PDA

Pogledaj cijelu verziju : 30 seconds to mars



Booby
29-06-2008, 20:01
jeste ikad čuli za ovaj bend?

najviše mi se kod njih sviđa njihova originalnost i njihov osebujan stil.

navodno je u izradi novi album. jedva čekam

Aerial
29-06-2008, 20:11
Sjenilo za oči + muškarac = phail :)

smartass
29-06-2008, 20:13
e ja ih slušam i meni su odlični... al ono začudila sam se kad sam vidila glumca jareda lena..
malo su oni nepoznati... a i nemaju baš puno pjesama... oni su :thumbs2:

MILF hunter
29-06-2008, 21:16
Čim vidim da smartass komentira,znam o kakvom bendu je riječ...

EMO = pičkice :thumbs1:

King tiger
29-06-2008, 22:23
jesu to oni gdje im je gitarista nekakav tomo milicevic :pray:

smartass
30-06-2008, 10:27
Čim vidim da smartass komentira,znam o kakvom bendu je riječ...

EMO = pičkice :thumbs1:

joj komentara.. bar nisam na jednom pravcu glazbe... sve vrijedi poslušat osim narodnjaka, cajki i tehna... eto vam :P

Aerial
30-06-2008, 10:27
Ssve vrijedi poslušat osim narodnjaka, cajki i tehna... eto vam :P

True, true...

MILF hunter
30-06-2008, 11:49
bar nisam na jednom pravcu glazbe

Wow,nisi ni svjesna boli koje si mi nanijela sada... :(

Fenrir
30-06-2008, 12:42
Čim vidim da smartass komentira,znam o kakvom bendu je riječ...
EMO = pičkice :thumbs1:
joj komentara.. bar nisam na jednom pravcu glazbe... sve vrijedi poslušat osim narodnjaka, cajkiSi tehna... eto vam :P

1. :pray:

2. Ček, ti u cjelini smatraš da tehno ne valja, iako ima tolko žanrova i izvođača da vjerojatno 90% nisi ni čula, ali eto, green day, billy talent, bullet for my valentine, touched by our fathers, to je dobra glazba. ane e

olio
30-06-2008, 13:45
Čim vidim da smartass komentira,znam o kakvom bendu je riječ...
EMO = pičkice :thumbs1:
joj komentara.. bar nisam na jednom pravcu glazbe... sve vrijedi poslušat osim narodnjaka, cajkiSi tehna... eto vam :P

1. :pray:

2. Ček, ti u cjelini smatraš da tehno ne valja, iako ima tolko žanrova i izvođača da vjerojatno 90% nisi ni čula, ali eto, green day, billy talent, bullet for my valentine, touched by our fathers, to je dobra glazba. ane e
ma pusti je :D

Booby
30-06-2008, 14:59
Emo...

Gle dušo, mene savršeno boli kurac za ime vrste glazbe od nekog benda koji slušam. Ja mogu slušat sve, od Sepulture do Boba Marley-a. Sve što je kvalitetna glazba, to mogu poslušat (više-manje sve osim cajki, domaćeg mainstreama, i wannabe kurvi sa MTV-a). A sad, ako neko kaže da su ima lirike preemoistične, zaboli me lijevi testis za to.


jesu to oni gdje im je gitarista nekakav tomo milicevic :pray:
Da. Nekakav Bošnjak/Hrvat.

smartass
01-07-2008, 10:05
ma ljudi moji.... ne budite cjepidlake .. al ono sve što mi je uhu ugodno to slušam ...
mene briga.. ako je neki bend emo samo da je kvalitetan..

a ono kad ste mi green day popljuvali .. zgadili ste me i nisam ih slušala 3 tjedna :(

Maloki
01-07-2008, 10:27
2. Ček, ti u cjelini smatraš da tehno ne valja, iako ima tolko žanrova i izvođača da vjerojatno 90% nisi ni čula
Misliš SAMO na tehno ili općenito na elektronsku glazbu?

Ja mogu slušat sve, od Sepulture do Boba Marleyja.
Pa i ja. Obožavam i Marleyja i Sepulturu.

Inače, nikako mi ne paše 30 seconds to mars, nekako mi je sav ovaj noviji "rock" isti i bezveze.

Maloki
01-07-2008, 10:37
Samo jednu stvar mogu reć na ovo:
SLOL

snowblind
01-07-2008, 13:29
Elektronska muzika mi ne pase,previse je to za obican puk,dakle previse jednostavno...

previše jednostavno?? ajd se malo uhvati idm-a pa reci jel je to jednostavna glazba

inače vidio sam spot od tih likova, još jedan generički band, za 2 tjedna će doći opet netko sličan njima i samo će to ići u krug

smartass
01-07-2008, 14:20
hoće li se itko vratiti na temu molim lijepo :D

bango
27-07-2008, 20:25
heh nakon drugog vremena poslusao Attack i The kill to mi je jednio dobro od njih .. :boohoo: