PDA

Pogledaj cijelu verziju : Smak svijeta! Zar opet??



Stranica : [1] 2

zoky
09-07-2008, 15:09
Za nešto više od četiri godine ravnina Sunčeva sustava izjednačit će se s ravninom Mliječne staze. Maye su tada predvidjele smak svijeta...SCitat iz 24 sata...

Boom (http://www.24sata.hr/news/clanak/kraj-svijeta-ce-biti-2012-tako-su-izracunale-maye/70023/)

Nije prošlo više od 10 godina kada su nam "Proroci" predidjeli smak svijeta....evo nas! Pa nije se dogodio!
Pa evo da čujemo vaša razmišljanja o ovome! Da li doista vjerujete da bi ovo mogao biti stvarno kraj?! :evil:

PS: ako tema nije prihvatljiva slobodno lockajte ;)

nosferatu25
09-07-2008, 15:15
pre nekoliko godina sam pao sa WC šolje kada sam čitao o udaru komete koji će se desiti 2009...
tako da prvo da preživim taj smak sveta, a posle ću videti za Maje... :wink:

Snake
09-07-2008, 15:16
ne brinem se ima još vremena do tad... u biti to je kao povezano s onom 12. planetom Nibiru čija putanja jednom u nekoliko tisuća godina uzrokuje smak svijeta ( zadnji put je bio potop koji se opisuje u Bibliji, navodno )?

dimbo1911
09-07-2008, 15:18
uuuuuu....tak kasno......pa još stignem opljačkat okolne dučane i pobit društvo :bravo:

Bartuc
09-07-2008, 15:19
Uff, do 2012 bum level 93 sa Nekričem 8) Mogel bum si puknuti Revive ako dojde do smaka svijeta!

Maloki
09-07-2008, 15:21
Mislim da je putanja kakvu navodno ima Nibiru nemoguća:

http://www.greatdreams.com/nibiru-apogee.jpg

Navodno bu se već na godinu u 5. mjesecu na nebu Nibiru mogo vidit kao crvena točka, a već do 2011. će se vidit kao i mjesec.
Sad si razmišljam kaj će teoretičari zavjera reć ak se na godinu ne pojavi točka. Vlada editirala nebo u Photoshopu?

Bartuc
09-07-2008, 15:26
Hellboy editirao nebo :P

CHOLIK
09-07-2008, 15:28
Bit će smak svita,al uzrokovan gamerima,ak se ugasi PCP forum.

seahawk37
09-07-2008, 15:28
Upravo će se 21. prosinca 2012. ravnina Sunčeva sustava izjednačiti s ravninom Mliječne staze, a prema nekim istraživanjima, istodobno će još dvije galaksije biti poravnate s našom.
ne kuzim te astronomske spike, zas je to razlog za smak svijeta

iznogud1515
09-07-2008, 15:29
već sam počeo kopat rupu u zemlji da se spasim :yuck:

CHOLIK
09-07-2008, 15:31
Bum se sakril pod majicu Chucka Norrisa,tam je svak siguran.

Nodakim
09-07-2008, 15:31
Upravo će se 21. prosinca 2012. ravnina Sunčeva sustava izjednačiti s ravninom Mliječne staze, a prema nekim istraživanjima, istodobno će još dvije galaksije biti poravnate s našom.
ne kuzim te astronomske spike, zas je to razlog za smak svijeta


ma nesto u vezi da ce zakloniti sunce pa ce sva bica crknuti ili ce sjebat magnetska polja

CHOLIK
09-07-2008, 15:35
Ako nestane sunca,jedino bi mogli umrijet oni koji se kronično boje mraka,nepaju lampu i struju i skloni su samoubojstvu.

Nodakim
09-07-2008, 15:37
i sve biljke koje nama kisik
a bez kisika=bez života

###DK###
09-07-2008, 15:39
Upravo će se 21. prosinca 2012. ravnina Sunčeva sustava izjednačiti s ravninom Mliječne staze, a prema nekim istraživanjima, istodobno će još dvije galaksije biti poravnate s našom.
ne kuzim te astronomske spike, zas je to razlog za smak svijeta


ma nesto u vezi da ce zakloniti sunce pa ce sva bica crknuti ili ce sjebat magnetska polja

Pametuju kao i uvijek.

_ZlayA_
09-07-2008, 15:40
zanimljiva teorija ''resetiranja'' vremena... mada mislim da je nemoguce vrijeme resetirati i da nema razloga da se to desi... jer jedina veza suncevog sistema i mlijecne staze je ta sto se mi nalazimo u njoj, ne bi bilo nista drugacije da se ne nalazimo ili bar ne bi bilo tih predviđanja...

jest da se mi vrtimo oko centra nase galaksije (citaj <crne rupe>), ali kakve ima veze ako se nas sistem poravna sa galaksijinim, jedino ako se u tom trenutnku svi paralelni svjetovi preklope i onda se nadjemo medju trilijunima aliena i oni medju nama... najgori moguci scenario da u tom jednom trenutku svi glasno uzdahnu od straha i potrose sav oksigen na planeti... e jedino tako bi smo bili u govnima...

CHOLIK
09-07-2008, 15:40
Postoje posebna svijetla koja imitiraju sunčevu svjetlost tako ako ih stavimo(pod mi mislim NASA)u svemir bit ćemo spašeni

Nodakim
09-07-2008, 15:41
možda taj 10. planet ima asteroidni pojas oko sebe pa ce nas razvaliti s njime

Maloki
09-07-2008, 16:03
Sakrijmo ovu temu prije nego Kikl0p dođe :)

_ZlayA_
09-07-2008, 16:10
u pravu si, ili jos nije vidio ili jos pise post :D

CHOLIK
09-07-2008, 16:11
Ma najmanja nam je briga kiklop,zar ne vidite da će mo svi umrijeti!??!?!

_ZlayA_
09-07-2008, 16:15
!!!!!!!!!!!!1111111
i samo mi reci da znaš ko je kiklop uopšte....

i da, onaj nibiru il sta vec... taj scenario bi bilo kul gledati iz bosne... a opce je poznato da sve (kad kazem sve mislim na sve i sviju :D) zaobilazi bosnu, pa cak i katastrofe svjetskih proporcija :D... ok, ovo je bila nidje veze sala...

la50
09-07-2008, 16:17
we will live 4ever

CHOLIK
09-07-2008, 16:18
Ma čoeče,prve će biti uništene piramide u Bosni,koji ti je....

_ZlayA_
09-07-2008, 16:19
pa ako su piramide tu već kako neki kažu više od 10k godina, zašto bi sada bile uništene... al fazon je što uopšte nema piramida...

CHOLIK
09-07-2008, 16:20
Kako nema,pa zar nisi gleda Nadreality Show??

seahawk37
09-07-2008, 16:22
cholik ajde molim te nadi jedan svoj smisleni post, quotaj ga i stavi u sig da se imas cim pohvalit

CHOLIK
09-07-2008, 16:25
Sig,mi je zauzet,iako ću se potrudit.Znaš,u ovakvim vremenima je teško naći moj smisleni post...

_ZlayA_
09-07-2008, 16:25
nasao si cemu ces vjerovati...

CHOLIK
09-07-2008, 16:30
cholik ajde molim te nadi jedan svoj smisleni post, quotaj ga i stavi u sig da se imas cim pohvalit

Izvoli.

Death By Sexy
09-07-2008, 16:43
Ma vidi vraga, baš kako su javili sinoć na vijestima,
Sunce je jutros izgubilo sjaj, stvarno, bliži nam se kraj...
Moram priznat, čudan osjećaj...

Kažu...
Jučer iznenada su se otvorila vrata,
nepoznate dimenzije, negdje pored Marsa,
Iz njih je izletia ogroman asteroid i sad juri prema zemlji,
Kažu, nema nam spasa...

Neki govore to smo prizvali sami ,
Neki tvrde to je Božja kazna,
Ja se pitam kol'ko astronomski mala je mogla bit ta šansa?
Al' opet, dobro da je danas...
Na radni dan, a ja ću ostat doma uz hit dana 'apokalipsa sa vašeg balkona',
Rezolucija prefektna, kristalan sound, surround all around when it hits the ground.

A u Saboru jutros isti debilizam, čije stari bija Ustaša a čij Partizan,
A obzirom da je danas kataklizma, uputili su notu da nas priko reda prime u Europu,
A ja još uvik ne virujem 100 % u sve to,
Možda je neki reality show?
Neko pomicanje granica, iluzije i zbilje?
Neko medijsko izdrkavanje na temu iz Biblije?
Neko Orson Welles sranje, kao ona 'Invazija s Marsa'?
Možda je sve izrežirana farsa?
Al' di je tu baza?
Neko ima bolestan smisao za humor, nek dobije tumor .
Ako je stvarno istina, onda znam, iza svega su sigurno Masoni, Židovi, Bin Laden ...
I baš me briga, ima savršenu kompilaciju za kraj, koju je složija Mladen...

Uberi ovo...
Vijest iz Londona, neki je tip na kladionici dobija masu milijona...
A 5 funti je stavija na smak svita, baš na današnji dan, čist zgoditak...
Al' sigurno je pomislija 'Oh shit! Imam samo jedan dan, za sve potrošit!'

Al' čekaj, kako će mu uopće moć isplatiti išta,
Posli smaka svita neće radit ništa?
Ne znam...
Vatre će se pojaviti, oko 5 otprilike,
izvadiću bocu za posebne prilike,
lipo se cvrcnit, ubit najmanji strah,
iz praha smo nastali, postaćemo prah...

Razniće nas svugdi, neki vitar ludi, di god mu se svidi...
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi
A možda i neće...
Ma jebo nas, nemamo sreće...

Tooo dooo doooo,
Nema na pomoći,
Tooo dooodooodooo

seahawk37
09-07-2008, 16:47
Vijest iz Londona, neki je tip na kladionici dobija masu milijona...
A 5 funti je stavija na smak svita, baš na današnji dan, čist zgoditak...
Al' sigurno je pomislija 'Oh shit! Imam samo jedan dan, za sve potrošit!'

haha ne znam od kud si to izvuko al ovaj stih je uber :rotfl:

CHOLIK
09-07-2008, 16:49
TBF smak svita-zar nikad nisi čuo?

Aerial
09-07-2008, 17:01
Ja sam se odvalio na onaj dio teorije koji kaže da će se Zemlja prestati okretati oko osi kad se Nibiru nađe na nekoj konkretnoj udaljenosti, i to na kratko vrijeme, valjda nekih sat vremena kad će doći do trenutne instantne promjene polova. Ono, Zemlja ide, ide, ide - STOP - *POLE SHIFT; PLEASE STAND WHERE YOU ARE* - bžžžžžž - DING! - *OK, WE'RE DONE, CARRY ON ROTATING* ...

_ZlayA_
09-07-2008, 17:02
Zemlja ide, ide, ide - STOP - *POLE SHIFT; PLEASE STAND WHERE YOU ARE* - bžžžžžž - DING! - *OK, WE'RE DONE, CARRY ON ROTATING* ...

ovo ide u sig... aerial :pray: :pray: :pray:

croat1gamer
09-07-2008, 17:35
aerial :pray: u razini sa hellovim postovima

po meni za smak svijeta: jeste li gledali planet majmuna, original
da, bas tako

Hellboy
09-07-2008, 18:13
Hellboy editirao nebo :P
pusa


enivej, čitao sam jednom zanimljiv članak, naime, debil koji tvrdi da dolazi Nibiru (planet ogromne mase, veći i od Jupitera) je kvazi stručnjak koji drevne sumerske tekstove prevodi kako on to želi... da stvar bude gora, da bi Nibiru mogao imati onakvu putanju, proći kraj Zemlje, demolirati ju, proći oko sunca i zatim ponovno prozujati kraj Zemlje i demolirati ju do kraja (zvuči kao sastanak BBB-a i Torcide u maloj uličici) morao bi ići brzinom od 14 do 57 puta većom od brzine svjetlosti... eh, čak i ako teoretski uspije postići tu brzinu (tijelo bi za ubrzavanje do brzine svjetlosti trebalo beskonačnu količinu energije zbog svoje mase) plimne sile (ne plima i oseka nego djelovanje sunčeve gravitacije i inercije na sam planet) bi doslovno raskomadale Nibiru prije nego što bi uopće krenuo kako spada u svoj pohod u najboljoj maniri Atile Biča Božjeg...stoga... najiskrenije sumnjam u kraj svijeta 2012. godine... doduše možda nečeg ima u ovom videu (eBGIQ7ZuuiU)Sako mu je vjerovati

CHOLIK
09-07-2008, 18:29
Jel to video snimljen od strane pedera?

Dreadlock
09-07-2008, 21:46
ova stvar od tbf-a je odlicna...a i ona fejzore na pozdrav kad vidis komandanta :rotfl: :pray: :rotfl:

McPingvin_v2.0
10-07-2008, 00:00
enivej, čitao sam jednom zanimljiv članak, naime, debil koji tvrdi da dolazi Nibiru (planet ogromne mase, veći i od Jupitera) je kvazi stručnjak koji drevne sumerske tekstove prevodi kako on to želi...
Zecharia Sitchin, čitao sam njegove knjige (5 od 6, koliko ih ima) i nigdje nisam vidio da tvrdi da Nibiru dolazi 2012....

King tiger
10-07-2008, 03:11
idem i ja pisat neke polu konspiresi knjige.
da me kiklop hrani.

KI KI
10-07-2008, 06:16
koja mudrovanja... moguće je ako su nama iza leđa dogovorili se sa alienima i tada da če sa rail gunom negdje iz 15 galaksije raznijesti zemlju :?

D.E.M.O.
10-07-2008, 06:29
ja cu ionako biti mrtav do onda.. cemu se muciti takovim pitanjima? :D

eddie2142
10-07-2008, 06:51
znate li vi za neku vracarsku babu iz edjugorja, studenog prosle godine tvrdila da ce biti neko prociscavanje svjeta, novinari to skontali kao kraj i znate sta je bilo?
jedan omanji cunami(vise desetaka tisuca mrtvi)

Ubizec Corporation
10-07-2008, 07:32
znate li vi za neku vracarsku babu iz edjugorja, studenog prosle godine tvrdila da ce biti neko prociscavanje svjeta, novinari to skontali kao kraj i znate sta je bilo?
jedan omanji cunami(vise desetaka tisuca mrtvi)

E znas kaj eddie ja ti prognoziram da ce iduce godine bit poplave,uragani,potresi,požari u svjetu koje ce odnjet mnoge zivote! :( Kaj je je!AL ne kuzim baba vracara je mogla rec onda i za ovu godinu da ce bit nekakvog sranja kujs da baja zna! :D 8)

KAD DODE KRAJ SVI CEMO U RAJ! :rotfl: :rotfl: :rotfl: (ova mi je dobra)

Kad Bog odluci da ce bit smak svjeta onda ce bit i to isti cas i to nece moc predvidjet niti jedan čovjek!

D.E.M.O.
10-07-2008, 08:11
ako ce biti kraj zemlje kao takove, onda to nikako nece biti bozja volja, nego neki deseti sporedni cimbenik :wink:

CHOLIK
10-07-2008, 08:18
Naprimjer,nuklearni rat.

josip_kraš
10-07-2008, 09:02
gospodo najbolje da odemo u norvešku! 8)
zašto?

jer norvežani valjda grade nekakav podzemni svijet za slučaj smaka svijeta u kom ima mjesta za 2000000 ljudi.
i da, ovo kaže jedan norveški političar

tako da ako ima netko vezu u norveškoj...


ovo sam vidio na forumu.hr pokušat ću pronać cijeli tekst...

CHOLIK
10-07-2008, 09:04
Nebi da smo miševi i da će mo se zavuć u neka tuđa skolništa.Ionak,ja imam nuklearno sklonište u podrumu

josip_kraš
10-07-2008, 09:09
eto teksta:

"Ja sam političar iz Norveške. Želim reći da će se teške stvari desiti između 2008. i 2012. godine.
Norveška vlada pravi sve više podzemnih baza i bunkera. Na to pitanje su jednostavno odgovorili da je to radi zaštite ljudi u Norveškoj. Tražio sam informaciju kada će to biti završeno, a odovorili su: "Prije 2011. godine".
Izrael čini istu stvar, kao i mnoge druge države.
Dokaz, da je ono što govorim istina, su fotografije sa ministrima koje sam upoznao. Oni sve ovo znaju, ali ne žele stvarati uzbunu i masovnu paniku.
Planet X dolazi i Norveška je počela skladištiti hranu i sjemena u području Svalbard i sjevernom polu uz pomoć SAD-a i EU. Oni će spasiti samo one koji pripadaju eliti i imaju moć, kao i ljekare, naučnike i sl. koji su potrebni za novi početak.
Ja već znam da ću prije 2012. godine otiči u područje Mosjoen, gdje se nalazi duboka podzemna vojna baza. Tamo smo podijeljeni u sektore: crveni, plavi i zeleni. Njima je ovo već naznačeno, a kampovi su već odavno napravljeni.
Ljudi koji će ostati na površini i umrijeti zajedno sa drugima neće dobiti pomoć. Plan je da 2 miliona Norvežana bude osigurano, a ostalih 2,6 miliona će umrijeti.
Svi sektori i arke su povezani tunelima i imaju vozila kojima se može preći sa jedne arke na drugu. To je iz razloga da mogu biti u kontaktu jedni sa drugima.
Veoma sam tužan. Često plačem sa drugima znajući da će toliko mnogo ljudi saznati istinu prekasno. Vlada laže ljude od 1983. godine do sada. Svi važniji političari Norveške znaju za ovo, ali samo mali broj njih će to reći drugima zbog straha da bi mogli propustiti NOAH 12 vozila koja bi ih odvezla na sigurno mjesto.
Ako kažu ikome, zasigurno su mrtvi. Ali, ja više ne brinem za sebe. Čovječanstvo i druge vrste moraju preživjeti. Ljudi to moraju znati.
Sve vlade svijeta su zabrinute zbog ovoga. Za ljude koji se žele sami spasiti mogu samo reći da potraže pećine na visokim mjestima gdje mogu napraviti zalihe hrane za najmanje 5 godina, uključujući konzerviranu hranu i vodu.
Posljednji put govorim: "Bože, pomozi nam svima...", ali znam da nam Bog neće pomoći. Samo svaka osoba pojedinačno može nešto učiniti. Probudite se, molim vas...!
Mogao sam vam pisati koristeći drugo ime, ali više se ne bojim ničega. Kada znate ovo pouzdano, postajete nesavladivi i nikakvo zlo vam se neće dogoditi kada znate da je blizu kraj.
Uvjeravam vas 100% da će se ovo desiti. Četiri godine su preostale do kraja. Nabavite oružje, napravite grupe za preživljavanje i pronađite mjesto gdje možete biti sigurni sa hranom.
Pitajte me bilo šta - ja ću vam odgovoriti koliko god znam o povezanosti Norveške sa ovim slučajem. Samo pogledajte okolo, svugdje se prave podzemne baze i bunkeri. Ljudi, otvorite oči. Pitate li vlade šta to prave, samo će odgovoriti: "To je samo skladište za hranu". Zasljepljuju vas lažima.
Znaci prisustva vanzemaljaca su takođe tu i često vidim norveške elitne političare koji nisu ono što govore. Čini se kao da su kontrolirani u svakom pogledu.
Zapamtite da oni koji će biti u gradu i okolini su oni koji će biti prvi umrijeti. Kasnije će vojska počistiti ostatke preživjelih i imat će naređenje da ubiju bilo koga ko se usprotivi odvođenju u kampove gdje će svi biti označeni brojem.
Vidim da je na vašoj stranici spomenuta Benazir Bhutto. Njena smrt je tragična. Kao što vidite, sastao sam se s njom. Takođe sa fotografija ćete vidjeti da sam upoznao brojne političare i svjetske vođe.
Javnost neće znati šta se događa do pred sami kraj, jer vlada ne želi stvarati masovnu paniku. Sve će se desiti mirno, a vlada će samo nestati.
Ali ja kažem: "Ne idite mirno u noć. Preduzmite mjere da budete sigurno sa vašom porodicom. Dođite zajedno sa ostalima. Radite zajedno da nađete način rješavanja problema sa kojima ćete se suočiti.
:shock: :cry: :shock:

link na orginal tekst:http://projectcamelot.org/norway.html

CHOLIK
10-07-2008, 09:12
Izgleda da ćemo vrlo brzo umrijeti....................

streetrace777
10-07-2008, 09:15
Oce spasit mene, ja znam igrat CoD4 pa ce im mozda trebat ?

CHOLIK
10-07-2008, 09:21
Dotad će izbacit 5 dio,tako............

josip_kraš
10-07-2008, 09:29
ma izbacit će i šesti :wink:

CHOLIK
10-07-2008, 09:42
Nisu ni oni pokretna traka.....

TeraBajt
10-07-2008, 11:39
Maje su retaji.


el tako Maja?

CHOLIK
10-07-2008, 11:40
O čemu ti to?

Aerial
10-07-2008, 11:52
Maje su retaji.


el tako Maja?

E, al, vidiš, ona ti sad na to ne može odgovoriti jer njen mozak ne može obraditi tu dvosmislenost :)

TeraBajt
10-07-2008, 11:53
Da, to nema apsolutno nikakve veze s time sto je otisla na nekoliko dana ;)

nosferatu25
10-07-2008, 12:05
sad ste se osilili kad je nema a? :D

CHOLIK
10-07-2008, 12:09
Artificial bravery

D.E.M.O.
10-07-2008, 12:26
2011 idemo to the mountains :D northern winds shall carry me trough the blood and soil of the great apocalypse!

CHOLIK
10-07-2008, 12:29
A zakaj se jednostavno ne sakrijemo ispod kreveta.

iznogud1515
10-07-2008, 13:13
ja ću spakirat kofere i pravac Njemačka :D

Hellboy
10-07-2008, 16:15
[quote="Hellboy v2.0":ssijty11]enivej, čitao sam jednom zanimljiv članak, naime, debil koji tvrdi da dolazi Nibiru (planet ogromne mase, veći i od Jupitera) je kvazi stručnjak koji drevne sumerske tekstove prevodi kako on to želi...
Zecharia Sitchin, čitao sam njegove knjige (5 od 6, koliko ih ima) i nigdje nisam vidio da tvrdi da Nibiru dolazi 2012....[/quote:ssijty11]
ali ima site admina koji ima svoje teorije... i odbija glas razuma...

Maloki
10-07-2008, 16:34
http://www.planb.com.hr/vijesti/pop-kul ... 21-12-2012 (http://www.planb.com.hr/vijesti/pop-kultura/sudnji-dan-21-12-2012)

Da ne morate čitat, evo vam najbolji dio:


Godina 2012. mogla bi imati neke veze i s glasovitom Atlantidom. Prema tvrdnjama Michaela Tsariona, čovjeka kojeg neki zovu filozofom, istraživačem, prorokom, a neki kratko i jasno luđakom, Atlantiđani su zla izvanzemaljska rasa koja je prije mnogo tisuća godina sletjela na Zemlju u svemirskom brodu, genetski modificirala ljude kako bi njima upravljala, no to nije prošlo glatko, pa je s njima malo ratovala, u tim ratovima pomaknula Zemlju nuklearnim oružjem, i nakon toga se sklonila u podzemlje. I do dana današnjeg hibernira u podzemnim pećinama, čekajući svojih pet minuta. I dalje upravlja ljudima, tvrdi Tsarion, na najgore moguće načine (ako ste slučajno pomislili kako su nas ti izvanzemaljci samo stvorili i onda se sklonili da ne smetaju, naravno da se varate).

Tsarion tvrdi da se originalni izvanzemaljci, koji su pristigli na Zemlju još prije 11. tisućljeća pr.n.e., a koji sada "spavaju" u pećinama u podzemlju, jako boje 2012., jer će tada u naletu svjetla i pozitivne energije koji će zavladati našom galaksijom i ljudskom sviješću - oni definitivno umrijeti - jer su loši. A loši se boje 2012., jer će nastupiti Svjetlost. Svakako toplo preporučujemo čitanje Tsarionovih knjiga ili gledanje DVD-ova ("Origins and Oracles", ili barem kraće verzije "Atlantis, Alien Visitation & Genetic Manipulation") - djela su to koja će vam u potpunosti poremetiti sva razmišljanja koja ste ikada imali o povijesti ljudskog roda i čovječanstvu općenito.

:pray: :pray:

Hellboy
10-07-2008, 16:39
slažem se sa ekipom koja ga zove luđakom... isti je kao i onaj kiklopov retard...i isus koji je osmislio scijentologiju...ffs... i onda meni neki ljudi (bok Morgy) kažu da sam lud...

Aerial
10-07-2008, 16:47
Godina 2012. mogla bi imati neke veze i s glasovitom Atlantidom. Prema tvrdnjama Michaela Tsariona, čovjeka kojeg neki zovu filozofom, istraživačem, prorokom, a neki kratko i jasno luđakom, Atlantiđani su zla izvanzemaljska rasa koja je prije mnogo tisuća godina sletjela na Zemlju u svemirskom brodu, genetski modificirala ljude kako bi njima upravljala, no to nije prošlo glatko, pa je s njima malo ratovala, u tim ratovima pomaknula Zemlju nuklearnim oružjem, i nakon toga se sklonila u podzemlje. I do dana današnjeg hibernira u podzemnim pećinama, čekajući svojih pet minuta. I dalje upravlja ljudima, tvrdi Tsarion, na najgore moguće načine (ako ste slučajno pomislili kako su nas ti izvanzemaljci samo stvorili i onda se sklonili da ne smetaju, naravno da se varate).

Tsarion tvrdi da se originalni izvanzemaljci, koji su pristigli na Zemlju još prije 11. tisućljeća pr.n.e., a koji sada "spavaju" u pećinama u podzemlju, jako boje 2012., jer će tada u naletu svjetla i pozitivne energije koji će zavladati našom galaksijom i ljudskom sviješću - oni definitivno umrijeti - jer su loši. A loši se boje 2012., jer će nastupiti Svjetlost. Svakako toplo preporučujemo čitanje Tsarionovih knjiga ili gledanje DVD-ova ("Origins and Oracles", ili barem kraće verzije "Atlantis, Alien Visitation & Genetic Manipulation") - djela su to koja će vam u potpunosti poremetiti sva razmišljanja koja ste ikada imali o povijesti ljudskog roda i čovječanstvu općenito.

Netko sluša previše Iced Earth :D

CHOLIK
10-07-2008, 16:48
Alieni su oko nas!Hahahahhahahahahh*dovraga kako znaju*ahhahhahhahahahahhahahaha................... ...

nosferatu25
10-07-2008, 16:50
samo se vi smejte a svi ćemo ga žestoko ispušiti :(

CHOLIK
10-07-2008, 16:53
Jebiga,ali to neće biti bitno jer smo ionako doomed tak ko nas ucmeka nije bitno

nosferatu25
10-07-2008, 16:57
da li iko zna kad će se desiti?
mislim smak sveta?
rekoh da se pripremim dobro...

Aerial
10-07-2008, 16:58
da li iko zna kad će se desiti?
mislim smak sveta?
rekoh da se pripremim dobro...

2011. će biti jaka solarna oluja koja bi mogla sjebati većinu električne mreže na Zemlji, pa eto...

josip_kraš
10-07-2008, 17:01
da li iko zna kad će se desiti?
mislim smak sveta?
rekoh da se pripremim dobro...

ja znam
stupio sam u kontakt s alienima preko telepatskih signala
ali ti neću reć

CHOLIK
10-07-2008, 17:02
da li iko zna kad će se desiti?
mislim smak sveta?
rekoh da se pripremim dobro...
Da,valja odmah počet uživat u životu i 3 puta na dan odlazit u bordel i 8 puta McDonaldsa.Nice...

nosferatu25
10-07-2008, 17:02
ajd, molim te...
moram poklati neke osobe pre kraja...

CHOLIK
10-07-2008, 17:05
A zakaj?Ionako će umrijet pa zašto trošit neprocjenjivo virjeme?

Maloki
10-07-2008, 17:06
Netko sluša previše Iced Earth :D

A ko zna, možda je Jon dobro predvidio, vidit ćemo sad rezultat svega toga u The Crucible of Man ^^

Hellboy
10-07-2008, 17:11
da li iko zna kad će se desiti?
mislim smak sveta?
rekoh da se pripremim dobro...
Da,valja odmah počet uživat u životu i 3 puta na dan odlazit u bordel i 8 puta McDonaldsa.Nice...
i pokupiti neku gadnu boleštinu i udebljati se jedući prelošu hranu...

CHOLIK
10-07-2008, 17:12
Što pa?Ionako ćemo crknut tak zabava je bitna.

Hellboy
10-07-2008, 17:14
dobra zabava...obilaženje bordela i mcdonaldsa ne spada u tu kategoriju...

_ZlayA_
10-07-2008, 17:44
Godina 2012. mogla bi imati neke veze i s glasovitom Atlantidom. Prema tvrdnjama Michaela Tsariona, čovjeka kojeg neki zovu filozofom, istraživačem, prorokom, a neki kratko i jasno luđakom, Atlantiđani su zla izvanzemaljska rasa koja je prije mnogo tisuća godina sletjela na Zemlju u svemirskom brodu, genetski modificirala ljude kako bi njima upravljala, no to nije prošlo glatko, pa je s njima malo ratovala, u tim ratovima pomaknula Zemlju nuklearnim oružjem, i nakon toga se sklonila u podzemlje. I do dana današnjeg hibernira u podzemnim pećinama, čekajući svojih pet minuta. I dalje upravlja ljudima, tvrdi Tsarion, na najgore moguće načine (ako ste slučajno pomislili kako su nas ti izvanzemaljci samo stvorili i onda se sklonili da ne smetaju, naravno da se varate).

Tsarion tvrdi da se originalni izvanzemaljci, koji su pristigli na Zemlju još prije 11. tisućljeća pr.n.e., a koji sada "spavaju" u pećinama u podzemlju, jako boje 2012., jer će tada u naletu svjetla i pozitivne energije koji će zavladati našom galaksijom i ljudskom sviješću - oni definitivno umrijeti - jer su loši. A loši se boje 2012., jer će nastupiti Svjetlost. Svakako toplo preporučujemo čitanje Tsarionovih knjiga ili gledanje DVD-ova ("Origins and Oracles", ili barem kraće verzije "Atlantis, Alien Visitation & Genetic Manipulation") - djela su to koja će vam u potpunosti poremetiti sva razmišljanja koja ste ikada imali o povijesti ljudskog roda i čovječanstvu općenito.

Netko sluša previše Iced Earth :D
oces li ti ista postati vise a da se ja ne potrgam od smijeha?

inače držim se svoje teorije :D
u čas kada se poravnamo sa galaksijom na tu jednu sekundu će se svi paralelni univerzumi poklopiti i svi će jako udahnuti od iznenađenja da će potrošiti sav oksigen u atmosferi, sljedeće sekunde svi će se vratiti u svoj univerzum i početi gušiti zbog nedostatka oksigena...

josip_kraš
10-07-2008, 18:24
smak svijeta će bit kad se ja najedem grašine i onda prdnem razmjerno jačini nekoliko tisuća hidrogenskih bombi, osim što će u sekundi cijeli prostor europe, sjeverne afrike i zapadne azije biti uništen, ostatak svijeta će sporo ali bolno umirati od posljedica smrada
to će se dogodit čim budem imao grašinu za ručak a to će bit vrlo skoro.
http://img15.imagevenue.com/loc684/th_10104_WBD_world-map_122_684lo.jpg (http://img15.imagevenue.com/img.php?image=10104_WBD_world-map_122_684lo.jpg)

dakle ljudi ako želite što duže živjeti bježite što dalje od europe najbolje na južni pol ali i tamo će te kad tad umrijeti od posljedica smrada

i nemojte reć da vas nisam upozorio! :evil:

Maja
10-07-2008, 18:35
nadam se da ću doživjet smak svijeta kad god on bio, tako da znam da sam doživjela vrhunac tehnologije i sl.

kad bi bila 100% da je smak svijeta 2012., napravila bi sve što sam ikad htjela, od putovanja do švedske do droge i šta-sve-ne :D

CHOLIK
10-07-2008, 18:37
smak svijeta će bit kad se ja najedem grašine i onda prdnem razmjerno jačini nekoliko tisuća hidrogenskih bombi, osim što će u sekundi cijeli prostor europe, sjeverne afrike i zapadne azije biti uništen, ostatak svijeta će sporo ali bolno umirati od posljedica smrada
to će se dogodit čim budem imao grašinu za ručak a to će bit vrlo skoro.
http://img15.imagevenue.com/loc684/th_10104_WBD_world-map_122_684lo.jpg (http://img15.imagevenue.com/img.php?image=10104_WBD_world-map_122_684lo.jpg)

dakle ljudi ako želite što duže živjeti bježite što dalje od europe najbolje na južni pol ali i tamo će te kad tad umrijeti od posljedica smrada

i nemojte reć da vas nisam upozorio! :evil:
Never heard of DA GAS MASKA?

mronki
10-07-2008, 18:39
Sad sam se sjetio. Neki su kreteni još prije mislili da će bit kraj svjeta pa su napravili tunele da bi se izvukli. I sad kad je bilo vrjeme oni su se unutra sakrili, a tunel se je urušio na njih.

CHOLIK
10-07-2008, 18:39
Budaleeeeee..................ccc................

mronki
10-07-2008, 19:52
Da ali za njih i je bio kraj svjeta, svi su umrli od tog urušavanja.

Zbilja ironično

croat1gamer
10-07-2008, 20:43
woah, vidjeli su kraj svijeta ne za covjecanstvo, nego za njih
ispada da ce covjecanstvo samo sebe unistiti zbog takvih paranoika i "proroka"...

CHOLIK
10-07-2008, 20:48
Kraj svijeta jedino mogu donijet budale

croat1gamer
10-07-2008, 20:50
jel se to meni cini ili je tema alieni... povezana s ovime
alieni dodu>ljudske vlade pod razlogom cuvanja sigurnosti objave rat>unistenje ljudi

Electromaster
10-07-2008, 21:20
Što se tiče Maja, prema njihovom kalendaru, smak svijeta bit će 21. 12. 2012., ali, doduše, prema Majanskom kalendaru, smak svijeta događa se svakih 4000 i nešto godina, i svaki put je uzrokovan nekom prirodnom katastrofom (ovaj put to bi trebali biti potresi) te se svaki put dva ljudska bića na neku foru spase i nastave ljudsku vrstu...

Želite li tome vjerovati, odlučite sami. meni to baš ne drži vodu. Puno su realniji scenariji za smak svijeta gašenje našeg Sunca i sudar galaksije Andromeda s našom, i to će se sigurno dogoditi, ali tek za par milijuna, milijardi godina, tako da MI nemamo brige.

Što se tiče promjene magnetskih polova, to je prirodan proces koji se događa svakih xyz tisuća godina, i nema veze s nikakvim nadolazećim planetom, te se predviđa da bi se ta promjena trebala PRIRODNO dogoditi u roku od 60-80 godina.

croat1gamer
10-07-2008, 21:23
yaj, morat cemo kupovati nove kompase kad se polovi budu mijenjali

CHOLIK
10-07-2008, 21:25
Jebeš kompas,imamo GPS

croat1gamer
10-07-2008, 21:27
da, ali ce sateliti izgubiti orijentaciju jer ce magnetsko polje napraviti i neke anomalije te ce se morati nanovo konfigurirati, to je nesto ko milenium bug

CHOLIK
10-07-2008, 21:29
Ma koga briga za kompas,pogledaš di je sunce u podne i znaš di je jug

croat1gamer
10-07-2008, 21:32
... a jug se premijestio negdje drugdje
i osim toga promijena magnetskog polja bi zemlju stavila podloznu suncevim utjecajima, te bi i mogla skrenuti sa putanje, i okrenuti se (npr, 0 i 180 meridijan zamijene ekvator, koji je negdje drugdje)

CHOLIK
10-07-2008, 21:39
Ili jednostavno sve odjebeš u 3pm i igraš nove igre

Hellboy
10-07-2008, 21:43
... a jug se premijestio negdje drugdje
i osim toga promijena magnetskog polja bi zemlju stavila podloznu suncevim utjecajima, te bi i mogla skrenuti sa putanje, i okrenuti se (npr, 0 i 180 meridijan zamijene ekvator, koji je negdje drugdje)
dobro...zemljino magnetsko polje preusmjerava veliku količinu zračenja... ali izbacivanje iz orbite i tumbanje okolo kao da smo u centrifugi? samo zbog promjene magnetskih polova? promjena magnetskih polova je sasvim prirodna stvar...i dosad nije uzrokovalo da se prekrenemo i krenemo oko sunca u stilu bureta...

croat1gamer
10-07-2008, 21:47
pa suncevo zracenje ima veliku kineticku energiju, a osim toga i izgubili bismo zastitu od meteora jer je magnetsko polje i osnova zastite

Hellboy
10-07-2008, 21:49
mhm...magnetsko polje oko zemlje nisu enteršpajzovi deflektori koji odbijaju sve živo (osim borgova koji se teleportiraju kad se sjete i kradu baklave)
magnetsko polje ne odbija meteore...sjeti se "padajućih zvijezda", a što se tiče solarnog zračenja, sjeti se također da projekt svemirskog jedra koristi solarne vjetrove - jedini izvor kinetičke energije koji dolazi od sunca za pogon i prilično je slab...

croat1gamer
10-07-2008, 21:53
da ali meteori izgore dok idu u zemljinu atmosferu, to sam mislio na zastitu, to je ko pancirka kada tip na tebe ispuca cal. 50 metak, a tebe pogodi samo prah koji je ostao
btw. solarni vjetrovi- slabi su ali ako su konstantni, nakon dosta godina ce se i vidjeti promjene

Hellboy
10-07-2008, 21:56
mogle su se i dosad vidjeti a meteoriti izgaraju zbog trenja između njih i plinova u atmosferi...plain and simple...besides, merkur nema atmosferu, stoji kraj sunca i nije se pomakao s mjesta otkad ga je čak noris tamo postavio...
i pancirke će teško zaustaviti .50 cal... možda bi 3-4 to i mogle... ali jedna ne i sigurno ga neće pretvoriti u prah...

Maloki
10-07-2008, 21:56
Što se tiče Maja, prema njihovom kalendaru, smak svijeta bit će 21. 12. 2012., ali, doduše, prema Majanskom kalendaru, smak svijeta događa se svakih 4000 i nešto godina, i svaki put je uzrokovan nekom prirodnom katastrofom (ovaj put to bi trebali biti potresi) te se svaki put dva ljudska bića na neku foru spase i nastave ljudsku vrstu...
Znači, iduća generacija ljudi će imat po 4 prstiju na rukama, ko Simpsoni, jer najčešća anomalija kod djece rođene zbog incesta je na prstima.

CHOLIK
10-07-2008, 21:58
Pa će jadni krojači morat bacit sve rukavice

croat1gamer
10-07-2008, 22:01
dam, sjetio se, magnetsko polje sluzi za zastitu zracenje (magnetsko, etc.), ne ovo ostalo, my bad
ovo za pancirku je bio primjer, ali los jer bi inace meteor velicine berlina bio proporcionalan, velicine texasa, bi bio slican tenkovskoj municiji

btw. pa niti sunce nije toliko glupo da promijeni nesto sto je cak norris napravio

CHOLIK
10-07-2008, 22:04
Ma ak budu padali meteori bu došao čuk norris pred njega i meteor bi skupio prnje i begnuo

Master_of_Soup
10-07-2008, 22:12
why why VAAAAJ VIII MAAAST DAAAJ???!???!!'''1'1'1'1oneoneapostrofapostrof

CHOLIK
10-07-2008, 22:14
Jer dolazi smak svijet,apsolutna kataklizma koja će nas obrisati s lica Zemlje,ako Zemlje uopće ostane nakon nje.

Ubizec Corporation
10-07-2008, 23:19
Dok sam bio klinac jedno 3-4 godine isto su prognozirali da ce bit smak ssvjeta taman iduci dan kad sm trebo ic na more :D ja sam se tak zasro ko grlica :rotfl: !Zato sumnjam da ce bit
smak svjeta bas 2012 mozda bas bude sutra ili preksutra nikad se nezna dode neki baja iz svemira i samo nas pobrise ili pljune i svi se potopimo! :D

Živi Život i Uživaj! :) :) :D

TeraBajt
11-07-2008, 08:23
bok pseto :bitch slap:

Onak, 8 stranica topica od cega su 2 pametna posta

wee. Gdjezi majaaa

seahawk37
11-07-2008, 08:36
onak, svaki drugi je tebi pseto
dosadan si s tim

croat1gamer
11-07-2008, 09:13
pa zar tebi nisu slicni po nacinu postanja?
i ovo-pobrisu jedan acc, dode drugi acc, i uvijek uspije apraviti +150 postova u jednome danu, a nije hellboy

Electromaster
11-07-2008, 09:13
Promjenom magnetskih polova zemlje ne bi se trebalo ništa posebno dogodit... sjever će bit jug, a jug će bit sjever. Ako to bude utjecalo na ostale magnete, satelite ili nazeznamšto već, velika stvar! Industrija u svijetu će stat na par sati dok se svi magneti ne namjeste kako treba, dok se ne promijene polovi žica u elektromotorima i pošalju novi podaci satelitima...BIG DEAL!

Inače što se tiče mog ranijeg posta, potkrala mi se pogreška. Prema Majama, smak svijeta neće bit 21. 12. 2012., nego 22. 12. 2012. Ako je ova moja pograšaka IKOME izazvala probleme ili neugodnosti, DUBOKO SE ISPRIČAVAM. :)

TeraBajt
11-07-2008, 09:17
onak, svaki drugi je tebi pseto
dosadan si s tim
AW A-51 ALX -
Slusa C-YA (beogradski reperi), Khan, Dante (RH reper) - gle slucajnosti, kao i pseto.
najdraza mu je igra Stalker - prisjetimo se da je pseto imao sig stalker.
Idol mu je nixa



06. Još se niste izvukli iz doživotnog izgonstva. Mora da ste dobili nekog šrotnog odvjetnika. Ali s vašim kriminalnim iskustvom možete namjestiti nekome da je bio vaš partner u zločinu. Ima li netko koga biste htjeli kazniti doživotnim izgonstvom, ili pak netko s kime biste htjeli proživjeti svoje izgonstvo na pustom otoku?
NiX4 xD

oh, kao i psetu.

onak, nemojmo u offtopic.

croat1gamer
11-07-2008, 09:20
problem su mangetska zracenja sa sunca, nakon jednog jaceg vala mi mogla nestati struja (i napajanje) u pola svijeta, i trebalo bi par mjeseci da se obnovi
do tada bismo bili na privatnim plinskim generatorima

btw. pred- yaj, jedan dan vise da budemo napola robin hoodovi, krademo bogatima, a neznam kak ide drugi dio

Electromaster
11-07-2008, 09:25
Zemaljski magnetni polovi neće nestati, samo će se zamijeniti, u vrlo kratkom periodu, i što je najsmiješnije, dogodit će se slično kao što je Aerial_51 opisao...


SOno, Zemlja ide, ide, ide - STOP - *POLE SHIFT; PLEASE STAND WHERE YOU ARE* - bžžžžžž - DING! - *OK, WE'RE DONE, CARRY ON ROTATING* ...

Hellboy
11-07-2008, 09:30
u vrlo kratkom periodu? magnetni polovi se kreću prilično sporo... primjer - kretanje sjevernog magnetskog pola:
http://science.nasa.gov/headlines/y2003/images/magneticfield/nmppath2001_med.gif
izvor:
http://science.nasa.gov/headlines/y2003 ... cfield.htm (http://science.nasa.gov/headlines/y2003/29dec_magneticfield.htm)

ponco1234
11-07-2008, 09:33
Za nešto više od četiri godine ravnina Sunčeva sustava izjednačit će se s ravninom Mliječne staze. Maye su tada predvidjele smak svijeta...SCitat iz 24 sata...

Boom (http://www.24sata.hr/news/clanak/kraj-svijeta-ce-biti-2012-tako-su-izracunale-maye/70023/)

Nije prošlo više od 10 godina kada su nam "Proroci" predidjeli smak svijeta....evo nas! Pa nije se dogodio!
Pa evo da čujemo vaša razmišljanja o ovome! Da li doista vjerujete da bi ovo mogao biti stvarno kraj?! :evil:

PS: ako tema nije prihvatljiva slobodno lockajte ;)




ja to nista ne vjerujem!!!!!!!!!!

Electromaster
11-07-2008, 09:36
u vrlo kratkom periodu? magnetni polovi se kreću prilično sporo... primjer - kretanje sjevernog magnetskog pola:
http://science.nasa.gov/headlines/y2003/images/magneticfield/nmppath2001_med.gif
izvor:
http://science.nasa.gov/headlines/y2003 ... cfield.htm (http://science.nasa.gov/headlines/y2003/29dec_magneticfield.htm)

dobro, valjda sam se zajebo...gledao sam neki dokumentarac tome prije nekog vremena...valjda sam štogod krivo zapamtio :oops: Bilo kako bilo, poanta je da polovi neće NESTATI, te da ćemo i dalje bit zaštićeni od svemirskih zračenja...

croat1gamer
11-07-2008, 09:39
u vrlo kratkom periodu? magnetni polovi se kreću prilično sporo... primjer - kretanje sjevernog magnetskog pola:
http://science.nasa.gov/headlines/y2003/images/magneticfield/nmppath2001_med.gif
izvor:
http://science.nasa.gov/headlines/y2003 ... cfield.htm (http://science.nasa.gov/headlines/y2003/29dec_magneticfield.htm)
ja sam to skuzio kao prilicno brzu promjenu magnetnih polova (od 1904 do 2001 u toku par mjeseci) i to bi poremetilo magnetsko polje a ono bi oslabilo, ali bi i onda ona tocka bila negdje kod ekvatora, a tamo je najrjede polje

Hellboy
11-07-2008, 09:41
sjeverni magnetski pol prijeđe oko 40km godišnje...i već su se trebali izmjeniti...trenutno stoje na svojim mjestima preko 700k godina... ne bi se baš reklo da se događa brzo...

Electromaster
11-07-2008, 09:44
Pa, mislio sam na to, da kad, jednom krene, sama promjena se događa dost brzo... barem su tako prikazali u dokumentarcu...?

croat1gamer
11-07-2008, 09:46
pa umjesto tih 40 godisnje, bi moglo biti 40 dnevno
tako sam ja skuzio kako ovi "proroci" govore

Hellboy
11-07-2008, 09:47
trebali bi se mijenjati svakih 500k godina a već se 700k jedva miču...

croat1gamer
11-07-2008, 09:50
nikad nisam rekao da ce se to dogoditi, ovo je kako ja saznajem ovo sto "proroci" govore

Aerial
11-07-2008, 10:32
Mda, interesantna je ta stvar sa slabljenjem magnetnog polja... Pri promjeni magnetnih polova dolazi do totalnog slabljenja polja, što onda Zemlju ostavlja potpuno otvorenu svemirskoj radijaciji, prvenstveno solarnoj radijaciji i vjetrovima.
Sudeći po tome, u periodu promjene polova, rak kože bi trebao biti ko' dobro jutro :)
Međutim, očigledno u prošlosti nije uopće došlo do izumiranja vrsta zbog solarne radijacije... Čak je i naš gospon Homo Erectus preživio zadnju promjenu polova (ta prije nekih 688 000 - 700 000 godina). Jedno potencijalno objašnjenje je da solarni vjetar u kontaktu s "nezaštićenom" ionosferom zapravo dovoljno "nabije" dotičnu da se stvori štit od radijacije...

Enivej, u svakom slučaju, taj dio doomsday-a koji kaže da ćemo svi pokrepati kad nestane magentnog polja očito ne stoji.

Hellboy
11-07-2008, 10:36
cijela ova verzija teorije doomsdaya ne drži vodu...uopće...

CHOLIK
11-07-2008, 10:37
Onda se bacimo na ideju da će nas neki masivni meteor potpuno uništit ak se zabije u nas.

Aerial
11-07-2008, 10:38
To se ne može dogoditi, imamo Bruce Willisa.

iznogud1515
11-07-2008, 10:39
i Chucka Norrisa

CHOLIK
11-07-2008, 10:43
A steven seagal,on je uffffffffff

Dreadlock
11-07-2008, 10:47
daj zabriji da oni za zbilja krenu u spasavanje svijeta :rotfl:

iznogud1515
11-07-2008, 10:48
:rotfl: :rotfl:

Hellboy
11-07-2008, 10:52
mda...već ih vidim kako lete u rudnike i guraju i gaze trudnice na putu do tamo... enivej, nije li nedavno bilo razmjene paljbe između NASA-e i nekog klinca oko toga koliko će blizu proći ona mrcina negdje oko 2030.? za dobar dio meteora koji nam prijete znamo...samo trebamo razviti sustav obrane od tog smeća da ne bismo završili kao iskopine za koji milijun godina...

josip_kraš
11-07-2008, 10:56
mda...već ih vidim kako lete u rudnike i guraju i gaze trudnice na putu do tamo... enivej, nije li nedavno bilo razmjene paljbe između NASA-e i nekog klinca oko toga koliko će blizu proći ona mrcina negdje oko 2030.? za dobar dio meteora koji nam prijete znamo...samo trebamo razviti sustav obrane od tog smeća da ne bismo završili kao iskopine za koji milijun godina...

je, nasa je rekla da je šansa 1:30000 ili manje/više nisam siguran a taj klinac je izračunao da je šansa 1:300.

kako god opet su šanse male. :yuck:

Dreadlock
11-07-2008, 10:57
evo nedavno su neka dva buraza iz hr vidjeli da ce nas pogodit neki komet....komet je prosao pored nas :D

Electromaster
11-07-2008, 11:01
Ima na Discovery Science neka emisija o tome što bi se dogodilo da nas sad pogodi meteor... i nebi nam nikakvi obrambeni sistemi i njukice pomogli... bili bi prilično sjebani...

Hellboy
11-07-2008, 11:06
Asteroid 2007 TU24, promjera oko 250 metara, danas u 9 sati i 33 minute prošao je kraj Zemlje na udaljenosti od 538.000 kilometara. - 29.01.2008.
jel netko uopće znao da je mrcina prošla? osobito ovako blizu? kakve smo mi sreće vjerojatno nećemo ni znati dok nam nešto ne popara nebo...čak i onda ćemo stajati vani i gledati u shiny stvarčicu koja ide dolje...

CHOLIK
11-07-2008, 11:07
Ili bi se ponovio Armageddon

josip_kraš
11-07-2008, 11:11
Asteroid 2007 TU24, promjera oko 250 metara, danas u 9 sati i 33 minute prošao je kraj Zemlje na udaljenosti od 538.000 kilometara. - 29.01.2008.
jel netko uopće znao da je mrcina prošla? osobito ovako blizu? kakve smo mi sreće vjerojatno nećemo ni znati dok nam nešto ne popara nebo...čak i onda ćemo stajati vani i gledati u shiny stvarčicu koja ide dolje...

kakve smo sreće bili 94/95 :pray:

Electromaster
11-07-2008, 11:13
@Hellboy, ja sam znao, al dobro, ja sam član astronomskog društva, pa...

NASA bi za meteor koji pada na zemlju znala bar pola godine prije...

Ubizec Corporation
11-07-2008, 11:25
Ja mislim da bezveze tu gubimo vrijeme na raspravu dal ce nas pogodit neko sranje ili ne ,mi to necemo nikad sa sigurnošću znat jel ova ekipa iz NAS-e nikad nebude narodu rekla nesto vazno a da je negativno!APSOLUTNO SVE ZATASKAVAJU!Zato bolje da se ostavimo ovog sranja i fino se odemo zajebavat :ekipa: :D

RayDX
11-07-2008, 11:27
Ja mislim da bezveze tu gubimo vrijeme na raspravu dal ce nas pogodit neko sranje ili ne ,mi to necemo nikad sa sigurnošću znat jel ova ekipa iz NAS-e nikad nebude narodu rekla nesto vazno a da je negativno!APSOLUTNO SVE ZATASKAVAJU!Zato bolje da se ostavimo ovog sranja i fino se odemo zajebavat :ekipa: :D

Šta ti ima reći kad ne bi svejedno razumio i izazvalo bi bezveze paniku.

Hellboy
11-07-2008, 11:27
@ubizec inc. da...život je zajebancija...i što će nam pametne rasprave kad se možemo napit i ležat u jarku dok nas medvjed analno pregledava svojom sondom...

Electromaster
11-07-2008, 11:29
:rotfl: :rotfl: hellboy, jel ti to iz vlastitog iskustva?

Hellboy
11-07-2008, 11:30
vidio jambrekov video...
vratimo se na temu...k?

CHOLIK
11-07-2008, 11:33
Zamislite da dođe do nekakve erupcije magme u Zemljinoj srži.Što bi se pa desilo?

Dreadlock
11-07-2008, 11:34
mislim da je ovaj lik u pravu,ovaj ubizec...sto cemo hodat po svijetu strahujuci da nas ne pogodi neko njesra?

mislim da bi neka random bakica umrla od straha da procita ovu temu

Electromaster
11-07-2008, 11:35
@hellboy
Ja više neznam što je tema... cijeli ovaj topic započet je citatom iz 24 sata (smeće) kako će 2012, prema Majama, biti smak svijeta...kako smo već zaključili da je to bullshit, o čemu više raspravljamo...?

CHOLIK
11-07-2008, 11:38
O drugim načinima smaka svijeta.

iznogud1515
11-07-2008, 11:40
tako je

Electromaster
11-07-2008, 11:42
Puno su realniji scenariji za smak svijeta gašenje našeg Sunca i sudar galaksije Andromeda s našom, i to će se sigurno dogoditi, ali tek za par milijuna, milijardi godina, tako da MI nemamo brige.


Pa, ja sam već napisao 2 sigurna načina za smak svijeta...

Hellboy
11-07-2008, 11:46
mislim da je ovaj lik u pravu,ovaj ubizec...sto cemo hodat po svijetu strahujuci da nas ne pogodi neko njesra?

mislim da bi neka random bakica umrla od straha da procita ovu temu
ne strahovati... u tom slučaju trebamo strahovati od svega... ali je ljepše hodati po svijetu ako znaš što se eventualno može dogoditi...ja osobno bih radije bio informiran o eventualnoj posjeti neke svemirske kamenčine nego da me zbriše a da ni ne znam što se dogodilo...

Dreadlock
11-07-2008, 11:48
i onda iscekivati tu kamencinu i znati da ces umrijeti kada ona pogodi zemlju?

Hellboy
11-07-2008, 11:55
@dread barem čem se oprostiti od svojih...obaviti neke stvari bez obzira što bi bile besmislene...ovako samo nestati odjednom ne bih volio...očem biti svjestan kad odem na vječna lovišta...

Dreadlock
11-07-2008, 11:56
to si u pravu...al opet sa jedne strane,ne uzasava te pomisao da ces znat kada ces umrijet?

Hellboy
11-07-2008, 11:57
zašto? kad tad čem umrijeti... očem barem vidjeti kako...

iznogud1515
11-07-2008, 11:58
mene baš i ne užasava, zakaj bi se uopće trebali bojat smrti?

Dreadlock
11-07-2008, 12:00
mene baš i ne užasava, zakaj bi se uopće trebali bojat smrti?

jer neznas sto ce bit poslje,ako ce bit i gdje ce bit,i sto ce bit ak nece niceg bit

eto :D

iznogud1515
11-07-2008, 12:00
to nije strah od smrti, to je strah od nepoznatog.

Dreadlock
11-07-2008, 12:01
to nije strah od smrti, to je strah od nepoznatog.

koji je povezan i sa strahom od smrti

Stryder
11-07-2008, 12:02
il' mi se čini ili kiklop stvarno nije postao u ovoj temi? :o

Hellboy
11-07-2008, 12:03
ajd se igraj pa ga dozovi...samo mi trebaju njegove blesave teorije...
@dread, ljudi umiru otkad postoje...trebali su već prihvatiti to kao nešto neizbježno, kao san, disanje, hodanje...

iznogud1515
11-07-2008, 12:04
mene svejedno nije strah, ne znam zašto.

nosferatu25
11-07-2008, 12:05
odgledajte Mesiju ako ga već niste odgledali... :D

Stryder
11-07-2008, 12:06
mene je previše strah, več si gradim spaceship (codename: Voyager) tako da mogu pobjec sa ovog planeta ^^

CHOLIK
11-07-2008, 12:06
Istina,svi ćemo umrijeti,kad-tad.

Hellboy
11-07-2008, 12:08
Istina,svi ćemo umrijeti,kad-tad.
duboko...

josip_kraš
11-07-2008, 12:14
mene je previše strah, več si gradim spaceship (codename: Voyager) tako da mogu pobjec sa ovog planeta ^^

idemo napravit koloniju na marsu! :wink:

CHOLIK
11-07-2008, 12:17
Kako?Nijedna cura neće htjet ić s nama,a pederi nismo(barem se nadam)

nosferatu25
11-07-2008, 12:37
AHA! Ti li si taj! :D

CHOLIK
11-07-2008, 12:40
Ma neeeeee.........

Hellboy
11-07-2008, 12:54
back ontopic peeps?
Fuck you...u made me sound like Maja (parafraziram gđicu Claire Lewicki)

nosferatu25
11-07-2008, 12:55
ne... maja bi rekla jednostavno: prestanite.
:D
i svi bi zaćutali... to je taj autoritet...

iznogud1515
11-07-2008, 12:57
Tako je :rotfl: , a sad se vratimo na temu:

Smak svijeta! Zar opet??

McPingvin_v2.0
11-07-2008, 15:19
Zamislite da dođe do nekakve erupcije magme u Zemljinoj srži.Što bi se pa desilo?
Nemoguće, zato i imamo mali milijun vulkana.

Booby
11-07-2008, 16:46
oke, ljudi, ak kiklop ne posta na ovoj temi u narednih par dana, onda će STVARNO doć kraj svijeta!!

Hellboy
11-07-2008, 16:49
Zamislite da dođe do nekakve erupcije magme u Zemljinoj srži.Što bi se pa desilo?
Nemoguće, zato i imamo mali milijun vulkana.
prisajsli...i svaki od njih radi kao ispušni ventil...osim one mrcine u Yellowstone parku...

CHOLIK
11-07-2008, 16:51
Kad on dođe we are doomed.Or not.......

CHOLIK
11-07-2008, 16:53
Onda smo svi već trebali umrijet......

CHOLIK
11-07-2008, 16:53
Onda smo svi već trebali umrijet......

Hellboy
11-07-2008, 16:55
da quotam moj post iz teme o ejlijenima ili ćete se vratiti na temu? čolik, ohladi...i to dobrano ohladi...

CHOLIK
11-07-2008, 16:59
kak sam ovo napravio double post?!?!?Nisam ozbiljno imao namjeru!

Dreadlock
12-07-2008, 13:29
evo upravo pogledao jedna filmic na youtubu...koliko sam shvatio,2012 ce nestati pcele,a u filmicu kazu da je i einstein rekao da ako pcele umru i ljudi ce umrijeti...

tak sam ja shvatio...pogledajte sami

445m_ohiWCM



i da...opet 2012

CHOLIK
12-07-2008, 13:34
Potpuno idiotski,ak nestanu pčele,nestat će biljke,pa životinje i pa mi.

_ZlayA_
12-07-2008, 13:40
evo upravo pogledao jedna filmic na youtubu...koliko sam shvatio,2012 ce nestati pcele,a u filmicu kazu da je i einstein rekao da ako pcele umru i ljudi ce umrijeti...

tak sam ja shvatio...pogledajte sami

445m_ohiWCM



i da...opet 2012
upravo sam imao flashback is filma happening :o

Arbiter of Change
12-07-2008, 13:43
A dajte više s tim - kako stvari stoje smak svijeta će doći i proći, a nikoga neće biti ni briga jer će im biti pun ku*rac lažnih najava i ostalih gluparija koje kvazi-stručnjaci prodaju neupućenom puku.

Maloki
12-07-2008, 13:53
Potpuno idiotski,ak nestanu pčele,nestat će biljke,pa životinje i pa mi.
Umjetno oprašivanje ftw.

CHOLIK
12-07-2008, 13:54
Pa zar nema još leptira i štajaznamletečih kukaca

croat1gamer
12-07-2008, 14:02
pcele su najrasprostranjeniji oprsivaci, i najvise ih je (cine 70% oprasivaca)

Blacky_123
12-07-2008, 23:11
A daaaaa....
Debili neznaju prognozirat vrijeme za sutra kakvo ce bit, a sad oni meni prognoziraju kad ce bit smak svijeta

CHOLIK
12-07-2008, 23:21
Ne znamo prognozirat vrijeme jer još nemamo dovoljno skill pointsa za dobit moći avatara Zor@na WAKULLE,al za smak svita znamo jer ga mi radimo.

Nodakim
13-07-2008, 00:04
evo upravo pogledao jedna filmic na youtubu...koliko sam shvatio,2012 ce nestati pcele,a u filmicu kazu da je i einstein rekao da ako pcele umru i ljudi ce umrijeti...

tak sam ja shvatio...pogledajte sami

445m_ohiWCM



i da...opet 2012
einstein je erm budala?mislim dajte on je sve sto mu je ikada priznato ukrao ili rekao krivo

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 02:25
einstein je erm budala?mislim dajte on je sve sto mu je ikada priznato ukrao ili rekao krivo
Pošto govoriš o ocu kvantne fizike, elaboriraj.

croat1gamer
13-07-2008, 07:17
a i osim toga ovo sto je on rekao je istinito, ali nikad nije rekao 2012, samo da kad nestane pcela ce nestati ljudi, a netko drugi je procijenio na 2012

Nodakim
13-07-2008, 13:05
einstein je erm budala?mislim dajte on je sve sto mu je ikada priznato ukrao ili rekao krivo
Pošto govoriš o ocu kvantne fizike, elaboriraj.


otac kvante fizike je pokrao svoje ženu :D

Dreadlock
13-07-2008, 13:17
ovako nesto sa tako cvrstim dokazima nikad nisam cuo...case closed :roll:

McPingvin_v2.0
13-07-2008, 13:37
otac kvante fizike je pokrao svoje ženu :D
I dalje trebam dokaze za to. Osim toga, i dalje čekam što je on to konkretno krivo rekao.

CHOLIK
13-07-2008, 13:46
Dokaz koji pokazuje da je Albert Einstein zao:
http://p-userpic.livejournal.com/71578365/1311814

Electromaster
13-07-2008, 20:19
@CHOLIK, nemoj mi na Einsteina, igram RA2! Da mi nije njegovih prism tenkova, što bi sad ja?!

Aerial
13-07-2008, 20:33
Da mi nije njegovih prism tenkova, što bi sad ja?!

Isto što i sad - maštao o Tanyi :D

Zwer
27-07-2008, 22:19
proroci su predvijdeli smak svijeta na 6.6.2006 jer taj datum ima tri 666..

Electromaster
27-07-2008, 22:24
to je čisto smeće da je to istina onda bi smak svijeta bio još 6.6.6., a ne 2006...

iznogud1515
27-07-2008, 22:24
a jbg, svašta ljudi izmišljaju.

Deadwalker
27-07-2008, 23:48
smak svijeta...joj, ta je takva glupost da veće gluposti nema...Najjače mi je bilo dok su govorili da će 6.6.2006. biti smak svijeta(ono 3 šestice)...da, vrag bu nasi na zemlju i svi smo najebali :rotfl: :rotfl: (tko na onom filmu od A.Schwarzia "početak kraja")...Opće taj pojam "smak svijeta" je preuzet iz Biblije, te ljudi fakat vjeruju glupostima koje su ljudi izmislili prije 2-3 tisuće godina...Jedino što se može desiti nekakva užasna prirodna katastrofa(asteroid ili nekakav supervulkan), ali sanse za takvu stvar su fakat mizerne...1:1000000000, možda? Ili će nas porobiti mali zeleni(kao u UFO serijalu)!?

Hellboy
28-07-2008, 09:34
a uvijek je tu i ona opcija da su naši preci imali previše slobodnog vremena pa su izmišljali gluposti kojima će plašiti buduće generacije...just for fun...

Nitro3d
28-07-2008, 10:39
Da će bit smak svijeta?
I don't think so.

eddie2142
28-07-2008, 14:30
well, 2012 ce neki tribali iz azije, afrike i amerike prekinuti s molitvama
a kako to da su iz 2 raztlicita otoka rekli gotoov identicno prorocanstvo?

Flippy
28-07-2008, 14:32
Smak Svijeta će bit kad je prestanem spamat ^ ^

Nodakim
28-07-2008, 14:52
imaju brodove?
ili na ovom svijetu ima xxxxxxxx otoka pa se jednostavno statisticki moralo dogoditi da se nesto poklopi?

Nightyx
28-07-2008, 15:14
šta reci na ovaj topic nego da smo u banani, ako ovako mayi nastave jesti govna bit cemo mi za jedan frape u ovom svijetu planeta i svakakvih gluposti za koje niko nis ne zna i sve se samo nagađa, cemu ovo sve? Zasto sad ovo? Kak to? Zasto mi? Sta ce bit? Ma sranje e, znamo da ce uskoro napravit covjeka robota, a neznamo ni otkud smo sami!

GeForce
28-07-2008, 23:38
smak svijeta je već bio odavno...samo pogledajte kroz prozor....

Arbiter of Change
28-07-2008, 23:44
Ironično je kako većina pod "smak svijeta" smatra nešto religiozno ili doslovno uništenje Zemlje, dok je istina da smo mi već jako blizu, po riječima nekih znanstvenika, toga da budemo izbrisani sa lica planete, I shit you not gentlemen (mislim da je danas ili ovih dana bilo nekih spika na TV-u oko toga kako bi jedan masivni EM udar (koji je moguć po nekim znanstvenicima) izazvao totalni kolaps svega što bi bilo palo pod njegov utjecaj (električno, jel'te)).

Markecgrad
29-07-2008, 07:53
čito sam nešto da je ona stara civilizacija,kak se ono zovu...e da maye vjerovala da će 2012. vrijeme stat i da će sve krenuti ispočetka.Što je još bolje astronomi su otkrili da se 2012. neke galaksije poravnaju sa našom galaksijom što se događa svakih bilijun godina.
E sad idu ona pitanja:
Kak je ta civilizacija odabrala baš 2012. godinu za svoj smak svijeta a baš tada se one galaksije trebaju poravnat



ps.sve je ovo istina gledao sam o tome na national geographicu

croat1gamer
29-07-2008, 08:40
a sto je tu sada problem?
maje su bili jako razvijeni astronomi, kao i vecina drevnih civilizacija
nam predlazes da odemo u skolista, nista se ne dogodi, ali se izlaz zatvori, i postanemo zarobljenici vlastite paranoicnosti?

Hellboy
29-07-2008, 08:55
meh...ne vidim razloga za živciranje i paniku oko toga...ako se dogodi, dogodit će se...i ne vidim smisla u skrivanju ako nas nakon izlaza čeka žešće sranje u vidu demolirane civilizacije i drastičnog smanjenja ljudske rase...treba eventualno pokušati pratiti moguća sranja koja nas vrebaju, pokušati ih zaustaviti, ali se nipošto ne bi trebalo skrivati...ja ne bih htio živjeti na demoliranom planetu uz bijednu šačicu ljudi...

McPingvin_v2.0
29-07-2008, 10:26
a uvijek je tu i ona opcija da su naši preci imali previše slobodnog vremena pa su izmišljali gluposti kojima će plašiti buduće generacije...just for fun...
Maje su prorekle i vlastitu propast...

croat1gamer
29-07-2008, 10:33
bili su u pravu ^

GeForce
29-07-2008, 11:56
vjerovatno će jednom biti nešto i prije je komet pomeo sve nevidim razloga zašto nebi bilo nešto opet kad nista nije trajno i vječno.

Nitro3d
29-07-2008, 12:11
Ma to je sve za one koji su praznovjerni,tak isto,neki su prorekli da će 2019.komet udarit u zemlju...
Možeš mislit kako vjerujem u to.

Deadwalker
29-07-2008, 17:40
kometi i asteroidi su nas već puno puta fulavali pa će vjerojatno i dalje...


Ironično je kako većina pod "smak svijeta" smatra nešto religiozno ili doslovno uništenje Zemlje, dok je istina da smo mi već jako blizu, po riječima nekih znanstvenika, toga da budemo izbrisani sa lica planete, I shit you not gentlemen (mislim da je danas ili ovih dana bilo nekih spika na TV-u oko toga kako bi jedan masivni EM udar (koji je moguć po nekim znanstvenicima) izazvao totalni kolaps svega što bi bilo palo pod njegov utjecaj (električno, jel'te)).

To si dobro rekao...fakat, jedam EM udar i ode sva elektronika, tj. sve značajne novčane vrijednosti koje postoje, zamislite taj kaos...

croat1gamer
29-07-2008, 17:48
i kada wow gameri izadu van

cropir
29-07-2008, 18:19
i kada wow gameri izadu van
oh noes, izazvaće me na LARP dvoboj. :(


ot: naci, dvije dimenzije su paralelne... i sta se onda desi? zbilja mi je tesko shvatit, sry. :D

iznogud1515
29-07-2008, 18:48
hmm. razmišljo sam. možda bi se moglo u nekoj kladionici kladit da neće bit smaka svijeta pa dobit velike pare. (zato kaj ga sigurno neće bit)

Nightyx
29-07-2008, 18:50
oko smaka svijeta, tješi me to što ćemo svi umrijeti, a ne samo ja :D

iznogud1515
29-07-2008, 18:51
možda taj Smak bira ljude koji nisu vrijedni života.

El Klinjo
29-07-2008, 21:20
čito sam nešto da je ona stara civilizacija,kak se ono zovu...e da maye vjerovala da će 2012. vrijeme stat i da će sve krenuti ispočetka.Što je još bolje astronomi su otkrili da se 2012. neke galaksije poravnaju sa našom galaksijom što se događa svakih bilijun godina.
E sad idu ona pitanja:
Kak je ta civilizacija odabrala baš 2012. godinu za svoj smak svijeta a baš tada se one galaksije trebaju poravnat



ps.sve je ovo istina gledao sam o tome na national geographicu


1.U kojem će smislu sve krenut ispočetka?

2.pa šta ako će se poravnat?kako to može zaustavit vrijeme?

3.zar svemir postoji bilijun godina O.o
Ako ne,kako onda oni znaju da se to dogodi svakih bilijun godina?

Ako se već ikad dogodilo onda je nemoguče da se dogodi 2012, a ako nije onda se nikad nije dogodilo jer svemir nije prije postojao.

croat1gamer
29-07-2008, 21:28
3.zar svemir postoji bilijun godina O.o
Ako ne,kako onda oni znaju da se to dogodi svakih bilijun godina?

Ako se već ikad dogodilo onda je nemoguče da se dogodi 2012, a ako nije onda se nikad nije dogodilo jer svemir nije prije postojao.
misli se na americkih bilijun, to je engleska milijarda

El Klinjo
29-07-2008, 22:10
3.zar svemir postoji bilijun godina O.o
Ako ne,kako onda oni znaju da se to dogodi svakih bilijun godina?

Ako se već ikad dogodilo onda je nemoguče da se dogodi 2012, a ako nije onda se nikad nije dogodilo jer svemir nije prije postojao.
misli se na americkih bilijun, to je engleska milijarda

Eh, al kako je to lako zaboravit ^^

Nightyx
30-07-2008, 08:59
možda taj Smak bira ljude koji nisu vrijedni života.
baš me zanima kom se to da probirat :(

Death By Sexy
30-07-2008, 09:00
možda taj Smak bira ljude koji nisu vrijedni života.
baš me zanima kom se to da probirat :(

nije baš teško :D i ne moraš probirat,,svaki 2.

iznogud1515
30-07-2008, 09:00
a možda ih nasumce ubija

Nightyx
30-07-2008, 09:02
možda taj Smak bira ljude koji nisu vrijedni života.
baš me zanima kom se to da probirat :(

nije baš teško :D i ne moraš probirat,,svaki 2.
a svaki 4. vrijedan života, znači i ljudi koji nisu vrijedni života bi stradali :D

Death By Sexy
30-07-2008, 09:03
mali collateral damage :D

Bartuc
30-07-2008, 17:40
Mene neće Smak srediti, uzel bum si Survivalist perk tak da dobijem +25% na Outdoorsman Skill 8)

Nodakim
30-07-2008, 21:38
otvori štand i prodaj svoj tartar...nitko te ne bude diral...samo daj tartara :D

Mordor
31-07-2008, 10:28
Ma koji smak svijeta?Vi u to vjerujete?

Mirko L
31-07-2008, 13:18
u vezi tog početnog posta.da,maye su to predvidjele,ali neće nužno(lol,nužno) bit smak svita.
na taj datum,21.12 2012. će uć planet nibiru u sunčani sustav(treba bi) i bit će puno veći od jupitera
(prvi put čua za to negdi 1999.)

Bartuc
01-08-2008, 20:25
Lol, sad pogledao "I am legend" sa starime i na kraju fima se priča...

2009 - virus je pokosio 90% čovjećanstva
2012 - Smith je našao antivirus koji će spasiti preživjele

Prvi put nisam skužio te godine :D Ali opet se spominju :P

M3T4L1C4
07-09-2008, 10:21
nevjerujem u to!
sve to izmišljeno !
najavili su jedno 3 smaka svjeta koje sam preživio .
:thumbs1:

ber0
10-09-2008, 05:45
i još ovaj danas :]

Plexihack
10-09-2008, 08:00
Čekam.

Ako bude išta,24 sata prvi javlja :D

Jerry
10-09-2008, 08:27
za 3 minute
hbwahahah

Plexihack
10-09-2008, 08:44
NOTE:LHC je samo upaljen.
Počinje radit 21.10 :D

Kenyi
10-09-2008, 10:08
jel se izvrsilo testiranje?

Ghost_Rider
10-09-2008, 10:32
jel se izvrsilo testiranje?

ja mislim da nije,jer bi vec bili mrtvi ili bi vidjeli negdje dark hole.lol

Hellboy
10-09-2008, 10:39
test je počeo o premudri...

majstoro
10-09-2008, 10:51
haha pise jos 40 dana

punoglavac
10-09-2008, 10:51
Ja sam vam gledao dokumentarac o tome kako se magnetni polovi zemlje micu.
I nakon nekog vremena zamjene mjesta.Sjever na jug, a jug na sjever.
Kad se to dogodi na zemlji ce nestat ravnoteza na neko vrijeme i biti ce niz prirodnih katastrofa.
Al to nece bit tako skoro.
Poanta je da cemo ovak il onak otic k vragu.Bilo to 2009 il 2109.
Osim ak mi prije tog ne dignemo ovaj planet u zrak. :rambo: