PDA

Pogledaj cijelu verziju : gtr 2



DoctorEvil
04-07-2008, 17:05
evo, nisam nigdje našao topic posvećen ovoj igri, pa da tu pitam: koje vi settingse koristite ono tamo pod osjetljivosti (ono u postotcima) za skretanje, ubrzanje... ja imam logitech wingman formula gp volan i stvarno je jako teško voziti.

Snake
04-07-2008, 18:07
defaultne, ali nemam volan već gamepad...
anyway eksperimentiraj malo s tim postavkama, nisu svi volani isti i ne vrijedi ti da ti netko kaže stavi na toliko.
i gtr je kao vrlo realan simulator vožnje sam po sebi dosta težak, pa se nadam da je u pitanju samo tvoj volan, tj. postavke...

DoctorEvil
04-07-2008, 18:54
sad sam stavio sve na 20% i solidno radi. prije je sve bilo oko 60% i čim sam malo skrenuo, bio sam van staze. al još uvijek ne mogu pobjedit instruktora :(

Snake
04-07-2008, 19:04
heh nemoj se zamarat time... ja sam odustao realne vožnje (sa svim pomagalima isključenim) u svakoj simulaciji kad mi je u autoškoli instruktor rekao da ne može svatko vozit formulu jer je kod vozača formule1 vrijeme reagiranja na ono što vidi 0,1 sekundu, a kod nas svih prosječnih i običnih vozača čak 1 sekundu. Uostalom ne vidim razloga zašto bi se živcirao trenirajući 100 krugova za jednu utrku u kojoj me u zadnjem krugu neko zakači odozada tako da pred ciljem izgubim prvo mjesto. Da želim takvu realnost već bi danas vozio karting ili nešt slično, ali ne vozim. U igrama mi to ne treba, zabavim se sasvim dovoljno i s GRID-om.

DoctorEvil
05-07-2008, 08:03
pa ne vozim ja gtr da osvojim sva prvenstva na najtežoj težini, nego jednostavno zbog vožnje. dosad još nisam vozio ni jedno prvenstvo, nego samo trening krugove. koliko znam,nema bolje simulacije vožnje od gtr-a, a ak imam i volan, zašto ne bi vozio? stvarno, igra je prilično realna.