PDA

Pogledaj cijelu verziju : uwe boll-> snima u hrvatskoj ...



croat1gamer
03-07-2008, 17:20
ovo sam nasao na tportalu http://www.tportal.hr/maxtv/filmskimaga ... 04006.html (http://www.tportal.hr/maxtv/filmskimagazin/page/2008/07/02/0504006.html)
evo isjecak


Ozloglašen, omražen, popularan, sposoban i marljiv – Uwe Boll, jedno od najprisutnijih redateljskih imena današnjice, došao je u Zagreb, gdje je s Jadran filmom pregovarao o snimanju svog novog filma u Hrvatskoj. :scared:


Nedavno se na internetu pojavila vijest o tome da će treći nastavak filma 'Bloodrayne' Boll režirati u Hrvatskoj (pa je informacija zavedena čak i na popularni Imdb.com), no to baš nije najtočnije. Nije isključna mogućnost da će se treći nastavak raditi u Hrvatskoj –postoji nekoliko različitih scenarija koji tretiraju temu vampira i nacista preuzetu iz istoimene igrice, pa se na kraju ipak hrvatska opcija možda i pokaže idealnom. Ono što je sigurno jest to da ga Boll neće režirati, jer mu se jednostavno ne da, kao što mu se nije dalo petljati s nastavkom 'Alone In The Dark', koji će također uskoro biti snimljen.

O svemu tome s Bollom smo porazgovarali u Zagrebu, na terasi Kino kluba Jadran filma, iako je razlog njegova posjeta Hrvatskoj prije svega privatne prirode:

'Ovdje sam zapravo na medenom mjesecu. Nakon Zagreba, proputovat ćemo cijelu obalu, Hvar, Split, Dubrovnik..., ali nagovorio sam suprugu da dođemo u Zagreb jer sam oduvijek htio doći ovdje, vidjeti filmski studio, opremu, pogledati što možemo raditi... I eto me ovdje', objašnjava Boll dodavši i nekoliko detalja o svom novom projektu koji će se snimati u Hrvatskoj:

'Za iduću godinu pripremam film o boksaču Maxu Shmelingu, za koji mi je već odobren budžet. Po ovom što vidim u Jadran filmu, tu se može bez problema snimiti film o Drugom svjetskom ratu. Vinko Grubišić može biti moj dobar partner, pa se iduće godine na proljeće planiram vratiti ovdje kako bih snimio taj film.'

oprostit cu novinaru na ig***u jer je radio intervju s uwe bollom

ukratko :scared: , ali evo vam moguce pozicije za atentat

Arbiter of Change
03-07-2008, 17:23
A baš. Ja sredim logistiku - ima li tko zainteresiran za baciti šibicu na Uwe-a nakon što ga dobrano namočim u kerozinu (razmatrao sam snajpersku akciju, ali šteta metaka).

_ZlayA_
03-07-2008, 17:38
ane neka ga neko uroka dok je jos blizu....
i da arbiter pootpuno se slazem sa logistikom o mecima, ali veca je steta kerozina... skupo je to ovih dana... a da ga frknete sa neke zgrade ili nesto?

croat1gamer
03-07-2008, 17:41
kazemo konzolasima da ima halo 4?
rastrgali bi ga :D *zli smijeh jer bi konzolase upucalo osiguranje*

Hellboy
03-07-2008, 17:47
so...Uwe je u lijepoj našoj... san mi je ubaciti ga u stroj za uništavanje papira...

olio
03-07-2008, 17:48
hrvatska privlači samo najbolje

_ZlayA_
03-07-2008, 18:35
erm... LL, ti si sadista il stavec?

Hellboy
03-07-2008, 18:57
jedan prigodan video...
klik (http://movieblog.ugo.com/index.php/movieblog/more/comic_con_2007_uwe_boll_interview_includes_dancing/)
EDIT: zaboravih dati link :D

unknown
03-07-2008, 19:53
ajmo prosvjedi

Lord Jambrek
03-07-2008, 19:59
A baš. Ja sredim logistiku - ima li tko zainteresiran za baciti šibicu na Uwe-a nakon što ga dobrano namočim u kerozinu (razmatrao sam snajpersku akciju, ali šteta metaka).

Šteta goriva, gle kak je skupo.

Treba uhvatit 10-ero djece, strpat ih u podrum negdje tjedan dana da izgladne, namazat Uve-a čokoladom i hitit među djecu. Da vidiš zabave

Jopax
03-07-2008, 20:30
Šteta čokolade, ja kažem da ga svako malo po obali uhvati grupica "nepoznatih" ljudi i malo iscipelari, ili u postal styleu otkinut mu glavu lopatom i popišat mu se u vrat :D

Kron
03-07-2008, 20:56
nije vazan nacin, glavno je da sredite to jer moramo ocuvati onu "Mala zemlja za vječan odmor"

olio
03-07-2008, 23:33
Sta je pjesnik htio reci :|
da je uwe zapravo vrlo funny čovjek
:pray: :pray:

Maloki
03-07-2008, 23:38
Treba uhvatit 10-ero djece, strpat ih u podrum negdje tjedan dana da izgladne, namazat Uve-a čokoladom i hitit među djecu. Da vidiš zabave
A da jednostavno organiziramo gay paradu i njega ubacimo u nju? Znaš, u stilu ko kad dijete baciš među svećenike ili novčić među židove.

D.E.M.O.
04-07-2008, 11:53
taj covjek je car. sto uopce imate protiv njega.. je, snima glupe filmove, al vam barem nekoliko puta iznesu smijesak na lice :D

Hellboy
04-07-2008, 12:06
taj covjek je car. sto uopce imate protiv njega.. je, snima glupe filmove, al vam barem nekoliko puta iznesu smijesak na lice :D
ne... kod mene uzrokuje samo jako nasilne grčeve...

D.E.M.O.
04-07-2008, 12:46
meni je on kul :D

Arbiter of Change
04-07-2008, 12:50
Ono,svi bi ga vi kao nabili i zapalili,a da ga sretnete ne bi smjeli prdnut...
Gle, bez uvrede, ali ako ti shvaćaš bilo što izrečeno preko interneta ozbiljno onda je to tvoja stvar.

Meni on iskreno ide na jetru jer nema nimalo talenta i beskrajno je uporan u svojoj želji da uništi svaki film koji režira što me dovodi do toga da je lik glup k'o tovar ili.... ne, mislim da je ipak to.

croat1gamer
04-07-2008, 13:05
nagovorimo uweta da pocne snimati half life film
gamer rush ftw. :D

nemam nista veliko protiv njega, ali pobogu zasto mi, zasto ne netko drugi???

olio
04-07-2008, 13:07
al najača izjava "i am uwe boll and i make movies one after another till i get bullet"

tip je bog :pray: :pray:

Hellboy
04-07-2008, 13:12
što znači da je vidio svoju budućnost...