PDA

Pogledaj cijelu verziju : Izlazi RTCW 2!



!XtReMe.
02-07-2008, 14:52
izlazi original nastavak za rtcw, još se nezna točno kad ali po pričama izlazi krajem 2008. godine!
http://www.rtcw2-zone.com/
_CP4X05z3gQ

HalF-DeaD
02-07-2008, 15:31
Stare vijesti. Ali dam se kladiti da ce biti sranje (360).

Blek_Stena
02-07-2008, 18:55
Da to se vec znalo.. Vise vjesti ce biti poslje quakecona u 8 mjesecu.

R
04-07-2008, 16:56
Ja ju kupujem...ipak je to wolf :D

Sucker
04-07-2008, 22:41
Stare vijesti. Ali dam se kladiti da ce biti sranje (360).

Potpisujem, 2 razloga:
1. Multyplayer nece biti slican W: ET- u :twisted:
2. Pravi se i za konzole

Rex Regis.cro
05-07-2008, 01:04
Samo za 360?

HalF-DeaD
05-07-2008, 02:19
I pč isto, ali mu je glavna platforma 360 jer se na njoj razvija.

eddie2142
05-07-2008, 07:10
ma jedna od najgorih pucacina mi je rtcw, a jedna od najboljih W:ET
a i starim fanovima ce se zgaditi, siguran sam

Raziel
05-07-2008, 08:30
Samo za 360?

I pč isto, ali mu je glavna platforma 360 jer se na njoj razvija.
I PS3! Na QuakeCom '08 će se prikazat prvi demo ili video.
Moramo se strpit još 25 dana.
Razlog zbog što je Xbox360 glavna platforma što John Carmack rekao je da Xbox360 ima jaći alat od PC-a.
Piše sve na RTCW2 Zone (http://www.rtcw2-zone.com/)

HalF-DeaD
05-07-2008, 11:40
jedna od najgorih pucacina mi je rtcw
Pokopaj se :shock:

Rex Regis.cro
05-07-2008, 13:25
A onda je uzimam za PC, ipak FPS-ovi idu najglađe na njima.

HalF-DeaD
05-07-2008, 13:58
Nacekat ces se... kladim se da izlazi najesen sljedece godine, kao i ostale id igre.

Rex Regis.cro
05-07-2008, 19:41
Čekao sam i Half-Life 2 pa se isplatilo. Nadam se da će biti isto s RTCW 2 i Đukom Forever.

W1k1n6
05-07-2008, 21:10
ma jedna od najgorih pucacina mi je rtcw, a jedna od najboljih W:ET
a i starim fanovima ce se zgaditi, siguran sam
Nemoj kaj zamerit ali ovo je povijesno glupa izjava, treba je uramit i okačit na zid, jer ET je najobičniji modificirani multiplayer RTCW-a. Stariji fanovi daleko više cijene RTCW nego ET jer je bio puno brži i žešći, mada je ET zapravo nastao prema njihovim zahtjevima da se uključe neki novi fićrsi poput mina i špijuna. Pored toga RTCW je za razliku od ET-a imao i izvrstan singleplayer, baziran na legendarnom Wolfenstein 3D (1992.), prvom FPS-u u povijesti, koji je pak rađen prema elementima čuvenog filma Orlovo gnijezdo (Clint Eastwood, Richard Burton...). RTCW je daleko najotkvačeniji WWII naslov, parodija na ratne, SF i horror filmove, no očito igru nisi nikada igrao, napucavao se s prekrasnim nabrijanim esesovkama i uživao u najrealnijem zvuku snajpera od svih igara koje postoje. Da ne govorim kako je igra od udruženja proizvođača igara bila nominirana za igru godine 2001.

Blek_Stena
06-07-2008, 08:46
Amen.

Herr Schnitzel
06-07-2008, 09:10
ma jedna od najgorih pucacina mi je rtcw, a jedna od najboljih W:ET
a i starim fanovima ce se zgaditi, siguran sam
Nemoj kaj zamerit ali ovo je povijesno glupa izjava, treba je uramit i okačit na zid, jer ET je najobičniji modificirani multiplayer RTCW-a. Stariji fanovi daleko više cijene RTCW nego ET jer je bio puno brži i žešći, mada je ET zapravo nastao prema njihovim zahtjevima da se uključe neki novi fićrsi poput mina i špijuna. Pored toga RTCW je za razliku od ET-a imao i izvrstan singleplayer, baziran na legendarnom Wolfenstein 3D (1992.), prvom FPS-u u povijesti, koji je pak rađen prema elementima čuvenog filma Orlovo gnijezdo (Clint Eastwood, Richard Burton...). RTCW je daleko najotkvačeniji WWII naslov, parodija na ratne, SF i horror filmove, no očito igru nisi nikada igrao, napucavao se s prekrasnim nabrijanim esesovkama i uživao u najrealnijem zvuku snajpera od svih igara koje postoje. Da ne govorim kako je igra od udruženja proizvođača igara bila nominirana za igru godine 2001.


Shefe, ukrao si mi rijeci. :bravo:

McPingvin_v2.0
06-07-2008, 10:37
Amen.
Idite u miru.

HalF-DeaD
06-07-2008, 11:49
[quote="Blek_Stena":1y2cyx7s]Amen.
Idite u miru.[/quote:1y2cyx7s]
Bogu hvala.

HalF-DeaD
06-07-2008, 23:04
Danas sam pogledao Orlovo gnijezdo, odlican film :pray: hvala W1k1n6 za preporuku :)

Pogledao sam jos i S.S. Doomtrooper, low-budget film napravljen po RTCWu, Nijemci stvore tajno oruzje - ubersoldata (zvan Doomtrooper), i ekipa (nije B.J. :P) ga treba unistiti. Meni se film svidio, iako je katastrofalno napravljen.
http://i27.tinypic.com/16bylbp.jpg
http://i26.tinypic.com/et768l.jpg

Čux
06-07-2008, 23:24
ma jedna od najgorih pucacina mi je rtcw, a jedna od najboljih W:ET
a i starim fanovima ce se zgaditi, siguran sam
Nemoj kaj zamerit ali ovo je povijesno glupa izjava, treba je uramit i okačit na zid, jer ET je najobičniji modificirani multiplayer RTCW-a. Stariji fanovi daleko više cijene RTCW nego ET jer je bio puno brži i žešći, mada je ET zapravo nastao prema njihovim zahtjevima da se uključe neki novi fićrsi poput mina i špijuna. Pored toga RTCW je za razliku od ET-a imao i izvrstan singleplayer, baziran na legendarnom Wolfenstein 3D (1992.), prvom FPS-u u povijesti, koji je pak rađen prema elementima čuvenog filma Orlovo gnijezdo (Clint Eastwood, Richard Burton...). RTCW je daleko najotkvačeniji WWII naslov, parodija na ratne, SF i horror filmove, no očito igru nisi nikada igrao, napucavao se s prekrasnim nabrijanim esesovkama i uživao u najrealnijem zvuku snajpera od svih igara koje postoje. Da ne govorim kako je igra od udruženja proizvođača igara bila nominirana za igru godine 2001.

stvarno fenomenalan SP i vrhunski MP, daleko najopaljeniji što se tematike tiće, čak bi se usudio reć da su i pretjerali tu i tam, al opet vjeran originalu jer je i tam bilo svakakvih spodoba... mislim da činjenica da i dan danas znam nabacit Wolf3d dovoljno govori o cijelom serijalu

Jedva čekam "Return to RTCW", al se fakat bojim da ne ispadne teški šit namjenjen štancanju love i kakve su to finte portat tak neš s konzola, živa glupost

Sucker
07-07-2008, 10:46
Ja bi samo htio da multiplayer naprave kao u w: et-u i ja zadovoljan. Single prođem radi reda i onda duuuuu na multy :D Samo da ne bude onaj konzolaski filing to je nesto najgore

eddie2142
07-07-2008, 10:58
tematika mi je i sjebala igru
jebes zombije i cudovista, najgora mi je ta propaganda ispade da su nacisti cudovista bili, da su bili pederi, necromanceri!
igrao sam igru, prije bi popio kafu iz boscova ducana nego to opet zaigrao



Stariji fanovi daleko više cijene RTCW nego ET jer je bio puno brži i žešći,mada je ET zapravo nastao prema njihovim zahtjevima da se uključe neki novi fićrsi poput mina i špijuna.

stariji fanovi vole SF, ja volim spijunazu, to je moj ukus ja nikom nisam preporucivao da neigraju tu igru, ali vidim ja da svi vi mrzite moje drugove naciste(jebo vas tito)



jedna od najgorih pucacina mi je rtcw
Pokopaj se :shock:

nezelim se spustati na tvoju razinu jer ja se moram sam pokopati, ali tebe svakodnevno pokopavaju n00bovi s nozevima, i koliko si dugo half dead kad pocne runda?ne vise od 2.643 sec, siguran sam :yuck:

McPingvin_v2.0
07-07-2008, 11:03
najgora mi je ta propaganda ispade da su nacisti cudovista bili, da su bili pederi, necromanceri!
http://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_human_experimentation

Herr Schnitzel
07-07-2008, 11:06
Ne moze se generalizirati ni o cemu. Bilo o nacistima, komunistima, bijelcima, crncima, gamerima...
Svi Nijemci u tom razdoblju nisu bili cudovista, ali vodstvo svakako je.

Dosta OT-a.

Blek_Stena
07-07-2008, 11:08
ali vidim ja da svi vi mrzite moje drugove naciste(jebo vas tito)

:toilet:

Vidim da si vrlo obrazovan, i IQa sobne temperature..
Kao i obicno tema osla u sasvim krivom smjeru..

http://kupus.net/slike/lokot.jpg