PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najgora serija, emisija na TV-u



###DK###
07-07-2008, 14:03
Napišite ime serije ili emisije koju smatrate najgorom na televiziji i po mogućnosti objasnite zašto ju smatrate najgorom.

Moji kandidati:

Najgora serija - Krim Team 2. Zašto? - Gluma je čista nula.
Najgora emisija - Kunolovac. Zašto? - Ona ženska mi ide na živce i u jednoj epizodi puste eventualno petoricu da riješe pitanje koje su postavili. Postoji slična emisija na Novoj TV ali je daleko zanimljivija.

mrs.croft
07-07-2008, 14:10
najgora serija - Full House. ako mi još netko spomene da je to humoristična serija, zadavit ću ga.
najgora emisija - o ovome se da puno razmišljati, kod mene ne postoji jedna nego pun k.urac njih, i to one sa MTV-a i VIVE (svit sikstin, real world, date my mom, next, ITD, ITD)

Bartuc
07-07-2008, 14:38
najgora serija - Full House. ako mi još netko spomene da je to humoristična serija, zadavit ću ga.

Odvratno, najgora serija ikada... Kak bi rekel onaj lik sa tourrete sindromom: "Ouuu, BOB SAGET!!!! :-x "

Dreamer Deceiver
07-07-2008, 14:47
ma ta serija se i meni gade, pogotovo one male klinke... a ona najmlađa kurbica najviše mi se gade... nešto reče i samo se čuju ljudi kako rikavaju od smijeha :S

bango
07-07-2008, 15:12
najgora serija : kt2 ili ti CSI : Hrvatska XD OMFG E PA ROFL ISSSSSSSS sam im fali papir da citaju sa njega tekst, gluma je manja od NULE , kata i strofa jbt

###DK###
07-07-2008, 15:27
najgora serija - Full House. ako mi još netko spomene da je to humoristična serija, zadavit ću ga.

Odvratno, najgora serija ikada... Kak bi rekel onaj lik sa tourrete sindromom: "Ouuu, BOB SAGET!!!! :-x "

Živa istina.
Uvijek neke emocionalne gluposti ali nigdje humora.
A tamo ona publika se smije na svaku glupost koju ona četverogodišnja mala izvali. (ako uopće ima 4 godine)
Ali ipak gori je Krim Team 100 puta.

razbojnik
07-07-2008, 15:42
Krim Tim 2, kako se ne srame to prikazivati.I samo bog zna gdje su nabavili glumce.

###DK###
07-07-2008, 15:51
Oni glumci koji se pojavljuju samo u jednoj epizodi nemaju pojma o glumi ali to je i donekle objašnjivo ali ni ovi glavni neznaju glumiti što je prava sramota.
Jeste li gledali Sudnicu kad su je prije prikazivali. To je isti slučaj.

Dreamer Deceiver
07-07-2008, 16:16
[quote="mrs.croft":1neeodu2]najgora serija - Full House. ako mi još netko spomene da je to humoristična serija, zadavit ću ga.

Odvratno, najgora serija ikada... Kak bi rekel onaj lik sa tourrete sindromom: "Ouuu, BOB SAGET!!!! :-x "

Živa istina.
Uvijek neke emocionalne gluposti ali nigdje humora.
A tamo ona publika se smije na svaku glupost koju ona četverogodišnja mala izvali. (ako uopće ima 4 godine)
Ali ipak gori je Krim Team 100 puta.[/quote:1neeodu2]

ali najbolja mi je epizoda bila (gledao sam jer nisam imao šta za raditi i čekao rat u kući ) kad je došao neki miljarder u njihovu kuću ihtio kupit njihovu kući za pun k novaca, i svi su bili srtetni osim one male šugave glupače koja je opet udarila po nekim emocionalnim vrednostima da su tamo uspomene, vamo tamo i ostale đinđule minđule. I onda se svi zasrame svojih postupaka i odbiju prodat kuću...

Sickmanno1
07-07-2008, 16:19
Cosby Show mi je najgora serija ikad...

Hellboy
07-07-2008, 16:23
općenito mrzim kvazihumoristične serije koje sipaju neke moralne vrijednosti i na kraju svi završe sretno i zadovoljno cereći se od uha do uha zagrljeni na kauču...nek tata siluje kćer dok se mama drogira a sin prostituira...to bi bila serija...eh da, baba ubija motornom pilom...ffs... dadilju, cosbyja, full house i takva smeća treba zakonom zabraniti...

###DK###
07-07-2008, 16:25
ali najbolja mi je epizoda bila (gledao sam jer nisam imao šta za raditi i čekao rat u kući ) kad je došao neki miljarder u njihovu kuću ihtio kupit njihovu kući za pun k novaca, i svi su bili srtetni osim one male šugave glupače koja je opet udarila po nekim emocionalnim vrednostima da su tamo uspomene, vamo tamo i ostale đinđule minđule. I onda se svi zasrame svojih postupaka i odbiju prodat kuću...



Znam. Gledao sam i ja tu epizodu. Serija je čak gledljiva na početku ali uvijek na kraju ubace neko emocionalno sranje tako da to pokvari sveukupni dojam.

Joco
07-07-2008, 16:50
Malkom u sredini,Puna kuca :( - prosek smejanja tokom jedne epizode je 1.
Grand Parada (zaboravili a? :D ) - razlog: zar je potrebno bilo sta napisati?

Bartuc
07-07-2008, 16:53
Malkom i sredini je legendarna serija... jedna od ponajboljih na našim krajevima!

Death By Sexy
07-07-2008, 16:58
Malkom i sredini je legendarna serija... jedna od ponajboljih na našim krajevima!
slažem se s navedenim

###DK###
07-07-2008, 17:23
Zar postoje najgore serije, filmovi ....??

NE.


Svatko ima svoje mišljenje i o tome se inače ne raspravlja.

Jer svatko ima svoj pogled na svijet oko sebe i na vlastitu realnost.

Nemoj mi tu pametovati.
Postoje li najbolje serije, filmovi??
I tu svatko ima vlastito mišljenje pa raspravlja li se o tome?
E pa raspravlja jer je bit u tome da čuješ druga mišljenja i stavove.

Toxic
07-07-2008, 18:28
Najgora serija mi je KT2. Takodje mrzim onu Roseanne (hvala Bogu pa je vise nema).
A rat u kuci mi je zakon jer nema onih moralnih savjeta and stuff nego su starci "normalni" i opicheni. Dodje mi da se smijem ostalim serijama samo zbog te kolicine idiotizma...Kiss my moraly acceptable ass.

seahawk37
07-07-2008, 18:56
samo je jednom dadilja spomenuta.. znaci ipak vam je dobra :yuck:

najgore serije su sve nase humoristicne serije osim bitange i princeze, tu se cak nasmijem jednom u svakoj epizodi

Arbiter of Change
07-07-2008, 18:57
Cosby Show mi je najgora serija ikad...
Ćuti. :)
Inače, "Nad lipom 35" sa onom svojom prisiljenom glumom,

Bartuc
07-07-2008, 19:38
A rat u kuci mi je zakon jer nema onih moralnih savjeta and stuff nego su starci "normalni" i opicheni.


Bolesna serija :rotfl:

Isprva sam mislio da je sranje pošto mi je Dave odvratan glumac, ali onda sam pogledao par epizoda i zaljubio se u seriju :D Šteta kaj je pre kratka, ali je zato jako jako dobra :pray:

Moje najdraže serije (rang - 30 minuta):

Damon - daj Bože da je ponovno puste na telki - najbolja serija ikada!!!
Lude sedamdesete
Malkom u sredini
Rat u kući
Prince iz Bel Aira
Malcom i Eddy - brijem da nikada nije bilo na našoj televiziji, gledao sam je na Kanalu A

Moje najlošje serije (rang - 30 minuta):

Puna kuća
Dadilja - bila je dobra prva 2 puta, ali repriziraju je valjda 20. put
Cosby Show -ajme majko kakvo je ovo sranje, taj Cosby glumi rame uz rame sa našim glumcima :hangin:

Maloki
07-07-2008, 19:45
Malkom u sredini,Puna kuca :( - prosek smejanja tokom jedne epizode je 1.
Grand Parada (zaboravili a? :D ) - razlog: zar je potrebno bilo sta napisati?
Wtf? Malkom je prejak, kao i sve te serije sa disfunkcionalnim obiteljima tipa Bračne Vode, Simpsoni, Rat u kući i slično.

Inače, Puna Kuća je definitivno najgora. Pod istim krovom je isto smeće, Urkel je nevjerojatno naporan.
A od emisija - nemam pojma, ionako ne pratim previše telku, ak me neš zanima nađem drugi način da pogledam.

@Bartuc - ne znam, al meni je Michael Rapaport prezakon ^^

Duke of Earl
07-07-2008, 19:46
Damon - daj Bože da je ponovno puste na telki - najbolja serija ikada!!


:pray: Još se sjećam one prve epizode kad svodnika glumi, i kaže nešto kao ˝My name is Damon, but my friends call me Popo˝ :rotfl:

Ali najgora serija bi bila Dadilja, zbog repriziranja, i Nad Lipom 35, stvarno neznam čemu tamo opće ima glumaca, bilo bi bolje da ih čovjek nemora gledat, bole za oči svojom glumom.

Neven <R>
07-07-2008, 19:48
Dnevnik Nove TV, opasan za mentalno zdravlje.

flander
07-07-2008, 19:57
ja bi neka puste Potpune strance ^^

a najgora mi je pa hmmm sve na RTL-u ( osim RAt u kući )

nova doduše i ima dobre, Raymonda,Kralj Queensa, Cosbyia to se i da pogledat

ali na RTL-u ona Dadilja,Pod istim krovom, Puna kuća....issss :kill:

Frky
07-07-2008, 20:26
Red Carpet!!!
Kad vidim Delalu i onu kolegicu kako pokušavaju biti smješni dođe mi rigati!

Ali, uvjek pogledam red carpet kad sam u mogućnosti. Čudno.

Bartuc
07-07-2008, 21:17
@Bartuc - ne znam, al meni je Michael Rapaport prezakon ^^


Krivo sam se izrazio gore, ne odvratan kao loš glumac, nego odvratan kao ljigav glumac :D Frajer mi je fakat ljigav :pray:

I da, zaboravio sam Bračne Vode pod omiljene serije :D

Jerry
07-07-2008, 21:21
kunolovac i takva slična sranja >_<

bezimeni
07-07-2008, 21:30
Najbolje:Dinastija :D ..to sam gutao kao klinac.Danas volim pogledati Dr. House .Prije sam jako pratio NYPD Blue.Kao srednjoškolac sam gutao Miami vice.
Loše: Sex i grad (idu mi na k...one babuskare).

seahawk37
07-07-2008, 21:32
Najbolje:Dinastija :D ..to sam gutao kao klinac.Danas volim pogledati Dr. House .Prije sam jako pratio NYPD Blue.Kao srednjoškolac sam gutao Miami vice.
Loše: Sex i grad (idu mi na k...one babuskare).
Dinastija, jel to ona talijanska?

bezimeni
07-07-2008, 21:34
Kakva talijansaka...http://www.imdb.com/title/tt0081856/

seahawk37
07-07-2008, 21:35
e da ja sam pomislio na čaroliju :rotfl:
i mislim si wtf ti si to gledo?

bezimeni
07-07-2008, 21:38
He,he pa i Dinastija je bila sapunica i to prva i najpoznatija na ovim prostorima.Bila je super popularna u osamdesetim godinama prošlog stoljeća.

Thrall
07-07-2008, 21:49
Krim tim 2.

Aerial
07-07-2008, 22:34
Najgora serija...? Neam pojma.

Najgora emisija?
Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale, Danijel Delale

..ovaj, Red Carpet :D

Joco
07-07-2008, 23:45
Dadilja vam je glupa jer se reprizira 20. put? :o

:rotfl:

Pa i Gospodari Prstenova ce te smoriti kad gledas 10 puta a ne serija koja traje 20-tak minuta.Mislim stvarno...
Sad sam se setio kad mi e drug rekao da je "ta" gde Urkel glumi,serija bolja od Prijatelja :rotfl: :rotfl: :rotfl:

(on je shaban, pa to donekle opravdava stvari)

la50
08-07-2008, 00:13
kunolovac,definitivo(that s my word)

Maloki
08-07-2008, 00:24
Krivo sam se izrazio gore, ne odvratan kao loš glumac, nego odvratan kao ljigav glumac :D Frajer mi je fakat ljigav :pray:
Meni je ustvari upravo zato jer je ljigav lik super. Super mi je bio u Školskim tajnama, super mi je i u Ratu u kući. Ljigav je skoro ko Al Bundy, samo kaj je više divlji :)

King tiger
08-07-2008, 02:45
He,he pa i Dinastija je bila sapunica i to prva i najpoznatija na ovim prostorima.Bila je super popularna u osamdesetim godinama prošlog stoljeća.
oftopik.
bezimeni ima najbolji avatar u historiji avatara.

###DK###
09-07-2008, 13:13
Dadilja meni nije glupa ali glup je onaj RTL jer je reprizira stoti put.

smartass
09-07-2008, 18:16
općenito mrzim sapunice.... živcira me kunolovac..f***, krim team 2 .. ak kad počne tv prodaja ... najrađe bi si glavu otkinula :shock: :D

Hellboy
09-07-2008, 18:22
neki dan je bilo Mijenjam ženu ponovno na ehteelu...bože dragi...htio sam si iskopati oči i silovati se u očne duplje samo da to ne vidim...no ofc moja stara obožava takva sranja..fala bogu pa znam di je kutija s osiguračima...

iznogud1515
09-07-2008, 22:08
u kt2 mi je najjače kad pokazuju onu iskaznicu i vele: ''Mi smo iz krim tim 2.'' il tak nekaj

lol ovaj 2 na kraju

Thrall
09-07-2008, 22:19
Najlošiju glumu u povijesti koju sam vidio ima krim tim 2.

Nodakim
10-07-2008, 00:14
Dnevnik Nove TV, opasan za mentalno zdravlje.



+istraga,pod lipom 35 i kunolovac
ove emisije ne zasluzuju da im se prvo slovo u imenu pise velikim pocetnim slovom

Stryder
10-07-2008, 01:03
ma neda mi se nabrajat...stvarno ih je previše :(

D.E.M.O.
10-07-2008, 11:16
korak po korakSdo dobre serije :D

###DK###
10-07-2008, 11:55
U Sudnici je gluma čista nula.
Sijećam se da su je na RTL-u najavljivali 3 mjeseca prije nego su je počeli prikazivati a ono ispalo svjetska glupost.
Dobro da je više ne prikazuju.

Edi Sm187
10-07-2008, 14:02
U Sudnici je gluma čista nula.
Sijećam se da su je na RTL-u najavljivali 3 mjeseca prije nego su je počeli prikazivati a ono ispalo svjetska glupost.
Dobro da je više ne prikazuju.
Što nije RTL nedavno najavljivao neki kviz za čitavu obitelj?

Najgore: Sudnica, KT2, gotovo sve RTL-ove humoristične serije (osim Malcoma i Rata u kući), Big Brother, Nad Lipom 35, Zauvijek susjedi i ostale hrvatske koje sile nekakav nepostojeći humor, Nova lova i takvi neki pljačkašli kvizovi, emisije u kojima sudjeluju hrvatski izvođači i pjevaju na playback...

Hellboy
10-07-2008, 19:56
ej...ne vrijeđaj playboy...gluma owna:
Mala plava: Sage...my car is broke...can u fix it?
Neka mrcina: Yeah babe...I'll fix ur engine...I'll fix it up real good...
*scena softcore sexa*

###DK###
12-07-2008, 12:55
ej...ne vrijeđaj playboy...gluma owna:
Mala plava: Sage...my car is broke...can u fix it?
Neka mrcina: Yeah babe...I'll fix ur engine...I'll fix it up real good...
*scena softcore sexa*

Ne gledaju ljudi to zbog glume nego zbog nečega drugog. (da ne kažem zbog čega) :rotfl:

seahawk37
12-07-2008, 12:58
hvala na informaciji

Izgubljeni
12-07-2008, 15:33
jednom lopov se moze mjerit sa hrvatskom glumom.. a btw sto se sudnice tice.. oni kupe likove s ulice.. mislim meni je jedan tip sto ovde prodaje jaja glumio u sudnici XDXD

streetrace777
12-07-2008, 15:36
jednom lopov se moze mjerit sa hrvatskom glumom.. a btw sto se sudnice tice.. oni kupe likove s ulice.. mislim meni je jedan tip sto ovde prodaje jaja glumio u sudnici XDXD

Pa mogo se prijavit bilo tko :)

NIGHT FOX
20-07-2008, 23:38
najgora serija: KRIM TIM: PRAVDA NA ZADATKU

Maja
21-07-2008, 02:41
krim tim isse
kak se ja lijepo nasmijem na to :D
inače, ne volim magnuma i cobru 11 :(

izgubljeni:šta ti imaš protiv serije jednom lopov :(

CrIsIs FuN
22-07-2008, 20:47
samo je jednom dadilja spomenuta.. znaci ipak vam je dobra :yuck:

najgore serije su sve nase humoristicne serije osim bitange i princeze, tu se cak nasmijem jednom u svakoj epizodi
gazda rulzz :rotfl:

Arbiter of Change
22-07-2008, 22:47
Gazda je car kakvog nema. :)
btw, opet je počela My Name is Earl na 2. prije Trekera.

olio
22-07-2008, 23:11
Gazda je car kakvog nema. :)
btw, opet je počela My Name is Earl na 2. prije Trekera.
da to je odlično mogu opet pogledat što sam propustia

trek je danas bia odličan

Lord Jambrek
25-07-2008, 07:52
E kaj je najgore, sve te serije su ripoff, od kunolovca, nova lova, sudnica, mijenjam ženu, big brother pa do krim tim 2 i sličnih gluposti. Takve stvari njemački RTL ima već više od 10 godina.

Sudnica je bila genijalna, ja sam to jednom gledao i umirao sam.

"Kakve su to neukusne laži?" :rotfl: :pray:

seahawk37
25-07-2008, 08:25
btw, opet je počela My Name is Earl na 2. prije Trekera.
meni bolje "2 i pol muškarca", onaj mali je car xD

SkunK
25-07-2008, 17:39
Legendarne humoristične serije :

Mućke
Zvonili ste, milorde?
Alo,Alo
Crna Guja
Malcom u sredini

još bi tu dodao kao ne-toliko humorističnu (iako mi crni humor paše) - Dr. House :D

A što se tiče lošeg sranja, krim tim, sudnica je dosta smješna sa svojim glupostima, cosby show,i definitivno mi je sranje ona gdje glumi Urkel krov nešto :)
Full house mi je jedino loš zbog emocionalnog preseravanja, al ko im moze zamjerit kad 90% americkih TV obiteljskih serija ima takav štih. Saget i njegov glupi smjeh to nemogu jedino probavit.

Deadwalker
25-07-2008, 19:49
Većina loših serija i emisija je naravno na RTL-u. Cijeli poslijepodnevni ciklus serija na rtl-u je užas i već jedno 10-ak puta reprizirano(malo sam reko)...Emisije im nisu nista bolje također(mjenjam ženu, big brother, i možda jos koja postoji, ne znam, jer se program rtl-a sastoji samo od američkih serija koje su stare desetak godina i više te previše puta viđene).

Jedino što ja volim pogledat na tv-u su CSI:New York, Dr.House(genijalna serija) te ona nasa "Odmori se, zaslužio si"...Inače, tv bas i ne gledam nesto previše...I da, volim gledati dokumentarce svih vrsta posebice one od BBC-a ili Discovery-a

Snake
25-07-2008, 20:17
inače ništa ne pratim na tv-u ali sad preko ljeta pogledam dr. house-a, bitange i princeze te malcoma u sredini.
ali čak i ako ne pratim ništa, pa ni ne gledam tv, znam da najgori program ima rtl - najgore serije, najgori filmovi, najgore vijesti, najgore emisije, najgori sportski prijenosi...

Edi Sm187
26-07-2008, 11:39
Prije nekog vremena (možda prije godinu i po) reprize su se na RTL-u vrtile preko 80% vremena, vijesti i eventualno jedan film je bilo sve novo što su nudili- toliko o kvaliteti njihovog programa.

MTF*
26-07-2008, 11:46
sex i grad, cosby, full house, kunolovci, KT2...valda je to to...
dobre stvari su rat u kuci, malcom, 2 i po muskarca, dr. house, bracne vode

ChR0NoS
04-08-2008, 16:40
kunolovac razvali sve po redu :ave

_ZlayA_
04-08-2008, 18:52
dr house :pray: greys anatomy, numb3rs, nejvicis itd i sl...

###DK###
04-08-2008, 19:38
I ja volim te medicinske serije.
Uvod u anatomiju i Dr. House. :pray:

spidEY v2.0
04-08-2008, 22:18
Najgore:

Korak po korak, Pod istim krovom, Puna kuća.....

Najbolje:

Malcom u sredini, Rat u kući, 8 simple rules, Married with children, Wicked Wicked Games....

Constantine
05-08-2008, 04:49
Krim Team 2,ja bi sa mobitelom snimio bolju seriju.U svom životu nisam vidio goru glumu.

Izgubljeni
05-08-2008, 08:54
niko ne spominje onu jednom lopov.. to je isto uzas serija.. fuj to nista ne valja.. moze se mjerit s krim-timom 2, zar sam jedini koji tako misli??????? :( :(

CrIsIs FuN
05-08-2008, 09:04
ma nisi jedini ono je boze sacuvaj ja bi se sramio kad bi glumio u toj seriji serija je :yuck:

seahawk37
06-08-2008, 06:30
jucer gledam novu lovu i kunolovca, na novoj su prevaranti za popizdit... zadatak je da pogodite hranu na K, i sad cijela emisija prode, bilo najmanje 50 poziva al nitko ne pogodi, i pred kraj kazu da je voce, sa 4 slova, i naravno svaki normalan ce pomislit na kivi, i tak oni cekaju do zadnje sekunde i puste poziv, i naravno nije bio kivi nego kaki :shock: wtf is that?
anyway.. ne kazem da RTL ne vara ali u kunolovcu daju puno vise para neg nova lova

Arbiter of Change
06-08-2008, 07:48
Tzv, Japanska jabuka, ako se ne varam.
Jako sluzavo i vlaknasto narančasto voće sa okusom sličnim mrkvi.

Durin
06-08-2008, 08:26
Oprah ne mogu gledati, onda one gluposti na RTL televiziji poput Big Brother, mijenjam ženu, mijenjam gaće i ostale slične gluposti, te retardirane kvizove poput kuolovca koji mi dignu tlak kada god to vidim.

Hellboy
06-08-2008, 09:12
ak vidim još jednu epizodu te mijenjam ženu gluposti prelazim u enrage mod...wipeat ću režiju RTL-a...mrzim to sranje...hrpetina debila koji se seljače pred kamerama...takve gluposti bi trebalo zakonom zabraniti...teve program bi se sastojao od pomno biranod sadržaja da se mene štogod pita...kad vidim emisije na discoveryju i onda emisije kod nas, dođe mi da plačem...

olio
06-08-2008, 09:24
sve šta od novetv i rtla potječe je loše i otupljuje

Lord AngelRI
06-08-2008, 10:49
mislim da smo već to NX puta utvrdili da je krim-tim 2 katastrofa, također kunolovac i nova lova su emisije koje samo ljudima kradu novce a oni koji dođu u eter su tolko glupo pa reču krivi odgovor npr:

neki dan kunolovac: MonikinSotac ima 5 kćeri, koja je peta??

Lala, Lele, Lulu, Lolo koja je peta???? i dođe neka pametnjakovička u eter na kraju emisije nagrada bila 3000kn i reče Lili :pray: a ono mislm fakat ono!!!! i ono što je najbolje nakon 1 sat monologa voditeljica kako nitko ne zove i bla bla bla na kraju nagradu oni u opće ne daju, a kad daju to je ono bljednih 500kn a oni za to vrijeme zaradili XXY više love...

također one gluposti sa kao oni djele auto je da moš mislit...

e pa rečem sam sebi ajd zaradio je rtl nešto love ko i nova pa će bit nove serije, a kad ono neki dan DADILJA opet na RTL-u ispočetka!!!! koji je to samo put da se prikazuje repriza!!??

ja isto budala što to gledam s vremena na vrijeme... :roll:

Constantine
06-08-2008, 12:57
Dadilja je grozna serija,onaj njezin iritantan glas.

MasaKrisT
06-08-2008, 13:54
e pa rečem sam sebi ajd zaradio je rtl nešto love ko i nova pa će bit nove serije, a kad ono neki dan DADILJA opet na RTL-u ispočetka!!!! koji je to samo put da se prikazuje repriza!!??

ja isto budala što to gledam s vremena na vrijeme... :roll:

tocno 10 put.ocaj.

Lord AngelRI
06-08-2008, 15:22
Dadilja je grozna serija,onaj njezin iritantan glas.

mah ok je meni serija nemam ništa protiv nje al šta je previše je previše!!!!

Bob Dylan
11-08-2008, 16:48
NAša Mala Klinika-daleko najgluplja serija koju sam ikad vidio---- :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1: :thumbs1:

Cthulhu
14-08-2008, 19:10
ma ta serija se i meni gade, pogotovo one male klinke... a ona najmlađa kurbica najviše mi se gade... nešto reče i samo se čuju ljudi kako rikavaju od smijeha :S
jebote bude mi zlo kad to sranje vidim na tvu,tuzno je sto je ta serija prije bila hit.
inace je najgora serija kt2

wiseguy
15-08-2008, 20:05
Kt2 i kunolovac.To je zločin protiv čovjećnost. :twisted: :-x

Electromaster
16-08-2008, 10:10
HRT 1 i 2: Pa, ništa posebno loše, HRT je OK...odličan im je Dr. House, Dva i pol muškarca i Star Trek, ima tog još, ali mi se ne da mislit sad... :roll:

RTL: KT2...bože pomozi...Puna Kuća...FAKIN Bob Fagot[ :rotfl: ]... Ma sve na RTL-u je smeće, osim Malcoma, Rat u kući i Bračne Vode... :D

Nova TV: Nad lipom 35 [God, kill me now! :cry: ], NMK [Kad je tek počela, bila je dobra...kasnije je postala naporna i predvidljiva...]SMislim da je nova malo bolja od RTL-a...Odlični su im Heroji, Izgubljeni, Svi vole Raymonda, Svi mrze Chrisa, Seinfeld... :D

O emisijama neću ni govorit, jer je KVALITETNA EMISIJASkod nas ugoržena, ili čak izumrla vrsta... :(

###DK###
16-08-2008, 10:16
RTL: KT2...bože pomozi...Puna Kuća...FAKIN Bob Fagot[ :rotfl: ]... Ma sve na RTL-u je smeće, osim Malcoma, Rat u kući i Bračne Vode... :D

Nova TV: Nad lipom 35 [God, kill me now! :cry: ], NMK [Kad je tek počela, bila je dobra...kasnije je postala naporna i predvidljiva...]SMislim da je nova malo bolja od RTL-a...Odlični su im Heroji, Izgubljeni, Svi vole Raymonda, Svi mrze Chrisa, Seinfeld... :D

O emisijama neću ni govorit, jer je KVALITETNA EMISIJASkod nas ugoržena, ili čak izumrla vrsta... :(

Nema više ni "Rata u Kući" ni "Bračnih Voda". :cry:

Electromaster
16-08-2008, 10:18
Znam, Znam :cry: Ali, poznavajući RTL, sigurno će ih kad- tad reprizirat :D

SkunK
16-08-2008, 10:21
A ona nova serija u kojoj glumi ona poznata country pjevačica, in show ju ostavi muz i maloljetna kcer joj se ozeni i ima djete.

###DK###
16-08-2008, 11:03
A ona nova serija u kojoj glumi ona poznata country pjevačica, in show ju ostavi muz i maloljetna kcer joj se ozeni i ima djete.

Misliš "Reba"?
Nisam uopće gledao a neda mi se ni gledati.
Ja ti pogledam Malcolma i ako ima dobra serija iza pogledam i tu. Ova je tek iza "Dadilje" pa mi se neda čekati. :D

Frky
16-08-2008, 11:57
A ona nova serija u kojoj glumi ona poznata country pjevačica, in show ju ostavi muz i maloljetna kcer joj se ozeni i ima djete.

Probao ja gledati tu seriju i kad sam čuo onaj teksaški naglasak i par debilnih provala (tipa, lik koji jwe napumpao kćer je sanjao da će mu dijete biti kozlić i boji se toga) prebacio sam program!
Nepodnosim teksaški naglasak, organski! Zato mi Tokyo Drift ima 4 ocjene manje kod mene (sveukupno -1)!

Lord AngelRI
17-08-2008, 14:59
mah serija Reba je glupa tj. Reba je glupa dok ostali likovi su ok... al pogledam ponekad...

Arbiter of Change
18-08-2008, 10:00
Ta glumica je meni jedna od onih osoba čiji me osmijeh plaši koliko se čini kirurškim napravljen (ona i Christopher Reeve prije bolesti), posebno vidljivo u uvodu tako da nisam veliki fan (iako naglasak izvlači seriju).

Inače, sjeća li se itko one ruske serije o mafijašima što se vrtila na HRT-u? Bio bi zahvalan kad bi mi mogao dati ime serije (sjećam se da je jedan od glavnih likova bio zvan Cosmas (ili Kosmas?).

Sterpo
18-08-2008, 11:46
da, sjećam se te serije, ali neznam kako se zove

Edi Sm187
18-08-2008, 12:05
Inače, sjeća li se itko one ruske serije o mafijašima što se vrtila na HRT-u? Bio bi zahvalan kad bi mi mogao dati ime serije (sjećam se da je jedan od glavnih likova bio zvan Cosmas (ili Kosmas?).
"Sašina ekipa" (http://www.imdb.com/title/tt0337898/)Smožda?

Arbiter of Change
18-08-2008, 12:40
To je to, care. Zahvaljujem. ;)

Cthulhu
06-09-2008, 20:03
sad je na rtl-u i novoj navala novih serija i emisija...naći će se gluposti,ne brinite...

seahawk37
06-09-2008, 20:06
nova ima dobre stvari, pazi zid, tata vs tata, trenutak istine.. za razliku od rtl-a...

###DK###
06-09-2008, 20:13
Počeo Big Brother. :(

Cthulhu
06-09-2008, 20:22
jeste.znači-najgora emisija je vjerovatno bb

Lord AngelRI
07-09-2008, 21:42
jeste.znači-najgora emisija je vjerovatno bb

jedna od najgorih...

King tiger
07-09-2008, 21:47
To je to, care. Zahvaljujem. ;)
brigada se zove mislim.
inače, ownuje, trebaju bacit reprizu.

Cthulhu
07-09-2008, 21:49
uskoro će najgora serija biti bračne vode...

v4MP1r3
07-09-2008, 21:52
KT2

u jednoj epizodi pozovu "hakera" da probije sifru a na zaslonu racunala je LOG IN od windowsa.

Lord AngelRI
07-09-2008, 22:00
uskoro će najgora serija biti bračne vode...

još 3 dana pa ćemo otkrit...

Hellboy
08-09-2008, 11:13
KT2

u jednoj epizodi pozovu "hakera" da probije sifru a na zaslonu racunala je LOG IN od windowsa.
ane...ta scena je bila jeftinija od onih wannabe hakera iz filmova koji tipkaju nekog boga dok se na zaslonu vrti nešto psihodelično...

seahawk37
08-09-2008, 13:23
uskoro će najgora serija biti bračne vode...

još 3 dana pa ćemo otkrit...
ne vjerujem da ce bit tako losa

Constantine
08-09-2008, 13:41
Mislim da niti jedna serija na svijetu nemože prestignut KT2 što se tiče najgore serije na svijetu.

Flippy
08-09-2008, 13:43
Mislim da niti jedna serija na svijetu nemože prestignut KT2 što se tiče najgore serije na svijetu.


Gluma je odlična















ako si dijete od 5 godina.

Death By Sexy
08-09-2008, 13:43
Mislim da niti jedna serija na svijetu nemože prestignut KT2 što se tiče najgore serije na svijetu.

potpuno se slažem... bar od ovih serija koje sam ikad gledao

Bob Dylan
10-09-2008, 19:23
uskoro će najgora serija biti bračne vode...

još 3 dana pa ćemo otkrit...
ne vjerujem da ce bit tako losa



neće biti tako loša.bit će samo za zbljuvat se.. :-x

Cthulhu
10-09-2008, 19:31
otkrit ćemo za pola sata...tj,vi ćete otkriti,ja imam pametnijeg posla.

Hellboy
10-09-2008, 20:07
upravo traje...preloše...izgaram od želje da onog trola prebijem mačetom...više puta...

###DK###
10-09-2008, 20:08
Kakva serija.
Ja ovamo gledam utakmicu. :D

Lord AngelRI
10-09-2008, 20:20
ne gledam...

###DK###
10-09-2008, 20:28
ne gledam...

Utakmicu ili seriju? :)
Ni ja neću više utakmicu. Gube naši. :(

TeraBajt
10-09-2008, 21:00
zauvijek susjedi, nad lipom triespet, bice i bracne vode, kunolovac i ostale hrvatska sitcom sranja osim bitanga i princeza i odmori se zaslužio si.

Lord AngelRI
11-09-2008, 12:01
[quote="Lord AngelRI":31r711ps]ne gledam...

Utakmicu ili seriju? :)
Ni ja neću više utakmicu. Gube naši. :([/quote:31r711ps]

niti jedno... :D

ontopic: stvarno mislim da će se bračne vode uskoro pridružiti KT2 kao najgoroj seriji...

Bob Dylan
11-09-2008, 20:17
Big Brother :-x :-x :twisted:

Arbiter of Change
11-09-2008, 20:29
Ajde ćuti, kako možeš reći da te ono navijanje publike (Big big Brother, big big Brother!11!) nije potaklo da radiš isto? :P

Flippy
11-09-2008, 20:40
Big Brother :-x :-x :twisted:


Dečko... Big Brother nije najgora emisija. Najsmiješnija je :D

Bob Dylan
11-09-2008, 20:42
Big Brother :-x :-x :twisted:


Dečko... Big Brother nije najgora emisija. Najsmiješnija je :D





može i tako.i meni je to smiješno ali ako pogledam dulje od 5min dođe mi da skočim do :toilet:

wiseguy
12-09-2008, 09:26
gospe blažena big brother,I gona pjuk

Fireblade
12-09-2008, 09:37
big brother i istraga(kako ljudi glume pa to nema nigdi)

wiseguy
12-09-2008, 10:00
krim tim 2-govanca na zadatku također

Cthulhu
12-09-2008, 11:20
tužno je što ljudi doista gledaju taj krim tim...ima idiota koji ne kuže kako je gluma totalno patetična...

Lord AngelRI
12-09-2008, 11:23
Big Brother :-x :-x :twisted:

slažem se, jedna od najgorih gluposti na tv-u...

MILF hunter
22-09-2008, 17:10
Pa,osim BB-a,tu mogu staviti i Red Carpet...doista moraš biti moron da ti tako nešto bude zanimljivo. :thumbs1:

Cthulhu
22-09-2008, 19:43
Pa,osim BB-a,tu mogu staviti i Red Carpet...doista moraš biti moron da ti tako nešto bude zanimljivo. :thumbs1:
joooj,nemoj da te v4mp1r3 čuje...

Hellboy
22-09-2008, 19:45
ej...red carpet mi od sinoć owna...gole vijesti FTW...samo da ženska ima bolje dude...izgledaju kao da su full plastične (a ne samo iznutra)...

seahawk37
22-09-2008, 19:51
^^ bas gledam na youtubu
8kujPLO4YYs
kako lose :(

Lord AngelRI
23-09-2008, 13:49
Pa,osim BB-a,tu mogu staviti i Red Carpet...doista moraš biti moron da ti tako nešto bude zanimljivo. :thumbs1:

istina da, neznam kako se te glupe emisije nisam sjetio...

Cthulhu
27-09-2008, 18:13
ej...red carpet mi od sinoć owna...gole vijesti FTW...samo da ženska ima bolje dude...izgledaju kao da su full plastične (a ne samo iznutra)...
ajde,da su nešto bolje stavili,ali ova izgleda,čisto prosječno...

Lord AngelRI
28-09-2008, 11:01
ej...red carpet mi od sinoć owna...gole vijesti FTW...samo da ženska ima bolje dude...izgledaju kao da su full plastične (a ne samo iznutra)...
ajde,da su nešto bolje stavili,ali ova izgleda,čisto prosječno...

ništa posebno... ^^

Dreamer Deceiver
28-09-2008, 11:15
ej...red carpet mi od sinoć owna...gole vijesti FTW...samo da ženska ima bolje dude...izgledaju kao da su full plastične (a ne samo iznutra)...

jebeš ti to ( ne doslovno :D ), za to imaš redtjub, a najbolje od svega je to šta ženska na redtjubu šuti i skida se, pritom negovoreći neke gluposti

Hellboy
28-09-2008, 11:17
pored sarkazma u mom postu, moraš znati da imam i mute tipku na daljinskom ^^

Dreamer Deceiver
28-09-2008, 11:33
aha...
ja to nemam :(

Bob Dylan
01-10-2008, 20:10
a da sve odmah kažem šta ne valja; dakle;


-Sve domaće sapunice i općenito sve serije na novoj,rtl-u pa i hrt-u
-Big Brother i tomu slične emisije(uglavnom na novoj i rtl-u)
-Meksičke sapunice(koje su ''hvala bogu'' na svakom programu-po10 serija)
-B serijice i filmovi(npr. sa Segalom) na Rtl-u pogotovo!
-rtl-ove emisije tipa mijenjam ženu,prijatelji na kvadrat itd.


eto od ovih sranja treba očistit TV program(nažalost to je jedno 80% programa... :thumbs1: )

Dreamer Deceiver
01-10-2008, 20:13
šta fali segalu ? :(

Bob Dylan
01-10-2008, 20:14
daj molim te reci da se zaebavaš....znaš već me polako strah :o .....

Hellboy
01-10-2008, 20:21
http://www.lie-insandtigers.com/sam/Web%20Images%20Large/Steven-Seagull-Large.jpg
Steven Seagull je legenda od čoeka...razmaše se ko vjetrenjača i razbije ekipu prije nego što kažu da im se sviđa njegov repić...

Korpse
01-10-2008, 20:26
Neš sada reći da je Seagal pwna Chucka??
http://www.lahiguera.net/cinemania/actores/steven_seagal/fotos/1913/steven_seagal.jpgSVS. http://nicedeb.files.wordpress.com/2007/12/chuck_norris.jpg

Cthulhu
01-10-2008, 20:35
pogle čakov luđački pogled...

Korpse
01-10-2008, 20:58
Nije ni stevie neš bolji :D

Cthulhu
01-10-2008, 21:23
ali pogle čaka!!!
crazy eyes!!!

Lord AngelRI
02-10-2008, 18:42
Neš sada reći da je Seagal pwna Chucka??[/img]

ma super su i jedan i drugi...

Cthulhu
02-10-2008, 18:45
ne,obojica su u kurcu i zaslužuju da im se zabrani snimanje filmova...

Lord AngelRI
02-10-2008, 18:55
ne,obojica su u kurcu i zaslužuju da im se zabrani snimanje filmova...

tvoje mišljenje....

Abadon
12-10-2008, 18:59
Najgora serija na svjetu su Hrvatske Bracne Vode :-x ,mislim unistili su jednu od
najsmjesnijih serija na svjetu.

hrčak
21-10-2008, 20:45
Hrvatske bračne vode,kunolovac,BB

Ogg The Dogg
22-10-2008, 07:50
a da sve odmah kažem šta ne valja; dakle;


-Sve domaće sapunice i općenito sve serije na novoj,rtl-u pa i hrt-u
-Big Brother i tomu slične emisije(uglavnom na novoj i rtl-u)
-Meksičke sapunice(koje su ''hvala bogu'' na svakom programu-po10 serija)
-B serijice i filmovi(npr. sa Segalom) na Rtl-u pogotovo!
-rtl-ove emisije tipa mijenjam ženu,prijatelji na kvadrat itd.

jbt ti bi sam dnevnik ostavio u programu da si urednik

Bob Dylan
22-10-2008, 21:53
[quote="Bob Dylan":61xrl1ve]a da sve odmah kažem šta ne valja; dakle;


-Sve domaće sapunice i općenito sve serije na novoj,rtl-u pa i hrt-u
-Big Brother i tomu slične emisije(uglavnom na novoj i rtl-u)
-Meksičke sapunice(koje su ''hvala bogu'' na svakom programu-po10 serija)
-B serijice i filmovi(npr. sa Segalom) na Rtl-u pogotovo!
-rtl-ove emisije tipa mijenjam ženu,prijatelji na kvadrat itd.

jbt ti bi sam dnevnik ostavio u programu da si urednik[/quote:61xrl1ve]




hehe pa u neku ruku imaš i pravo.ali kako vidiš nabrojio sam samo domaće gluposti koje na TV uopće nebi trebale biti...ajde ti meni lijepo reci sta sam tu krivo napiso?sta je tebi dobro od toga??

Lord AngelRI
23-10-2008, 15:28
a da sve odmah kažem šta ne valja; dakle;


-Sve domaće sapunice i općenito sve serije na novoj,rtl-u pa i hrt-u
-Big Brother i tomu slične emisije(uglavnom na novoj i rtl-u)
-Meksičke sapunice(koje su ''hvala bogu'' na svakom programu-po10 serija)
-B serijice i filmovi(npr. sa Segalom) na Rtl-u pogotovo!
-rtl-ove emisije tipa mijenjam ženu,prijatelji na kvadrat itd.

hm slažem se sa velikim djelom ali, sa boldanim djelom nimalo se ne slažem serija ima stvarno koje su super a te serije i filmovi kako ih zoveš B kategorije su neke NX puta bolji od takozvanih A serija ili filmova, a Segal je glumac na mjestu čak i više od toga...

Bob Dylan
23-10-2008, 21:09
[quote="Bob Dylan":107qagaw]a da sve odmah kažem šta ne valja; dakle;


-Sve domaće sapunice i općenito sve serije na novoj,rtl-u pa i hrt-u
-Big Brother i tomu slične emisije(uglavnom na novoj i rtl-u)
-Meksičke sapunice(koje su ''hvala bogu'' na svakom programu-po10 serija)
-B serijice i filmovi(npr. sa Segalom) na Rtl-u pogotovo!
-rtl-ove emisije tipa mijenjam ženu,prijatelji na kvadrat itd.

, a Segal je glumac na mjestu čak i više od toga...[/quote:107qagaw]



a ovaj komentar mi sve govori :) onda stvarno nismo na istom nivou u filmovima ako ti je segal dobar glumac :shock: :cry:

Lord AngelRI
24-10-2008, 19:53
S

/cut

a ovaj komentar mi sve govori :) onda stvarno nismo na istom nivou u filmovima ako ti je segal dobar glumac :shock: :cry:

dobar je inače ocjena 3 jel?? znači 3 od 5, ima stvarno super filmova ali ima i loših pa je po meni dobar glumac...

Bob Dylan
25-10-2008, 18:20
[quote="Bob Dylan":1hz0gigg]S

/cut

a ovaj komentar mi sve govori :) onda stvarno nismo na istom nivou u filmovima ako ti je segal dobar glumac :shock: :cry:

dobar je inače ocjena 3 jel?? znači 3 od 5, ima stvarno super filmova ali ima i loših pa je po meni dobar glumac...[/quote:1hz0gigg]



ok neznam tvoje kriterije za dobrog glumca,ali kad si reko da je ''dobar'' glumac moro sam na :toilet:

inače kad bi ga moro tako ocjenjivat,ocijenio bi ga sa -1(glumi u svim b filmićima i sranjima koje obično stavljaju na rtl-u,pa neznam reci mi jedan njegov dobar film,koji recimo nije naivan-u kojem recimo nije sam protiv svih..????e sad opet moram na :toilet:
-na malo duže.. :)

Mordor
28-10-2008, 17:28
Najgora serija-krim tim 2
Najgora emisija-kunolovac,nova lova i big brother