PDA

Pogledaj cijelu verziju : Client koj ograničuje radnje na kompu?



Ubizec Corporation
05-07-2008, 20:45
Pozdrav!Vec duze vrijeme trazim neki klient koj kad pokrenem da se on ontvori i da da korisniku one izbore i one stvari koje je odredim da moze radit(naprimjer da taj korisniik moze igrat samo one gre koje ja stavim da se smiju i one programe koje je stavim itd,to ima u cyber cafe-u sam neznam kak se zove).Te da se iz klijenta nemre izc samo klikom na iksic nego se mora ukucat šifra!Znaci neki programcic koj bi ogranicio rad na racunalu itd!Molim ak neko zna nek napise kak se taj program zove ili nek da link di mogu skinut! :pray: :pray:
Ak niste skuzili STA JE PISAC HTIO RECI!?Samo pitajte! :) :hangin: :thumbs2:

Hellboy
05-07-2008, 21:09
znači želiš drugom korisniku ograničiti rad na računalu? well...to možeš napraviti donekle i stvaranjem novog acca na računalu kojem ćeš dati određenu razinu pristupa... (možeš primjetiti da prilikom instalacije nekih igara i aplikacija imaš izbor za koga instaliraš - admin only ili ffa) također ti možda upali i DeepFreeze program koji će sve promjene koje korisnik napravi dok DF radi pobrisati nakon reboota...

Ubizec Corporation
05-07-2008, 22:06
Znam te brije s acc al meni treba bas client koj ce to ogranicit kak ja namjestim! :(

Hellboy
05-07-2008, 22:08
probaj deepfreeze...možda pomogne...još čem guglati i pokušati naći nešto...

Ubizec Corporation
06-07-2008, 08:11
Evo uspio ja danas nac onao kaj sam i trazio evo narode link:http://www.cybercafepro.com/downloads.asp
hvala svima(hellboy) :D :D !