PDA

Pogledaj cijelu verziju : GTA općenito



FaTaL_mRkvA
28-04-2006, 09:01
Što mislite o kojem nastavku, koje ste nastavke igrali....:)

MindReader
28-04-2006, 09:07
gta 3 mi je bio dobar, samo sam imo lošu grafu i jadno je izgledo, pomalo sumorno

vice cice mice city je čisti preporod i zaslužuje svaku pohvalu, samo je mogo bit duži

san andreas, velika mapa, dobra priča, igrivost na svom mjestu, auti, motori, brodovi, avioni, sve naj... ali, nisam imo taj osjećaj ko kod vice citya... nekako mi je bila prvelika mapa i pao sam u depresiju kad sam počeo igrat po tako velikom terenu.. btw.sve naj

:D

mravojed
28-04-2006, 10:24
GTA 2,jako zabavna igra,natjeravanje s murjom je bilo zakon,GTA3 super atmosfera,uživio sam se kad sam prvi put igrao.
Vice City najbolji od svih,glazba je savršena,likovi,osamdesete,joj da mi je onda bilo 20godina :( jedna od najboljih igri

SA,na početku dobar ali predosadan kasnije,prevelika mapa,nije to to,više ne znači i bolje.

FaTaL_mRkvA
28-04-2006, 10:35
SA bi trebo biti harry potter, sve je čarobno, upišeš šifru i besmrtan si,
policija te nikad ne hvata, stvori ti se bigfoot, hydra..........., ali ipak nemam niš protiv njega. VC je naj GTA, ali kad igraš za zezanciju onda si na krivom mjestu, jer nema šifra za neko vozilo(avion...),barem ju ja nemam.. SA je za igranje, a VC i GTA 3 za prelaženje misija. :rotfl: :rotfl: :wink: :boohoo:

MindReader
28-04-2006, 10:39
meni je odličan trainer za vice city kad napraviš od običnog vozila oklopnjak i napraviš ga neuništivim i šutaš aute okolo bez pardona.
LOODO :pray: :pray:
i onaj mod kad imaš Twin Towers i nove avute :pray: :pray:

mrs.croft
28-04-2006, 12:02
gta 3 najbolji

zatim sa,pa vc

trojku znam gotovo napamet....dvaput prešo na 100%

a onaj twin towers mod u vc-u je lud...jednom dođem na vrh zgrade autom pa se šiknem dolje..... :pray:

LeftY
28-04-2006, 13:02
GTA 2,jako zabavna igra,natjeravanje s murjom je bilo zakon,GTA3 super atmosfera,uživio sam se kad sam prvi put igrao.
Vice City najbolji od svih,glazba je savršena,likovi,osamdesete,joj da mi je onda bilo 20godina :( jedna od najboljih igri

SA,na početku dobar ali predosadan kasnije,prevelika mapa,nije to to,više ne znači i bolje.

potpisujem

Om3G@
28-04-2006, 13:23
GTA serijal meni se uopce ne svidja, iako postujem besprijekornu produkciju, a San Andreas je po meni jedan od vrhunaca mehanike igre. Posebno mi se ne svidja tehnicka strana igre, iako znam da je mapa prevelika za nesto bolje teksture, ali opet...

Prince
28-04-2006, 16:23
Vc
SA
Gta3

GrannyKiller
28-04-2006, 17:46
svi nastavci su mi zakon! :)

kad je izašao GTA3 još sam imao stari Pentium MMX 166, 64 MB ram, Matrox Millenium 4MB...i slućajno sam naletio na prvi dio GTA u Sold Out izdanju (100 kn = GTA+GTA london) i super sam se zabavljao

GTA 2 mi je uvijek bio (iako dobar) malo čudan, nisam ništa kužio :|

svi ostali su me držali dok mi nisu oči ispale :D

T.N.T.
28-04-2006, 17:49
GTA: SA je prejeben zbog ''Gangsta'' spike...

gamer4life
29-04-2006, 14:11
gta je odlična igra,ali samo su je rijetki prošli bez i jedne šifre

hacker
29-04-2006, 14:13
gta je odlična igra,ali samo su je rijetki prošli bez i jedne šifre

Kao ja :D :D

MindReader
29-04-2006, 14:16
ja sam imo negdje oko 700-800 puta ukucane šifre u SA :rotfl:
znam, imali su neki i više, a igru sam završio na 60%! :D

dabl eM
29-04-2006, 14:20
gta je odlična igra,ali samo su je rijetki prošli bez i jedne šifre

Kao ja :D :D

potpis :D :D :D ,e koji vam je hardest quest,meni onaj kad sam kod zero-a moro vozit onaj avion i helikopter...uzas...sve ostalo suppper....

i nakon svega sam isprobo sifre i zabavio se....letenje autom...ko je to jos vidio....

hacker
29-04-2006, 14:24
gta je odlična igra,ali samo su je rijetki prošli bez i jedne šifre

Kao ja :D :D

potpis :D :D :D ,e koji vam je hardest quest,meni onaj kad sam kod zero-a moro vozit onaj avion i helikopter...uzas...sve ostalo suppper....

i nakon svega sam isprobo sifre i zabavio se....letenje autom...ko je to jos vidio....

Meni ti je najteža ona kada sam morao presrest nekakav avion i onda skočit na njega.Morao sam prelaziti negdje 8-9 puta da bih uspio.
presao sam igru sa 87% 8) 8)

Ali sada je opet igram i preci cu je sa 100% :pray: :pray:

dabl eM
29-04-2006, 14:28
gta je odlična igra,ali samo su je rijetki prošli bez i jedne šifre

Kao ja :D :D

potpis :D :D :D ,e koji vam je hardest quest,meni onaj kad sam kod zero-a moro vozit onaj avion i helikopter...uzas...sve ostalo suppper....

i nakon svega sam isprobo sifre i zabavio se....letenje autom...ko je to jos vidio....

Meni ti je najteža ona kada sam morao presrest nekakav avion i onda skočit na njega.Morao sam prelaziti negdje 8-9 puta da bih uspio.
presao sam igru sa 87% 8) 8)

Ali sada je opet igram i preci cu je sa 100% :pray: :pray:

uuu,a tek taj...
e,kak prec 100%??
ja sam proso sve misije...nisam gledo kolko sam proso...

zakon igra!!!!!!
tema..ruleZ

hacker
29-04-2006, 14:31
Tesko ti je proc sa 100% jer moras nac sve tagove,fotografije,automobile...
Ali to me nece sprijeciti :killyou: :killyou:

btw,imas na internetu lokacije svih sra**a koje moras pronaci

MindReader
29-04-2006, 14:33
imaš negdje na pcp-u 100% prijeđene igre :D :D

hacker
29-04-2006, 14:36
Koji broj????

MindReader
29-04-2006, 14:44
nemam pojma, negdje oko onog broja sa recenzijom sa-a.

hacker
29-04-2006, 14:46
Ima na crovortex forumu stranice za gta prolaz

MindReader
29-04-2006, 14:49
a, ti misliš na prolaze?
ah, na dvdu imaš savegame sa 100% :D
nismo se skužili

dabl eM
29-04-2006, 15:19
btw,imas na internetu lokacije svih sra**a koje moras pronaci

gledo ja to,one misije s biciklima,ona oružja,sta cu s tim...
ponosan sam sto sam preso cijelu igro no cheats...

Prince
29-04-2006, 17:18
btw,imas na internetu lokacije svih sra**a koje moras pronaci

gledo ja to,one misije s biciklima,ona oružja,sta cu s tim...
ponosan sam sto sam preso cijelu igro no cheats...

tako je :wink:

TheBorg
30-04-2006, 20:37
Ja sam sve nastavke prešao bez šifri i GTA SA je najlakši od svih. Meni kao nastalgičaru je GTA 1 najbolji.

hacker
01-05-2006, 11:19
btw,imas na internetu lokacije svih sra**a koje moras pronaci

gledo ja to,one misije s biciklima,ona oružja,sta cu s tim...
ponosan sam sto sam preso cijelu igro no cheats...

tako je :wink:

Ne,mislio sam na lokacije onih tagova,skoljki i fotografija.To moras sve nac da bi presao sa 100%

GrannyKiller
01-05-2006, 11:39
prešao sam 100 % uz pomoć onih karti na kojima se vidi gdje su tagovi, školjke (ko će to normalan tražit....), a šifre sam koristio samo ako sam s e stvarno žurio u školu, pa sam ukucao za helić ili avion (oko 120 puta sve ukupno, sad me svi frendovi zajebavaju da ne znam igrat bez šifri) :?

Valier
01-05-2006, 11:43
GTA III - najbolji od svih, ima najbolje automobile, mafije, općenito priča, nema malih bandica i trčkaranja uokolo, pljačkanje bakica i krađa njihovih kolica... samo kad se sjetim Cartela i Yazuke, Talijana i ostalih Japanaca :)

GTA VC - jadan, što drugi za reći... nisam tip koji voli Havaje i američki stil 80-tih... jedino što spašava GTA VC od propasti jest motori i helikotperi

GTA SA - povratak u budućnost IV ili bolje reći povratak u prošlost... grad-država San Andreas pod zidinama velike Troje... :S oni pokušavaju stvoriti 3D avanturu u stilu Sims-a... GTA SA je nešto više od krađe automobila i bježanje pred policijom....zauzmem sve teritorije i u slijedećem trenutku više ništa nije moje...AI je debilan totalka, glavna propast SA je to što je prevelik i ima previše nedostataka (pritom ne mislim na bugove i sl.) već na samu igrivost. Ako su momci iz Rockstar Gamesa htijeli napraviti "nešto veliko" morali su barem malo pripaziti na realnost i igrivost

Rocchiro
02-05-2006, 16:50
VC i SA sam igral

VC mi je puno bolja igra-vise mi se svidja vremensko razdoblje(ono,osamdesete-po meni najbolje godine kao jednom metalcu),bolje radio stanice (V-Rock ima same metal/rock hitove,jedino fali metallica),bolji likovi (mafijozo face,pogotovo hebeni avatar)...

a SA je dobra igra,ima svojih cari,ali GTA postaje neoriginalan i to bu ga pokopalo ako Rockstar nekaj ne poduzme

Prince-Artas
02-05-2006, 18:31
uz svaki sam gta naslov uživao

Stiffy
02-05-2006, 18:36
SA je najbolji GTA ikad.....trebate igrat igru na sto vecem monitoru pa je veći doživljaj

GrannyKiller
02-05-2006, 18:37
17" mi je dosta :rotfl:

hacker
02-05-2006, 20:35
uz svaki sam gta naslov uživao
Potpis :pray:

bounce
16-05-2006, 16:57
Meni je najbolji GTA III ... Ima najbolju atmosferu, GTA SA više nije u GTA štihu ...

I da.... Trojka ima zakon radio, pogotovo Chat box ili kak se već zove... Znam da sam puno puta otvorio taj radio kao mp3 u winampu s cd-a, legnuo na krevet i slušao ... hehe ...

ovi noviji radiji imaju dobru mjuzum ali im fali originalnosti, zafrkancije i ludih reklama kao u GTA III ..

W3DR4N
16-05-2006, 17:39
SA je najbolji GTA ikad.....trebate igrat igru na sto vecem monitoru pa je veći doživljaj

Ne nužno. Post bi imao smisla kada bi se radilo o kakvoj simulaciji letenja, gdje je veći monitor ujedno veći užitak u igranju. Udaljeni avioni tada nisu točkice, nego stvarni oblici.

Herr Schnitzel
16-05-2006, 17:42
U svim nastavcima sam uzivao, ali najvise u trici. Ne znam zasto,
ali valjda zbog te atmosfere. Radio mi je ostavio najbolji
dojam (Chatterbox, anyone :rotfl: ).

Betruger
16-05-2006, 19:44
GTA serijali su najbolje arkadne igre koje sam igrao. San Andreas je stvarno bolji od ostalih, a sto se tice atmosfere GTA III je u tom pogledu zasad nenadmašen - KJAH radio najbolje lezi uz maglovite ulice Liberty Citya. San Andreas je toliko velika igra da nakon nekih 300h igranja danas nadjem auto koji nisam nikad vidio :) i to u San Fierru, gdje provodim jako puno vremena :D

Berax0r
16-05-2006, 21:11
Koji je novi nastavak GTA???? :pray: :pray:

Lord Bazooka
17-05-2006, 09:09
U svim nastavcima sam uzivao, ali najvise u trici. Ne znam zasto,
ali valjda zbog te atmosfere. Radio mi je ostavio najbolji
dojam (Chatterbox, anyone :rotfl: ).

Hm trojka nije loša al mi je malo pretjerano kad te sve lkoalne mafije bande napadaju kad odradiš misije za njih. Kužite šta mislim (Talijanska, Cartel, Hoods, još tam neki :D )

Marcellius09
19-05-2006, 11:39
ja sam preso gta3 i vc bez sifra sa skoro da ga i nisam igro ali sad cu i njega proc bez sifri

Prince
19-05-2006, 13:16
ja sam preso gta3 i vc bez sifra sa skoro da ga i nisam igro ali sad cu i njega proc bez sifri
pa svi prelaze bez šifri i onda kad prođu ako se žele zabavit koriste šifre 8)

Betruger
19-05-2006, 18:01
Pa GTA serijali su jedni od laksih arkadnih igara. Sta ce tu ikome sifre, sifre su za papke.

Sonic_Moronic
19-05-2006, 19:06
Pa GTA serijali su jedni od laksih arkadnih igara. Sta ce tu ikome sifre, sifre su za papke.

Da, dobro ak koriste za zabavu. Ja npr. save-am, malo se zezam sa šiframa, pa loadam i igram normalno.

Prince
19-05-2006, 19:08
Pa GTA serijali su jedni od laksih arkadnih igara. Sta ce tu ikome sifre, sifre su za papke.

Da, dobro ak koriste za zabavu. Ja npr. save-am, malo se zezam sa šiframa, pa loadam i igram normalno.
pa to sam ja napisao u gornjem postu da nakon prijeđene igre i ja san koristia šifre iz zabave :wink:

Sonic_Moronic
19-05-2006, 19:14
Pa GTA serijali su jedni od laksih arkadnih igara. Sta ce tu ikome sifre, sifre su za papke.

Da, dobro ak koriste za zabavu. Ja npr. save-am, malo se zezam sa šiframa, pa loadam i igram normalno.
pa to sam ja napisao u gornjem postu da nakon prijeđene igre i ja san koristia šifre iz zabave :wink:

Dobro al ja sam malo drukčije reko, ne NAKON prijeđene igre, nego recimo odma na početku saveaš, zezaš se a zatim loadaš, i tako sam ja stalno kad bi mi bude dosadno.

neox99buleseye
02-10-2008, 09:11
Ma kad je meni dosadno , uzmem hydru , napisem sifru za 6 zvijezda i napadam areu 51, ili odem u sf i tamo na krovu one zgrade sa parkiralistem( tamo na ps2 mozete igrati u dvoje) dodjes na zgradu i tamo helic ne dolazi ( uzmem minigun, snip i deserteagle). :rambo: