PDA

Pogledaj cijelu verziju : Novi Blizzardov project potvrdjen.



MasaKrisT
05-07-2008, 11:13
Blizzard Confirms A Fourth Title
After letting the cat out of the bag on Diablo 3 this year, Wrath of the Lich King, and Starcraft 2 in development Blizzard has confirmed yet another title in production.


Blizzard has long been a known force in the gaming world, well deserved as they have released three of the most successful series ever. That being said you could state their one flaw as being a lack of new material, as they have not brought a new title out since the 90s. Even their newest game is from a nearly ten year old series, but that may all change in the next coming year or so.

"ASfew months ago you offered a job on the official Blizzard webpage, considering a Next-Gen MMO. A community Manager added, that's it about game, that has not been announced yet. Is there any new information on that, or is Diablo 3 the mentioned Next-Gen MMO?"
"
"No, obviously not, Diablo 3 isn't a MMO. We've got another dev team, there is still one unknown project."

"Blizzard has very strong IP, but it also seems like all of it was created in the last century."

"Rob Pardo:SFirst of all, that’s true that we’ve not introduced any new franchises this century. I think what it really comes down to is, we ask the teams what they want to make next.

I think the folks at our company are concerned, if they’re going to do a new franchise, that it be worthy – and that it be something that is equivalent or better than what we’ve done before, because they don’t want to do a franchise that’s not.

These are three of the best-selling franchises of all time, and very well-loved. So you’ve got a pretty high bar of trying to figure out what those franchises might be.

What I will say, though, is that the idea of a new franchise is very intriguing to employees of the company. Are we ever going to release a new one? I would absolutely say we will at some point. I just don’t know when that day will be quite yet."

Blizz executive Rob Pardo also reveals that Diablo 3 is not an MMO, obvious to some but nice to have that cleared up by someone official! His statement could speak volumes about either the near or distant future for Blizzard gaming, the only way to find out it to wait. Though it does not seem that Blizz Fans will be anxious while waiting as WotLK, Diablo 3 and StarCraft 2 should all be out before any new series.

sources: sc.gosugamers.net
http://www.gamingeye.com

Sto ocekujete kao novu igru?potpuno novi projekt?preradu nekog serijala u MMO? ja se samo nadam da nece imat veze sa Warcraftom.

Felix
05-07-2008, 12:26
Pa mislim da ce biti neki novi serijal,jer intervju vodi prema tome.
A za warcraft si u pravu,bio bi red da se wow makne sa scene,nakon izlaska te igre,i da izađe warcraft IV.

Thrall
05-07-2008, 12:29
"they have released three of the most successful series ever."-Not really..... Mislim da baš neće imati veze s Warcraftom,ali bit će cartoony izgled,kao u WoW-u i takva okolina,oružja itd.... A možda i neće...We shall see..

MasaKrisT
05-07-2008, 14:04
dobro to kad ce izaci je pitanje i za igre koje su najavljene tak da nema smisla pitat se....
Ocemo novi serijal:)

ScorpiuS
05-07-2008, 17:54
A opet će se sadržati u nekom fantasy svijetu pa mi ovo ne zvuči kao nešto veliko.

Gothmog
05-07-2008, 21:44
Sta nije taj novi projekt nazvan Hydra? Ili je to bio codename za DIabla III?

Sgt. Bull
05-07-2008, 21:58
Nadam se da će konačno izbaciti nešto što u sebi ne sadrži orkove, zergove ili diabla... vrijeme je više i za to :S

MasaKrisT
06-07-2008, 10:26
Sta nije taj novi projekt nazvan Hydra? Ili je to bio codename za DIabla III?


nikad necemo saznati :wink:

Rang€r
06-07-2008, 10:29
očemo... pitat ću diabla kad umrem :)

btw jel se to men čini il oni misle napravt mmo :(
ono šta kažu u tom khm intervjuu, dost upučuje na to da rade mmo(barem meni)

Svinjoguz
06-07-2008, 10:57
mislim da bi cak vrlo vjerojatno mogo bit WoW 2...

Hellboy
06-07-2008, 11:40
WoW 2? wai?

flander
06-07-2008, 11:45
mislim da bi cak vrlo vjerojatno mogo bit WoW 2...


kakav WoW 2 ??

aj mi objasni priču koja bi bila u WoW-u, dosadni ste sa tim više "WoW 2"

imaju još dvije ekspanzije, to je još bar 5 godina, nema šanse da bude WoW 2

i sam po sebi WoW nemože imat nastavak

Nodakim
06-07-2008, 12:02
zasto WoW ne moze imati nastavak?

Hellboy
06-07-2008, 12:06
zašto bi imao nastavak? dobija expanzije i to je to... što bi stavili u nastavak? zašto bi uopće radili nastavak?

Nodakim
06-07-2008, 12:16
guild wars ima nastavak...

Hellboy
06-07-2008, 12:26
uspoređuješ 2 potpuno različite stvari...

Nodakim
06-07-2008, 12:28
wow i gw......mmo i mmo.....sranje i master djelo...aj dobro imas pravo

Hellboy
06-07-2008, 12:37
GW je epizodna serija MMORPG-ova... WoW je MMO koji širi svoje sadržaje expanzijama na original... ne brkaj stvari... i o ukusima se ne raspravlja... just FYI...

Nodakim
06-07-2008, 12:55
GW je bio epizodan zbog razvitka lore-a....

_ZlayA_
06-07-2008, 13:34
kako ne kontas da gw ne pozadinu kao sto wow ima? gw se samo rodio kao mmo, wow je imao prethodnike i prethodne price kojih se mora drzati, u gwu se ne moraju obazirati na proslost koja nije napisana pa mogu izmisljati sta god zele... u wowu postoje ogranicenja (bar sto se tice price i proslosti) i tesko se ista moze iznova radjati, a ako se nesto novo i desi ono mroa biti povezano sa svim sto se prije desilo...

jedino ako taj wow2 smjeste u skroz suprotan univerzum trenutnom wowu, a to se nece desiti...

Hellboy
06-07-2008, 13:44
mhm...WoW mirror universe? Illidan bi bio kapetan Enteršpajza? Princ Kael bi zalutao u delta kvadrant?

croat1gamer
06-07-2008, 17:23
hell, smijem za sig ^ ?
starcraft?
mozda rade (napokon) na starcraft ghost, samo sto ce imati naglasenu mp komponentu kao bf serijal, tako nebi bili sami sebi konkurencija jer ne izbace kao mmo

Svinjoguz
06-07-2008, 17:35
evo osvrnut cu se na postove zasto WoW 2?
izlaze sve vise i vise dobrih MMOeva(makar ja najvise volim svoj WoWek :D ) koji rade veliku konkurenciju sa svojim PvPom(ko recimo AoC sa svojim masovnim pvpom, napadi na utvrde i to, a tu je i WAR),
WoW se mora prilagoditi novom stanju pa budu mozda izbacili MMO koji ce imat slicnu il malo bolju ali sa novim konceptom...

no ako ne dodje WoW 2 tu dolazi ona izreka svakom svoje :D

pa ce svaka od publike nac MMO za sebe :thumbs2:

Hellboy
07-07-2008, 10:23
hell, smijem za sig ^ ?

go for it...
@svinjoguz ako je rečeno da će WotLK imati siegeve (i oružja za demoliranje zgrada) onda ne vidim razloga zašto bi trebala izać nova igra ako u ovu mogu dodavati nove sadržaje... a sad mi fali wow... :(

Rang€r
07-07-2008, 10:57
men je u WoWu jedino bilo zanimljivo igrat se na aukciji :)

onda nakon 2 dana i to mi dopizdilo, čist sumnjam da ima neš zabavno u njem, eventualno bi ga pokrenuo, da se malo prošečem tirisfalom il do Hyala odem, svijet i lokacije su im super mada neznam kolko grafika bila "ružna"...

WoW2 sigurno neče radit... jer ko što je več rečeno zbog priče, kakva se priča održava il može održavat u WoWu?

ja mislim da će bit neki drugi mmo...

Hellboy
07-07-2008, 11:59
svaka expanzija donosi sljedeći korak u loreu... i grafika u wow-u nije ružna...upravo naprotiv... grafika u wow-u je prekrasna...i nije li Mt. Hyjal off limits? barem je bio kad am ja igrao...

Svinjoguz
07-07-2008, 23:32
off limit je al postoji wall jumping caka da se udje(al je ful tesko)...a kad udjes okolis je slican hillsbradu i imas veliki natpis UNDER CONSTRUCTION :D

Rang€r
08-07-2008, 14:15
svaka expanzija donosi sljedeći korak u loreu... i grafika u wow-u nije ružna...upravo naprotiv... grafika u wow-u je prekrasna...i nije li Mt. Hyjal off limits? barem je bio kad am ja igrao...

rekoh ružna pod navodnicima....

Thrall
08-07-2008, 18:51
Nije ružna,al nije ni prekrasna..