08-09-2008, 13:12
Kako je bilo nekada, to je danas sjajno. Torcida i BBB se redovito mlate i to je dio njihovog života, kad su vec izabrali da budu ''ultrasi''. Njima jednostavno adrenalin proradi u takvim situacijama. Mislite li vi da ijednog, od tih pojedinaca, boli neka stvar sto će nekome naštetiti i sl.? Kad si u grupi, jednostavno ne razmisljas.

Sjećam se kad je Dinamo dolazio na gostovanje u moj mali grad, na jugu Dalmacije. Zajedno s njima dosao je i BBB, a s BBB-om Torcida, i naravno, mnogi su zavrsili u bolnici sto od posjekotina od stakla, sto od udaraca, a pritom je zapaljen i BBB-ov klub s molotovljevim koktelom. O cemu mi pricamo? Niti englezi nisu uspijeli iskorijeniti huliganizam, niti ćemo mi.

cham3leon
09-09-2008, 15:08
Evo, neki dan je bilo na televiziji nakon nekih navijačkih nereda u Italiji vijest da će Italija sve navijačke skupine odsad smatrati KRIMINALNIM organizacijama, i službeno više neće postojati. Sigurno bi puno pomoglo da se i kod nas to napravi, ovako navijačke skupine dobivaju svakojake povlastice od vlade, a da ne govorim o silnoj korupciji koja se vjerojatno provlači između visoko pozicioniranih navijača u navijačkim skupinama i "navijača" u državnoj službi (možda i vladi).

Arbiter of Change
09-09-2008, 15:14
Pretpostavljam da je to u nas još teže izvedivo jer se svi "podmazuju" kad zatreba da ne prođe takvo nešto.

Nodakim
09-09-2008, 15:59
rekao mu stari da sada u centru zagreba(nekome trgu,nisam zapamtio) napali BBB engleze i prebili do bola...dosla sada valjda vec murija

Deadwalker
09-09-2008, 16:25
rekao mu stari da sada u centru zagreba(nekome trgu,nisam zapamtio) napali BBB engleze i prebili do bola...dosla sada valjda vec murija

i sad će opet biti problema...zajebavat će nas UEFA, FIFA i sl. Jos na kraju će nasa repka morat igrat bez svojih navijača na tribinama...

majstoro
09-09-2008, 20:58
lako je vama kako je nama u BIH
grad u kojem ja zivim podjeljen je na 2 strane(ljeva i desna obala) ljeva su muslimani a desna hrvati
onda ima jos podjela u ostatku zemlje

Nodakim
09-09-2008, 21:18
svaka država ima podjele po skupinama i idiota...

ZorgTheBorg
11-09-2008, 08:44
Naravno da ih treba sve u zatvor. Mislim da takvi huligani ne zaslužuju ime "navijači", jer "ubij, ubij, ubij" ne sliči navijanju... kao ni bezumna tučnjava. Takvo što je daleko izvan svih okvira sporta. Čast poštenim navijačima koji su došli gledati udaranje lopte, a ne bližnjega svoga.

Cthulhu
11-09-2008, 10:34
ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...

narf
11-09-2008, 11:02
ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...

davno je prestao biti samo sport.. sad je više showbusiness nego išta drugo.

W1k1n6
11-09-2008, 11:18
Jučer bila opaka tučnjava na Trgu žrtava u Zagrebu, mlatili se naši i engleski navijači prvo u tramvaju, a onda izašli van i nastavili makljažu točno ispred Doma zdravlja. Iznad letili helikopteri, uletila murija, ne znam kako je završilo. Kasnije na vijestima rekli kako se naši i engleski navijači druže, skupa cugaju i tuku jedino pjesmama. To bi sve trebalo na prisilni rad da rade nešto opće korisno, recimo krče zarasle šikare na otocima kako bi putevi bili prohodni za vatrogasna vozila u slučaju požara. Puste ih kad završe svoj otok :)

The Boz
11-09-2008, 11:22
Ja bi da navijači čiste minska polja. Trkom kroz njih. Rambo style.

seahawk37
11-09-2008, 13:30
ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...
hah a koji je sport posten :(

Mordor
21-10-2008, 17:54
navijaci koji sebe zovu navijacima a rade nerede na utakmicama,tuku se,vicu svakakve uvredljive stvari...mogu slobodno se prestat zvat navijacima.ja jos nisam dosada vidio navijaca koji ne radi nerede na utakmicama,osim nekih normalnih ljudi al ima ih malo tih normalnih navijaca.triba tim sta rade nerede stati na kraj i kaznit ih sta se stroze moze!

Babitz
22-10-2008, 07:19
ma sam nogomet bi trebalo zabraniti,davno je to prestao biti pošten sport...

davno je prestao biti samo sport.. sad je više showbusiness nego išta drugo.
Rofl.
Danas je sve šoubiz. Od sporta generalno, do glazbe i filmova...

Mirko L
22-10-2008, 07:28
navijaci koji sebe zovu navijacima a rade nerede na utakmicama,tuku se,vicu svakakve uvredljive stvari...mogu slobodno se prestat zvat navijacima.ja jos nisam dosada vidio navijaca koji ne radi nerede na utakmicama,osim nekih normalnih ljudi al ima ih malo tih normalnih navijaca.triba tim sta rade nerede stati na kraj i kaznit ih sta se stroze moze!

pa tako je.ja dođen ka normalan čovik gledat utakmicu hajduka,onako iz zabave,kad ono vriđanje,huliganstvo i slične stvari.
i oni se idu tuč sa ljudima koji na navijaju za drugi klub baš zato šta navijaju za drugi klub!jel vi možete svatit kako je ovo besmisleno?
ka ono,neko se rodija u zagrebu i mora navijat za hajduk,inače će ga navijači istuč...katastrofa
jer,oni i prije nego dođu na utakmicu vjerojatno kažu''amo radit nerede''!znači,oni nisu došli gledat utakmicu,njima je plan radit nerede i za to su platili

pimp
22-10-2008, 09:41
Otvoreno pismo gospođi Đurđi Adlešić


Poštovana potpredsjednice Vlade Republike Hrvatske

Osjećamo se obavezni reagirati na nedavne najave promjena Zakona o spriječavanju nereda na sportskim borilištima i drugih zakonskih riješenja kojima bi se reguliralo ponašanje navijača. Smatramo najavljene promjene i propise koji će tek biti uvedeni potpuno neprimjerenim, nesrazmjernim općenitoj zakonskoj situaciji u Hrvatskoj, a u krajnjoj liniji i neustavnim.


Jeste li, gospođo Adlešić, pogledali oko sebe u prostorijama Vlade Republike Hrvatske, Sabora i Vaše stranke prije nego ste okrenuli prst prema navijačima i proglasili ih najvećim problemom Republike Hrvatske? Jeste li pročitali novine prije nego ste u njima proglasili sve navijače huliganima, propalicama i kriminalcima?


Mislite li stvarno da je primjereno uvoditi nove zakone o navijačima i baviti se tim pitanjem dok je Zagrebačka burza pred slomom, recesija u punom zamahu, korupcija na vlasti, a osuđeni kriminalci bježe u druge države pred zakonom?
S druge strane, jeste li upoznati sa Kaznenim zakonom Republike Hrvatske i uobičajenoj razini kazni u Republici Hrvatskoj? Zašto se iznimke uvode baš za navijače? Nije li bilo primjerenije da ste uzeli putovnicu dr. Šimiću, koji je osuđen od suda Republike Hrvatske na dugogodišnju zatvorsku kaznu, umjesto da se sila demonstrira na navijačima?
Ne bi li bilo primjerenije zakonsko riješenje zabraniti pedofilima pristup vrtićima, nego navijače udaljavati od stadiona? Jesu li navijači stvarno veći državni problem od silovatelja, pedofila, ubojica i reketara? Zašto navijači imaju prioritet u policijskom poslu ispred nalaženja krivaca i nalogodavce za pretučene Miljuša, Rađenovića i Galinca? Zašto još uvijek niste našli ubojice Luke Ritza ili Ivane Hodak?


Je li to zato što je najlakše sakriti se iza navijača i zanemariti sve druge probleme koje država ima, a u fokus javnosti baciti navijače? Ili je ipak zato što bi se uhićenja u drugim slučajevima mogla dogoditi predaleko od Maksimira, a preblizu Markovom trgu?


Veoma dobro znate brojeve navijača sa zabranama, ali nas zanima koliko je policajaca do sad procesuirano zbog prekomjerne uporabe sile? Mislite li stvarno da su svi navijači kriminalci, a svi policajci tratinčice? Koliko dugo će neki od članova naše skupine čekati odgovor na zahtjev za provjeru ustavnosti prvotnog zakona o navijačima?
Mislite li da će se agresivna manjina navijača smiriti ako pooštrite represiju i na silu odgovorite silom? Mislite da li da će netko gledati HNL ako sa njega potjerate navijače? Ili simpatizere koje sa stadiona ni danas ne tjeraju navijači, nego derutni stadioni, kriminalci u foteljama i korumpirani suci?


Bit ćemo najsretniji kada postanemo najveći problem ove države, ali danas mi to nismo. Kada riješite problem korupcije na najvišem nivou, umjesto da osuđujete studente zbog pokojeg ispita, kada riješite problem mafije, umjesto da to pompozno najavljujete na televiziji, kada neće postojati mogućnost da se iz šetnje gradom nikad ne vratimo, kada na natječaju ne pobjedi Jure Radić, a premijer ne stavi na ruku sat koji vrijedi kao 20 njegovih mjesečnih plaća, skrušeno ćemo se ispričati i proglasiti sami sebe najvećim državnim problemom. Do tada se vi držite svoje fotelje za koju ste se tako gorljivo borili, nauštrb vaših birača, a pustite navijače da uživaju u jedinoj radosti koju kraj ovakve države imaju.


Ako je izlika za nove mjere ugled Republike Hrvatske, predlažemo da prvu putovnicu ostavite kod kuće u ormaru prije nego odete u Englesku tražiti odgovore od pravosudnih organa države čiji navijači sruše do temelja prvi grad u koji uđu nakon što prijeđu La Manche, a navijački sukobi su najnormalnija stvar, iako ih ne vidite u izravnom prijenosu velebnih stadiona. Nakon toga uzmite putovnicu ministru vanjskih poslova, prije nego idući put zaboravi o kojim poglavljima Hrvatska raspravlja. Slijedeći bi možda mogao biti potpredsjednik Sabora zbog kojeg bi stranci mogli pomisliti da RH promiče alkoholizam. Bivšeg i predbivšeg ministra unutarnjih poslova da ni ne spominjemo, ni po vertikali, ni po horizontali, ma što god to značilo.


Ali nema veze gospođo Adlešić, Vi samo služite kao parodija kojoj će se narod zabavljati kako ne bi razmišljao o bitnim problemima, možda vam dr. Ivo udjeli koju foteljicu i na slijedećim izborima za nagradu ukoliko ih uopće i dobijete. Ako ispružite šapu, možda dobijete i keks. A za nas ne brinite, doživjeli smo i puno gore represije i puno gore predsjednike i ministre, i znate što? Oni su otišli, a mi smo još uvijek na stadionu. I nemamo namjeru otići s njega...

Klub Navijača BBB

Herr Schnitzel
22-10-2008, 11:27
Sve je to divno i krasno, ali cinjenica da niste najveci problem ove drzave ne znaci da morate uopce biti problem.
Stvar je da se veliki broj ljudi ne zna ponasati na stadionu, i treba ih udaljiti s tog mjesta.

Čux
22-10-2008, 14:09
zanimljivo je da svaki put kad neko veli da "navijači" rade sranja i da to treba rješit, isti odma počnu s spikama da je u državi trulo sve po redu... kakve pak to ima veze s tim da ovi preokrenu pol grada ?

da imalo drže do normalnih navijača sami bi odstranili ove pacijente iz svojih redova, al izgleda da 99% njih upravo i sebe ubraja pod dotične pacijente tak da je mala vjerojatnost za to.

najviše me nervira kad odu van granice i onda pizdariju naprave, takvima treba zabranit iz rupe izać

Khorne
22-10-2008, 15:17
Ajde ne seruckajte stalno protiv navijaca,ispada da su u ovoj drzavi najveci problem navijaci a to nije nista naspram sranjima u kakvim je trenutno Hrvatska.A najsmjesniji su mi oni koji govore da se nogomet ukine,da nema postenog sporta,pa da neka ukinu i nek svi idu kržljat i trulit 24 sata na dan za kompjuter.Dok u Vukovaru neko razbije đački dom svi samo sjede i komentiraju a navijaci su ti koji su krenuli u prosvjed i opet ce ako treba,samo se puno sere po navijacima a ne vide se pravi problemi drzave.DA, UKINITE SPORT DA SVI ZAJEDNO MOZEMO TRULITI ZABARIKADIRANI U KUCAMA DROGIRAJUCI SE DO KRAJA ZIVOTA!!!!! :yuck:

Khorne
22-10-2008, 15:21
zanimljivo je da svaki put kad neko veli da "navijači" rade sranja i da to treba rješit, isti odma počnu s spikama da je u državi trulo sve po redu... kakve pak to ima veze s tim da ovi preokrenu pol grada ?

da imalo drže do normalnih navijača sami bi odstranili ove pacijente iz svojih redova, al izgleda da 99% njih upravo i sebe ubraja pod dotične pacijente tak da je mala vjerojatnost za to.

najviše me nervira kad odu van granice i onda pizdariju naprave, takvima treba zabranit iz rupe izać

Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...
:thumbs1:

Neven <R>
22-10-2008, 16:35
Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...
:thumbs1:

Bitno da je ovo forum za raspravljanje i iznošenje svog mišljenja.

Nego, idem se ja dalje drogirati i sjediti za kompom 24/7 pošto su po tebi takvi svi koji ne vole sport i nisu navijači.

Čux
22-10-2008, 16:36
da je država u banani ti svi znamo, nisi izmislio toplu vodu, al mi nije jasno kakve to sad veze ima s ovim konkretnim problemom, čak mi se čini da neki to smatraju i opravdanjem za razne pizdarije koje rade i to što ima većih problema od ovog niše ne umanjuje ovaj dotični. Stvarno reklama koju svaka nacija može poželjet samo i onda takvi sebe nazivaju velikim "hrvatima" :yuck: :yuck: :yuck:

zabranit nogomet ?! živa glupost, takvima netreba povod za radit sranja, čak štoviše to opće ni nema apsolutno nikakve veze s nogometom. problema ima dosta ali zadnja stvar koja nam treba su dodatni problemi poput ovih.

ne kažem da su ostali išta bolji, ima i većih debila od naših, al to nije nikakvo opravdanje.

Khorne
22-10-2008, 16:42
da je država u banani ti svi znamo, nisi izmislio toplu vodu, al mi nije jasno kakve to sad veze ima s ovim konkretnim problemom, čak mi se čini da neki to smatraju i opravdanjem za razne pizdarije koje rade i to što ima većih problema od ovog niše ne umanjuje ovaj dotični. Stvarno reklama koju svaka nacija može poželjet samo i onda takvi sebe nazivaju velikim "hrvatima" :yuck: :yuck: :yuck:

zabranit nogomet ?! živa glupost, takvima netreba povod za radit sranja, čak štoviše to opće ni nema apsolutno nikakve veze s nogometom. problema ima dosta ali zadnja stvar koja nam treba su dodatni problemi poput ovih.

ne kažem da su ostali išta bolji, ima i većih debila od naših, al to nije nije nikakvo opravddanje.

Ok,slazem se da pored svih problema netreba jos dodatnih,ali ako se vlada misli baviti glupostima poput vikanja za dom,spremni(koji nije ustaski nego potjece jos iz doba bana Josipa Jelačića)i time uzimati putovnice navijacima,dok svakavkvi sljamovi dobe putovnice kad se sjete...No,da mi nebi otplovili u krive vode,moje misljenje je uglavnom da se previse prasine dize tamo gdje netreba....

Mirko L
22-10-2008, 18:42
Ajde ne seruckajte stalno protiv navijaca,ispada da su u ovoj drzavi najveci problem navijaci a to nije nista naspram sranjima u kakvim je trenutno Hrvatska.A najsmjesniji su mi oni koji govore da se nogomet ukine,da nema postenog sporta,pa da neka ukinu i nek svi idu kržljat i trulit 24 sata na dan za kompjuter.Dok u Vukovaru neko razbije đački dom svi samo sjede i komentiraju a navijaci su ti koji su krenuli u prosvjed i opet ce ako treba,samo se puno sere po navijacima a ne vide se pravi problemi drzave.DA, UKINITE SPORT DA SVI ZAJEDNO MOZEMO TRULITI ZABARIKADIRANI U KUCAMA DROGIRAJUCI SE DO KRAJA ZIVOTA!!!!! :yuck:

ne,navijači nisu NAJVEĆI problem,ali su ipak problem,šta ti misliš,da bi to sve trebalo ignorirat i ić na veće probleme.
i sad ti govoriš šta mi komentiramo o navijačima,ima većih problema...
ovo je tema o ''navijačima''(bar se tako izjašnjavaju) idi napravit temu o đačkom domu i mi ćemo to komentirat

Nodakim
22-10-2008, 19:03
Nisu problem navijači problem su budale koje traže povod...utakmice su povod, ne uzrok...uzrok je debilizam,a povod utakmica je izgovor...

Khorne
22-10-2008, 19:04
Ajde ne seruckajte stalno protiv navijaca,ispada da su u ovoj drzavi najveci problem navijaci a to nije nista naspram sranjima u kakvim je trenutno Hrvatska.A najsmjesniji su mi oni koji govore da se nogomet ukine,da nema postenog sporta,pa da neka ukinu i nek svi idu kržljat i trulit 24 sata na dan za kompjuter.Dok u Vukovaru neko razbije đački dom svi samo sjede i komentiraju a navijaci su ti koji su krenuli u prosvjed i opet ce ako treba,samo se puno sere po navijacima a ne vide se pravi problemi drzave.DA, UKINITE SPORT DA SVI ZAJEDNO MOZEMO TRULITI ZABARIKADIRANI U KUCAMA DROGIRAJUCI SE DO KRAJA ZIVOTA!!!!! :yuck:

ne,navijači nisu NAJVEĆI problem,ali su ipak problem,šta ti misliš,da bi to sve trebalo ignorirat i ić na veće probleme.
i sad ti govoriš šta mi komentiramo o navijačima,ima većih problema...
ovo je tema o ''navijačima''(bar se tako izjašnjavaju) idi napravit temu o đačkom domu i mi ćemo to komentirat

A Šta ti mislis da bi se trebalo hrvati s manjim problemima i pustiti vece da izjedaju drzavu?Na kolko nogometnih utakmicama si ti bio,ili bilo ko s ovog foruma,vjerujem da vas ima,ali vecina nejde da utakmice a pametuju "treba ovo,treba ono".Problem je sto se veci problemi ignoriraju a manji se prividno rjesavaju....
Neko je napisao da je forum mjesto za izrazavanje misljenja.Ja tuđa misljenja ne osporavam nego ih komentiram.

Nodakim
22-10-2008, 19:06
Dah Failness of this thread is amazing.

Mirko L
22-10-2008, 19:20
ma scourge,nisan to mislija reč,mislija san da se ne bi smili rejšavat samo manji ili samo veći,nego bi se oba trebala rješit.
dakle,treba rješit taj problem sa đačkim domon,ali triba i ovaj i obrnuto

Khorne
22-10-2008, 19:21
Dah Failness of this thread is amazing.

Tema je opstajala sve dok su se svi slagali,cim dođe jedan covijek s malo drugacijim misljenjem tema odmah mora propasti?

Khorne
22-10-2008, 19:21
ma scourge,nisan to mislija reč,mislija san da se ne bi smili rejšavat samo manji ili samo veći,nego bi se oba trebala rješit.
dakle,treba rješit taj problem sa đačkim domon,ali triba i ovaj i obrnuto

Slazem se u potpunosti,ali ja pokusavam reci da "navijacki" problem JOS nije kritican u drzavi...

cham3leon
22-10-2008, 20:38
Ja sam bio na utakmici pa znam kako je to. Red kad čekaš za kartu kupit je horor. Svi nahrupe u uski prostor pred otvor blagajne koji je velik ko mišja rupa i zabarikadiran žicom. Hoćeš krenut napred, ne možeš od mase, plus još te pritišću ovi odiza. Ćelavi pred blagajnom šalje prodavača u tri rodna mjesta na sav glas, drugi tuče šakom po žičanom prozorčiću blagajne.
Preživjeli zatvorenici iz Aushwitza bi se podsjetili na stare dane na domaćim tekmama.

Donedavno sam se uvijek pitao kako je moguće da navijači na tribinama imaju baklje kad te na ulazu pretraže od glave do pete, dok u Nacionalu nisam pročitao članak o Crvenoj zvezdi. kod njih je slična situacija ko kod naših klubova, samo još i gora.
Navijači su prisilili vodstvo kluba da im unosi baklje i druge rekvizite na tribine.

Kad je navijač Crvene Zvezde brutalno pretuko i izmučio policajca u civilu, prije nego što je presuda izrečena igrači C. Z. su na utakmicu izašli s majicama potpore nasilnom navijaču na opće zgražanje javnosti.

Zašto su to napravili? Navijači su ih prisilili, da nisu obukli te majice kako im je bilo rečeno, nakartali bi ih.

Ukratko, Crvena Zvezda je jedan od rijetkih klubova na svijetu (ako ne i jedini) kojim u potpunosti vladaju navijači. Vjerujem da je i kod nas slična situacija.

Khorne
22-10-2008, 21:00
Nije istina,da su u Dinamu glavni navijaci Mamic bi vec odavno pao s trona u Dinamu,da su navijaci glavni u Hajduku nebi Hajduk bio u takvim financijskim problemima,Varteks?Ako ima 50 stonsa mogu biti sretan,i tako dalje da ne nabrajam.Nije me briga kako je u drugim zemljama ali u Hrvatskoj su navijaci daleko od "vlasnika" klubova

cham3leon
22-10-2008, 21:07
Nije istina,da su u Dinamu glavni navijaci Mamic bi vec odavno pao s trona u Dinamu,da su navijaci glavni u Hajduku nebi Hajduk bio u takvim financijskim problemima,Varteks?Ako ima 50 stonsa mogu biti sretan,i tako dalje da ne nabrajam.Nije me briga kako je u drugim zemljama ali u Hrvatskoj su navijaci daleko od "vlasnika" klubova

Nisam rekao da su oni vlasnici, niti da je kod nas tako loše ko u Srbiji, ali neke stvari se vjerojatno slično odvijaju. Navijači sigurno imaju pritisak na klubu, možda i šire, budući da je Sanader brže bolje ZABRANIO objavljivanje liste kažnjenih navijača-huligana. Btw, ako i Hajduk kontroliraju navijači (nije isključeno) ne vidim kako bi se to odrazilo na financijsku situaciju kluba. Pričamo o ljudima koji većinom spajaju kraj s krajem, a kamoli da bi davali pare u svoj klub. Dapače, još oni i koštaju klub ako naprave neko sranje na utakmici, pa klub bude novčano kažnjen.

Babitz
23-10-2008, 13:55
Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...
:thumbs1:

Bitno da je ovo forum za raspravljanje i iznošenje svog mišljenja.

Nego, idem se ja dalje drogirati i sjediti za kompom 24/7 pošto su po tebi takvi svi koji ne vole sport i nisu navijači.
HAJDE DA SE DROGIRAMO
MA NEK SE OČI SJAJE
HAJDE DA SE DROGIRAMO
TO JE ONO NAJLJEPŠEEE
ŠTO NAM SRCE POZNAJEEEEE

Khorne
23-10-2008, 15:25
Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...
:thumbs1:

Bitno da je ovo forum za raspravljanje i iznošenje svog mišljenja.

Nego, idem se ja dalje drogirati i sjediti za kompom 24/7 pošto su po tebi takvi svi koji ne vole sport i nisu navijači.

Slobodno.Ja sam samo uzvratio zato jer ako neko ne voli sport nema pravo pricati da bi ga se trebalo ukinuti,to je isto koda neko ko nikad u zivotu nije vidio igru pocne da bi se racunalne igre trebale ukinuti....

cham3leon
23-10-2008, 16:06
HAJDE DA SE DROGIRAMO
MA NEK SE OČI SJAJE
HAJDE DA SE DROGIRAMO
TO JE ONO NAJLJEPŠEEE
ŠTO NAM SRCE POZNAJEEEEE

A-ha! Evo ko na PCP forumu sluša cajke! :D

Babitz
24-10-2008, 08:04
Po čem ja odma slušam cajke? Još ćeš zaključit i da sam iz Bosne.

Al nego, na tu sam se cajku strgo ko isus kad sam čuo.

Babitz
24-10-2008, 08:10
Da, odi na limewire i upiši "hajde da se drogiramo". Neki Hali-gali-halid to p(j)eva il tako nekak se zove. Valjda će bit na limeu

Cthulhu
25-10-2008, 13:28
"Hajde da se drogiramo" nisu cajke.

pimp
26-10-2008, 12:38
http://www.tornado-zadar.hr/fotogalerija/albums/userpics/10001/zd-helios-251008-02.jpg


carevi xD


hint , đurđda adlešić

Khorne
26-10-2008, 16:36
Hahaha,imaju i praf

cham3leon
26-10-2008, 18:38
LOL!
:rotfl:

Babitz
27-10-2008, 07:20
Glupo.

Nije da sam fan đurđe, al ovo je nemaštovito.

I navijači su ionako idioti.

@ktalu
A kaj je ak nije cajka? :(

Khorne
27-10-2008, 09:21
Pa izađi ti na ulicu pa im pokazi di im je mjesto majstore.Bitno da su svi pametni na internetu...
:thumbs1:

Bitno da je ovo forum za raspravljanje i iznošenje svog mišljenja.

Nego, idem se ja dalje drogirati i sjediti za kompom 24/7 pošto su po tebi takvi svi koji ne vole sport i nisu navijači.
HAJDE DA SE DROGIRAMO
MA NEK SE OČI SJAJE
HAJDE DA SE DROGIRAMO
TO JE ONO NAJLJEPŠEEE
ŠTO NAM SRCE POZNAJEEEEE

Koja debilana

Mordor
27-10-2008, 19:44
http://www.tornado-zadar.hr/fotogalerija/albums/userpics/10001/zd-helios-251008-02.jpg


carevi xD


hint , đurđda adlešić
ha ha koji likovi :rotfl:

Babitz
28-10-2008, 07:46
To je samo meni loš humor? :S

cham3leon
28-10-2008, 08:00
Za mjerila ovog foruma ovo je epski humor

Babitz
28-10-2008, 09:59
A, da. Dugo nisam bio na ovom forumu pa su mi kriteriji i očekivanja postali uobičajeni. Sad si ih smanjio i naveo me da opet spoznam ovaj forum i njegovu kulturu. :(

pimp
28-10-2008, 10:53
za LL21 i njegovu tvrdnju zašto englezi ne čine gluposti na tekmama....





Neredi na utakmici Sunderland - Newcastle; 30 privedenih, ozlije?eni policajac i konj - Sport (http://sport.dnevnik.hr/clanak/navijaci/neredi-na-utakmici-sunderland-newcastle-30-priivedenih-ozlijedzen-policijski-konj.html)

http://i35.tinypic.com/33u5no8.jpg

http://i37.tinypic.com/ih2m3b.jpg

http://i38.tinypic.com/2l8uf13.jpg

http://i36.tinypic.com/2hria80.jpg

http://i33.tinypic.com/2psr1gk.jpg

Naravno ovo je sve fotomontaža,jer takve stvari se u engleskoj ne dešavaju,oni su odavno rješili problem huligana i kod njih je sve divno i krasno... barem nas tako đurđa & co. uvjeravaju....




mgx0lYqQ5hQ

zRW3mPZ- ... re=related (zRW3mPZ-qF8&feature=related)

312hZvEaLzU

iGl6Cg13UjQ

IYzdlcZefII

TV7gNKPG ... re=related (TV7gNKPG_mk&feature=related)

Khorne
28-10-2008, 11:24
A, da. Dugo nisam bio na ovom forumu pa su mi kriteriji i očekivanja postali uobičajeni. Sad si ih smanjio i naveo me da opet spoznam ovaj forum i njegovu kulturu. :(


Bitno je da se uvijek nađu neki ko ti koji misle da su superiorniji i iznad drugih,a jos jaci su mi likovi i zenske koji iskazuju gađenje na svaki mali znak primitivizma.Ako je tebi to los humor cemu se ti u zivotu uopce smijes ili si toliko kulturan da je smijanje pokazatelj nekulture? :? :rotfl:

Neven <R>
28-10-2008, 12:35
Meni je pomal žalosno ako ti je to smješno pošto je taj "humor" na razini djece od 10 godina. Glupa pjesmica koju su očito smislile osobe s nedostatkom smisla za humor.

To što ti govoriš KingMortalu je kao da scenaristi "Nad lipom 35" idu govoriti scenaristima Seinfelda da nemaju smisla za humor. ;)

Khorne
28-10-2008, 12:39
Ah dobro,ja vjerojatno ne kuzim danasnji pristojni intelektualni humor,samo onaj primitvni :(

Neven <R>
28-10-2008, 12:43
Nije stvar u pristojnosti, npr. South Park je odličan humor iako je izrazito vulgaran. Međutim i prostote treba znati iskoristit, a ovaj transparent je jednostavno - glup.

Čak su i BBB-i sa onim svojim transparentom Đurđa i 4 pana napravili 10 puta bolju foru koja ju je više spustila nego osnovnoškolski humor Zadrana.

Babitz
28-10-2008, 13:24
@Skordž
Nisam mislio na kulturu kao bonton, nego... kulturu, jeboga. :(

Neven me preteko s ovim o humoru. Prostote treba znat oblikovat da je smiješno, no kako su navijači uglavnom retardirani, oni to ne znaju, jebga. A generalno humor na ovom forumu je onaj na razini desetogodišnjaka. Neka, ja ću čitat emobalkan. :(

Khorne
28-10-2008, 13:37
A kaja znam,meni je ta "pjesmica" prvenstveno dobra ne zbog neke mastovitosti nego jer je upucena onom politickom parazitu đurđi adlesić (ko da su i ostali nekaj bolji),a i kad pogledam malo bolje bas mi se ne uklapa ono s reketom xD,ali mi je ipak izazvala smijeh na prvi pogled....

Cthulhu
28-10-2008, 15:30
pjesmica je glupa.ne glupa,nego katastrofalno glupa.

Mirko L
29-10-2008, 21:13
slažen se sa kingmoratalon i nevenon i,po prvi put,sa cthulhuon....
ne samo da neznan kako to može nekome bit smišno,nego nesvaćan kako se to može zvat humorom.

cham3leon
30-10-2008, 10:27
pjesmica je glupa.ne glupa,nego katastrofalno glupa.

Bolja od tvojih viceva o mrtvim bebama

Babitz
30-10-2008, 13:09
Vicevi o mrtvim bebama ownaju sve druge. Osim one rasističke i antisemitičke.

cham3leon
30-10-2008, 21:52
A da se možda vratimo na temu?

Ivan_87
31-10-2008, 00:45
na svakom gostovanju rijeke sam redovit.. na svakoj domaćoj skoro uvijek ..

al mislim da policija ipak malo pretjerva..

zbog 2-3 baklje lome kosti i dižu buku ...

kakav bi to bio derbi kad nebi bilo 500 policajaca ispred i kad nebi samo čekali kad će počet poslje utakmice privodit one koji su držali baklju u ruci..

uostalom kakav bi bio to derbi u hrvatskoj bez 1 baklje
sve je to totalno već isfurano al opet nije način da se policija tako brutalno ponaša..

evo zadnjeg riječkog jačeg dokaza ..
http://www.armada-rijeka.hr/izvjestaj.php?id=376

Ponosni sam član Riječke Armade već 5 godina i nesmatram se nikakvim huliganom,primitivcem i ološom..
smatram se navijačem.. na tekme idem zbog zabave prvenstveno i zbog ljubavi prema gradu
sve ostalo je manje bitno ..

moja poruka policiji je da malo više drže na oku kriminal,mito i korupciju i da malo smanje strast kad stave pancirku na sebe i uzmu pendreke u ruke ..

cham3leon
03-11-2008, 21:42
Dakle, nisi nikad sudjelovao u fajtu navijača?

Ivan_87
04-11-2008, 08:44
Dakle, nisi nikad sudjelovao u fajtu navijača?

bio sam provociran od strane drugih navijača ..
no uvjek se u skupini nađe 10 "najačih" koji to srede i dobe 2 godine zabrane i 2 dana zatvora ..
tako da nema potrebe osim ako me neko iznenada napadne naravno da ću se branit ..

al glupo mi je što policija sve više i više ulazi na tribinu zbog banalnih stvari..
1 baklje,dimne ,skoka do ograde ...

i onda oni svoju navalu bjesa iskaljuju na nedužnima ..

cham3leon
04-11-2008, 23:28
Dakle, nisi nikad sudjelovao u fajtu navijača?

bio sam provociran od strane drugih navijača ..
no uvjek se u skupini nađe 10 "najačih" koji to srede i dobe 2 godine zabrane i 2 dana zatvora ..
tako da nema potrebe osim ako me neko iznenada napadne naravno da ću se branit ..

al glupo mi je što policija sve više i više ulazi na tribinu zbog banalnih stvari..
1 baklje,dimne ,skoka do ograde ...

i onda oni svoju navalu bjesa iskaljuju na nedužnima ..

A čuj, tu su najjači.

Meni je neko drpio skuter pred par godina, moj stari išo na policiju, dao prijavu, neki policajac s IQ-om <50 je jedva otipkao 2 rečenice izvještaja u zapisnik na nekom sirotinjskom i blatnom kompu, što je potrajalo nekih 30-45 min.

Nakon par mjeseci kad je skuteru inače bila registracija, dobili mi nekakvu prijavu da ako nećemo plaćat registraciju, da vratimo tablice.
Sa ukradenog skutera, btw. Ništa lakše.

J*beš ti i organizirani kriminal i atentate, kad ne znaju ljudi ni da je skuter ukraden, a kamoli da ga nađu.