PDA

Pogledaj cijelu verziju : otkup kose



*Fila*
11-07-2008, 20:31
ovak zanima me dal zna ko neki friz. salon ili vlasuljara koji bi otkpio ljudsku kosu za izradu perika
iam rep od 25 cm koji bi prodao
jer sma čuo da se za 20 cm može dobit dobra lova
svaka informacija dobrodošla
i molim suzdržite se od glupih komentara
hvala

nosferatu25
11-07-2008, 20:49
:rotfl: :rotfl:
postoje garantovano frizerski saloni koji to rade, ima ih i u hrvatskoj, samo ne znam koji.

...25cm... ti si bre biznismen... 8)

*Fila*
11-07-2008, 22:01
ma znam care da iamju ali treba mi broj tel ili neš da ugovorim biznis
ma to je rep mog frenda puštao je neke 2 godne i sad se šišao za policiju pa ima kkose
šišao sam i ja samo neam toliko puno kose ko on pa mi ne vredi prodat
fala na odg ipak
jebiga pare su pare!! 8)

flander
11-07-2008, 22:23
da misliš da bu ti samo tako odkupili kosu

to moraš ić na gro pregleda brijem, da vide dali ti je kosa opće zdrava, ipak će je netko nosit, ako ide za izradu perike

*Fila*
11-07-2008, 22:51
nisam znao....
ma najprije da ja nađem ko će to otkupit
a lako za te preglede!!

flander
11-07-2008, 22:52
meni je moja frizerka isto rekla da ima gustu kosu da bi mogal zaradit ^^

nosferatu25
11-07-2008, 22:56
najbolje se informiši na netu... ovde ti jedino može pomoći neko ko je stvarno prodavao kosu.
e da, idi u metal podforum, možda će ti tamo neko pomoći. :D

Dreamer Deceiver
11-07-2008, 22:57
koliko je 20 cm para ?

nosferatu25
11-07-2008, 23:01
ne verujem da je više od 10 eura...

streetrace777
12-07-2008, 08:17
Ja imam jebeno gustu i kovrcavu kosu tipa crnci, e sad i meni reko frend da tu kupuju alo pojma neam di :)

Lord Jambrek
12-07-2008, 10:00
Isss, imao sam kosu do lakta prije, da sam se sjetio to prodat, isss.

D.E.M.O.
12-07-2008, 10:14
bogati ja bih bio biznismen.. 42-43 cm :D

*Fila*
12-07-2008, 11:02
a jebga danas se na svemu skoro more zaradit
tražio sam po netu i naša neke vlasuljare sad možda frend buse zvao pa možda uspije prodat
i preko 20 cm možeš dobit puno više
skupo je to tak da se može zaradit
ja ovo radim jer mi je frend obeća 1/3 zarade ak mu nađem, kupca
biznis ljudi,biznis!

D.E.M.O.
12-07-2008, 12:10
bogati ja bih bio biznismen.. 42-43 cm :D

Licio si na curicu...
O,ja ti pricam... :(
kada bih prodao.. jos mogu :) to sam sada mjerio ^^

Worthaur
12-07-2008, 13:26
Pfft moja je samo 39cm : (

D.E.M.O.
12-07-2008, 13:42
i to je lepo :D

Maja
12-07-2008, 14:17
tu svi imaju dužu kosu od mene :(

CHOLIK
12-07-2008, 14:42
šteta što sam se neki dan šišnuo,kažu da je kosa kao u afrikanaca vrlo dobra.

Worthaur
12-07-2008, 15:31
Ja cu bit celav za godinu dana :(

Maja
12-07-2008, 16:29
tu svi imaju dužu kosu od mene :(
Ja nemam...sad imam kratku :(

jej :D

McPingvin_v2.0
12-07-2008, 16:40
Ja imam manje brkove od tebe.

nosferatu25
12-07-2008, 17:05
Ja imam manje brkove od tebe.
:rotfl: :rotfl:
:shock:

*Fila*
13-07-2008, 11:33
ma bravo vi ste svi carevi
jebote pog toliko tih moderatora kao a meni ovdje ovi uništiše temu
svojim ja sam ćelav ja iam qurac ja sam peder itd
dajte koji qurac tu radite vi modovi kad ovi spamaju što nema veze sa mojom temom
ili još bolje izbrišite je
puno su mi pomogli :bravo: :hangin:

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 11:41
ma bravo vi ste svi carevi
jebote pog toliko tih moderatora kao a meni ovdje ovi uništiše temu
svojim ja sam ćelav ja iam qurac ja sam peder itd
dajte koji qurac tu radite vi modovi kad ovi spamaju što nema veze sa mojom temom
ili još bolje izbrišite je
puno su mi pomogli :bravo: :hangin:
Mi smo u Klanu moderatora (samo Reiko i još nekolicina nisu) i možemo raditi što god hoćemo jer imamo veze.

Nightyx
13-07-2008, 12:24
[quote="*Fila*":3kgmf903]ma bravo vi ste svi carevi
jebote pog toliko tih moderatora kao a meni ovdje ovi uništiše temu
svojim ja sam ćelav ja iam qurac ja sam peder itd
dajte koji qurac tu radite vi modovi kad ovi spamaju što nema veze sa mojom temom
ili još bolje izbrišite je
puno su mi pomogli :bravo: :hangin:
Mi smo u Klanu moderatora (samo Reiko i još nekolicina nisu) i možemo raditi što god hoćemo jer imamo veze.[/quote:3kgmf903]
imate veze, pišete recenzije, možete šta hoćete i to nije diskriminacija, nego ste jednostavno bolji :D

Lord Jambrek
13-07-2008, 14:47
[quote="*Fila*":1ohn195g]ma bravo vi ste svi carevi
jebote pog toliko tih moderatora kao a meni ovdje ovi uništiše temu
svojim ja sam ćelav ja iam qurac ja sam peder itd
dajte koji qurac tu radite vi modovi kad ovi spamaju što nema veze sa mojom temom
ili još bolje izbrišite je
puno su mi pomogli :bravo: :hangin:
Mi smo u Klanu moderatora (samo Reiko i još nekolicina nisu) i možemo raditi što god hoćemo jer imamo veze.
imate veze, pišete recenzije, možete šta hoćete i to nije diskriminacija, nego ste jednostavno bolji :D[/quote:1ohn195g]


Ili ne pišemo recenzije, mogu šta hoću, niš ne radim, jednostavno sam bolji :D

Nightyx
13-07-2008, 17:30
Ili ne pišemo recenzije, mogu šta hoću, niš ne radim, jednostavno sam bolji :D
pa o tom ti pričam, vi možete sve, eto možete sada mene popljuvati, ja vam mogu komotno popušit u nadi da neću već sutra morat opet i tak... :D

Hellboy
13-07-2008, 20:03
pingvin je pred njime bio na koljenima i cuclao mu hrenovku...doslovno... tako da bih ja pazio što pričam okolo...

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 21:49
Lazes...Pingvin ne kleci pred nikim :D
Pa, sad... :oops:

CHOLIK
13-07-2008, 21:58
Njihove spletke i iluzije mogu omamiti slabije umove(poput mene)

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 21:58
Pa, i jesu, no vole se zajebavati s kolegama :)

Lord Jambrek
14-07-2008, 03:43
Jest da smo duuuuuboko skrenuli u offtopic, ali evo da nekim ljudima ovdje objasnim slučaj Jambrek-Hrenovka-Pingvin.

Biješe to na PC Play areni, ja sam krenuo na čik pauzu i gospon Pingvin me zamolio da mu odem usput kupit jedan hot dog, dao mi čovjek novce, ja otišao van zapalit i kupit mu vrelu džukelu dok se on u međuvremenu išao upucavat Matildi. Kako je pingvin zahtjevao vrućiker punjen majonezom, tako je i dobio. Vratih se nazad do arene, pingvin sav razočaran što nije uspjeo namamit Matildu u skladište iza da joj pokaže slatkiše dolazi do mene po hot dog, a ja vidim ga kako je očajan za seksualnim aktivnostima, stavim hot dog kod svoga međunožja i velim čovjeku "aj zagrizi, aj zagrizi". Dotični se sagne, odgrize vrh hrenovke, ali u tom trenutku je valjda nešto majoneze iscurilo iz vrućikera i ostalo na pingvinovim ustima pa je to izgledalo, jel, kao cumshot :D Hellboy je bio stajao sa strane i mlatio malog majmuna dok je to gledao :D

Maja
14-07-2008, 04:50
prava priča za prepričavanje budućoj djeci i unucima :rotfl:

D.E.M.O.
14-07-2008, 06:43
d00d, you guyes r wierd :o

Matilda Mother
15-07-2008, 06:13
jel se mogu prodat dlake s nogu :rotfl:

Matilda Mother
15-07-2008, 15:29
cca koliko su ti duge?

Matilda Mother
15-07-2008, 15:42
vidimo se u frizeraju :D

Matilda Mother
15-07-2008, 15:56
ma nece :D

SkunK
15-07-2008, 17:08
Prodaja kose?
Get a job.

SkunK
15-07-2008, 17:15
Nije bilo upuceno tebi... ili se osjecas prozvanim? :)
Bilo je više općenito pošto mi je apsurdno da netko ide zarađivati tako da prodaje svoju kosu.

SkunK
15-07-2008, 17:36
Ma np lol :D

Lord Jambrek
16-07-2008, 06:19
Ak su ti ko moje,mos :(

Matilda ima veće(g) :D 100%

@Reiko

Zašto bi zarada u bilo kakvom obliku bila apsurdna?

SkunK
16-07-2008, 13:36
Ak su ti ko moje,mos :(

Matilda ima veće(g) :D 100%

@Reiko

Zašto bi zarada u bilo kakvom obliku bila apsurdna?


Pa ako je "zarada" prodavanje kose "zarada" onda ok, pošto "zarada" dolazi od riječi "rad" to nije zarada, jer ništa ne radiš osim što odeš da ti odrežu komad kose i onda je prodaješ. I apsurdno je, jer moraš biti dosta desperate da to napraviš ... tko voli nek izvoli ali opet je apsurdno :)

Death By Sexy
17-07-2008, 15:24
imam 6 kiti dugih 30tak cm koje bih mogao prodati... objašnjenje : kita=rep

Nodakim
17-07-2008, 15:30
Ak su ti ko moje,mos :(

Matilda ima veće(g) :D 100%

@Reiko

Zašto bi zarada u bilo kakvom obliku bila apsurdna?


Pa ako je "zarada" prodavanje kose "zarada" onda ok, pošto "zarada" dolazi od riječi "rad" to nije zarada, jer ništa ne radiš osim što odeš da ti odrežu komad kose i onda je prodaješ. I apsurdno je, jer moraš biti dosta desperate da to napraviš ... tko voli nek izvoli ali opet je apsurdno :)


aha....mu bumo imali love da si kupimo king a ti budeš moram jesti snjegljicu :P

Lord Jambrek
17-07-2008, 17:28
Pa ako je "zarada" prodavanje kose "zarada" onda ok, pošto "zarada" dolazi od riječi "rad" to nije zarada, jer ništa ne radiš osim što odeš da ti odrežu komad kose i onda je prodaješ. I apsurdno je, jer moraš biti dosta desperate da to napraviš ... tko voli nek izvoli ali opet je apsurdno :)

Dobro, al ono, zakaj bi nekaj bacil ako možeš prodat? Novca nikad viška, bar ne kod mene

*Fila*
17-07-2008, 23:10
Ak su ti ko moje,mos :(

Matilda ima veće(g) :D 100%

@Reiko

Zašto bi zarada u bilo kakvom obliku bila apsurdna?


Pa ako je "zarada" prodavanje kose "zarada" onda ok, pošto "zarada" dolazi od riječi "rad" to nije zarada, jer ništa ne radiš osim što odeš da ti odrežu komad kose i onda je prodaješ. I apsurdno je, jer moraš biti dosta desperate da to napraviš ... tko voli nek izvoli ali opet je apsurdno :)
daj ne glupiraj se!
tu kosu moraš puštat dvi godine,prat je svaki jeebbeni dan ako ti se masti ko meni
održavat je,ona se znoji i teško se suši i jebanije snjom samo takve
i ako je iam i ako mogu zašto je nebi koji kurrac proda i ne zaradio ne nego ajmo reć zgrno pare na svojoj kosi?
i sad ti tu veliš da sam ja očajan ak t o radim?
pa iam posao da kobarim sezonski i mičem sa strane pare kad stignem pa zašto si nebi još zgrnuo para za jednu sub pa da se ja i ekipa malo zapijemo
moraš bit očajan da bi neke pare nabavio jel?
neznam živciraju me likovi akd imaju tak ono ''pametne'' postove
odi neki drugi kuurac radi neg d atu meni govoriš da sam očajan jer oću nabavit para

SkunK
18-07-2008, 10:23
Dobri argumenti priatelju, šalji ti mene ljepo u kurac i govori mi da sam glup...nemoj biti ko ja pa pokušat složit neki pametan post.
To je bio moj osvrt općenito na to, i ja imam pravo na tvoje mišljenje dok nikog ne vrijeđam, a ja tebi nisam govorio što da radiš (hoćeš prodavat svoju kosu, ili nećeš tvoja stvar).

Samo, još jednom me vrijeđaj u toj maniri i iskaljavaj svoje frustracije na meni i možeš očekivati sankcije, dok god se ne probaš pristojnije ponašati i kulturno diskutirati.

SkunK
18-07-2008, 10:58
Opet ti naglašavam, to je općenito mišljenje, kao kad naš sabor donese odluku o 0,0 promila, pa netko kaže : "A kao da nikad nisu pili" ali to ne znači da će taj isti čovjek dignut pobunu radi tih 0,0 promila niti nije nikom direktno rekao ništa.

Malo loosy primjer ali kako da ti objasnim da ja općenito komentiram, nešto kao recenzent , nešto na što ima pravo svaki čovjek u ovoj državi. Osim toga "Get a job" nije nikakva uvreda, to na Engleskom znači "Nađi posao", što vjerovatno znaš. Osim ako je savjet da se čovjek zaposli neka nova uvrijeda...


Isto tako, kontradiktoran je... zašto onda otvaraš topic ako te ne zanimaju tuđa mišljenja, u ovom slučaju, prodaji kose?? Otvoriš topic, dobiješ drugo mišljenje i onda drugog čovjeka nazivaš glupim i šalješ ga u kurac.

SkunK
18-07-2008, 11:14
Pogledaj malo moje postove i njegov zadnji post, pa prosudi tko bi trebao biti ljubazniji.

SkunK
18-07-2008, 12:00
Nazalost, nemozemo samo tako "spizdit" onda bi ovdije a i u društvo bio kaos kad bi svatko imao takav pristup. Udaljavamo se od teme inače... ako te zanima još nešto mozemo nastaviti na PM.

*Fila*
18-07-2008, 12:49
oke sry nisam smio tak popizdit
ali otvorio sam temu da vidim dal ko zna gdje se može kosa prodat
a ne da mi ti tu govoriš nađi posao
ono praviš se sad pametan kao ono ko još prodaje kosu,to je očaj nađi job!
da si rekao dečki neznam kako vi ali ja to nikad nebi napravio i amen
a ne ti se tu ko ono bacaš ko neki frajer nađi posao i to
ne podnosim takve
a što se tiče sankcija,to mi nemoj bacat pod nos!! :yuck:
jesmo rješili sad to ili ćemo se i dalje klati zbog takvih sitnica?

SkunK
18-07-2008, 13:02
oke sry nisam smio tak popizdit
ali otvorio sam temu da vidim dal ko zna gdje se može kosa prodat
a ne da mi ti tu govoriš nađi posao
ono praviš se sad pametan kao ono ko još prodaje kosu,to je očaj nađi job!
da si rekao dečki neznam kako vi ali ja to nikad nebi napravio i amen
a ne ti se tu ko ono bacaš ko neki frajer nađi posao i to
ne podnosim takve
a što se tiče sankcija,to mi nemoj bacat pod nos!! :yuck:
jesmo rješili sad to ili ćemo se i dalje klati zbog takvih sitnica?

Klat ćemo se dok god ne uvidiš da nemožeš tako reagirati. Vidim da imaš neke frustracije kad me nazivaš "frajerom" - izražavanje svojeg mišljenja na neku temu nije "frajerski" nego normalna stvar. Već sam ti rekao "Get a job" nije tu da ga se shvati pravocrtno, nije niti tebi bio namjenjen , niti mene ne zanima hoces li ti prodavat svoju kosu ili ne. A i moraš znati da ako nekog ne podnosiš nemozes počet vrijeđat, mislim mozes preko foruma ali u real life recimo nećeš moći, jedino ako nisi pripadnik Cosa Nostre :D

*Fila*
18-07-2008, 13:46
ma neću uopće više da iam sa takvima ko ti ikakve kontakte
odi lječi bubrege!

SkunK
18-07-2008, 14:24
Zdravi su mi bubrezi , hvala Bogu :)
Samo što bi ti trebao počet slušat zdravi razum :)