PDA

Pogledaj cijelu verziju : Witcher Versus



Rang€r
14-07-2008, 11:47
witcher VS je igra napravljena od poljskog cdprojecta, koji su napravili fenomenalni witcher.

sad su cjeli witcher svijet premjestili na browsere u obliku browser RPGa.
igram ju otkad je izašla(3 dana več :D), za igru treba samo browser preglednik i flash. ko i u ostalim browser igrama, prvo se treba regat, ona kad se napokon logate, birate klasu, zasad ima samo 3 klase, witcher(geralt), sorceress(triss) i frightener(ona zločesta živina s početka witchera :)), no u planu je da se ubaci još klasa. Igra je vrlo pregledna, ima 3 izbornika fights, skills i items. Jako je dobro šta za razliku od ostalih browser igara, nema nikakvog farmanja, skupljanja resursa, razvijanja i sl. dosadnih gluposti... nakon odabira klase nađete se u fights menuu, gdje možete pod izbornikom arena izazvat nekog na borbu, al učinkovitije je spamat svoj lvl na global chat ili izazvat nekog s chata u razini vašeg lvla.
Borba je vrlo dobro uređena, svaka klasa ima svoje strong, fast,magic i special style napade i obrane. na prvom levelu borba se sadrži od 4 runde, gdje za svaku rundu morate popunit određenim napadom/obranom.
Itemi su za svaku klasu drukčiji, witcher npr. nosi amulete i mačeve, dok frighteneru bolje dođu neki novi zubi, ralje i te stvari :) ili grickalice(kokoši, krmna hrana, živ witcher, živa djevica i sl.) svaka klasa u svakom stylu ima po jedan ili više posebnih napada za koji treba fury ili element koje dobivate kupovanjem iteme, no itemi između ostalog mogu davati veći crit chance, više HPa itd. Drugi vas mogu izazivat i vi odlučujete očete li prihvatit il odbit izazov, a možete i vi druge izazivat(ko što več reko), nakon što je borba postavljena, onda i počinje :) borba je animirana i grafički vrlo lijepa i pregledna, na kraju svakog fajta ovisno o rezultatu gubite il dobivate orense(valuta), ranking pointse ili dobivate xp, xp se nemože izgubiti. za svaki slučaj ak vam se klasa ne sviđa ili mislite da ste pogrešno napravili skill tree, možete promjenit klasu, koja če biti isti lvl samo bez ikakvih skillova, to će vas koštat određenu svotu, no nečete bit na nuli jer se onda prodaju vaši itemi koje ste prije imali.
Ima još mnogo toga no nemrem se sad sjetit :)

http://versus.thewitcher.com/S<----->link

TeraBajt
14-07-2008, 15:22
Zanimljiva igra, odabrao sam witchera kao i 70% ljudi tamo, iako sam se dvoumio izmedju njega i kukca.

jedino sto mi nitko ne odgovara na izazove :(

croat1gamer
15-07-2008, 15:15
zanimljiva igra, samo sto moras cekati da ti odgovore, a ne moraju :(
btw. tera, ajde malo pvp, poslo sam ti 1 napad

TeraBajt
15-07-2008, 16:29
bwahaha pwno te :))))))))))))))

croat1gamer
16-07-2008, 09:14
jeli se to meni cini ili mi steka u browseru :S (animacije, meni borbe manje, glavni meni ponekad)

TeraBajt
16-07-2008, 11:18
mda, pokazuje da im je server malo prenapućen.

eh da, nesto me pwnaju danas :(

Maja
20-07-2008, 20:59
eo i ja se regala :D
iako niš ne kužim, al ajd

nick je x_maja_x (samo maja je bilo zauzeto :O)

TeraBajt
23-07-2008, 09:46
baj d vej, gdje je nestao chat bar?

croat1gamer
23-07-2008, 13:30
settings->tavern, stavi ok (krizic) na tavern (prvi kvadrat) te na common chanel (ali mozes i ostale)

TeraBajt
23-07-2008, 14:13
heh thx :)

Rang€r
28-07-2008, 13:09
evo ja sam imo pauzu 15 dana idem sad vidit kak mi charovi stoje :)

nekak imam dojam da je frightener najjači jeben armor ima a onaj battle scream, venom i poisoni sve ownaju...

croat1gamer
28-07-2008, 15:14
camouflage+sharp pincers ownaju sve, 16*2 (*2 za crit)

Rang€r
28-07-2008, 16:02
tak sam i ja mislio....

al tak nemreš svaki fajt dobit, ak dobro iskombiniraš skillove frightener je prava zvjerka i niko mu niš nemre, gledo sam ranking prije 12 dana, neki lik 10. s frightenerom lvl 17 46 winova 3 losea odero mi witchera...

trebali bi mu onaj armor hmmm nerfat :D

TeraBajt
28-07-2008, 16:24
witcher saxa, onak, od sveg prima ogromni damage :(

iznogud1515
31-07-2008, 16:19
ja se rego, izazvo neke, nitko nije htio pristat na borbu

croat1gamer
31-07-2008, 18:46
nesmijes ih izazivati
spemaj po chat boxu ovako nekako
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*
lvl *broj tvojeg levela-1*

i tako jednu minutu, imat ces pun k izazova (kod mene radi uvijek)

TeraBajt
01-08-2008, 09:04
Hm, meni se cini da je zabranjeno sad, benali me neki dan zbog tog^^

croat1gamer
01-08-2008, 19:30
dam ti svoj acc, malo mi je premnogo ovih igara (jedno 10 bb igara -.-' nemoguce ih sve popamtiti i igrati pravilno)

TeraBajt
01-08-2008, 20:51
mhm netreba, ne igram bas vise witchera^^

Cthulhu
11-08-2008, 19:05
dam ti svoj acc, malo mi je premnogo ovih igara (jedno 10 bb igara -.-' nemoguce ih sve popamtiti i igrati pravilno)
de ga meni daj,meni treba!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
zajebavam se,ne treba mi.nego niko mi ne odgovara na izazove,jebes to!!!
EDIT:SAD ME NEKI LIK NAPAO,BILO JE IZJEDNACENO.witcher vs rulzzzzzz!!!!valjda najbolja browser based igra dosad.