PDA

Pogledaj cijelu verziju : Corvus Corax



Mafioz0r
03-07-2008, 23:05
Njemački bend, sviraju srednjovjekovnu glazbu s dosta autentičnih instrumenata, a neki članovi benda su osnovali Tanzwut (nešto kao Rammstein sa srednjovjekovnim instrumentima). Ak vas zanima, poslušajte Lingua Mendax, to im je najbolja pjesma (bar meni).

Wiki (http://en.wikipedia.org/wiki/Corvus_Corax_%28band%29)
Corvus Corax - Lingua Mendax (W7TLcHIjOw8)

Btw, album "In Electronica" bi mogao zanimati fanove techna, jer su sve pjesme na njemu techno prerade starijih CC-ovih pjesama.

Mafioz0r
07-07-2008, 22:23
Bump.

Barathrum
08-07-2008, 15:13
slusam ih vec godinama i bio sam na jednom koncertu inace da ne govoris non stop srednjovjekovna glazba jer ona ima i svoj naziv a spada u Pagan zajedno sa Lumsk, Omnia, Garmarna, Schelmish, Faun... da ne nabrajam jer ih imam previshe.

sto se tice najbolje pjesme od corvusa bolje su mi one bez orkestra gdje se cuju samo battle drumovi, gajde i frule.

najvise bendova koji sviraju pagan su vecinom njemacki bendovi a iz corvus coraxa svaki po od clana ima minimalno jos po bend sastrane i najpoznatiji su opcenito pagan bend ili nazovit to celtic folk sto je tocniji naziv.

inace potpuno drukcije ih je slusat preko digitalnog prijenosnika.

definitivno najbolji koncert koji sam u zivotu vidio i slusao.

sad 29.07. idem u rijeku na Arkonu ruski pagan folk metal bend.
jedan od vrhunaca folk metala :friends:

uzivaj

Worthaur
08-07-2008, 17:23
sad 29.07. idem u rijeku na Arkonu ruski pagan folk metal bend.
jedan od vrhunaca folk metala :friends:
iso bi i ja al mislim da nece bit nis od tog koncerta =/

Barathrum
09-07-2008, 07:16
frendica mi je suorganizator koncerta.

bit ce. :thumbs2:

ulaznica ce biti od 100-150 kn.

nezna se jos tocno

Worthaur
09-07-2008, 11:20
Woot
Jel se znat koji ce bit cetvrti bend? Znam da je jedan otkazo

Barathrum
09-07-2008, 11:43
Woot
Jel se znat koji ce bit cetvrti bend? Znam da je jedan otkazo


nebih znao.

budem joj poslao sms pa ti javim.

trenutacno sam na poslu pa iako nema posla moram proucit neke vrste papira i dodatne tehnike tiska tak da sutra - prekosutra ti replayam. :gitara:

Worthaur
10-07-2008, 08:46
Show in Rijeka is cancelled: "We are sorry to inform you that we had to cancel the event. The hall in which the event had to take place was closed permanently so we had to find a new one. This proved to be a mission impossible. The second problem is the sound. The sound sistems were all taken care off by the owner of the hall. And by its closure it was again all on us. And the we cant take care of the sound without a proper hall. We have to know its dimensions so the sound sistem isnt to loud or to low. And the only sound providing company needs to get a reservation for the equipment and the technitians a month prior to the event. Also the problem are the hotels in Rijeka and in the vicinity. They are all full till the 14. of august. We take full responability towards you, fans, and all people involved in your tour. Hrvoje Pitlovic & Perunova Svetinja "
Naso na http://www.last.fm/event/544466
Jel ovo istina? Prvo otkazu death angel, zatim judasi i sad arkona :-x

Barathrum
10-07-2008, 12:40
jeste... otkazano.

prvo je taj jedan a onda svi ostali zbog nepristupacnosti usluga u Rijeci.

GaTa666
20-07-2008, 10:23
Corvus Corax je radi soundtrack za Gothic III. (mislim)

Herr Schnitzel
22-07-2008, 14:21
Zvuci zanimljivo.