PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pomozi



Mob!us
09-07-2008, 10:58
ovako... sve je zapocelo kad sam iso reinstalirat cod2, obrisem ja lijepo igru i opet instaliram. nakon toga skinem 1.3 patch i pokrenem instalaciju patcha.. patch se krene instaliravati kad mi odjednom kaze da je patch vec instaliran i pita me zelim li da uninstalirati, ja kazem yes i dobijem poruku kako je patch uspjesno obrisan. pokrenio ja opet instalaciju ali se cijela prica opet ponovila. neznam kako je moguce da je patch vec instaliran kad mi u igri pise da imam 1.2 verziju a usto sam, dok sam reinstaliravo igru sa kompa obriso sve vezano za cod2 i opet instaliro. pomozite ak znate. hvala

Snake
09-07-2008, 14:20
kad uninstaliraš igru pobriši podatke iz registrya ručno ili s nekim programom za to

iznogud1515
09-07-2008, 14:30
ima neki program, mislim da se zove your uninstaller, skini trial verziju pa probaj s tim.

Mob!us
10-07-2008, 10:49
kad uninstaliraš igru pobriši podatke iz registrya ručno ili s nekim programom za to

kaki registry lol nekuzim?

Snake
10-07-2008, 16:24
:toilet: http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_RegistryS,, imaš program RegSupreme skini si i to i izbriši s tim ako ne znaš manualno

Mob!us
12-07-2008, 14:27
e gle sad sam skinio reg supreme trial i kad ga pokrenem imam registry cleaner i registry compactor. ja odem na registry cleaner i on skenira nesto jedno 2 minute, nakon toga ispise tamo nesto sto je valjd skeniro i imam dole vise ponudzenih opcija ,,, sta da radim da odem na fix il na nesto drugo???

pcman
12-07-2008, 18:44
Ma samo ti kupi original igricu i sve ce biti OK :D nemoj se zezat sa piraterijom

Mob!us
12-07-2008, 21:34
heheehe to je original igra, kupio sam ju prije jedno mjesec dana al mi se nije dalo reinstaliravat. sad sam konacno odlucio obrisat onu piratsku i instalirat ovu kad odjednom patch me krene zajebavat.

Mob!us
16-07-2008, 13:11
lol sta bas niko nezna rjesit taj moj problem????????????? :hangin:

CHOLIK
16-07-2008, 13:18
AK je patch official,onda nakon što deinstaliraš igru,ručno pobriši Activision folder u program filesu(osim ak nemaš još koju activisionovu igru),ponovo instaliraj igru ali u koji drugi folder,ne onaj defaultni,i onda ponovo instaliraj patch.
Btw.meni stoji topic za laptop već više tjedana,a niko ni post odgovora....

Snake
16-07-2008, 15:39
e gle sad sam skinio reg supreme trial i kad ga pokrenem imam registry cleaner i registry compactor. ja odem na registry cleaner i on skenira nesto jedno 2 minute, nakon toga ispise tamo nesto sto je valjd skeniro i imam dole vise ponudzenih opcija ,,, sta da radim da odem na fix il na nesto drugo???

fix. također možeš obrisat podatke iz foldera koji se nalazi u c:\documents and settings\aplication data\activision (valjd)
s tim da je aplication data folder skriven pa moraš uključit da ti winsi pokažu skrivene foldere i fajlove.

Mob!us
17-07-2008, 15:38
e gle sad sam skinio reg supreme trial i kad ga pokrenem imam registry cleaner i registry compactor. ja odem na registry cleaner i on skenira nesto jedno 2 minute, nakon toga ispise tamo nesto sto je valjd skeniro i imam dole vise ponudzenih opcija ,,, sta da radim da odem na fix il na nesto drugo???

fix. također možeš obrisat podatke iz foldera koji se nalazi u c:\documents and settings\aplication data\activision (valjd)
s tim da je aplication data folder skriven pa moraš uključit da ti winsi pokažu skrivene foldere i fajlove.

dakle sto se tice tog brisanja podataka iz c:\documents and settings, sve sam napravio kako si reko ali u aplication dati nema activisiona. probo sam i sa reg supremom i odabro fix nakon cega mi je pocistio jedno 950 detectanih erora ali ni nakon svega ovoga patch se neda instalirat.

zoky
17-07-2008, 16:36
Probaj s TuneUp utilities- opcija registry cleaner

Seengeer
17-07-2008, 20:08
Skini Your Uninstaller! 2008 (YU) i probriše ti fino sve vezano za neki fajl :friends:

spidEY v2.0
18-07-2008, 12:49
Izbriši Call of Duty 2 i sve njegove ostatke u install direktoriju. Nakon toga se zaputi u Start --> Run --> regedit --> HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 2. Obriši cijeli key Activision i onda opet instaliraj igru igru te stavi 1.3 patch.