PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo III



W3DR4N
28-06-2008, 15:10
Fanatici ga čekaju kao svježi kruh pred dva praznička dana u nizu.
No doista, pređite preko tog fanatizma i zapitajte se, pa oni nam prodaju identičnu igru, treći put.

Sjećate se 2000. godine, kad smo bili pomalo razočarani što Diablo II nije donio apsolutno ništa nakon jedinice iz 1996.
Bio je zastario, ružan, jednostavno izvan vremena, i nedostatan novog tisućljeća.

Osam godina nakon drugog, najavljen je treći Diablo, koji već po gameplay trailerima ne donosi ništa novog, već reciklažu dvojke u 3D okoliš. Opet je zastario, a jedino što je donio su "konzolaški" orbovi, koji zamjenjuju potione, čija je i traka maknuta iz interfacea.

Upravo u ovoj euforiji treba otvoriti ovakvu temu. Koliko god se priča o propadanju gaminga, propada upravo zbog ovakvih stvari. Diablo je gameplay mehanika iz sredine prošlog desetljaća, kad hardverska ograničenja nisu dopuštala veću slobodu i dinamičniju igru. Dok god priželjkujemo "staru" igru, ne dozvoljavamo da nas nove ideje usvoje i postanu standard.

Starcraft II je jedinica u 3D ruhu. Identičan.
Diablo III je dvojka u 3D ruhu. Identičan.

Je li došlo vrijeme Blizzardu da napravi nešto sasvim novo, ili da se povuče u zlatne riznice podzemlja koje su izgradili na wow pretplatnicima?

bezimeni
28-06-2008, 15:23
Meni se taj serijal nikada nije nešto pretjerano svidio.Uvijek sam ga smatrao dosdnim ubitačnim klikanje tako da sam ravnodušan prema 3. dijelu.Ali fanovi bi trebali dobiti pristojnu igru bez obzira na recikliranje osnovne ideje.To što se koncept reciklira ne mora biti ništa loše samo po sebi.

Arbiter of Change
28-06-2008, 15:43
Znam da je prerano za bilo kakvo konstruktivno pljuvanje, ali ove odluke u vezi orbova (čiji je razlog uvođenja meni potpuno nejasan, budući da Diablo nikada nije bio pretjerano lagan niti se takvim trudio prikazati) i uvođenje Witch Doctora kao novu klasu (porezna ih posjetila ako je WD tu umjesto Necromancera, porezna ih posjetila i reviziju im radila) koji je takva "off" klasa i nepotrebno baca na Warcraft franšizu (ako se ne varam čak ima i naglasak).

U vezi grafike; naravno da je bilo za očekivati kako igra neće biti 2D već da će prijeći u solidan 3D, ali naivno očekivati da će Blizzard krenuti u nekakve realne vode je već ludo budući da su se već izvještili u ovim donekle "karikiranim" modelima po kojim je Warcraft serijal poznat. Naravno, to ne znači kako sam ja želio da krenu istim stopama kad je Diablo 3 u pitanju, ali šta se može.

Tejo.hr
28-06-2008, 16:13
Sve mi ovisi što očekujem od igre. Prva dva Diabla meni ne predstavljaju ništa posebnog pa niti ne očekujem puno od njega. Ja tražim samo da bude zabavna za igrati, da ju ne deinstaliram nakon prvog sata igranja. Po gameplay filmiću mi djeluje zabavno, jedna "mozak na pašu" igra kakva mi fali. :D Ako još bude cooperative zgodan još bolje, jer mi već dugo vremena fali takvo nešto da zaigram sa frendom. Po tome pitanju sam im dobra moguća mušterija jer nemam velika očekivanja niti ću se buniti što igra nema nešto što su imali prijašnji naslovi.

Što se tiče samog Blizzarda također bi mi bilo draže da su najavili nešto novo nego nešto staro u novom ruhu. Ali opet ne mogu ih kriviti. Napravili su dugu pauzu nakon zadnjeg nastavka, a serijal ima dosta snažnih fanova, ali nakon ovoga i SC mogli bi već početi kemijati na nečemu novome, a pod tim ne mislim na novu WoW ekspanziju. :evil:

Neven <R>
28-06-2008, 16:26
Kad je izašao 1. Diablo bio mi je nešto predobro, savršeno, igrivo, atmosferično, zabavno i ostao sam paf kad sam odigrao demo. Naravno da sam cijelu igru odigrao u praktički jednom dahu pa i onu ekspanziju. Međutim nije mi jasno što se svi kunu u dvojku, istina malo sam ju igrao, ali ono što sam vidio ne predstavlja nikakve novitete već koncept koji je pomalo izlizan. S time za trojku nemam nikakva očekivanja tj. očekujem tipičan h'n's s oznakom Diablo umjesto šta ja znam Dungeon Lords.

ScorpiuS
28-06-2008, 17:54
Nikad mi Diablo nije bio nešto što sam jedva čekao. Donekle se slažem sa W3DR4N0M, ali ne mislim isto za Starcraft. Starkraft dva ima puno lijepih stvari, ali opet, od Diabla tri još nisam vidio ni D.

DrunkyDuck
28-06-2008, 18:42
Ne znam koji sam se ku**c toliko mucio ubiti Diabla kad se stalno vraca.

Toxic
28-06-2008, 19:04
Ne znam koji sam se ku**c toliko mucio ubiti Diabla kad se stalno vraca.
:pray: ...
Sta ja znam...nisam imao prilike da ga bogzna igram prije (jedino kod frenda)...nisam ga imao gdje nabaviti shmrc...i kada bih nasao, ne bi bilo para al' jbg...nabavio sam ga "nedavno". Nije ista fora kao igrati ga kada tek izadje...o dvojci pricam.
A sto se Diabla III tice...djeluje mi fino...nadam se da ce i ostati tako.

Maloki
28-06-2008, 19:19
Ne znam, Diablo 3 mi po gameplay videu izgleda ultra zabavano ^^

DrunkyDuck
28-06-2008, 19:29
Koliko sam ja vidio, gameplay je Serious Sam meets hack&slash. Stotine neprijatelja i klikaj po njima. Toliku zabavu nisam vidio od defektne instalacije u kojoj sam ~1000 puta morao kliknuti na "ignore".

SkunK
29-06-2008, 08:12
Zasad me smetaju samo oni crveni orbovi, sta fali helth potion-ima?

Ubizec Corporation
29-06-2008, 08:24
Evo meni je osobno Diablo jedan puno bolji od dvice jel u diablo jedinici je puno bolje zaigrat onak bas se uzivim ko u danteovoj komediji ides u podzemlje sve dublje i dublje prema diablu a ne dvojka novija je od Diabla I a goraa od njega nesto su malo poboljsali bugove i to al najvise mi se u dvojci ne svida sto grafika je jak jako ruzna za novo tisucljece i ne svida mi se kaj ides po povrsini i koljes cudovista malo shitno tak da od treceg nastavka ne ocekujem nes spektakularno jel su svi programeri u blizardu zauzeti razvojem wow-a pa ste culi da izlazi novi nastavak wow-a nes the Lich king tak da :nonono: nis od toga :nonono:

###DK###
29-06-2008, 09:52
Odigrat ću bez obzira bila igra ovakva ili onakva.

IGoR_2803
29-06-2008, 13:01
mislim da je vecina vas propustila poantu... zbog cega bi d3 morao donijeti nekaj revolucionarno novoga? diablo serijal je oduvijek bio i treba ostati hack 'n' slash bjesomucna makljaza razne gamadi, u tome je bit... ako vam vec tolko smeta kaj ne donosi nista novoga, nabrojite mi 10 igara u zadnje vrijeme koje su uvele nekaj novoga... nema ih bas, a?

mravojed20
29-06-2008, 13:43
Fanatici ga čekaju kao svježi kruh pred dva praznička dana u nizu.
No doista, pređite preko tog fanatizma i zapitajte se, pa oni nam prodaju identičnu igru, treći put.
Sjećate se 2000. godine, kad smo bili pomalo razočarani što Diablo II nije donio apsolutno ništa nakon jedinice iz 1996.
Bio je zastario, ružan, jednostavno izvan vremena, i nedostatan novog tisućljeća.S
Nije donio ništa novo? Jesmo li mi igrali iste igre?
-trčanje
-knjige za scrollove
-daleko daleko veće i raznovrsnije levele za razliku od onih iz jedinice
- brži gemplej, više klasa, bezbroj raznovrsnih neprijatelja, tisuće različitih itema( jedan od najbitnijh elemenata)
- grafika je daleko bolja od jedinice, dan danas ga igram na 22" monitoru u 640x480 jer nemam LOD instaliran i izgleda lijepo i atmosferično, da ne govorim koliko je sve detaljno, uz Nox najljepša 2D igra iz tog vremena, BG2 mu može otići po šibice. Onakve efekte spellova u onolikoj količini nisam nigdje vidio, Infinty engine je zgodan ali Diablo 2 izgleda daleko fluidnije i "mesnatije"( krv, iznutrice, osjećaj koji daje pogodak Fallena strijelom itd)
- nastavio je ionako odličnu priču kroz nenadjebive animacije

Jedinica ima brutalniju, strašniju atmosferu od dvojke koja sama po sebi već ima odličnu atmosferu( Act 1 pogotovo).

I sad pitanje: Što bi ti stavio kao "novo" u jedan 2D izometrični dark fantasy hack&slash RPG? Ne razumijem što bi to trebalo staviti?

Damir Rukavina iz Hackera je Diablu 2 dao 80 i kusur ocjenu, prigovarajući isto što i ti, te zašto se lik ne vidi kada stane iza nekog stabla?! Baš mi je drago bilo kada se ispostavilo da je igra jedna od najzaraznijih naslova ikad, i da nakon nje nitko nije napravio ništa što bi se približilo njenoj kvaliteti. Dungeon Siege je bio iritantan do bola, Divine Divinity isto, Sacred je bio bezveze, Titan Quest mi je dosadio već nakon što sam demo odigrao jednom, LOKI se činio dobar ali ga nisam mogao igrati duže od dva dana. Jednostavno nijedna od njih nema dušu koju ima Diablo serijal.


Osam godina nakon drugog, najavljen je treći Diablo, koji već po gameplay trailerima ne donosi ništa novog, već reciklažu dvojke u 3D okoliš. Opet je zastario, a jedino što je donio su "konzolaški" orbovi, koji zamjenjuju potione, čija je i traka maknuta iz interfacea.

Odi malo na forume, ljudima se većinom ne sviđaju novosti, ne sviđa im se grafički stil koji se odmaknuo od prvog i drugog dijela i više podsjeća na WoW, ne vole orbove, žale za starim klasama i strepe koja će klasa biti izbačena zbog Witch Doctora kojeg neki preziru. Što se tiče samog gempleja nitko ne prigovara, to je Diablo gemplej i to svi žele.



Upravo u ovoj euforiji treba otvoriti ovakvu temu. Koliko god se priča o propadanju gaminga, propada upravo zbog ovakvih stvari. Diablo je gameplay mehanika iz sredine prošlog desetljaća, kad hardverska ograničenja nisu dopuštala veću slobodu i dinamičniju igru. Dok god priželjkujemo "staru" igru, ne dozvoljavamo da nas nove ideje usvoje i postanu standard.

Starcraft II je jedinica u 3D ruhu. Identičan.
Diablo III je dvojka u 3D ruhu. Identičan.


Kakvu mehaniku bi ti uveo a da se održi Diablo feeling? Zar igra nije dinamična? Dodali su i fiziku i uništivu okolinu, ne znam koliko dinamičnije treba biti, budući da su fanovi sasvim sretni sa prskanjem krvi i komada mesa po ekranu, rušenjem zidova, i Havoc fizikom. Nama ne trebaju neke drastične promjene gempleja, ne trebaju nam brda dijaloga, zagonetke, ili nešto deseto, ne u Diablu.

Isto vrijedi i za Starcraft 2, fanovi jednostavno ne žele drastične promjene u samom gempleju, 3D grafika, story mod, par novih unita i to je dosta.

Zašto mijenjati nešto što samo po sebi jako dobro funkcionira i ljudi koji igraju tu igru ne žele velike promjene? Eno šta je Bethesda napravila s Oblivionom, krenuli su "ispočetka" i upropastili sve što su ljudi voljeli u Morrowindu.

Ja imam zamjerke Diablu 3, prvenstveno za grafički stil koji treba biti realniji i mračniji a ne kao WoW, manje šarenila, no to će Blizzard vjerojatno promijeniti budući da svi prigovaraju, micanje orbova,i da inventar bude sličniji dvojci te da itemi i dalje budu normal, magic, set, rare, unique. Može i micanje one aminacije dok likovi pričaju. I tu svi moji prigovori vezani uz igru prestaju, bar zasada.

IGoR_2803
29-06-2008, 13:58
/

savrseno receno... potpis

Thrall
29-06-2008, 14:01
Apsolutno se slažem.

Gwin
29-06-2008, 14:40
definitivno se moram složit sa mravojedom

zastario koncept ili ne, ima dozu jednostavnosti. ono zbog čega je serious sam bio bolji od konkurencije. kad je poanta igre "odi tamo, pobij sve i vrati se sam".. kad pustiš mozak na pašu.

meni treba nastavak diabla. hack and slash
iskorak bi bio RPG verzija Diabla u stilu NWN/Witcher. a to mi hvala lijepa ne treba (disclaimer, obožavam i nwn i witchera. ali ne u kontekstu diabla3)

MILF hunter
29-06-2008, 15:03
mislim da je vecina vas propustila poantu... zbog cega bi d3 morao donijeti nekaj revolucionarno novoga? diablo serijal je oduvijek bio i treba ostati hack 'n' slash bjesomucna makljaza razne gamadi, u tome je bit... ako vam vec tolko smeta kaj ne donosi nista novoga, nabrojite mi 10 igara u zadnje vrijeme koje su uvele nekaj novoga... nema ih bas, a?

Tako je...izbaci tu makljažu i to više nije Diablo...

flander
29-06-2008, 15:31
/

savrseno receno... potpis

Tejo.hr
29-06-2008, 15:45
Ja imam zamjerke Diablu 3, prvenstveno za grafički stil koji treba biti realniji i mračniji a ne kao WoW, manje šarenila, no to će Blizzard vjerojatno promijeniti budući da svi prigovaraju, micanje orbova,i da inventar bude sličniji dvojci te da itemi i dalje budu normal, magic, set, rare, unique. Može i micanje one aminacije dok likovi pričaju. I tu svi moji prigovori vezani uz igru prestaju, bar zasada.

grafika, inventory, itemi, magije, animacije, orbovi. Pa dosta toga tebi smeta. :D

DrunkyDuck
29-06-2008, 16:22
Nije donio ništa novo? Jesmo li mi igrali iste igre?
-trcanje
-knjige za scrollove
- nastavio je ionako odlicnu pricu kroz nenadjebive animacije
Da malo seciram post. Za pocetak, ovo i nisu noviteti. Samo stvari koje su mozda nedostajale jedinici pa su bile logicna promjena u dvojci.

-daleko daleko vece i raznovrsnije levele za razliku od onih iz jedinice
Leveli su veci ali zbog nacina na koji su generirani. U biti gledas jedan tile koji se ponavlja parsto puta. To se ne moze usporedjivati sa pozadinama BG2 kod kojeg je vecina grafickog materijala jedinstvena.

- brži gemplej, više klasa, bezbroj raznovrsnih neprijatelja, tisuce razlicitih itema( jedan od najbitnijh elemenata)
Opet, na pola logican update na jedinicu pogotovo kad u obzir uzmes nesto modernija racunala. Sto se tice raznovrsnih neprijatelja... koliko se sjecam bilo je tu dosta verzija istog cudovista razlicitih samo po boji i snazi.

- grafika je daleko bolja od jedinice, dan danas ga igram na 22" monitoru u 640x480 jer nemam LOD instaliran i izgleda lijepo i atmosfericno, da ne govorim koliko je sve detaljno, uz Nox najljepša 2D igra iz tog vremena, BG2 mu može otici po šibice. Onakve efekte spellova u onolikoj kolicini nisam nigdje vidio, Infinty engine je zgodan ali Diablo 2 izgleda daleko fluidnije i "mesnatije"( krv, iznutrice, osjecaj koji daje pogodak Fallena strijelom itd)
Slazem se da je grafika odlicna ali usporedba sa BG2 je smijesna. Diablo 2 je vise orijentiran akciji zato je kod njega bitnija vizualna konfirmacija pogodka (spricanje krvi recimo).


Jedinica ima brutalniju, strašniju atmosferu od dvojke koja sama po sebi vec ima odlicnu atmosferu( Act 1 pogotovo).
E tu se slazemo.


Kakvu mehaniku bi ti uveo a da se održi Diablo feeling? Zar igra nije dinamicna? Dodali su i fiziku i uništivu okolinu, ne znam koliko dinamicnije treba biti, buduci da su fanovi sasvim sretni sa prskanjem krvi i komada mesa po ekranu, rušenjem zidova, i Havoc fizikom. Nama ne trebaju neke drasticne promjene gempleja, ne trebaju nam brda dijaloga, zagonetke, ili nešto deseto, ne u Diablu.
...
I sad pitanje: Što bi ti stavio kao "novo" u jedan 2D izometricni dark fantasy hack&slash RPG? Ne razumijem što bi to trebalo staviti?
Evo odgovora od mene. Nista. Postojanje trojke vise nije bitno jer je prica vec rastegnuta do prozirnosti zavrsila dvojkom. Zasto ne napraviti moderan (tehnicki) H&S ali tematikom nevezan uz Diablo setting? Tu bi imali priliku poceti ispocetka a ne jos jednom silovati napacene D1 & 2 likove. Jesi mozda vidio gameplay filmic u kojem se Cain pojavljuje. Njegov dijalog pocinje sa "Welcome friend, stay a while and..." i tada njegova dobro poznata recenica biva prekinuta od strane glavnog lika. Znaci u to se Diablo pretvorio? Neku pricicu o spasavanju svijeta sa komicnim elementima tako da se svidi jos ponekom casual gameru? Cain je novi Jar-Jar Binks?

Damir Rukavina iz Hackera je Diablu 2 dao 80 i kusur ocjenu, prigovarajuci isto što i ti, te zašto se lik ne vidi kada stane iza nekog stabla?!
Damir Rukavina je kreten kad je rijec o njegovim recenzijama i njegovo misljenje nikad ne bi trebalo biti koristeno u argumentima.

Eno šta je Bethesda napravila s Oblivionom, krenuli su "ispocetka" i upropastili sve što su ljudi voljeli u Morrowindu.
Ovo ne stoji. Bethesda je igru unistila umanjivanjem sadrzaja zbog konzolasa.

Isto vrijedi i za Starcraft 2, fanovi jednostavno ne žele drasticne promjene u samom gempleju, 3D grafika, story mod, par novih unita i to je dosta.
...
Ja imam zamjerke Diablu 3, prvenstveno za graficki stil koji treba biti realniji i mracniji a ne kao WoW, manje šarenila, no to ce Blizzard vjerojatno promijeniti buduci da svi prigovaraju, micanje orbova,i da inventar bude slicniji dvojci te da itemi i dalje budu normal, magic, set, rare, unique. Može i micanje one aminacije dok likovi pricaju. I tu svi moji prigovori vezani uz igru prestaju, bar zasada.
Cemu onda uopce nastavak (my point u vezi Diabla)? Nek skinu prasinu sa dvojke, dodaju podrsku za vece rezolucije i stave vjerojatnu katastrofu koju su zamislisli kao pricu trojke. Fanovi ce biti sretni, a sto se tice derista kojima pokusavaju pribliziti igru - who cares? No, na kraju su ipak fanovi serijala ti koji ce biti razocarani:

prvenstveno za graficki stil koji treba biti realniji i mracniji a ne kao WoW, manje šarenila, no to ce Blizzard vjerojatno promijeniti buduci da svi prigovaraju
Stvarno? E to bi bio preokret. Sto mislis tko je ciljana publika D3? Oni koji su uzivali u jedinici i koji ce zazmiriti na jedno oko kad je rijec o grafici ili nova generacija WoW igraca? Kad bi morao, kladio bi se na ovo drugo. Zato, pripremi se na uzivanje u next-gen sarenilu i Cainu koji radi budalu od sebe.


BTW, ni s Vedranom se ne slazem, on misli da bi stare fransize trebale biti reciklirane za nove igrace koji ranije nisu imali priliku uzivati u njima. Ja kazem, ostavite ih kakve jesu i dajte napravite nesto novo.

Thrall
29-06-2008, 20:45
Može nešto novo,ali ne mora izgledati kao Warcraft(ne samo u vizualnom smislu).(Odnosi se na Starcraft). Još nisam vidio trailer za Diablo,nešto sam čuo da i on liči na Warcaft,ko je to već napisao,idem vidit.

W3DR4N
29-06-2008, 20:53
BTW, ni s Vedranom se ne slazem, on misli da bi stare fransize trebale biti reciklirane za nove igrace koji ranije nisu imali priliku uzivati u njima. Ja kazem, ostavite ih kakve jesu i dajte napravite nesto novo.

Ne, ja sam rekao isto što i ti. Ostavite serijale na miru i primite se nečega novog. Ili radite nastavak Lost Vikingsa.
Na milijunima kojima žive, doista imaju predispozicije za eksperimentiranje, jer čak da im igra i propadne, neće biti u financijskom gubitku, nikakvom.
Ovo forsiranje krava muzara nije ništa drugo nego ono što Lucas radi s Star Wars settingom, ili EA sa svojim Need For Speedovima. Ali ovo je Blizzard, pa im se neinovativnost po defaultu oprašta.
Usput, mislio sam da se igre rade za igrače, ne za fanove.

Inače, generalno ću se složiti s tobom. Uštedio si mi pisanje istog materijala.

IGoR_2803
29-06-2008, 22:01
Ne, ja sam rekao isto što i ti. Ostavite serijale na miru i primite se nečega novog. Ili radite nastavak Lost Vikingsa.


znaci ti si za to da opce ne rade d3 i sc2? mislim da bi im se milijuni igraca diljem svijeta krvi napili...

W3DR4N
29-06-2008, 22:04
Da, upravo to. Jer raditi identičnu igru da bi zadovoljili fanove je naprosto smješno. Pričam o starcraftu.

Bartuc
29-06-2008, 22:10
To je ono pravo, raditi igru za fanove koji cijene njihove igre! Ako rade igru za "igrače" umjesto za fanove, dobili bi još jednu i.g.r.i.c.u sa konzola i baš zato skidam kapu Blizzardu!

Istina da bi vjerojatno više zaradili kad bi ciljali na konzole i neki novi naslov nego sa reciklažom starog naslova, ali njima je očito bitno da su fanovi zadovoljni što je hvale vrijedno!

I nema teorije da bi u meni, pa i bilo kojem drugom Diablo fanu, najava neke nove igre izazvala takve emocije kakve izaziva najava Diabla!

mronki
29-06-2008, 22:12
Ovo je pisano za Wedranov post
Nije smješno. Bez puno muke zaradit će brdo para. A oko čega se svijet okreče?

bezimeni
29-06-2008, 22:13
@ Bartuc znači kupuješ original :D .

mravojed20
29-06-2008, 22:18
Da malo seciram post. Za pocetak, ovo i nisu noviteti. Samo stvari koje su mozda nedostajale jedinici pa su bile logicna promjena u dvojci.

Dalo bi se diskutirati jesu li "noviteti", no činjenica je da su te stvari nedostajaleSjedinici, znači plusić ide dvojci.



Leveli su veci ali zbog nacina na koji su generirani. U biti gledas jedan tile koji se ponavlja parsto puta. To se ne moze usporedjivati sa pozadinama BG2 kod kojeg je vecina grafickog materijala jedinstvena.Slazem se da je grafika odlicna ali usporedba sa BG2 je smijesna. Diablo 2 je vise orijentiran akciji zato je kod njega bitnija vizualna konfirmacija pogodka (spricanje krvi recimo)

Istina, jedan tile parsto puta ali daleko slobodnije kretanje, sama detaljnost scena je veća nego u BG2, kretanje likova i monstera fluidnije i uvjerljivije, spellove ne bi trebao ni komentirati, usporedi npr. fireball iz BG2 i onaj iz Diabla2, ma efekte vatre općenito, količinu detalja na monsterima..
Jedini razlog zašto sam to uopće spominjao je taj što mi se čini da je Vedran jednom rekao kako je BG2 najljepši 2D( nisam siguran jel on to rekao), a da je Diablo2 razočarao i zastario već pri izlasku što meni ne ide u glavu.Al ok, nebitno za raspravu. Još uvijek nitko nije rekao KAKVE novitete staviti u Diablo 3.



Evo odgovora od mene. Nista. Postojanje trojke vise nije bitno jer je prica vec rastegnuta do prozirnosti zavrsila dvojkom. Zasto ne napraviti moderan (tehnicki) H&S ali tematikom nevezan uz Diablo setting? Tu bi imali priliku poceti ispocetka a ne jos jednom silovati napacene D1 & 2 likove. Jesi mozda vidio gameplay filmic u kojem se Cain pojavljuje. Njegov dijalog pocinje sa "Welcome friend, stay a while and..." i tada njegova dobro poznata recenica biva prekinuta od strane glavnog lika. Znaci u to se Diablo pretvorio? Neku pricicu o spasavanju svijeta sa komicnim elementima tako da se svidi jos ponekom casual gameru? Cain je novi Jar-Jar Binks?

Zašto ne naprave nešto novo? Ne znam, ali ja trenutno ionako želim više vidjeti Diablo 3 nego neki drugi naslov. Vidio sam filmić, dijalog je pomalo smiješan, i možda ne priliči Diablu ali siguran sam da takvih situacija neće biti puno. Više mi smeta način na koji je izveden dijalog, u onom prozorčiću. :scared:
Mislim da se ne može na temelju jednog kratkog razgovora osuditi cijelu igru kao neku veselu zajebanciju, to treba vidjeti kad izađe.



Cemu onda uopce nastavak (my point u vezi Diabla)? Nek skinu prasinu sa dvojke, dodaju podrsku za vece rezolucije i stave vjerojatnu katastrofu koju su zamislisli kao pricu trojke. Fanovi ce biti sretni, a sto se tice derista kojima pokusavaju pribliziti igru - who cares? No, na kraju su ipak fanovi serijala ti koji ce biti razocarani.
***
Stvarno? E to bi bio preokret. Sto mislis tko je ciljana publika D3? Oni koji su uzivali u jedinici i koji ce zazmiriti na jedno oko kad je rijec o grafici ili nova generacija WoW igraca? Kad bi morao, kladio bi se na ovo drugo. Zato, pripremi se na uzivanje u next-gen sarenilu i Cainu koji radi budalu od sebe.


Developeri su rekli kako su već par puta mijenjali grafički štih igre, ovim su kao zadovoljni, i tvrde kako će se atmosfera prijašnjih nastavaka osjetiti u priči, što je u kontradikcij s ovim gore dijalogom. Može biti da je taj dijalog ustvari napravljen samo za zajebanciju, šala kao i Hell, it's about time! za Starcraft 2.
Ono što mene zanima je kako ćemo to kroz priču osjetiti atmosferu prijašnjih nastavaka ako nam po ekranu trče zečići i pojavljuju se duge( lijepo se vidi u HD filmiću). Zvuči retardirano.
ALI, nakon što su fanovi Starcrafta2 kljucali i kljucali da se smanji šarenilo u igri, Blizzard ih je poslušao. Zato nije nemoguće očekivati da će isto napraviti i za Diablo3 pogotovo kad su forumi preplavljeni tim zahtjevima. Uzmi još u obzir da je bar godinu dana do izlaska igre, mnoge stvari se mogu promijeniti. Nek stave opcije ko što imaju Far Cry ili Gears of War, fenomenalno nešto.



Ne, ja sam rekao isto što i ti. Ostavite serijale na miru i primite se nečega novog. Ili radite nastavak Lost Vikingsa.
Na milijunima kojima žive, doista imaju predispozicije za eksperimentiranje, jer čak da im igra i propadne, neće biti u financijskom gubitku, nikakvom.
Ovo forsiranje krava muzara nije ništa drugo nego ono što Lucas radi s Star Wars settingom, ili EA sa svojim Need For Speedovima. Ali ovo je Blizzard, pa im se neinovativnost po defaultu oprašta.
Usput, mislio sam da se igre rade za igrače, ne za fanove.


Štanacanje NFSova svakih godinu i pol, i izdavanje nastavka legendarne igre nakon 7 godina nije ista stvar. Ljudi bi se prostituirali da dobiju Diablo3, NFS sigurno ne uzrokuje takve "strasti" no EA ga svejedno redovno izbacuje na tržište, sve lošijeg i lošijeg. Takvom serijalu trebaju promjene, ne Diablu.

Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove? Prvi je bio odličan, bit će i drugi. Nakon 10 godina evolucije RTS žanra oni će i dalje ostvariti ogroman uspjeh igrom koja ima gemplej iz devedestih, to treba znati.

W3DR4N
29-06-2008, 22:35
Istina, jedan tile parsto puta ali daleko slobodnije kretanje, sama detaljnost scena je veća nego u BG2, kretanje likova i monstera fluidnije i uvjerljivije, spellove ne bi trebao ni komentirati, usporedi npr. fireball iz BG2 i onaj iz Diabla2, ma efekte vatre općenito, količinu detalja na monsterima..
Jedini razlog zašto sam to uopće spominjao je taj što mi se čini da je Vedran jednom rekao kako je BG2 najljepši 2D( nisam siguran jel on to rekao), a da je Diablo2 razočarao i zastario već pri izlasku što meni ne ide u glavu.Al ok, nebitno za raspravu. Još uvijek nitko nije rekao KAKVE novitete staviti u Diablo 3.

Sad ću ja tebe pitati jesmo li igrali iste igre. Diablo 2 je grafički neusporediv s Planescapeom, a kamoli tek s Baldurom koji je s prezentacijske strane stoljeće ispred Diabla.



Štanacanje NFSova svakih godinu i pol, i izdavanje nastavka legendarne igre nakon 7 godina nije ista stvar. Ljudi bi se prostituirali da dobiju Diablo3, NFS sigurno ne uzrokuje takve "strasti" no EA ga svejedno redovno izbacuje na tržište, sve lošijeg i lošijeg. Takvom serijalu trebaju promjene, ne Diablu.

Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove? Prvi je bio odličan, bit će i drugi. Nakon 10 godina evolucije RTS žanra oni će i dalje ostvariti ogroman uspjeh igrom koja ima gemplej iz devedestih, to treba znati

Blizzardove igre daleko ispred kvalitete prodaje ime. Tako je prodan World Of Warcraft, tako će biti prodane igre nakon njega. Već je W3 po meni bio nepotreban. Zašto Bioware nije forsirao Baldure, u koje se ljudi kunu više nego u Diable, nego je napravio Neverwinter, zatim Kotore i na posljetku Mass Effect. Ide naprijed, a Blizzard je ostao u devedesetima.
Sad ti nabrojim desetak igara kojima bi nastavak nakon desetak godina pritjerao proizvođače tipkovnica da naprave titanske O, M i G tipke radi prevelike uporabe, ali više od toga želim da ostanu tamo gdje su bile, i da ih takve pamtim. Ovo što blizzard radi nisu nastavci legendi, već nepotrebno razvodnjavanje lora, počevši od W3, kao što je drunky i napomenuo.

Bartuc
29-06-2008, 22:45
@Bezimeni, vrlo vjerojatno :D


A što se tiče usporedbe grafike iz BG2 i Diabla2, jednostavno neusporedivo, BG2 je naspram D2 grafičko remek djelo! Dan danas je grafika u BG2 privlačnija od one u NWN, a kamoli nekog Diabla! No grafika u Diablu je najmanje bitan čimbenik, u trojci je grafika za sada vrlo vrlo loša ali to me nebu spječilo da je odigram jedno 20 puta i da koknem "novog Mephista" jedno 150x samo kako bi dobio bolju sjekiricu :P

U Diablu je bitna dinamika, atmosfera, dinamika, raznolikost itema, monstera i lokacija te dinamika... nikakva grafika, nikakva priča!

mravojed20
29-06-2008, 23:20
Sad ću ja tebe pitati jesmo li igrali iste igre. Diablo 2 je grafički neusporediv s Planescapeom, a kamoli tek s Baldurom koji je s prezentacijske strane stoljeće ispred Diabla.

Očito je da se radi o ukusima, odigrao sam sve tri igre i sve tri su mi u Top 10 ali grafički preferiram Diablo 2 grafiku daleko više od loših animacija likova i spell efekata u BG2, dok je Planescape pak još lošiji od Baldura što se okoline tiče, ali likovi s kojima se igra su vizualno bolje napravljeni.
Također mi se daleko više sviđa detaljnost i uvjerljiviji izgled itema u Diablu 2(u inventaru) nego u BG2.



Blizzardove igre daleko ispred kvalitete prodaje ime. Tako je prodan World Of Warcraft, tako će biti prodane igre nakon njega. Već je W3 po meni bio nepotreban. Zašto Bioware nije forsirao Baldure, u koje se ljudi kunu više nego u Diable, nego je napravio Neverwinter, zatim Kotore i na posljetku Mass Effect. Ide naprijed, a Blizzard je ostao u devedesetima.
Sad ti nabrojim desetak igara kojima bi nastavak nakon desetak godina pritjerao proizvođače tipkovnica da naprave titanske O, M i G tipke radi prevelike uporabe, ali više od toga želim da ostanu tamo gdje su bile, i da ih takve pamtim. Ovo što blizzard radi nisu nastavci legendi, već nepotrebno razvodnjavanje lora, počevši od W3, kao što je drunky i napomenuo.

Blizzard je svoju reputaciju stekao izvrsnim igrama, ne imenom. Da, sada kad neko kaže kako "Blizzard" radi novu igru ljudi odmah polude, no zar stvarno misliš da bi WoW igralo toliko milijuna ljudi već 4 godine i potrošilo brdo para da igra ne valja? Nitko ih ne sili da igraju i plaćaju no ipak to čine, iako imaju desetke alternativnih MMO naslova.

Vidi Bethesdu što radi s Falloutom 3. Kako stvari stoje, 4-5 mjeseci prije izlaska igre službeni forumi su neću reć mrtvi ali uspavani definitivno, gemplej filmić još nismo ni vidjeli, oblivion su pokazali godinu dana prije izlaska, ali budući da je sve bila laž koga briga, na No Mutants Allowed sajtu također vlada već tradicionalno razočaranje i njurganje, fanovi više prate razvoj Fallout 2 modova i drugih postapokaliptičnih RPGova nego Fallout3 koji ustvari ima samo ime Fallout. Bethesda je unijela promjene, sve odreda su unakazili jer kako kažu, rade igru "za sebe", točnije za konzolaše jer su i sami konzolaši što otvoreno priznaju.

Zato treba igru radit za fanove, ne za "igrače". Fallout 3 će bez sumnje bit dobra igra, ali neće biti dobra Fallout igra. Zato svi strepe od drastičnih promjena i noviteta u Diablu 3 i Starcraftu2.

Na kraju krajeva nitko te ne sili da igraš nastavke legendi, ni ja to ne radim ako mi se nastavak u pitanju ne sviđa.

Sickmanno1
30-06-2008, 00:33
SVeć je W3 po meni bio nepotreban.

Da ne davim previse jer bilo bi nesto slicno kao sto mravojed pise...zanima me samo zasto pobogu?

I da...ono sto blizzard razlikuje od ostalih proizvodaca, sto oni imaju 3 svijeta...i ja se iskreno nadam da budu i za 50 godina ostali samo na ta svoja fenomenalna 3 svijeta...Pucacina u StarCraft svijetu zvuci primamljivo...barem meni....da pokazu westwoodu kako se to radi...

Makar evo da...iskreno moram reci, poludio bi od srece dok bi vidio da rade novi Rock'n'Roll Racing...

Thrall
30-06-2008, 08:42
Starcraft II,Diablo III-OMG that's Blizzard that must be perfect game,Hail to them......

D2 LOD nisam igrao(shame on me),ali ako ima pošten kraj koji rješava sve,glupo je radit nastavak,ko što je netko rekao mogli su napravit neki hack n slash nevezan za Diablo,s novim loreom i sl. Ali oni računaju da će fanovi kupovat igru jer ima u sebi ime Diablo. Ja sam fan BG-a i nadam se da nikad neće doći BG3,Minsc i društvo zaslužili su mirovinu. Ne bih baš rekao da Blizz radi igre za fanove,jer fanovi bi htjeli reciklažu prethodnih nastavaka,samo u 3d-u,možda neka nova klasa,itemi i rokaj.

IGoR_2803
30-06-2008, 09:56
I da...ono sto blizzard razlikuje od ostalih proizvodaca, sto oni imaju 3 svijeta...i ja se iskreno nadam da budu i za 50 godina ostali samo na ta svoja fenomenalna 3 svijeta...Pucacina u StarCraft svijetu zvuci primamljivo...barem meni....da pokazu westwoodu kako se to radi...

upravo to, taj blizzardov "lore" koji je izgradio oko svoja tri hita drugi developeri mogu samo sanjati... i zato im treba skidati kapu jer iako je proslo vise od desetljeca od prvih nastavaka tih legendi, horde igraca bi i dan danas dale bubreg samo da nastavak cim prije izadje...

nosferatu25
30-06-2008, 10:14
...ma kakav taj nastavak bio.

Neven <R>
30-06-2008, 10:17
Znači samo meni se čini da izlazi novi hack n' slash mod za WC3?

A ovo što se tiče komentara na grafiku BG2, može ti biti bolji D2 ako voliš sve svjetlucave stvari. :P Al onda bi ti prepouručio japanske RPG-ove.

DrunkyDuck
30-06-2008, 10:37
SVeć je W3 po meni bio nepotreban.

Da ne davim previse jer bilo bi nesto slicno kao sto mravojed pise...zanima me samo zasto pobogu
Sad cu ja odgovoriti: Dota. :D


Dalo bi se diskutirati jesu li "noviteti", no činjenica je da su te stvari nedostajale jedinici, znači plusić ide dvojci.
Da, ali nisu nesto sto nam je Blizzard poklonio nego su tu samo zato jer moraju biti da smanje negativne bodove u recenzijama.


Vidio sam filmić, dijalog je pomalo smiješan, i možda ne priliči Diablu ali siguran sam da takvih situacija neće biti puno.
Da, humor je element iz Warcrafta no tamo su ga upropastili.


Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove?
Nakon WoW-a, sumnjam da ista rade za fanove.

mravojed20
30-06-2008, 10:41
Rade zbog para normalno, ali žele da se svidi fanovima prvog dijela više nego "igračima" kako Vedran kaže.

Sickmanno1
30-06-2008, 12:51
Starcraft II,Diablo III-OMG that's Blizzard that must be perfect game,Hail to them......

D2 LOD nisam igrao(shame on me),ali ako ima pošten kraj koji rješava sve,glupo je radit nastavak,ko što je netko rekao mogli su napravit neki hack n slash nevezan za Diablo,s novim loreom i sl. Ali oni računaju da će fanovi kupovat igru jer ima u sebi ime Diablo. Ja sam fan BG-a i nadam se da nikad neće doći BG3,Minsc i društvo zaslužili su mirovinu. Ne bih baš rekao da Blizz radi igre za fanove,jer fanovi bi htjeli reciklažu prethodnih nastavaka,samo u 3d-u,možda neka nova klasa,itemi i rokaj.

Majstore...da se igra i nezove Diablo III isti uspijeh bi/ce napravila....siguran sam da 80% ljudi su fanovi blizzarda, a ne recimo StarCrafta...I onda zasto raditi novi svijet? Kad ova 3 funkcijonirao besprijekorno dobro i ono najvaznije svaka od tih igri je toliko dobra da ljude privlaci i 10 godina kasnije od izdavanja...i onda dode nova igra za koju uvijek treba par godina i kazete onda da blizzard samo lovu dere :/

A sto se tice da je S2 kopija S1, pa normalno da je takva...pa cekaj...kakvu jebenu novinu je donesao C&C3 nasprem C&C1 iz 95, nakon 13 godina...? A nevidim da itko sere po westwoodu...

Thrall
30-06-2008, 13:00
SC2 baš nije kopija SC jedinice,to su dvije dosta različite igre,nažalost.

Sickmanno1
30-06-2008, 13:04
SC2 baš nije kopija SC jedinice,to su dvije dosta različite igre,nažalost.

Po cemu?

Thrall
30-06-2008, 13:11
Kao što je netko već napisao(ne na pcplayu):Helpdesk za noobove,idle dron,looks like warcraft,muliselection,Dark Templar kao Demon Hunter,automining,kamen-škare-papir,Blink, Mothership, Lift unit s uber moćima,heroji imaju veću ulogu kao u Warcraftu i nabrijane moći.Low level uniti više nemaju šanse protiv high level unita.

mronki
30-06-2008, 13:36
Znači po vama koji ste protiv SC2 i D3 ni Fallout 3 ne bi trebao izač?

Thrall
30-06-2008, 13:42
Ja nisam rekao da ne treba izaći,ali ne treba odmah OMG to je blizzard bit će igra stoljeća... A i Fallout 3 neće bti ništa posebno.

DrunkyDuck
30-06-2008, 15:17
Fallout 3 niti ne smatram pravim nastavkom. Sumnjam da ce biti turn-based. :D

ssalG
30-06-2008, 15:47
Diablo 3 i Starcraft 2 bi da se izdaju pod drugačijim imenom bili bi takav "epic fail" da je to strašno.
Ja uopće nesumnjam da će oba dvije igre imati jako dobru prodaju zbog slave svojih predhodnika no neće postići ni trećini slave koju su postigle originalne igre.
Godinama su gameri jako velikom broju igara davali epitete "Starcraft Clone" i "Diablo Clone" te ih pljuvali kako ništa nevaljaju jer su po gameplay-u previše slični navedenim igrama, da bi se na kraju ispostavilo da nastavci navedenih igrara nisu ništa bolji od takozvanih klonova.

_ZlayA_
30-06-2008, 16:52
Starcraft II je jedinica u 3D ruhu. Identičan.

sa svim prethodnim sam se mogao složiti donekle, ali sa ovim ne mogu i neću.
starcraft 2 je daleko, dalekoSuznapredovao što se tiče gameplaya, ali i grafike.

a sto se tice diabla, mozda nam se cini istroseno jer smo od zadnjeg diabla vidili hrpu ovakvih naslova? ali ne poričem da koriste iste fazone...

Plexihack
30-06-2008, 18:19
Što je loše u tome što rade Starcraft2 za fanove?
Nakon WoW-a, sumnjam da ista rade za fanove.

Sry,ali moram se uključit...

WoW je po meni proizvod koji je kao rođen za fanove warcraft svijeta...možete istraživat cijeli warcraft svijet,vidjeti sve što vas je zanimalo,možete napraviti odličan Roleplay...ali većina igra samo da igra,bez roleplaya...

Meni je WoW pomogao da se dublje upoznam sa svijetom Warcrafta,tako da blizzardu vjerujem kad kažu da rade za fanove.Znam da rade i za novac,ali ionako ga imaju koliko i žak grama,pa se brinu da fanovi budu zadovoljni...

Thrall
30-06-2008, 18:40
I živjeli su sretno i zadovoljno do kraja života....

Kako je gameplay stacrafta 2 daleko uznapredovao?

IGoR_2803
30-06-2008, 19:13
meni samo nije jasno kako vi znate kakav je gameplay starcrafta 2?! fakat mi je to cudno da neko tolko zna o igri koja izlazi u najboljem slucaju tek za par mjeseci...

Thrall
30-06-2008, 19:18
Jer je izašlo nekoliko gameplay videa,jer se već dosta toga zna..?

flander
30-06-2008, 19:20
Jer je izašlo nekoliko gameplay videa,jer se već dosta toga zna..?


ali nemožeš po par filmića zakljućit klakav je gameplay, filmići prikazuju ko zna koji stadij razvoja igre

kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj

Thrall
30-06-2008, 19:27
Po par filmića možeš puno toga zaključit i idi pročitaj batcheve na pcplayu,tamo su rekli dosta toga. I gameplay se neće puno promjenit od onog na filmiću,npr. tenkovima su sada range promjenili i slično,ništa drastično.

mravojed20
30-06-2008, 19:35
kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj

Onda je kasno, pare si potrošio.

flander
30-06-2008, 19:40
kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj

Onda je kasno, pare si potrošio.

odigraj demo ^^

Bartuc
30-06-2008, 19:46
kad igra izađe kupi je odigraj i onda kritiziraj i rapravljaj

Onda je kasno, pare si potrošio.

odigraj demo ^^

Onda si potrošio pare za PCPlay časopis :P On mi je jedini izvor demo igara... Jedina demo igra kaj sam u životu skinuo je bio Crysis :D

mravojed20
30-06-2008, 20:02
Ja odigram demo(ako postoji) za sve što me potencijalno zanima, ko zna oće ga bit za D3..

flander
30-06-2008, 20:03
demo za D3 ? mislim da bude bil

da vide kakve reakcije bude javnost dala, tak da slučajno ako nebuduemo zadovoljni da otkažu datum izlaska na kojih godinu dana ^^

Gwin
01-07-2008, 09:14
WoW je po meni proizvod koji je kao rođen za fanove warcraft svijeta...možete istraživat cijeli warcraft svijet,vidjeti sve što vas je zanimalo,možete napraviti odličan Roleplay...ali većina igra samo da igra,bez roleplaya...
sorry, ali vidim da ne znaš šta znači roleplay

wow ima dublji roleplay nego bilo koja igra.
zbog same činjenice da nasuprot tebe ne stoji skriptirani npc nego prava osoba,

npca ne možeš poslat u p.m. (osim ako je tak skriptirano, što je rijetkost, i obično nema realnu reakciju) ali ako nekog online pošalješ u isto mjesto, mogao bi dobit milion različitih reakcija, uključujući i jednu sjekiru u glavu
sa npcem se ne može pregovarat, cjenkat se, žicat, ucjenjivat, prijetit, prevarit

svaki razgovor unutar wowa utječe na tvoju mentalnu sliku o nekome. jedan npc neće reć "ovaj tip mi se gadi, organski ga ne podnosim" jer je podređen numeričkim varijablama (karizma, level itd.) dok će te drugi igrač nelogično zamrzit zbog jednog glupog komentara. ali će te zamrzit zbog tog roleplaya, a ne zbog numeričke varijable.
npc neće posvetit cijeli svoj životni vijek dižući level i opremu samo da bi ti se osvetio za jednu glupu uvredu dok ste oba bili level4. player hoće.

TO je bit roleplaya..

Thrall
01-07-2008, 09:24
Koja je razlika roleplaya u WoW-u i Lineagu II npr? Kažeš da ima dublji nego bilo koja druga igra?

Gothmog
01-07-2008, 10:36
Ovako,htio bi samo bacit repliku na onu sarenu grafiku iz nadolazeceg Diablo III...Zar nikemo nije palo na pamet da je to svijet prije nego sto je krknuo EVIIIIIL komet? Nesto slicno,kao i crysis otocic prije smrzavanja,samo sto ce ovdje sile paklenske izvirivat iz svake zecje rupe... Naravno,ujedno se moramo zapitati,da li je ovaj gameplay video uopce dio storylinea...

Sto se tice pljuvanja po Diablu 3...tu ne mogu bit objektivan,jer sam nastavak ove sage cekao k'o ozebli sunce...

EDIT.

Osobno bi mi se vise svidjela verzija price,gjde arkanđeo Tyrael prolupa nakon razbijanja Worldstonea,ali ok...zanima me i kako ce razradit pricu sa ovim kometom...

EDIT. #2

Sad mi raznorazne teze padaju na pamet...mozda je taj komet zapravo fallen angel Tyrael,a imamo i njegovu sliku na naslovnici official sitea...

Bartuc
01-07-2008, 10:41
A možda se novi Diablo 3 odvija u Azerothu pa je zato tak šaren :P

Gwin
01-07-2008, 11:09
Koja je razlika roleplaya u WoW-u i Lineagu II npr? Kažeš da ima dublji nego bilo koja druga igra?

dobro.. ne cjepidlači, krivo sam se izrazio..
dublji roleplay nego single-play igre.
vidiš da cijeli post pričam o npc vs. player interakciji.

poanta je da bilo koji MMO ima razinu roleplaya koju niti jedna igra sa skriptiranim npcijem neće doseć još godinama. baš zbog nepredvidljivosti. ne možeš ljudske emocije, privlačnosti i antipatičnosti, strpat u numeričku varijablu

Thrall
01-07-2008, 11:49
Tako već može.

MasaKrisT
01-07-2008, 19:42
Mi Hrvati!
eto ga opet u akciji,samo pljuvanje igre koja nije izasla,ali nvm...
Neshvacam kako se nekome moze gaditi ''recikliranost'',pa bit diabla jest da 400000 puta prodjes da bi skupio set.dobro vecini nije,ali nemate pojma kakav je osjecaj kad ekipa u lanu igra danima i lik nakon dvije godine trazenja zadnja dva itema Tal Rashe dobije oba u jednoj veceri,bolje nego na lotu.
Grafiku brijem da ce mjenjat kao sto i sc mjenjaju ovisno kako reagira publika.
Meni se osobno jedino ne svidja inventorij na sve ostalo mi je suza potekla.


Sto se sc tice ,tu nema pravo nitko pljuvat,takvu strategiju nije nitko napravio niti nece... po stoti put HEROJA u sc nema osim sto ce se pojaviti u kampanji na par mjesta i bit ce nebitni,mothership se mjenja stalno,uber THORA ce bit moguce srusit sa par lingaca,sto opet pokazuje koliko je sc jak itd itd
svi samo pljuju pljuju ,a nakon 5 godina ostat ce samo zavist.

Thrall
01-07-2008, 20:13
Hoće vraga.Heroja nema? Što su onda Kerrigan,Raynor etc..

MasaKrisT
01-07-2008, 20:16
I ne oni se opce nisu spominjali u bw?tad wc3 sa svojim herojima je bio u pelenama jooj.

Thrall
01-07-2008, 20:18
Ovo nisam skužio....

Neven <R>
01-07-2008, 20:22
TO je bit roleplaya..
Fulo si ti bit onoga što je napisano.

Možeš razgovarati prek servera o prošloj epizodi dr.house-a ili utakmici Gruzija - Kazahstan.To NIJE bit roleplaya. Roleplay je uživljavanje u neku ulogu i igranje te uloge, a to se na MMORPG serverima većinom ne radi, već ovo prethodno.

Bartuc
01-07-2008, 20:26
Da, čuo sam da WoW služi ljudima kao skuplja verzija MSN-a :D

ScorpiuS
01-07-2008, 21:15
Eh, pa i čudim se kako je WoW uspio održati toliko popularnost kad je više manje isti kao i svi ostali MMORPG-i.

IGoR_2803
01-07-2008, 21:57
Hoće vraga.Heroja nema? Što su onda Kerrigan,Raynor etc..

a Fenix, Zeratul, Tassadar, Artanis itd...? i to su "heroji", sve iz jedinice... i ne vidim kakve to ima veze... to kaj se oni provlace kroz storyline nema apsolutno nikakvog znacenja za gameplay...

Thrall
01-07-2008, 22:01
Never heard of "etc" očito... Ima značenje u tome da su nabrijani..hm di su još heroji bili nabrijani.....Stronghold maybe.. Nope..Warcraft III?
EDIT:Vidjeh nešto da će možda ipak imat ulogu kao i prije..Damn..confused...Sorry za offtopic...........

I nabrojao sam Raynora i Kerriganicu jer je rekao da Starcraft nema heroja,nema u onom smilu kao u Warcraftu da se leveliraju,ali i oni su heroji valjda..

Svi govore kako se može pljuvati po igri dok se ne odigra,a kako se može znati da će biti igra stoljeća? Da ćemo crkavat za 5 godina od zavisti? Ova je tema u pljuvačnici i ja ću pljuvat po onom što mi se ne sviđa(malo kriva tema,ali jbg),koliko vas je uopće se potrudilo da sazna nešto o Diablu ili Starcraftu ili jednostavno nema potrebe jer to je Blizzard?

MasaKrisT
01-07-2008, 22:40
o scu znam svaki batch napamet jer bw igram na bnetu 4 godine:)a o diablu znam svaku dostupnu informaciju.

IGoR_2803
01-07-2008, 22:43
Never heard of "etc" očito... Ima značenje u tome da su nabrijani..hm di su još heroji bili nabrijani.....Stronghold maybe.. Nope..Warcraft III?
EDIT:Vidjeh nešto da će možda ipak imat ulogu kao i prije..Damn..confused...Sorry za offtopic...........

I nabrojao sam Raynora i Kerriganicu jer je rekao da Starcraft nema heroja,nema u onom smilu kao u Warcraftu da se leveliraju,ali i oni su heroji valjda..

Svi govore kako se može pljuvati po igri dok se ne odigra,a kako se može znati da će biti igra stoljeća? Da ćemo crkavat za 5 godina od zavisti? Ova je tema u pljuvačnici i ja ću pljuvat po onom što mi se ne sviđa(malo kriva tema,ali jbg),koliko vas je uopće se potrudilo da sazna nešto o Diablu ili Starcraftu ili jednostavno nema potrebe jer to je Blizzard?

gle, niko tebi ne pokusava nametnuti svoje misljenje, ne svidja ti se igra, ok, imas pravo pljuvati po njoj, pogotovo u ovoj temi, na ovom podforumu, ali ipak mislim da bi bilo ok da se priceka da igra izadje, pa da se vidi... druga stvar, isto ko i masakrist, igram i diablo i sc vec vise godina, starcraft sam prvi puta igrao u igraonici pred nekih 8 godina...

Bartuc
01-07-2008, 22:50
Sad sam povezao sve teorije destrukcije planeta i napokon ima smisla ona 2012 godina :pray:

Diablo je najavljen u 2008, neka izađe u 2009 te se intenzivno igra kao i prethodni nastavak barem godinu dana, a nakon te godine dana izađe expanzija koja će se intenzivno igrati još dvije godine, znači do 2012... po toj računici 2012 godine će čovječanstvo izumrjeti pošto će natalitet naglo pasti jerbo na ulicama više nebu dovoljno jebača, svi će doma igrati Diablo 3 i expanziju!

Znači kraj čovječanstva neće označiti onaj planet Nibiru već Blizzard i njegova fenomenalna "saga", Diablo 3! Znao sam da oni imaju neki veći motiv skriven od očiju javnosti!

MasaKrisT
01-07-2008, 23:46
@ bartuc :ave
bar me netko nasmijao danas:)

kikl0p
02-07-2008, 01:48
Sad sam povezao sve teorije destrukcije planeta i napokon ima smisla ona 2012 godina :pray:

Diablo je najavljen u 2008, neka izađe u 2009 te se intenzivno igra kao i prethodni nastavak barem godinu dana, a nakon te godine dana izađe expanzija koja će se intenzivno igrati još dvije godine, znači do 2012... po toj računici 2012 godine će čovječanstvo izumrjeti pošto će natalitet naglo pasti jerbo na ulicama više nebu dovoljno jebača, svi će doma igrati Diablo 3 i expanziju!

Znači kraj čovječanstva neće označiti onaj planet Nibiru već Blizzard i njegova fenomenalna "saga", Diablo 3! Znao sam da oni imaju neki veći motiv skriven od očiju javnosti!
jos jedna karika u lancu
btw nibiru ce bit vidljiv golim okom vec 2009 tak da racunaj da ce do 2010 svjet vec otic u kurac
inace igra mi ok izgleda fizika izgleda kul i sjeckanje na komadice
grafika suxa ovo izgleda ko Mythos hack n slash mmorpg kojeg sam igro 10min
al nije sve u grafici mozda los art zasjeni dobra prica/monsteri i neke druge inovacije

Thrall
02-07-2008, 08:52
Po Diablu još nisam pljuvao,po Starcraftu jesam. Gledao sam sad o Diablu i ne izgleda loše,samo nema necromancera??????(ak sam dobro shvatio) njega će mjenjat witch hunter...To bad...Nekrić i Barbar su mi bili omiljeni...

@bartuc-lol

EDIT: Sad nešto pročito da ipak nije witch hunter zamjena za nekrića,ali šta onda nekrić neće moći summonati ili?

flander
02-07-2008, 10:07
Switch hunter?


:rotfl: carski

IGoR_2803
02-07-2008, 10:19
nije witch hunter nego witch doctor... uglavnom, po meni bi blizzard trebao izabrati jedan izmedju ta dva charactera (necromancer i witch doctor), a drugog izbaciti. naravno da bi volio da ostane nekro ali kaj je tu je... jednostavno su preslicni da bi ostala oba...

Thrall
02-07-2008, 10:21
loool,witch hunter(što mi se vrtilo po glavi).... Da i ja to mislim, ako ostane doktor,nekrić neće imati mnogo sposobnosti..Dosta se fanova na to žali,možda će ga blizz izbacit...

Bartuc
02-07-2008, 10:56
Samo treba promjeniti ime iz Wič Doktora u Nekro i svi sretni :D

Thrall
02-07-2008, 10:57
I promjenit izgled.

Bartuc
02-07-2008, 11:25
I promjenit izgled.

To je previše posla! Trebalo bi sve texture mjenjat, čitavu animaciju lika, čitavu anatomiju lika, sve nekro based iteme, voice acting, background itd. Nema šanse da će gotovog lika zamjeniti odnosno izbaciti iz igre!

mravojed20
02-07-2008, 11:36
Jedino mi kod njega smeta što ima onu ogromnu ljubičastu masku na glavi, bezveze. To je trebao biti item a ne defaultni izgled lika.

Bartuc
02-07-2008, 12:32
Ma da, drito kao Warcraft!? Fakat im zamjeram toliku slićnost sa Warcraftom! Igrao bum igru, volit ću je, klanjat ću joj se, ali sve jedno bum imao gorak okus u ustima zbog tog faking Warcraft stilla! Koj bog imaju mješati dvije drastično različite igre u jednu!?

IGoR_2803
02-07-2008, 12:49
Ma da, drito kao Warcraft!? Fakat im zamjeram toliku slićnost sa Warcraftom! Igrao bum igru, volit ću je, klanjat ću joj se, ali sve jedno bum imao gorak okus u ustima zbog tog faking Warcraft stilla! Koj bog imaju mješati dvije drastično različite igre u jednu!?

ma mozda se smiluju i dodju pameti i promjene nekaj...

Karlo_from_Bjelovar
02-07-2008, 19:25
Zasad me smetaju samo oni crveni orbovi, sta fali helth potion-ima?

to plus sarenilo...

potpisao sam peticiju.... :thumbs2:

Thrall
02-07-2008, 20:08
Evo i ja sam..... Ova me tema podsjetila da bi mogao zaigrat opet D2,idem ga naći i opet instalirat.

Gwin
02-07-2008, 20:44
Jedino mi kod njega smeta što ima onu ogromnu ljubičastu masku na glavi, bezveze. To je trebao biti item a ne defaultni izgled lika.

http://www.blizzard.com/diablo3/characters/

to mu I JE maska :D
inače je tip žgoljavi crnac sa Morgan Freeman bradicom :D

Thrall
02-07-2008, 20:47
Pa onda i nije tako loš....Da nije cartoony izgled usro bi se.

Lord Jambrek
03-07-2008, 00:50
Da bar naprave još jedan zaseban Diablo RPG koji se odvija po Legacy Of Blood, ta knjiga me toliko oduševila da je to nevjerojatno :D jedna od rijetkih fantasy knjiga koja mi valja.

No da, sad pljujete neki po Diablo 3, samo pljujte, igrat ćete ga svi, isto kao i half life, nevjerojatno jednostavan koncept igre, ali uvijek ima "ono nešto" u vezi igrivosti i nemreš prestat igrat igru jednostavno.

Bartuc
03-07-2008, 04:26
Da bar naprave još jedan zaseban Diablo RPG koji se odvija po Legacy Of Blood, ta knjiga me toliko oduševila da je to nevjerojatno :D jedna od rijetkih fantasy knjiga koja mi valja.


Majstoreee :pray: Knjiga mi je fenomenalna, samo kaj nikak da nađem druga 2 nastavka na hrvatskom jeziku :(


PS: Ne pitajte kaj radim u pol 6 na forumu :P

IGoR_2803
03-07-2008, 06:33
Da bar naprave još jedan zaseban Diablo RPG koji se odvija po Legacy Of Blood, ta knjiga me toliko oduševila da je to nevjerojatno :D jedna od rijetkih fantasy knjiga koja mi valja.


Majstoreee :pray: Knjiga mi je fenomenalna, samo kaj nikak da nađem druga 2 nastavka na hrvatskom jeziku :(


PS: Ne pitajte kaj radim u pol 6 na forumu :P

vec kad smo kod toga, ima tih knjiga u nekoj knjiznici za posudit? ili budem cekal interliber, znam da je tamo bilo... anyways... odoh na more... nadam se da bude nekih novosti o d3 kad se vratim... recimo, novosti tipa, da izlazi u rujnu... :D

sysryn
03-07-2008, 08:17
Pa onda i nije tako loš....Da nije cartoony izgled usro bi se.

ja ne znam zašto ste svi zapeli za tu grafiku. meni je novi look odličan. Uostalom
nalazimo se u svijedu fleši grafičkih kartica pa neka ih igre i iskoriste hehe.

Da su napravili igru u tmurnim bojama bi bilo "joj evo opet su napravili isto... mogli su malo
više grafičkih elemenata uključiti i efekata"

Kako god okreneš ljudima nikad nije po volji. meni igra odlično izgleda i igraću je 100%

Karlo_from_Bjelovar
03-07-2008, 08:37
svako ko ce imat konfu dovoljno jaku da je pokrene, igraće je...

mislim ono, to je ko da volis FPSove a nisi igra cod2... -.-"

Bartuc
03-07-2008, 08:55
Skinuo mi se HD trailer, zapržio sam ga na DVD ali ga još nebum pogledao na HDMI-u :D Tek kad se sa faxa vratim! Ali bacio sam oko na kompu kak to zgleda i da li radi i mogu vam reč da je slika perfektna! Nekaj prelijepo! Uf kak bu to na HDMI-u zgledalo :cry:

Gwin
03-07-2008, 09:07
mislim ono, to je ko da volis FPSove a nisi igra cod2... -.-"
volim fpsove.. nisam igrao nijedan cod..

jesi ti igrao wolfenstein 3-D kad je izašao 1992? sumnjam...

svijet se ne okreće oko CoDa

MasaKrisT
03-07-2008, 09:09
svijet se ne okreće oko CoDa

:pray:

Thrall
03-07-2008, 09:36
Pa onda i nije tako loš....Da nije cartoony izgled usro bi se.

ja ne znam zašto ste svi zapeli za tu grafiku. meni je novi look odličan.


Meni je novi look grozan,100% WoW look za Hack and slash,one duge su sigurno pokupili od WoW-a. Da,svi će igrati Diablo III,svi fanovi igrali su Obliviona,Deus Ex dvojku pa je bilo ogromno razočarenje..

Gwin
03-07-2008, 09:37
fanovi nisu igrali deus ex2.
fanovi su INSTALIRALI deus ex 2.
fanovi su DEINSTALIRALI deus ex2 nakon 10 minuta

:P

Bartuc
03-07-2008, 09:57
fanovi nisu igrali deus ex2.
fanovi su INSTALIRALI deus ex 2.
fanovi su DEINSTALIRALI deus ex2 nakon 10 minuta

:P

Ja sam ga prvih valjda 5 puta instalirao i odmah obrisao, pa mi je jednog dana bilo tak dosadno i odlučio sam ga preč do kraja :D Ajme nije niti do koljena jedinici :kill:

snowblind
03-07-2008, 13:23
ja se pravim da deus ex 2 nije nikad izašao, a ako zajebu tricu uf...

inače što se tiće diabla ni meni se nesviđa to što liči malo previše na wow, al da će se zavrtiti na mašini vrlo moguće

bezimeni
03-07-2008, 15:03
Meni je deus ex 2 podjednak sa prvim dijelom,oba sam sa guštom prešao nekoliko puta.

Master_of_Soup
04-07-2008, 10:48
Mene diablo serijal uopće ne privlači nešt posebno. Živciraju me oni kojima je diablo bog i batina, ko ono pitan ja frenda "jesi igra oblivion?", a on odgovara "pa ono, jesam al' nekak mi je bolji diablo". ......... jebateled kakve veze diablo ima s oblivionon? I još kad mi brat zaposjedne kompjuter i pogledam ga šta radi....i to bude ono isto što je i jučer radio....i prikjučer. Tare DIABLA PO N-TI PUT jebate.

Meni je interesatniji dungeon siege serijal, pa čak i titan kvest od dijabla. A bogami, vjerovali ili ne, čak i loki me drža dulje od dijabla.

Možda eventualno zaigram trojku, čisto da vidin kakva je.

Karlo_from_Bjelovar
04-07-2008, 12:06
no comment na post iznat...

Hellboy
04-07-2008, 12:08
same here...kak možeš uspoređivati proizvod iz Krškog kao što je oblivion sa Diablom? kao da uspoređuješ škodu sa autom...

bezimeni
04-07-2008, 15:06
Oblivion je odlična igra a Škoda radi jako dobre aute.

Bartuc
04-07-2008, 15:41
Ma Hellboy je ljut na Oblivion pošto mu trza, a na Škodu vjerujem zbog Fabije :P

Wishmaster
04-07-2008, 16:41
Mene diablo serijal uopće ne privlači nešt posebno. Živciraju me oni kojima je diablo bog i batina, ko ono pitan ja frenda "jesi igra oblivion?", a on odgovara "pa ono, jesam al' nekak mi je bolji diablo". ......... jebateled kakve veze diablo ima s oblivionon? I još kad mi brat zaposjedne kompjuter i pogledam ga šta radi....i to bude ono isto što je i jučer radio....i prikjučer. Tare DIABLA PO N-TI PUT jebate.

Meni je interesatniji dungeon siege serijal, pa čak i titan kvest od dijabla. A bogami, vjerovali ili ne, čak i loki me drža dulje od dijabla.

Možda eventualno zaigram trojku, čisto da vidin kakva je.

potpis na ovo...
neznam kaj ljudi vide u tom diablu...ima boljih hek en sleša i zanimljivijih i mislim da je diablo tolko igran samo zato jer je bil među prvima i populariziral je taj žanr (dobro ajde i ima iza sebe "magični" Blizzard).
Uspoređivanje svih ostalih hek en sleša s Diablom ko da je neznam kaj je malo glupo i baš nema smisla ali to je samo moje mišljenje..

Sickmanno1
04-07-2008, 16:46
Mene diablo serijal uopće ne privlači nešt posebno. Živciraju me oni kojima je diablo bog i batina, ko ono pitan ja frenda "jesi igra oblivion?", a on odgovara "pa ono, jesam al' nekak mi je bolji diablo". ......... jebateled kakve veze diablo ima s oblivionon? I još kad mi brat zaposjedne kompjuter i pogledam ga šta radi....i to bude ono isto što je i jučer radio....i prikjučer. Tare DIABLA PO N-TI PUT jebate.

Meni je interesatniji dungeon siege serijal, pa čak i titan kvest od dijabla. A bogami, vjerovali ili ne, čak i loki me drža dulje od dijabla.

Možda eventualno zaigram trojku, čisto da vidin kakva je.

potpis na ovo...
neznam kaj ljudi vide u tom diablu...ima boljih hek en sleša i zanimljivijih i mislim da je diablo tolko igran samo zato jer je bil među prvima i populariziral je taj žanr (dobro ajde i ima iza sebe "magični" Blizzard).
Uspoređivanje svih ostalih hek en sleša s Diablom ko da je neznam kaj je malo glupo i baš nema smisla ali to je samo moje mišljenje..

Glupo je usporedivati Diablo 2 sa igrama koje su izasle par godina kasnije poslje njega...

Ako zelis reci da je Diablo 2 los i da ima boljih igara onda daj jednu koja je prije njega izasla...

Nadam se da si skuzio zasto si glupost napisao...

Karlo_from_Bjelovar
04-07-2008, 17:04
izusti jednu bolju koja je izasla poslje njega... :D

ti si vjerojatno jedan od onih koji puca na grafu i na nista vise... diablo ce uvijek biti diablo i to nikakvi *khm* nemre osporit...

Neven <R>
04-07-2008, 17:05
Diablo 1

Wishmaster
04-07-2008, 17:37
izusti jednu bolju koja je izasla poslje njega... :D

ti si vjerojatno jedan od onih koji puca na grafu i na nista vise... diablo ce uvijek biti diablo i to nikakvi *khm* nemre osporit...

Da ja sam jedan od onih koji pucaju na grafu...najbolja igra mi je Crysis i igram ju na full detaljima s Ati Radeon 9600 pro i Athlon 2500+, prezirem sve stare igre i nikad ne pratim priču u igrama...

Kolko vidim ovo je pljuvačnica i ja sam izrekel svoje mišljenje o Diablu,općeniti razgovori i veličanje Diabla vjerojatno spada u gaming općenito...Amen :wink:

Master_of_Soup
04-07-2008, 21:57
Ja sam u svom postu bio subjektivan, samo da se razumijemo.

Plexihack
05-07-2008, 11:04
A samo da se razumijemo,znaš li da si prekršio dva zakona gamerskog života?

Citiram:
"Diablo je sveti h'n's tvoj,nemaj drugih hack 'n' slasha uz njega!"
"Poštuj blizzard više nego oca i majku,da dobro gameaš i beskonačan da ti bude gameplay!"

Master_of_Soup
05-07-2008, 11:24
A samo da se razumijemo,znaš li da si prekršio dva zakona gamerskog života?

Citiram:
"Diablo je sveti h'n's tvoj,nemaj drugih hack 'n' slasha uz njega!"
"Poštuj blizzard više nego oca i majku,da dobro gameaš i beskonačan da ti bude gameplay!"


Kaj da ti velim, buntovnik sam u duši.

Karlo_from_Bjelovar
06-07-2008, 20:09
A samo da se razumijemo,znaš li da si prekršio dva zakona gamerskog života?

Citiram:
"Diablo je sveti h'n's tvoj,nemaj drugih hack 'n' slasha uz njega!"
"Poštuj blizzard više nego oca i majku,da dobro gameaš i beskonačan da ti bude gameplay!"

a bas si rotflek... :friends:

ScorpiuS
06-07-2008, 21:29
Ima i drugih h'n's nije Diablo jedini. Meni je diablo naprimjer bio samo viša srednja klasa igre.

Dreamer Deceiver
07-07-2008, 21:40
trici su konkurencija samo dvije igre i te dvije igre ce nažalost i najvjerojatnije pokopati diablo 3...
te dvije igre su diablo i diablo 2

Sickmanno1
08-07-2008, 00:46
Ima i drugih h'n's nije Diablo jedini. Meni je diablo naprimjer bio samo viša srednja klasa igre.

U h'n's zanru?

Cthulhu
08-07-2008, 14:40
Ne znam, Diablo 3 mi po gameplay videu izgleda ultra zabavano ^^
/sign
zapitajte se svi vi koji pljujete po diablu 3-a sto vam vise i treba u diablo serijalu od bolje grafike.ako se gameplay i ne promijeni d3 ce jos uvijek biti fantasticna igra.

iznogud1515
08-07-2008, 14:56
vjerojatno oće, samo mi se ono s orbovima ne sviđa. ipak mislim da mi je draže stavljat potione u belt pa i pit kad zatrebaju

Karlo_from_Bjelovar
08-07-2008, 17:54
meni isto... da se maknu ovi lame potovi, pa hebote ne igramo crash bandicota nego fucking đavlo... :D
i jos da rijese malo grafu da bude onako gotik... ma poljubit cu ga 2 puta u usta i jos mu noge oprat, samo nek bude savrsen... :D

Dreamer Deceiver
08-07-2008, 22:25
erm, nisam baš skužio šta rade ti orbovi, mi može tko objasniti ?

Sickmanno1
08-07-2008, 22:39
erm, nisam baš skužio šta rade ti orbovi, mi može tko objasniti ?

heltaju dok dodes stisnes na njih, a nastaju dok ubijes neke monstere :S

valjda :(

Arbiter of Change
08-07-2008, 22:46
I također druge igrače pored onoga tko ih aktivira, ako se ne varam.

RIPtheREAPER
09-07-2008, 02:13
jebiga, konzolasi nemaju 1-2-3-4...

Tsumetai Ryujin
09-07-2008, 07:18
Eto na sto se danasnja gaming industrija svela. Na proizvodnju igara prvenstveno za konzole, a tek onda poslije za kompjutere. I naravno, kako konzole ne valjaju ni pisljiva boba, ne valjaju ni igre... ... C C C C

Sonic_Moronic
09-07-2008, 13:04
Čekajte, sad još imamo i healing nakon bitke? Jupijej, sve bolje i bolje.

Sickmanno1
09-07-2008, 13:17
Ja nigdje nisam procitao da su orbovi zamjena za potionse...vec da uz potionse sada budu postojali i orbovi...

ili sam opet nesto krivo skuzio :(

Hellboy
09-07-2008, 13:17
a čemu potsi ako svako malo nešto dropa orb?

Arbiter of Change
09-07-2008, 13:18
Da, navodno da ubrzaju borbu.

Toxic
09-07-2008, 14:10
Tu dolazi do problema IMO. Ako je neki "zesci" boss...moras ga ubiti da bi on "dropao" orb...a sta onda tokom borbe? Kako ces dopunjavati health? Kod nekih nece biti ostalih, laksih monstera koje ces ubiti i pokupiti orb. Nece valjda bossovi biti slabi pa ti nece trebati dopuna healtha tokom boss fighta?

iznogud1515
09-07-2008, 14:24
Da, stvarno, možda će bit jedan orb koji će se stvarat svakih par min?

btw, sickmanno, mislim da se cijeli onaj bar sa potionima zamijenio barom sa skilovima kako bi se mogli brže koristiti.

Joe_Strummer
09-07-2008, 16:40
jebiga, konzolasi nemaju 1-2-3-4...

Pa jer nije ovo pc ekskluziva ergo ne bi trebalo biti konzolitisa.

Frozen
09-07-2008, 18:13
Ne znam dal je bilo postano:

http://www.petitiononline.com/d3art/petition.html

CHOLIK
10-07-2008, 10:33
vjerojatno će u boss fightovima boss pravit male monstere tako da bude orbova.

Toxic
10-07-2008, 14:23
Onaj Thousand Pounder iz trailera ih ne summona, niti Siegebreaker Assault Beast (onaj na kraju trailera)...doduse stvore se oni skeletoni ali tek kada ga koknes...
Jos nesto da napomenem...svidja mi se mapa u d3. Onu nisam nikako podnosio. Cak ni kada je namjestim da bude sa strane tj. minimap.

CHOLIK
10-07-2008, 14:28
Istina,i meni je stalno smetala minimapa

Toxic
10-07-2008, 18:48
Ja je ne pljujem. Ja ću d3 igrati pa kakav god bio. Ocekujem da ce rokati majku svim igrama. Ovo su samo neka pitanja i primjedbe

Plexihack
12-07-2008, 12:55
Meni se sviđa mapa iz jedinice ^^

Bartuc
12-07-2008, 13:08
Samo da ne naprave neku glupost da se nemre farmati neke High level neprijatelje za iteme i levele i bit ce super!

Primjer u D2 -> prije Diabla, prije Baala i Mephista :pray: Ako nebu takva shemica u nastavku, onda bu igra bila kao i Hellgate, pređeš tek toliko da vidiš Bossa i đenja...

Sad me to muči pošto sam krenuo sa D2 u kojemu je zapravo najjveći gušt po 100. put ubiti Diabla i Baala :D

Karlo_from_Bjelovar
12-07-2008, 23:52
da ono fakat... :D

trebali bi neki counter addon napravit za d2... :DDD

IGoR_2803
16-07-2008, 15:26
vidim da ljudi ne shvacaju dvije stvari pa evo:

1. orbovi nisu zamjena za potione, nego su dodatak, znaci ostaju potionsi... bolje slusat gameplay trailer
2. d3 za sad nije planiran za konzole... opce... got it?

flander
14-06-2012, 20:44
*necro*

i nakon 4 godine smijeh je pročitat ove postove :D