PDA

Pogledaj cijelu verziju : Combat Arms



Raziel
15-07-2008, 08:32
Combat Arms (http://combatarms.nexon.net/)Sje free-to-play multiplayer FPS.
(Da, da, da to je Južno Korejska igra, ali vrijedi dat pokušaj).
CombatArms (CG Trailer) (c7nk1_e4Ns0&feature=related)S(Predobar trailer da bude savršena igra he he)

Combat Arms gameplay (TzFkwrl1lVg&feature=related)

Hell_Master
15-07-2008, 09:13
Mozda skinem i javim vam ako valja...client ima 440 mb...

Hell_Master
15-07-2008, 11:07
Saznao sam da europljani nemogu igrat igru...Ja kad se idem logirat svaki put dodje error

Raziel
15-07-2008, 11:22
Skinuo i nemogu se logirat u igru...Mozda nije za eu :)
Vidi ovo, sad otkrio!

Combat Arms - Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Combat_Arms)
CombatArms is a free-to-play multiplayer first-person shooter developed by South Korea based developer Doobic Studios and published by Nexon[1]. The closed beta started on May 30, 2008 exclusively through FilePlanet and ran for one week. It ended on June 6th.[2]SThis beta was limited to users from North America, South America and Oceania. In the closed beta, 4 maps and 30 weapons were available. As of June 26, Combat Arms is in Pre-Open Beta Phase, whereby the game is open to the public, but it is still being tested and changed to prepare for Open Beta.[3]SPre-Open Beta is also limited to users from North America, South America and Oceania. The Official Launch of Combat Arms started on the 11th July.
Piše da beta verzije su ogranicene za Sjevernu i Južnu Amreiku i Oceanija, a full verzija je izašla 11.07. (prošlog tjedna).
Možda bi trebali sačekat da se otvori server u EU.
I onako je igra nova.

olio
15-07-2008, 11:41
izgleda ok al trailer bi trebao bit smiješan ?? :?

croat1gamer
15-07-2008, 12:14
zasto me trailer podsjeca neodoljivo da su ovi tipovi marinci iz starcrafta?

Nodakim
21-07-2008, 17:22
nista...skinuh idem vidjeti da li opce mogu..vjerovatno ne...

Kron
21-07-2008, 19:40
izgleda dobro, malo da se odmorim od coda

Nodakim
21-07-2008, 21:59
meni ne radi pa idem opet igrati american army :(

olio
21-07-2008, 22:50
pa igra ne radi jer nema europe servera

Nodakim
22-07-2008, 20:28
papagaju....

_Cox
13-08-2008, 14:22
Jel proradilo europljanima?

Haki
13-08-2008, 18:38
ja sam pokusao sa raznim programima koji mjenjaju ip kad se igra neka online igra ali jos nisam uspio.... neznam u cemu je problem

Chappi
17-08-2008, 22:05
Problem je to što europljani nemogu igrat igru

Haki
19-08-2008, 20:06
Problem je to što europljani nemogu igrat igru
mogu igrati,treba vam neki poseban proxy.Danas sam provao ali nisam uspio....opet ^^

Blacky_123
20-08-2008, 12:05
I jel ima kakve novosti o europskom serveru?

Markoni80
16-09-2008, 19:35
I jel ima kakve novosti o europskom serveru?
nema ja prova damas to je za :hangin:

Gothmog
06-01-2009, 10:35
Open Beta je zapocela...

Igra je dosta brza, i zabavna...iako trenutno nema puno,niti mapa,niti modova (Deathmatch,i Team Deathmatch)...

Installer je tezak oko 600mb,tek toliko da znate.

Vidimo se u igri (ja sam onaj najlosiji)!

Chappi
07-01-2009, 22:11
Open beta za europu ili?

Gothmog
08-01-2009, 10:31
Da...

Gothmog
16-01-2009, 11:29
Combat Arms Europe je sad sluzbeno otvoren!

Pored postojecih 6 mapa,dodane su jos 3!

Dodani su i novi modovi, pa sad imamo:

One Man Army (Deathmatch)
Elimination (team vs. team)
Search & Destroy
Capture The Flag
Spy Hunt

Shop je jos vise obogacen, tako da sad ima opreme, puskica i granata za svaciji ukus...

Konacno su otvoreni i klanovi, tako da svatko sa Staff Sargeant 1st class rankom moze napravit svoj odred za umorstva...

Navali narode!

:rambo: :killyou:

croat1gamer
16-01-2009, 16:21
sacemo vidjet jeli dobro kao sto se cini

edit: na sluzbenim stranicama niti rijeci o tome da je dostupno ;_;
daj link odakle si skinuo i igrao

Gothmog
16-01-2009, 17:36
OVDJE (http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main)Sradis account i skidas installer tezak 600mb...

Igra zasad ima nesto Hrvata (ne racunajuci mene i jos cetvoricu mojih suboraca), ali moglo bi to i puno bolje...

Pozdrav od Corporal Istari... :rambo:

croat1gamer
17-01-2009, 19:37
igrao sada, preodlicna igra, jedaina zamjerka je shop, tamo se ne kupuju oruzja nego se iznajmljuju, sada, nisam jos otvorio black market, i jel se tamo kupuju ili iznajmljuju? ili je tu samo prosirena oruzarnica?

Norther
19-01-2009, 20:44
skidam, daj netko ko igra neka me adda na xfire da skupa zaigramo.

xfire : sillenius

Norther
20-01-2009, 14:38
skinuo, instalirao.

igra OWNA boga, stvarno sam se iznenadio.
ima ekipe, nema laga koliko sam do sada skuzio, oruzja su napravljena fenomenalno.

skinite ljudi, isplati se... ^^

croat1gamer
20-01-2009, 16:07
igram i zamijetio sam par sitnica
jel to samo meni upada u oci velika slicnost s kauntr strajkom?
koliko su isplativa ona odijela (pretezito ono bijelo za snijeg)?
koliko su isplativa oruzja koja imaju built in scope (recoil je nemoguc za razliku od acoga)?
spy hunt, oke, spy iz tf2 koji ima minigun, imba or what?

inace, svida mi se ono za ogranicenje oruzja

Norther
20-01-2009, 17:13
igram i zamijetio sam par sitnica
jel to samo meni upada u oci velika slicnost s kauntr strajkom?
koliko su isplativa ona odijela (pretezito ono bijelo za snijeg)?
koliko su isplativa oruzja koja imaju built in scope (recoil je nemoguc za razliku od acoga)?
spy hunt, oke, spy iz tf2 koji ima minigun, imba or what?

inace, svida mi se ono za ogranicenje oruzja
mozes malo pojasnit ovo za spya ? ^^

i da, slican je csu, to me i privuklo igri..al opet, puno drugaciji od samog csa

Gothmog
20-01-2009, 19:31
igram i zamijetio sam par sitnica
jel to samo meni upada u oci velika slicnost s kauntr strajkom?
koliko su isplativa ona odijela (pretezito ono bijelo za snijeg)?
koliko su isplativa oruzja koja imaju built in scope (recoil je nemoguc za razliku od acoga)?
spy hunt, oke, spy iz tf2 koji ima minigun, imba or what?

inace, svida mi se ono za ogranicenje oruzja

Oke.odijela...Njih jako rijetko itko mijenja,ionako ne dodju do izrazaja...

Built in scope...Scope u principu i ne koristim,jer obrađujem samo kalašem, ali kad koristim scope,kupujem onaj koji pokazuje HP i AP protivnika,tako da lako biram najlaksu zrtvu...

Spaceman Dan
23-01-2009, 13:14
Built in scope...Scope u principu i ne koristim,jer obrađujem samo kalašem, ali kad koristim scope,kupujem onaj koji pokazuje HP i AP protivnika,tako da lako biram najlaksu zrtvu...


Nema scopea koji pokazuje HP i AP protivnika. Taj scope, ACOG TA3, pokazuje tvoj HP i ammo. Inace, po meni bolji je onaj prvi, ACOG TA1, jer pokazuje udaljenost tako da ne trosis vrijeme na mete koje su predaleko, a i ne zauzima puno prostora za prikazivanje HP i ammo-a. Itech Reflex Sight sam pokupio od jednog palog suborca. Zoom je minimalan, jedino ti se preciznost povecava.
Sto se prigusivaca tice pocnite sa S2, a cim otkljucate S3 prebacite se na njega. S1 bi kao trebao smanjiti recoil, ali sto zapravo radi je zanosi pusku desno ili lijevo umjesto prema gore.
Za te prigusivace svasta pisu no oni rade jedino ono sto pise u opisu. I po nekim testovima smanjuje damage manje od 10% koliko pise.
Najdraze puske su mi M4A1 i MK16 SCAR-L. Svi AR obicno ubijaju po 4-5 metaka, jedino AK-47, M14 i G36E sa 3, no zato im je i recoil malo veci. Od snajpera jedino L96A1 ubija jednim metkom, no zato nije bas precizan i manji mu je range. Ja preferiram SR25. Ima najbolji fire rate od snajpera, ubija s 2 metka, recoil nije neki problem i dolazi s prigusivacem. Od SMG-a najcesce se koristi UMP i P90. Ja ih bas ne koristim puno. Cine mi se korisni samo na Junk Flea. Sacmarica M590 naravno.
Sto se odijela tice cini mi se da je to bacanje novca. Bolje kupiti vest. Heavy vest te mozda ostavi na 2-3 HP-a nakon L96A1, a Light vest te ubrza za 10%. Kada tome dodas Combat beanie koji ubrzava 3% ili kasnije Military bandana 5% trcis normalno kao da sprintas.

Nadam se da ce ovo malo pomoci pocetnicima. Igra je super. Samo da stave malo vise GP-a koji dobivas ili da malo smanje cijene bilo bi bolje.

Guber
11-02-2009, 14:28
hvala, pomoglo je, no ja koristim g36
e jel netko zna šta j blavk marketom? jel se to otvori s nekim činom ili šta?

croat1gamer
12-02-2009, 00:45
u izradi je, odi na americku stranicu pa ces vidjeti
tu su samo neka specijalna oruzja te par skinova i sl.
http://combatarms.nexon.net/Depot/BlackMarket.aspx
kupujes ih s nx novcima (koje kupis s pravim novcima koliko sam skuzio)

Guber
12-02-2009, 11:03
...koje kupis s pravim novcima...

a da, znao sam da će biti neka caka, ništa nije skroz besplatno

Raz
07-03-2009, 21:05
Upravo skidam igru, izgleda zanimljivo :thumbs2:

cham3leon
10-03-2009, 17:12
Skinuo i zaigrao. Pa, nisam previše očekivao, ali je gg. Mape su kewl, još uvijek učim igrati i pokušavam skužit upgradeove.

Ok, imam kao one creditse (ili gold, ne sjećam se sad) za koje mogu kupovat oružja i upgradeove na određeno vrijeme? A dobivam li creditse nakon nekog vremena nakon što ih potrošim, ili se dobivaju isključivo plaćanjem rl para?

EDIT: Nick mi je liqu1d_c (nije bilo mjesta u imenu za "liqu1d_cham3leon", pa sam morao skratit :D )

Raz
10-03-2009, 17:59
Ja sam slučajno skinuo američku verziju a download europske je dosta dugo trajal tak da sam odustal :(
Budem koji dan opet probal skinuti pa javim dojmove.

@cham3leon- mislim da se za te creditse ili gold kupuju oružja, a u black marketu se kupuje oprema ili oružja za neke bodove...
a ti se bodovi mogu dobiti samo tako da ih se kupi pravim novcima. Bar mislim da je tak...negdje sam nekaj sličnoga pročital.

cham3leon
13-03-2009, 12:18
Ok ovo je strahovito arkadno, i uberkomercijalna kopija CS-a. Samo što nema neke prevelike taktike.
Meni je i to dovoljno, ali mi ide na živce kako poginem u nasumičnim rafalima koje mi servira lik koji samo trči okolo :(

cham3leon
03-04-2009, 12:41
Okej, jel igra ko?

Jest da je malo bezveze, ali meni je onako ok. :D
Ono što je pohvalno je da moraš imat neku taktiku, skakanje okolo i pucanje posvuda nije previše efektivno. Ono što najviše fali je strejfanje iza uglova. A najgori su snajperisti. Kad vidiš nečiju neidentificiranu glavu kako viri iznad krova neke kuće i okrenuta je u tvom smjeru, znači da imaš oko 1.5 sekundi da se makneš prije nego te ubije. :D

Gothmog
05-04-2009, 13:29
Igram...i pripadnik sam, ah, ajmo rec', jednog regionalnog klana, lijepog imena...C2H5OH...

Sad je situacija dosta bolja, jer su konacno poceli sanirat čitere...

Gamer from Sarajevo
05-04-2009, 15:10
Igram...i pripadnik sam, ah, ajmo rec', jednog regionalnog klana, lijepog imena...C2H5OH...

Sad je situacija dosta bolja, jer su konacno poceli sanirat čitere...
Ja sam jedno vrijeme igrao, ali sam prestao zbog citera, ali mozda se vratim...

Markecgrad
05-04-2009, 16:23
Skinuo sam igru i kada je upalim i napišem korisničko i šifru kaže mi : "Connection to server lost" (tak nekak).

Gamer from Sarajevo
05-04-2009, 18:26
Skinuo sam igru i kada je upalim i napišem korisničko i šifru kaže mi : "Connection to server lost" (tak nekak).
Da nisi slucajno skinuo americku verziju?

Markecgrad
05-04-2009, 18:53
Nemam pojma...možda..

cham3leon
05-04-2009, 20:29
Inače, kako vam ide, i na kojim mapama pwnate?

Ja znam bit dosta opasan na Cold Seedu, a i Waverider mi ide katkad.

str1k3r
25-04-2009, 21:32
Evo baš sam maloprije skinuo igru, i onak, dobra je, svaka pohvala.

cham3leon
28-04-2009, 19:22
Ma zapravo, dosta je lame, pogotovo ona uvodna slika s onim rambo wannabejem koji drži bazuku u ruci i snajper na leđima :D , ali sama igra uopće nije loša. Podržava djelomice tip igranja trči - i - pucaj, ali traži mnogo pametne igre, traženja zaklona i timske suradnje. Strpljivi sneaker-majstori također mogu doći na svoje, jer se i šuljanje isplati. Mape su dobre, pogotovo Waverider, jedina koja mi ide dosta na živce je Junk Flea koji postaje grozan kaos čim igra više od šestoro ljudi.

str1k3r
28-04-2009, 19:26
Junk Flea mi je dobra jer nema noob kempera koji se samo snajperom igraju, ono ukopa se dok ne dobije headshot a onda se vrati na staro mjesto kad se respawna idu mi lagno na živce, ima još jedna mapa sam se nemrem sjetit kak se zove, no ubiti ti si u nekakvoj kvazi kotlovnici/bunkeru...
i dobra mi je ona na snijegu.

cham3leon
28-04-2009, 22:20
Ta kotlovnica bi možda bila Death Room.

Ne, CA općenito nije kamperska igra. Budući da je moje jedino MP FPS iskustvo prije ovoga bio Americas Army, došao sam na CA dosta naviknut na kempanje, ali nakon što sam n puta tako poginuo, naučio sam kretati se često i mijenjati pozicije nakon svakog napada.

str1k3r
29-04-2009, 11:39
Da, ali uvijek se nađe pametnjakovića, koji furaju samo po svom, pa igraju solo a ne timski.

cham3leon
29-04-2009, 14:57
A čuj, nađe se i nubova koji pet minuta pucaju po svojim teammatesima dok ne skuže da su im to kolege.