PDA

Pogledaj cijelu verziju : Narodni Radio



Duke of Earl
02-07-2008, 19:35
Poriv za ovu temu sam dobio nakon prvog dana provedenog na novom poslu, koji je bio jako otežan cjelodnevnim bučenjem najgoreg radija u Hrvata. Neznam odakle da uopće počnem u opisivanju ovog teškog smeća od frekvencije, ali krenimo od koncepta njihovih vijesti. Dakle, Narodni radio ima prilično specifične vjesti, iz razloga što su to samo DOBRE vijesti, što znači da skoro ništa nemožete saznati od njih, ako slučajno potres odnese pola Zagreba, ili izbije novi rat , to sigurno nećete saznat na ovom radiju.

Onda tu postoji još nešto što izaziva krvarenje ušiju, a to su njihove samopromovirajuće reklame, ukomponirane u neke od najgorih estradnih hitova, što ih sad čini još iritantnijim i bolnijim za um običnog čovjeka.

I tako smo došli do najžalosnije i najgore stavke te frekvencijske abominacije, a to je naravno glazba koja se tamo pušta. Ne bih imao ništa protiv da se tamo doista pušta narodna glazba, kako im stoji u imenu, tipa klape, tamburaši i slično, ali oni prate našu DANAŠNJU estradu, a svi znamo kakav je to proljev od ˝glazbe˝. Takvo šarenilo užasno glupih tekstova i jednoličnih i šabloniziranih glazbenih podloga se jedino tamo može poslušati. I naravno, šlag na kraju, jedini radio u Hrvatskoj koji redovito pušta pjesme M.P. Thompsona. I rest my case.

Snake
02-07-2008, 21:02
ma tko to još sluša... jedino otvoreni slušam, ovo ostalo sve bagra

Death By Sexy
03-07-2008, 06:43
a čuj nekome se to sviđa... i ovo je opet tema o ukusima o kojima se ne....

takva je njihova "izdavačka" politika... orijentirani su na taj dio masovne publike :D


btw. ne volim taj radio, ali nema smisla otvarat temu jer ima gorih po mom ukusu... kao i snake slušam Otvoreni i radio čk :wink:

Booby
03-07-2008, 13:04
moja stara ne može izdržat dvije minute u kući a da prokleti narodni radio nije uključen. i tak svaki dan. da stvar bude gora, radio se nalazi u kuhinji tako da moram slušat to smeće svaki put kad idem nešt pojest ili popit!

nema ničeg ljepšeg od tog kad me stara ujutro probudi a sa radija dopire milozvučan glas neke random cajke;

"...kamen, krš i maslinaaaaaa,
vino, ganga, Neretvaaaaaaaa,
sve to imaaaa zemlja taaaaaa,
moja 'Erceeeeegoviiiiiiinaaaaa..."

:twisted: :twisted: :twisted:

Neven <R>
03-07-2008, 13:38
Radio Student ftw

streetrace777
03-07-2008, 13:39
Radio Student ftw

yap, :)

McPingvin_v2.0
03-07-2008, 14:04
Radio Dubrava je moj izbor.

Wait...

Duke of Earl
03-07-2008, 16:46
a čuj nekome se to sviđa... i ovo je opet tema o ukusima o kojima se ne....

takva je njihova "izdavačka" politika... orijentirani su na taj dio masovne publike :D


btw. ne volim taj radio, ali nema smisla otvarat temu jer ima gorih po mom ukusu... kao i snake slušam Otvoreni i radio čk :wink:
Pa znam, ali ovo je ipak pljuvačnica, tu ukusi nisu jako bitni, jednostavno sam morao sam negdje svoje nezadovoljstvo izrazit. I da, slažem se za Radio Student, di drugdje možeš ćut novi demo nekog random Death Metal benda :) Još bi dodao i Radio Zaprešić, oni znaju puštat jako dobre stvari raznih žanrova.

Neven <R>
03-07-2008, 17:48
Imaš pravo za radio Zaprešić, bude par puta tjedno dobre glazbe i tamo.

_ZlayA_
03-07-2008, 18:41
nama je u sarajevu najpopularniji radio stari grad... bas gg...

streetrace777
03-07-2008, 20:53
nama je u sarajevu najpopularniji radio stari grad... bas gg...

Slusao sma i to nekad preko neta :)

Gothmog
04-07-2008, 11:13
OOOOOOoooOOO! Glasne minuuute!

hehehe,narodni radio...

SkunK
05-07-2008, 08:41
moja stara ne može izdržat dvije minute u kući a da prokleti narodni radio nije uključen. i tak svaki dan. da stvar bude gora, radio se nalazi u kuhinji tako da moram slušat to smeće svaki put kad idem nešt pojest ili popit!

nema ničeg ljepšeg od tog kad me stara ujutro probudi a sa radija dopire milozvučan glas neke random cajke;

"...kamen, krš i maslinaaaaaa,
vino, ganga, Neretvaaaaaaaa,
sve to imaaaa zemlja taaaaaa,
moja 'Erceeeeegoviiiiiiinaaaaa..."

:twisted: :twisted: :twisted:

Nažalost neznaš što su cajke.

Svinjoguz
06-07-2008, 17:11
moja stara ne može izdržat dvije minute u kući a da prokleti narodni radio nije uključen. i tak svaki dan. da stvar bude gora, radio se nalazi u kuhinji tako da moram slušat to smeće svaki put kad idem nešt pojest ili popit!

nema ničeg ljepšeg od tog kad me stara ujutro probudi a sa radija dopire milozvučan glas neke random cajke;

"...kamen, krš i maslinaaaaaa,
vino, ganga, Neretvaaaaaaaa,
sve to imaaaa zemlja taaaaaa,
moja 'Erceeeeegoviiiiiiinaaaaa..."

:twisted: :twisted: :twisted:
:rotfl:
necu nis rec :rotfl:

brisi jedan post, nesto je sjeban ovaj forum :D

Booby
06-07-2008, 17:29
moja stara ne može izdržat dvije minute u kući a da prokleti narodni radio nije uključen. i tak svaki dan. da stvar bude gora, radio se nalazi u kuhinji tako da moram slušat to smeće svaki put kad idem nešt pojest ili popit!

nema ničeg ljepšeg od tog kad me stara ujutro probudi a sa radija dopire milozvučan glas neke random cajke;

"...kamen, krš i maslinaaaaaa,
vino, ganga, Neretvaaaaaaaa,
sve to imaaaa zemlja taaaaaa,
moja 'Erceeeeegoviiiiiiinaaaaa..."

:twisted: :twisted: :twisted:

Nažalost neznaš što su cajke.

neznam niti želim znat! cajke, narodnjaci, turbo-folk = isti kurac

oke, narodnjaci nemaju baš neke veze zato što je to narodna glazba i to se čak može i poslušat al ovo ostalo nije za ljude

Svinjoguz
06-07-2008, 17:41
narodnjaci i narodna glazba nije isto ...

iznogud1515
08-07-2008, 17:37
narodni radio bi meni bio dobar da ne vrte 20 pjesama cijeli dan stalno ponavljaju iste. iako ne slušam radio često, živciraju me one neke emisije, ne znam kak se zovu, na radiju