PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dark brotherhood



Fireblade
02-07-2008, 12:47
eo vako kad sam se prije 3 tjedna uclanio u arenu i zaklo prvog nefrenda i doso mi je onaj iz dark brotherhooda i njega sam zaklo
jel se mogu ikako sada uclanit u dark brotherhood i kako

p.s. ja sam adventurer jel mogu da postanem assassin a da ne igram ponovo sve jer sam level 36

SkunK
02-07-2008, 18:16
1. Da, samo zakolji jos par ljudi bzvz i opet će ti doći Dark Brotherhood lik da te pita ako želiš kod njih ( čemu si ga uopće ubijao?).

2. Nemožeš, ponovo moraš igrat.

Ps1ho
03-07-2008, 01:01
ako oces promjenit klasu onda moras iz početka, ili šifre koristi,
al nemoras ti bit assasin da bi se uclanio u dark brotherhood,

i ne, ako si ubio Luciena Lachancea, nemozes se vis euclanit u dark brotherhood

Fireblade
03-07-2008, 08:23
danke i znam da nemoram bi assassin
jos nesto di mogU skinit OOO??

McPingvin_v2.0
03-07-2008, 09:29
http://jorgeoscuro.googlepages.com/oscu ... ddownloads (http://jorgeoscuro.googlepages.com/oscuro%27soblivionoverloaddownloads)

Ps1ho
03-07-2008, 10:50
Nemoj taj, taj ti je stara verzija, skini 1.33 ili si pogledaj da li je izaso 1.34

Kasa7
18-09-2008, 22:51
jel mi može tko reć kak treba otvorit ona vrata u napuštenoj kući za učlanjenje u dark brotherhood kad dobijem taj quest.dođem do vrata i kliknem enter(to mi je za otvaranje)ali se ništ ne dogodi??

Kasa7
18-09-2008, 22:52
i jel zna tko di se nalazi ona mapa koju je negdje u onom brodu ostavio forlan watchman kad ga se oslobodi?

Void
24-09-2008, 19:55
jel mi može tko reć kak treba otvorit ona vrata u napuštenoj kući za učlanjenje u dark brotherhood kad dobijem taj quest.dođem do vrata i kliknem enter(to mi je za otvaranje)ali se ništ ne dogodi??

jesi ubio rufia?
kad ga ubiješ odspavaj negdje i lucien će ti ponovo doć...

Khorne
05-10-2008, 11:37
Dark brotherhood po mojem misljenju ima naludje i najnapetije questove od svih gildi u Oblivionu,od sakrivanja na tavan kuce i spustanja zivotinjske glave na glavu nesretnika :pray: ,pa do questova za otkrivanje izdajnika u db-u koji su me uz pokusaje da se maknem od kompa ipak savladali i ostao sam prikovan za monitor :D

thonchek
19-10-2008, 17:30
jel mi može neko objasniti zašto dok sam u dark brotherhoodu moram ubiti onog lika koji je na početku s tobom u zatvoru, šta je skrivio :)

Bartuc
19-10-2008, 17:33
Bio je nepristojan prema tebi. Znaš da te na samome početku prcao u mozak, e, sad si bobio priliku da ga kokneš za to :D Morali su to staviti pošto sumnjam da ima osobe kojoj nije došlo da kokne tog lika xD

Arbiter of Change
19-10-2008, 17:35
Jer je 1. Dunmer kojeg čuješ i koji mi je, iz očitih i prikrivenih razloga, odmah došao na hit listu.

thonchek
19-10-2008, 18:09
jel mogu biti u 2 ili 3 guilde odjednom?

Bartuc
19-10-2008, 18:38
Da, ja ti redovito budem Master svih guildi na kraju igre. Možeš se u sve učlaniti i polako ih rješavati. Ne sjećam se kako je u Oblivionu, ali u Morrowindu su ratovale određene frakcije, ali mogao si na miran način sve riješiti i ujediniti zaračene strane (Thief i Fajter guild). Tako da ako je slićna situacija u Oblivionu, 100% se može riješiti na miran način pošto inače nebi mogao biti svima Master :P

Danas počinjem sa igrom :pray: Već sam si osmislio ultimativnog Assassina :P

Khorne
19-10-2008, 19:04
Bio je nepristojan prema tebi. Znaš da te na samome početku prcao u mozak, e, sad si bobio priliku da ga kokneš za to :D Morali su to staviti pošto sumnjam da ima osobe kojoj nije došlo da kokne tog lika xD

Hah,valjda jedan od najbahatijih i najslabijih likova u igri :D

thonchek
20-10-2008, 09:40
da ono "when i go out i kill you" hahahahaha

Bartuc
20-10-2008, 12:55
Hahaha :rotfl:

"SILENCE!!! I kill you" :rotfl: -> 0zzBq3gKXYE


Kada si Dark Elf, onda ti kaže da bu ti ženu "čuvao" dok izađe iz zatvora...

Khorne
20-10-2008, 16:34
hahahaah predobro

thonchek
20-10-2008, 20:48
ma taj mi je lik nekak najbolji , na početku sam mislio da je žensko :D

cropir
21-10-2008, 17:37
ja sam se baš sažalio nad njim, još par dana do kraja robije i sad ga ja moram ubit. i podsjetio me na jednog šizofrenika/ustašu/asocijalnog frika iz osnovne. :(


i da, Bartuc, jesi ikad igrao lika a da nije stealth? stalno kreiraš skoro iste likove. :D

Khorne
21-10-2008, 18:34
ja sam se baš sažalio nad njim, još par dana do kraja robije i sad ga ja moram ubit. i podsjetio me na jednog šizofrenika/ustašu/asocijalnog frika iz osnovne. :(


i da, Bartuc, jesi ikad igrao lika a da nije stealth? stalno kreiraš skoro iste likove. :D


On bi sigurno bio ubijen od nekoga nakon izlaska iz robije,mislim da je cak i onaj poremeceni sizofrenicar iz skingrada koji misli da se stvara urota protiv njega jaci od ovoga bahatog tipa iz zatvora.

Bartuc
21-10-2008, 20:52
i da, Bartuc, jesi ikad igrao lika a da nije stealth? stalno kreiraš skoro iste likove. :D

Prvi puta sam igrao sa custom Combat klasom, ali kada sam vidio koliko je Stealth tip pre uber naspram ostalih, odmah sam pretvorio tog Orca Barbara u tihog ubojicu xD

Brijem da je Oblivion drito dizajniran za Stealth klasu. Combat je OK, ali prema Stealth je za qurac, a Mage klasa je pre lame i u Morrowindu i u Oblivionu.


A sve one kreacije su ti se svodile oko istoga lika, svako toliko mi sine nekaj i tweakam ga. Ovo je sada finalna verzija i lik je dasa i po :D