PDA

Pogledaj cijelu verziju : hamachi



chofus
04-07-2008, 13:12
eo zanima me jer se moze diablo 2 preko hamachia igrati i kako, sve druge igre koje sam probao su normalno radile a diablo nece

Ubizec Corporation
22-07-2008, 00:30
Moze moras upisat od hosta ip od hame naravno i joina se bez pol frke!

KI KI
22-07-2008, 06:06
da ali kada smo ja i bratić igrali morali smo stariju verziju install da nam pokaže pravi IP jer na novoj nije htjeo a sada neznam ali uglavnom IP treba biti xxx.xx. dalje neznam :rotfl:

Ubizec Corporation
22-07-2008, 11:54
Uglavnom ti rade stare hamachi verzije jel novije imaju bug,ja i frend smo prije probali igrat i radilo je morate uc u diabloi nek kreira onja kaj ima brzu konekciju (kreirat mora pod multyplayer0)i onda odes u diablo i tam nades pod multyplayer da i sam upises IP i onda upises IP od frenda onaj od hamachija vidis ga ak ste u istom networku on ti pcinje inace 5.xxx.xxx.xx,ak cete igrat dodite na server user:Ubizec Corporation pasw:cro moj frend ce htjet igrat diablo 2 on je lud za tim pa mozete u 3 pa mozda dodem ja i moj buraz :D

Bartuc
22-07-2008, 11:58
Opisal bum ti kak mi to radimo u Diablu 2 :D

1. Instaliras Hamachi
2. Pokrenes ga
3. Stisnes veliki PowerOn gumbek - lijevo dolje
4. Stisnes srednji mali gumbek "Create or join network"
5. Kreiras Network -> Ime i pass servera
6. Pošalješ ime i pass svima koje želiš na hamačiju
7. Hostaš MP igru sa svojim Hamači IP-om
8. Ostali ti se Joinaju na TVOJU ip adresu!!! Onu koja na hamačiju piše ispred tvog Nicka odnosno tebi na Hamačiju piše na samome vrhu velikim slovima!

To to je...