PDA

Pogledaj cijelu verziju : Gothic 3 Forsaken Gods



Raziel
04-07-2008, 09:14
JoWooD prestavlja Add On verziju Gothic 3 Forsaken Gods (http://press.jowood.com/html/News/news_details.php?id=981&title=NEWS%20Int.&bereich=61)S(kao Gothic II Night of the Raven)

Liezen, Austria, June 18th 2008; JoWooD Productions is happy to present the first screenshots from the official Gothic 3 Add On. A vivid world, intoxicating new quests and the gloomy Gothic atmosphere invite fans to spend hours playing this exciting new chapter in the epic and popular RPG series. Have a look at the screenshots and get ready for the perfect Gothic experience once again.

Download Screenshots (http://press.jowood.com/UPLOAD/temp/g3ao_first_screens.zip)


About Gothic 3 � Forsaken Gods

Two Years after the phenomenal success of Gothic 3, this new episode offers a new glimpse into the amazing world of Gothic. Forsaken Gods includes new quests, new monsters and many of the old friends whom gamers around the world got to know in previous episodes. Gothic 3 - Forsaken Gods will answer all the questions which have risen in the past and will slowly introduce the fans to a new chapter...

Features


* Lively and interactive environment which reacts to the player's actions, creating a very intense and realistic atmosphere
* Improved graphics quality thanks to updated engine technology
* Enhanced user interface
* 15-20 intense hours of gameplay
* Improved combat system with new combat rules
* Plenty of new weapons, armour, monsters and quests


System: PC
Genre: RPG
Release: Q4 2008
http://press.jowood.com/UPLOAD/static/g3ao1.jpghttp://press.jowood.com/UPLOAD/static/g3ao2.jpghttp://press.jowood.com/UPLOAD/static/g3ao3.jpg


Znam, znam nije vam svidio Gothic 3 (puno bugova, loš AI,....) Samo da najavim.
Samo nadam se da će ovaj add on poboljšat staru verziju.

Snake
04-07-2008, 10:31
još mogu nekako preć preko bugova i lošeg AI, ali igra mi i nakon 6 patcheva trza više nego crysis. još bi i to čak prošlo da se grafika ne temelji samo na unaprijeđenu verziju enginea iz dvojke koji je za svoje vrijeme bio i više nego dobar. Ali kad usporedim travu u gothicu 3 i oblivionu...
i nešto što me nevjerojatno iritira - razgovor između dvaju likova u gotiku3 izgleda... ma neznam kako bi to opisao. Dok jedan lik priča drugi ispred njega maše rukama, glavom, kao da on trenutno govori... retardirano. i to nakon 6 patcheva.

Raziel
04-07-2008, 11:15
off topic
Slušaj me Oblivion mene iritira. Staze su mu iste, kad uđem u jednu špilju on je ok, a kad uđem u drugu špilju ista samo mu dodaje (jadne) zamke (koje su me 10 puta falile, a ja nisam skužio da ih ima) i dosta toga. Isplati mi se bit vani.
on topic
Kod Gothic 3 je sasvim drugo, ali ona me razočarala.

Snake
04-07-2008, 11:22
ne rekoh da mi je oblivion bolji, samo ću ga radije igrati jer me ne muči trzanje. gotik3 ima potencijala (dvojka mi je bila odlična) no uzalud sav taj potencijal ako me igra trzanjem odbije u prvih 10 min. I pazi, trzanjem na svim minimalnim postavkama.

Toxic
04-07-2008, 11:37
Meni samo smeta mutav combat system u G3. Kako vidim u exp. su ispravili...nadam se.

nosferatu25
04-07-2008, 16:46
bolje da prave četvorku nego ovaj dodatak. bespotreban je.

mravojed20
04-07-2008, 17:02
Ovo ni ne radi Spellbound, potpuno je nepoznat developer za ovu ekspanziju.

Rang€r
04-07-2008, 17:08
Meni samo smeta mutav combat system u G3. Kako vidim u exp. su ispravili...nadam se.

da... neznam kak snakeu šteka s takim kompom na minimal, kad sam ja igru igro na minimal, i zatzalo bi mi malo jedino kad bi bilo 50 orka na ekranu...

Snake
04-07-2008, 18:21
onda mi je onaj spellboundov custom 1,6 patch pravio shyte od igre, ali iskreno rečeno sad mi se uopće ne instalira ponovo da provjerim

Outmind
09-07-2008, 12:13
Počeo sam igrat gothic 3, i ako se igra ovako nastavi brzo će letit sa harda. Baci te u neku borbu i sad se ti snađi. Krepao sam jedno 20-ak puta i ostao bez itema (?)... ali najjača fora je to da je igra iz 2006, imam sve official i unofficial patcheve, i na mom dual core 2.66ghz procu, 4Gb rama i radeonkom hd 3870 ŠTEKA kad izvadi baklju... mislim stvarno...

Snake
09-07-2008, 13:50
ali najjača fora je to da je igra iz 2006, imam sve official i unofficial patcheve, i na mom dual core 2.66ghz procu, 4Gb rama i radeonkom hd 3870 ŠTEKA kad izvadi baklju... mislim stvarno...

dobro je dok šteka samo kad izvadiš baklju, ja ne mogu normalno ni trčat bez da mi igra staje na sekundu dvije.

WAR-ELEMENT
28-12-2008, 23:37
Pozz svima, ja sam novi na forumu,a sto se tiče novogg gohtica meni trza i na minimalne detalje,dobro to mogu podnijet, ali igrijvost je nekako slaba bar prvih pola sata dalje nisam igrao. A sto se običnog gohtica 3 tiče on je izvstan , jedva čekam 4 dio. Samo jedno pitanje je li iko našao svi 5 ključeva od hramova ili iskopina nisam siguran malo sam zaboravio,jer dugo nisam igrao,uglavnom su dole u pustinji??

Rang€r
29-12-2008, 11:20
da mi je net ok, vjerojatno bi nabavio igru skupa s expanzijom, al ovak nema šanse, možd bi čak i uspio nabavit prije neg što glupi poštar WAR donese...