PDA

Pogledaj cijelu verziju : Virtua Tennis 3 - king of players



SkunK
07-07-2008, 12:37
Uglavnom uvijek igram vs Ančića ( jer mi je on bio stalno partner u doublesima) i povedem ga 3-0 i nakon toga nema Boga da ga pobjedim, jednostavno sve stiže i pre-jak je. Dugo se nisam namučio toliko oko jedne igre. Ako netko ima par savjeta, jer uvijek vec 5 put zaredom padam poslje 3-0(vrati se i dobije 3-6).

hvala.

pcman
07-07-2008, 14:03
Hmm zavisi sa kojim igracem igras najbolji je Nadal ali probaj sa cestim izlaskom na mrezu ja sam tako uspeo da pobedim najaceg u igrici sto mu je servis 240 km/h a uz to bi mogao da probas i sa drop sotem

SkunK
07-07-2008, 16:30
Igram sa self-made igračem... drop shot i ostale bezvezarije ne pale. Stvar je u tome kad povedem 3-0 onda on postane "super igrač", tako bar piše na netu.

Joco
07-07-2008, 16:40
Ima i ja problema isto kad igram turnir stavljen na najteze...onog zadnjeg pobediti je ufff :(
Inace, ja kad igram sa self made igracem, ne mogu ni da priprdim iako sam presao sve, sem u akademiji neke stvari (one najteze)...

pcman
07-07-2008, 17:09
Najbolje je napraviti svog igraca i "budziti"mi udarce i trcanje meni je igrac super mnogo je brz i jako udara samo sto je sve ostalo :thumbs1: