PDA

Pogledaj cijelu verziju : GENIUS vs TRUST



Cazze
10-07-2008, 19:37
Ovako...odlucio sam se za kupnju malo misa.ne zelim potrositi previse para pa sam nasao 2 misa koja mislim da su dobra al neznam koji mi se bolje isplati kupit.Pa bih molio vasu pomoc.
To su:
-Genius Ergo 525 Laser Gaming miš U+P
-Miš TRUST Gamer GM-4800

nosferatu25
10-07-2008, 19:46
trust...
genius je nikakav brend, sve što prave spada u low end ili budget kategoriju...
ovo je samo subjektivno mišljenje, jer uvek kada bih birao između geniusa i trusta uzeo bih trust (prešao sam sa geniusa na njega i super mi je) :D

nick praskaton
10-07-2008, 20:02
ja sam imao jednog trust misa i doslovno se rasklimao, izlizao, popucao i na kraju raspao... doduse, tek prije 2 god sam skuzio da se jako isplati ulozit malo vise novaca u malo kvalitetniju periferiju , a to preporučam i tebi zbog puno razloga...

blood4me
10-07-2008, 20:07
Trust, imaju jako jako dobre joysticke,gamepade,i sve je jako kvalitetno... Samo nikada nisam vidio mis i tipkovnicu trust a genius se raspada samo tako.....

vex
10-07-2008, 20:20
Trust.

Btw , iz vlastitog iskustva , MS je po meni ok isto , trenutno koristim :

http://www.ms-start.com/hr/default.aspx ... cleId=1951 (http://www.ms-start.com/hr/default.aspx?tabid=1648&newsType=ArticleView&articleId=1951)

I nemam nikakve prigovore. :thumbs2:

blood4me
10-07-2008, 20:22
MS su dobri misevi ali cesto mi crkavaju, ja sam imao 2 jeftinjare igrao sam CoD2 MP i CoD4 MP i dobro me sluzio samo sto cesto crkavaju, dva sam kupio i oba su riknula

vex
10-07-2008, 20:33
Imam ovog vec jednu godinu , kao nov je.

RIDER32
10-07-2008, 21:23
Genius nije low end marka i nemojte uspoređivat nesto sto sto niste isprobali, pogotovo sa MS.
Imam Genius tipkovnicu 2 godine i samo je mogu hvalit. Silujem ju samom svaki dan i nikad mi nije ispala niti jesna tipka a kamoli se pokidala ili izlizala.
Imam i genius navigator 335 vec skoro pola godine i po kvaliteti izrade je high end a ne low end.
Gornji dio je napravljen od karbona koji je savrseno gladak (ne i šplijav).
Doljni dio i sastrane je napravljeno oz jednog komada od jako ugodne plastike.
Zica je duplo tanja od onakih na kake smo se navikli.
Ispod sebe ima 3 komada gume koji je savrseno gladak i mis je lagano guradi po svim podlogama. Iako ga vucem po dosta losoj i staroj sperploci jos nije pokazala nokake znakove izlizanosti.
Mis je poprilicno mal i jaaako je lagan.
Moze se podesiti na samom misu da radi na 1600/800 dpi.
Jos nijednom mi nije naglo "pobjego" i laser je stvarno kvalitetan.

streetrace777
11-07-2008, 08:07
Istina tipkovnicu imam vec dosta i dan danas je ko nova. Kupio sam si i slusalice od Geniusa i mogu reci samo GG :)

nick praskaton
11-07-2008, 17:21
ako đinijus nije low end, što JE onda low end ????

RIDER32
11-07-2008, 21:54
Low end ti je MS. Genius ti je neki visi medium end. Usporedi genius i logitech po kvaliteti i cijeni.
Logitech i je kvalitetniji od geniusa ali za 3 puta visu cijenu nedaje ni duplo bolju kvalitetu.

BTW: imam i genius slusalice. Nisu Bog zna sto ali za svoju cijenu su predobre. Nisam jeo jednu jauznu i kupio si slusalice sa mikrofonom.Jako dobro pokrivaju usi ali znaju i gadno naziljati.
Sve u svemu za cijenu su OK. Probati cu ih malo obljepiti izolorkom pa cu onda vidit koliko ce zuljat.

E da. Te iste slusalice su i u EXu (igraonica) i po prosijeku jako dugo traju.

CrIsIs FuN
11-07-2008, 22:32
i ja imam genius slušalice od 30 kn,kupio ih prije pol godine i još uvijek dobro rade

streetrace777
12-07-2008, 08:18
Low end ti je MS. Genius ti je neki visi medium end. Usporedi genius i logitech po kvaliteti i cijeni.
Logitech i je kvalitetniji od geniusa ali za 3 puta visu cijenu nedaje ni duplo bolju kvalitetu.

BTW: imam i genius slusalice. Nisu Bog zna sto ali za svoju cijenu su predobre. Nisam jeo jednu jauznu i kupio si slusalice sa mikrofonom.Jako dobro pokrivaju usi ali znaju i gadno naziljati.
Sve u svemu za cijenu su OK. Probati cu ih malo obljepiti izolorkom pa cu onda vidit koliko ce zuljat.

E da. Te iste slusalice su i u EXu (igraonica) i po prosijeku jako dugo traju.

Koje ja ima HS-04V sa vibracijom i nijednom me nisu nazuljale i odlicne su mi za sada

RIDER32
12-07-2008, 12:17
Uf to je stroj od slusalica.
Koliko si ih platio.
Prvo mi nevalja adsl a sad mi nevalja ni carnet :twisted:

streetrace777
12-07-2008, 12:26
Neznam dobio sam ih ali cini mi se da nisu vise od 100kn :)

Cazze
13-07-2008, 09:50
Ja imam slusalice seenheiser hd201,i mogu reci samo pohvale.Jedina losa strana je ta sto nema kontroler glesnoce na njima.Ali to mi nije problem jer imam tipkovnicu na kojoj to mogu stelovat.Inace su slusalice odline,zvuk je cist da cisci ne moze bit i stvarno sam zadovoljan njima.

A za mis sam se ipak odlucio logitech mx518 gaming grade.Cijena je nesto visa al mislim da ce se isplatit.