PDA

Pogledaj cijelu verziju : Day of Defeat: Source - Palermo update



W3DR4N
05-07-2008, 08:49
Nakon što je obećao da će u potpunosti besplatno Team Fortress 2 sadržajno udeseterostručiti (brojkom, 10 puta više sadržaja nego prvobitna verzija puštena u prodaju), Valve je iz vedra neba pustio još jedan update. Radi se o velikoj nadogradnji za njihovu par godina staru multiplayer igru Day of Defeat: Source. Nadodali su sve elemente koje je TF2 uveo kao novosti u pucačine, što bi bili freeze camovi, nemesis/dominator sustav, statistike, archivementi i drugo. Nadodali su još i Palermo mapu, napravljenu po špranci najpopularnije community mape.

Valvu skidamo kapu kako tretira starije igre, a vama poručujemo da igru skinete i probate, ukoliko već niste, jer je u tijeku besplatan vikend.
Ako su mene natjerali da nakon par godina skinem prst prašine i instaliram igru, možda će nekoga natjerati da je kupi prvi puta. Igra preko steama košta nevjerojatnihS25 kunaS(inače 50, što isto nije puno), stoga ne vidim razlog da se propusti.

http://www.steampowered.com/dod/palermo/

W1k1n6
20-07-2008, 18:29
Tih 5 dolara ili cca 20-ak Kuna su najbolje uloženi novac koji možete dati. Igra nije ništa lošija po gameplayu a ni po grafici (H-L2 Source engine) od recimo CoD2 i predstavlja izvrstan WWII shooter u kojemu posebno dolazi do izraza vrlo realistično "ponašanje" (trzanje, pogađanje, zvuk) oružja. Možda je jedino za ukus Wolfera malo kamperska ali kad se malo priviknete da se jako fino igrati, tim više što ima respawn i objective pa pogibija ne znači ujedno i kraj runde. Ako bih rekao da je DoD nešto između CoD2 i WET mislim kako ne bih pogriješio, igraju je podjednako fanovi obje igre.
Ovo je definitivno preporuka, ali ujedno svima i poziv na servere.

Blaster32
20-07-2008, 21:21
Igra je inace super, al nemos nac hrvatske ekipe bas..
A i taj update su trebali prije napravit, neznam kak je sad situacija al prije neg sam prestao igrti dods, sve je izgledalo ko da umire polako. Ono, nikakvi konkretni updateovi, communitiy vise nije bio tak' aktivan i tako. Kak je sad?

W1k1n6
20-07-2008, 21:54
Igra je inace super, al nemos nac hrvatske ekipe bas..
A i taj update su trebali prije napravit, neznam kak je sad situacija al prije neg sam prestao igrti dods, sve je izgledalo ko da umire polako. Ono, nikakvi konkretni updateovi, communitiy vise nije bio tak' aktivan i tako. Kak je sad?
Domaćih igrača doista nema nešto, ali to ne znači da ih ne bi moglo biti sada, kada igra košta takvu siću a fino je nabrijana.