PDA

Pogledaj cijelu verziju : Laptop



miska10
01-07-2008, 14:48
e...namjeravam kupiti laptop do 5000kn....
Kako vam se svidja ovaj....
Ima li ista bolje za tu lovu?????

http://www.vemil.hr/opis.aspx?sifra=5500204

mamlaz
01-07-2008, 14:51
viewtopic.php?f=6&t=24658 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=6&t=24658)

Pogledaj sta sam ja uzeo, odlican laptop sa odlicnom grafom...

miska10
01-07-2008, 15:11
hmm....neznam....btw- a kaj ne dobis drivere s tim laptopom ???? - dobis uopce???? -ja mislim da bi trebao...

Ovaj kaj sam ja odabrao, je ok.....a kak da vidim dal ima bluetooth i IR....??????

Inace dobar je ovaj tvoj....cist ok za te pare...jedino zivim u medjimurju, u selu...pa ne isplatu mi se u zg po njeg....

Ostali slobodno pisite svoja misljenja...koji bi po vasem izboru bio najbolji do 5k kuna.....

mamlaz
01-07-2008, 15:25
hmm....neznam....btw- a kaj ne dobis drivere s tim laptopom ???? - dobis uopce???? -ja mislim da bi trebao...

Ovaj kaj sam ja odabrao, je ok.....a kak da vidim dal ima bluetooth i IR....??????

Inace dobar je ovaj tvoj....cist ok za te pare...jedino zivim u medjimurju, u selu...pa ne isplatu mi se u zg po njeg....

Ostali slobodno pisite svoja misljenja...koji bi po vasem izboru bio najbolji do 5k kuna.....


Danas za svaki laptop dobijes drivereza Vistu obavezno,i dirvere za XP,ako imas srece (ovisno o proizvodjacu)....

Taj koji si ti odabrao ima "ATI Radeon X1250 graphics, do 512 MB djeljive memorije", koja je dosta slabija od 8400 koja je na mom laptopu...

A za ostatak novacadodassi jos 2 GB rama i ostane ti paraza produzetak garancijena 3 godine... To ti jeonda 5000kn.

miska10
01-07-2008, 15:36
aha....ak ne nadjem nist boljeg cu uzet taj....al sam mi reci...ja kazem da mi stave jos 2g rama unutra( nazovem ih ???) ili???
Gdje je opce ta trgovina???? ima dostave?????

mamlaz
01-07-2008, 15:45
Links ima svoje partnere diljem Hrvatske.

Ne znam gdje si ti, ali odi u bilo koju prodavaonicu saradcunalnim/elektro stvarima i pitaj ih dali im je Links partner.

Onidostave laptop i oni ti ugrade ram (posto su oni partneri,oni to i rade).

Tako da nemas frke!

Puno srece u potrazi Linksovog partera! :D

miska10
02-07-2008, 20:53
...kolko dodje baterija za lap????
...dali se mi isplati trosit pare na produljeno jamstvo???

mamlaz
02-07-2008, 21:21
...kolko dodje baterija za lap????
...dali se mi isplati trosit pare na produljeno jamstvo???

Hmmm baterija ovisi od modela i marke, al sad, ja sam cuo od 600KN pa nadalje...

Ja samsi produzio jamstvo, jel planiram ovaj stroj imati bar slijedece 3 godine. Razmisli si, ipak nije lose produziti jamstvo.