PDA

Pogledaj cijelu verziju : Budale opsjednute porukama u multiplayeru



Electromaster
05-07-2008, 11:28
Dakle, jedna stvar koja me iznimno iritira su tipovi koji po pol sata u multiplayeru pišu poruke.
Primjer: tip čuva zastavu, ubije nekog te počme pisat fragzor, noobzor, lolzor il neki prozor, te ga u međuvremenu tri puta skinu snajperom i dva puta mu ukradu zastavu. :thumbs1:
Ili, recimo, neko tog tipa ubije, te onda on još pola sat piše: ''you'll see next time'', ''better watch your back'' i takva sranja, te dok se on tim bavi, drugi tim ga tolko izrešeta da preuzmu vodstvo!! :cry:
Koje je vaše mišljenje o ovakvim tipovima?

streetrace777
05-07-2008, 12:35
Moraju naučiti brže tipkati. N00bovi! Ja uspijem u q3 utipkati poruku bez da me itko fraga dok pišem. To je brzina :rotfl:

Same thing :D
Uostalom ne vidim svrhu pisanja na chat dok igras ako imas TS

Arbiter of Change
05-07-2008, 13:05
3 riječi: Dragon Naturally Speaking. ;)

Electromaster
05-07-2008, 13:35
U biti ide mi na živce što takvi n00bovi znaju sjebat cijelu partiju... i koštat ostatak tima scorea. Ako se igra deadmatch iliti free for all, onda nije važno, tad svi samo dižu broj fragova na njima... :killyou:

Hellboy
05-07-2008, 13:37
mhm...zato ja u MP-u samo šutim...inače volim takve tipove...lik stane na pol red planet mape u ut2k4, piše neku podulju poruku, ja ga pregazim, on mi krene rušiti sve svece nebeske i vikati da sam njub zato što je izginuo... i dok je tako pisao i slao poruku za porukom netko ga opet pregazi... kako ne voljeti takve?

Electromaster
05-07-2008, 14:53
Rekao ja da to nije ništa loše u deadmatchu, dapače može bit i svima korisno (osim tome koji piše) al problemi nastaju kad je takav tip u tvom timu i čini pizdarije... :yuck:

Electromaster
05-07-2008, 15:03
To da ali lijek za te - BAN! :D

Istina :pray: , kad si na nekom normalnom serveru. Bilo kako bilo, meni je najbolje kad igram npr. u igraonici s ekipom, pa se jednostavno zadereš... :D

Electromaster
05-07-2008, 16:28
To da ali lijek za te - BAN! :D

Istina :pray: , kad si na nekom normalnom serveru. Bilo kako bilo, meni je najbolje kad igram npr. u igraonici s ekipom, pa se jednostavno zadereš... :D

Ili se digneš pa mu opališ šamar :D

To znači bit snalažljiv čovjek! :D

Electromaster
05-07-2008, 16:52
To nije snalažljivost. To je kultura.

He he legendarno :rotfl: :rotfl: :pray:

Maloki
05-07-2008, 20:01
Kaj je to DEADmatch?

Electromaster
05-07-2008, 20:45
dobro, fulao sam, velika stvar...

Electromaster
05-07-2008, 20:56
Upravo tako... da još malo bolje pojasnim, pogledaj na Youtubeu filmić How to be Emo... kad su pokazivali kako se emoi tuku krepo sam od smijeha... ''Finish yourself!'' :D

Hellboy
05-07-2008, 20:57
to me podsjetilo na moje prve partije COD-a...rezultat je bio redovno u minusu zbog mog nepoznavanja paraboličnih putanja granata bačenih u smjeru prozora koje bi se potom otkotrljale meni pod noge...mrzim Carentan mapu...

Maja
05-07-2008, 23:34
najgori su likovi koji usred igre stanu i pišu nešto, a kad ih ubiješ psuju ti majku četničku i šta sve ne :(


btw, jel to samo meni ovaj topic malo sjeb...zeznut?

Maloki
06-07-2008, 00:00
dobro, fulao sam, velika stvar...
Ma, samo mi upalo u oči ^^

I ček, kakve veze emači imaju sa ovom temom? 0.o

croat1gamer
06-07-2008, 08:57
meni je ovo omiljen dio:
ja bacim granatu, i vidim da se odbila od ruba prozora natrag meni
bacim drugu granatu kroz prozor
prva eksplodira, i ubije me
tip na prozoru "haha, rotfl, noob, lmao, etc."
druga eksplodira i digne njega u zrak
ja "rotfl"
tip kojeg sam dignuo u zrak "noob, cheater, fag, etc."

da me nije ismijavo, cuo bi odbijanje granate, i mozda usipo pobjeci (skok kroz prozor)

Thrall
06-07-2008, 09:01
Karma je sjebana stvar..

croat1gamer
06-07-2008, 09:06
ovo je losa ili dobra za mene?
ali jedno je sigurno> dobra percepcija> genijalan smijeh kod selfkill,kill

Thrall
06-07-2008, 09:45
Mislio sam karma za te budale,tako uvijek završi,ismijavaju druge,piše gluposti pa oni najebu..

seahawk37
06-07-2008, 10:51
ja sam jako kratkih zivaca tak da kad budale pisu gluposti, raspizde me dok sam u helicu (BF2) i naravno razbijem se jer idem nes napisat a tresem se od bijesa a onda oni dodu na svoje...

BlackDead
06-07-2008, 11:00
lol ja kad igram cod4 npr. opce ne pisem..jedino kad se ubijem sam namjerno da me on ne ubije onda napisem : "LOL" :rotfl:
inace ne gledam u tipkovnicu dok pisem :thumbs2:

DrunkyDuck
06-07-2008, 11:28
Meni stalno pisu gluposti tipa "don't TK pls" i tome slicno.

Hellboy
06-07-2008, 11:32
:D I wonder why...

DrunkyDuck
06-07-2008, 14:25
/bind F1 "say tekst poruke"

Electromaster
06-07-2008, 18:02
Najdebilnija stvar: Igraš UT, vozimo se u džipu, ja na gunu, a tip vozi. Ja vidim raketu, i brže-bolje napišem ''Watch out!'', a ovaj budala, umjesto da nas makne odatle, pola sata piše ''don't worry, man...'' i usred rečenice... BOOM!!S:thumbs1:

Electromaster
06-07-2008, 18:11
Najdebilnija stvar: Igraš UT, vozimo se u džipu, ja na gunu, a tip vozi. Ja vidim raketu, i brže-bolje napišem ''Watch out!'', a ovaj budala, umjesto da nas makne odatle, pola sata piše ''don't worry, man...'' i usred rečenice... BOOM!!S:thumbs1:


:rotfl: :rotfl:

O moj bože i debila

Imaš takvih situacija u Halo

Isto ja vozim i lik meni piše da stanem
dok on piše kaj treba popušimo u glavu od dva snajperista
Pitam ga kaj je trebao
a on kaže:
tamo sam bio vidio snajperista

Mislim ono.....BUDALA

HAHAHA :rotfl: :rotfl: LOL do zore! Treba organizirat natječaj za najveću glupost u multiplayeru!

Electromaster
06-07-2008, 18:28
Jebiga ima svakakvih retarda... Još nešto što me živcira...Ekipa koja p pol sata prčka po opcijama ili mijenja ime, pa stalno stoje s onom žaruljicom iznad glave...(CoD)

Electromaster
06-07-2008, 18:40
Ohoho znam jednog takvog... tip je totalni n00b, prije partije se cijelo vrijeme hvali ''vidjet ćete vi'', ''rasturit ću vas ja'' i tako neke pi*darije, a onda kad kad ubijem boga u njemu (samo u igri, naravno) sere ''to si imo sreće'', ''vidjet ćeš ti drugi put'' itd. :?
...Jednom u UT, on je imo full health i armor, double damage i rocket launcher, a ja sam ga u frontalnom sukobu killo sa onim pneumatskim čekičem (il što je ono već)...ahh :D

Electromaster
06-07-2008, 18:47
Mah, zato postoji LAN i ekipa...kad igraš na netu ili sa nekim kretenom u LAN-u, može ti pokvarit cijelu igru...

Electromaster
06-07-2008, 18:57
to 1na1 mi zvuči malo kinky, al inače kad smo ode kod mene u igraonici, skupimo se nas barem 5-6, napravimo server i igramo...kad neko dođe i pita jel može igrat sa nama, ako znamo da je okej, pustimo ga, a ako je kreten, rečemo mu da se goni na drugi server...

Electromaster
06-07-2008, 19:03
Ono prvo, al ja živim u malom mjestu pa se svi znamo...Al igraonica nam je mucho cool, ima oko 10 kompova, plejku na projektoru, TV na kojem se vrti MTV, roštilj za ćevape i ostalo, veliku sofu, par zadnjih brojeva pcplaya za čitat onima koji čekaju... u biti tu se svi družimo i svi se znamo... :thumbs2:

Electromaster
06-07-2008, 19:15
Znam, savršeno znam... a svakih par tjedana gledamo na projektoru neki cool film... govorim ti, ne bi tu igraonu mijenjo... vlasnik je za fašnik napravio ludi kostim Saurona i obuko se u njega, sad nam stoji na zidu... A kad uđeš u zahod, sa stropa visi lutka klaun, ko ona iz Mrak Filma 2... :rotfl:

Electromaster
06-07-2008, 19:19
FPS & MMORPG, barem iz mojeg iskustva...

Electromaster
06-07-2008, 19:26
U biti je tako, al zna i u MMORPGu bit kretena, većinom newba tipa ''prodaš mi oklop xyz levela 40 za dva repa od lisice, tri golda i deset govanaca od vuka?''

Electromaster
06-07-2008, 19:32
He he vjeruj... zna bit i onih koji trče za tobom i stalno te zapitkuju ''Kako nekom nešto dam?'', ''kako uzmem healing potion?'', ''koliko je silvera jedan gold?'', ''kako ću skrenut desno?''...dobro sa zadnjim sam pretjerao, ali u biti nađe se svakakvih budala...

Duke of Earl
06-07-2008, 20:06
I ti se čudiš zašto ti je deletan acc, stvarno si vrhunski primjerak http://www.cmar-net.org/forum/images/smiles/wallbash.gif

Ontopic: Da, ima svakakvih idiota u multiplayeru, to se nemože izbjeć.

Electromaster
06-07-2008, 20:32
Evo par primjera za MMORPG, iz vgcats...

http://img375.imageshack.us/img375/8232/funnynoobmq4.jpg (http://imageshack.us)

RIPtheREAPER
06-07-2008, 20:47
zar netko tipka u dok igra fpsovima? :S

ScorpiuS
06-07-2008, 21:27
Zbog toga tipkanja sam ja i kupio mikrofon pa samo blejen u nje i svi sretni. Koljem i pričam.

Electromaster
06-07-2008, 22:38
Imam i ja mic, i većima moje ekipe, al ovdje nije riječ o tome...

BTW, i sa i sa mikrofonom može bit pizdarija, naprimjer kad neki kreten počme puštazt pjesmu s moba na njega... :-x

Ili je jednostavno toliko zauzet za*ebavanjem s mikrofonom da upoće ne primjećuje što se događa na ekranu... o tome ja pričam... :-x

Jerry
07-07-2008, 08:21
pa pričaš i igraš,u čemu je bed da ne primjećuješ šta igraš ? :)
al što se tiče tipkanja,volim tipkati :D ali kad sam dead ^^

croat1gamer
07-07-2008, 14:36
da, tako i ja, tipkam kad sam dead ili kad sam na spawnu, koji je siguran
btw. jeli meni to smeta ili je ovo preko mica zeznuto kada tip nesto promumlja, i svi ga razumiju osim mene :( ?

Hellboy
07-07-2008, 15:03
jest...ili kad je mene kenan (ili ps1ho) gnjavio preko TS-a da ne dišem u mic...ffs...moram disati jebem vam traktorsku gumu...

croat1gamer
07-07-2008, 15:09
jeli ikad bilo ti igras s frendom sa ts te tebi ili njemu dodu frendovi/cura/starci i pocnu gnjaviti

Hellboy
07-07-2008, 15:11
sestra i stara...onak...ja pričam na mic dođe stara i krene gnjavit:
a s kime pričaš? a o čemu pričate? ffs...bit će mrtvih uskoro...

Tsumetai Ryujin
07-07-2008, 21:05
jeli ikad bilo ti igras s frendom sa ts te tebi ili njemu dodu frendovi/cura/starci i pocnu gnjaviti

Zato postoji zgodna opcija "push to talk" opcija pomocu koje namijestas neku tipku za pricanje. Umjesto "voice activation", umjesto da slusam kako netko dise i umjesto da slusam kako nekome cura, stara il klinci drece sa strane ili da moram slusat glazbu koja tresti kod njega. ... ... Vecina malo pametnijih communitya uvada pravilo "push to talk".

A kad mene netko dode iritirat ond sam zatvorim vrata.

Poruke u mp sam naucio ignorirati odkad sam poceo intenzivno voziti avione i helice u BF2. Najveca greska je kad netko vozi avion ili helic pa jos ide pisat, a ekipa pise svakakva sranja bas s tom namjerom, da te mogu srusit...

Jerry
07-07-2008, 21:07
što se tiče bf2,ja nikak nemrem s mišem voziti heli ili avion,spičkam se čim želim skreniti :D
a tipkovnicom kolko tolko,uspijem sletiti al nenormalno,al mišem.pffffff

Electromaster
07-07-2008, 21:11
Za*ebo se tako više puta... često mi se dogodilo i da sam slučajno pritisnuo T ili koju već tipku za pisanje poruka, pa sam izludio zašto mi nijedna kontrola ne reagira... :|

Hellboy
08-07-2008, 17:31
i zatim pritisneš enter pa suigrači (ili još gore, svi u prokletom Orgrimmaru) dobiju poruku tipa wwwwwwwwwwwwwwwwwwssssdassswwwwwww

Electromaster
08-07-2008, 17:50
Pretty much, iako smatram da je veći problem kad ti se to dogodi dok netko na tebe ispaljuju Redeemer... :shock:

croat1gamer
08-07-2008, 18:01
mene je isto iziritirao gumb u ut2k4 oush to talk, koj je po defaultu na f, posto ne gledam u tipkovnicu dok igram cesto nakon sto sam kleknuo, po defaultu c, mi prst ode na f a ne d, pa su me jednom izbacili s servera (ometanje preko mica :S)

btw. pr3d, na ut, ut2k4 ili ut3? na ut me kostao danas vecinu zivaca, ja ispalim reedemer, on udari na poly (na visem sam tlu, pucam dolje) te mene digne u zrak :rotfl:

Electromaster
08-07-2008, 18:23
Pa, iako sam igro sve nastavke, najviše iskustva imam na prvom i 2004... u prvom sam na mapi Facing Worlds zbilja bio Predator... Ja sam snajpo one koji su snajpali sve ostale... :rambo:... i sve ostale

croat1gamer
08-07-2008, 18:30
jesi li ikad kempao sa strane tornja, tamo gdje zid izlazi tako da se mozes sakriti iza njega, te se mozes kretati iza jer ima dosta mjesta, hehe, instagib
mi objasnis kako napraviti headshot (ili sto snaznije raniti) protivnika koji se krece, na to potrosim 10 metaka :S

o.t. jeli vama idu na zivce iskusni igraci koji vam se stalno rugaju jer su vas bolji, a kad ih ubijete govore vam da varate, a ponekad zovu i kick, unatoc tome sto je on vas 10 puta a vi njega 1 put ubili

Hellboy
08-07-2008, 18:32
put do kickanja mene sa servera obično ide ovako:

ubijem nekog
nazove me njubom
odgovorim mu da je upravo priznao da ga njub može killati
sruši mi sve svece nebeske i budem kickan (ja, a ne on koji je upravo izrekao psovke za koje nisam ni znao da postoje)

WTF...

Electromaster
08-07-2008, 18:36
@croat1gamer
Patience is the key to victory... gledaj svaki korak i pucaj malčice ispred mete...također, practice makes perfect...

on topic, mrzim takve kretene, treba ih banat sa interneta... :-x

croat1gamer
08-07-2008, 20:56
kad smo vec kod kikanja viewtopic.php?f=3&t=21994&start=420 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=3&t=21994&start=420)Smoj zadnji post (danas postan) pravi :rotfl:
volim kada ne procitaju sto napisu

Electromaster
08-07-2008, 21:03
:rotfl: :rotfl: LOL

Što se tiče onog ''ciljaj malčice ispred mete'' što sam maloprije napisao, moguće je da to vrijedi samo kad igraš na kompu sa prastarom grafičkom koja toliko zapinje da možeš bit siguran da se lik već pomaknuo s onog mjesta na kojem ga ti vidiš... na kompovima sa uberjakom grafom možda moraš ciljat iza mete...? :D

Hellboy
09-07-2008, 11:04
a ja mislio da je ciljanje ispred mete izašlo iz mode sa krajem prošlog stoljeća i izumiranjem dial-up igranja kvake preko neta...

croat1gamer
09-07-2008, 14:26
danas sam napravio multi na botovima na ut, snip ftw. (uz reedemer ispod mape (facing w.)), ali na skolskim kompovima (intel-?, nvidia mx 440, 256 ram) imam tehniku: treba staviti nisan na vrat ako tip ide direktno na tebe, a na visem si tlu, inace na rame ako na stranu prema tebi, a ako bjezi u trup, nakon 2 pogotka pada, samo jos skuziti bunny hoppere