PDA

Pogledaj cijelu verziju : hamachi umrezavanje



Tegla Ajvara
14-07-2008, 18:09
kako da preko toga igram company of heroes s frendom u multiplayeru preko interneta?
jel netko to koristi i zna sta treba napravit?

Flippy
14-07-2008, 19:56
Odi u online gaming & living. Imaš cijeli faq :D

Bio je nekad tamo :?

Bartuc
14-07-2008, 22:28
Opisal bum ti kak mi to radimo u Diablu 2 :D

1. Instaliras Hamachi
2. Pokrenes ga
3. Stisnes veliki PowerOn gumbek - lijevo dolje
4. Stisnes srednji mali gumbek "Create or join network"
5. Kreiras Network -> Ime i pass servera
6. Pošalješ ime i pass svima koje želiš na hamačiju
7. Hostaš MP igru sa svojim Hamači IP-om
8. Ostali ti se Joinaju na TVOJU ip adresu!!! Onu koja na hamačiju piše ispred tvog Nicka odnosno tebi na Hamačiju piše na samome vrhu velikim slovima!

To to je...

Tegla Ajvara
14-07-2008, 22:36
a kako onda u strategijama, npr u company of heroes neradi tilda da bi mogli upisat ip adresu da se povetemo na server. mi smo samo to napravili i udjemo u igrcu i netko napravi server a ja ga nevidim ili ona ako je obrnuto.
i prije sam se pokusavao u hf-u tako preko hamachija umrezit i isti problem bio.

Bartuc
14-07-2008, 22:40
Nemam pojma, mene je Diablo 2 razdjevičio što se tiče OnLine igranja :P

Dropper
17-07-2008, 12:14
ja imam isti problem

7. Hostaš MP igru sa svojim Hamači IP-om
8. Ostali ti se Joinaju na TVOJU ip adresu!!! Onu koja na hamačiju piše ispred tvog Nicka odnosno tebi na Hamačiju piše na samome vrhu velikim slovima!


ae malo pojasni 7 i 8 korak , jer ja sam samo poslo ip i pass oni su joinali ,ja hosto preko local networka u igri , isto ko u nekoj igraoni , jeli to treba tako????

Čux
17-07-2008, 15:33
daš samo ime i pass servera svima koje očeš da igraju, onda moš vidjet sve koji su spojeni nutra i njihove IP adrese, onda je zapravo svejedno ko će hostat igru sam se svi spoje na taj njegov IP koji je u hamachiju.

hostaš bez kompliciranja, uletiš u igru host game opališ i sve ide, ostali idu connect to IP u ukucaju IP od hosta i sve 5 ( bar je u daiblu tak )

spidEY v2.0
18-07-2008, 12:55
Hamachi je VPN program te on simulira LAN te preko njega moguće igrati bilo koju igru koja podržava LAN. A igru igrate kao što biste da ste u pravom LAN-u.

Dropper
18-07-2008, 13:00
e pa ja sam pokusavo cod2 vic , i nije htijelo , jeli moram namijestat nesto , da se spojim s drugim osim hamachija kao npr , kad umrezijem 2 compa pa treba postavit vezu ili samo se spojit u network na hamachiju?