PDA

Pogledaj cijelu verziju : Help me please



IceFrog
08-07-2008, 17:25
Molim vas da mi pomognete,ovako .Imam jednog glupog buraza koji ...Znate ono kad se logirate na comp. e budala je nesto supala pa mi je promijenio sifru na compu i sad je ni on nezna ... Molim vas ako mozete sta smislit da mi kazete.Please...postoji li kakva sifra ili nesto? ... Please help me
___Thanks___ ubit cu ga :kill: pozz

Snake
08-07-2008, 18:20
heh... postoji više programa za rješavanje tog problema (moj favorit Offline NT password editor) no najbolje bi bilo da to prepustiš nekome tko zna što radi, nema smisla da ti opisujem cijeli postupak ako ne znaš neke osnove.

Hellboy
08-07-2008, 18:39
el postavljao pass kod instalacije winsa? ako nije onda kod log-on screena 2 puta pritisni Ctrl+Alt+Del i pod username unesi Administrator a pass nek bude prazan i potvrdi...

CHOLIK
08-07-2008, 21:12
Kad se pali komp pritiskaj F8 i kad te pita kako ćeš upalit komp,odaberi Safe Boot,u control panelu obriši sve accounte i napravi novi.

Snake
08-07-2008, 21:26
Kad se pali komp pritiskaj F8 i kad te pita kako ćeš upalit komp,odaberi Safe Boot,u control panelu obriši sve accounte i napravi novi.

safe mode, a ne safe boot. i to mu ne vrijedi ako ne zna administratorski password.

CHOLIK
08-07-2008, 21:30
Kad se pali komp pritiskaj F8 i kad te pita kako ćeš upalit komp,odaberi Safe Boot,u control panelu obriši sve accounte i napravi novi.

safe mode, a ne safe boot. i to mu ne vrijedi ako ne zna administratorski password.

Ispričavam se za moju pogrešku u vidu Safe Boot,a ovo za admin acc,mislim da on koristi obični acc i adminov acc mu je skriven.Ako sam pogriješio ispričavam se.

Snake
08-07-2008, 21:39
možda sam krivo skužio da on uopće ne može uć u windowse jer mu je buraz prepravio šifru, ili on ipak može u winse ali ne može njegov brat?

CHOLIK
08-07-2008, 21:44
Ak ne može njegov brat,nek si jednostavno napravi novi acc,a ako ne mogu obojica,nek posluša moj ili nečiji tuđi savjet.

pcman
08-07-2008, 22:48
Ja mislim kad ti si pali komp stiskaj delite ili F9 ako nece ispretiskaj sve "efove"ako nece samo res wins i kraj

CHOLIK
08-07-2008, 22:50
Deleteom se ulazi u BIOS,dakle u ovom slučaju beskorisno a F9 je za express recovery,također beskorisno.Nego samo ti lijepo poslušaj druge savjete.

IceFrog
09-07-2008, 11:57
:hangin: :twisted: Nemogu uc ni brat ni ja,kuzite...Zaboravio je pass...ne mogu uci u windowse...
Znate li mozda kako bi mogo saznat taj administratorov password?? :toilet:
i to sa F8 nemoze ! delete nemoze pokusavam ali nista :pray:

Snake
09-07-2008, 13:47
F8 moraš stiskat kad se računalo pali
najčešće je administratorski password prazan, ali ako nije pozdravi se s tim.
imaš opcije: pod a) formatirat disk
pod b) poslužit se nekim 3rd party programima koji mogu poništit passworde, a boota ih se s diskete ili cd-a

CHOLIK
09-07-2008, 14:13
Pod c) može reinstalirat cijeli OS(ak mu se da) ili instalirat novi) i d) na loginu par puta pritisne ctrl-alt -del i u task manageru klikne new task,upiše cmd, u cmd upiše Net user ime accounta šifra

C
10-07-2008, 02:32
1. U login screen upiši nick "administrator" i pod šifru nemoj ništa upisati, i uđi kao admin i onom korisničkom računu promjeni pass.

2. Kroz safe mode uđi i promjeni pass.

3. Ako ti je gost upaljen ili možeš bilo kako, makar i sa ograničenim userom ući u windows, uđi, skini ovaj lijepi file (malo dolje niže, download) i pokreni ga. Zatim resetiraj PC i pod username ukucaj "Hack", a pod password ništa i logirati ćeš se kao administrator, pa promjeni pass.
Ukratko, pokretanjem tog file-a stvaraš korisnički račun po imenu "Hack" koji je administratorskih ovlasti, a može se kreirati i sa ograničenih korisničkih računa.

Dowload:

http://rapidshare.com/files/128519687/C ... n.zip.html (http://rapidshare.com/files/128519687/Chaos_Hack_XP_Admin.zip.html)

Korisno za sve škole! :D