PDA

Pogledaj cijelu verziju : Bon Jovi



###DK###
28-06-2008, 14:15
Vidim da nitko nije otvorio ovu temu pa evo...

Meni je on odličan pjevač iako sam više ljubitelj metala.
Osobno mi je najdraži album "Bounce".

http://en.wikipedia.org/wiki/Bon_Jovi

Death By Sexy
28-06-2008, 14:23
icccccccccc maaaaaaaj laaaaaaaaaaajf and aaajl liv foooreeever...

užasan mi je osobno

Duke of Earl
28-06-2008, 14:32
Ljubitelj metala, a najdraži izvođači su ti Nightwish, HIM, Papa Roach i Evanescence :? Oookayy. Nego, što se tiče Bon Jovija, ja ga isto ne podnosim, ljigav i dosadan band, pogotovo zadnji albumi. Pravi MTV Rock bend za masovnu konzumaciju, lako probavljiv i jednostavan za ciljanu publiku, nema šta.

###DK###
28-06-2008, 14:34
Ljubitelj metala, a najdraži izvođači su ti Nightwish, HIM, Papa Roach i Evanescence :? Oookayy. Nego, što se tiče Bon Jovija, ja ga isto ne podnosim, ljigav i dosadan band, pogotovo zadnji albumi. Pravi MTV Rock bend za masovnu konzumaciju, lako probavljiv i jednostavan za ciljanu publiku, nema šta.

Nightwish je metal band i ujedno to mi je najdraži bend. Slušam i Iced Earth. Osim toga nisam napisao da slušam samo metal, nego da mi je to najdraže slušati. HIM i Evanescence su hard rock bendovi u čemu sigurno ima žestine. Ne kao u metalu ali ipak ima.

Lord Jambrek
28-06-2008, 15:15
Aj mičite metal odavde, mrš.

Ne volim one pjesmuljke i balade od bon jovija, ali prave rock stvari su im pre odlične, najviše Bad Medicine i Shot through the heart :pray:

Najdraža

mc954nt-7Io


I da nešto kažem vama MTV stereotip budalama koji nemate pojma što je MTV (odnosno što je nekada bio)

MTV je danas ništa više od znaka komercijale i gluposti, ali...

MTV je nekada bila najkvalitetnija i najbolja tv kuća, samo da se zna, bendovi poput AC/DC, Led Zeppelin, ZZ Top, Iron Maiden i mnogi drugi poznati bendovi su se davno prije puštali na MTV-u tak da je Bon Jovi iz vremena starog i pravog MTV-a kojeg vjerojatno mnogi ovjde nisu ni gledali, odnosno nisu ni znali za njega, onda je negdje krajem 90-ih krenula nagla propast, čim su počele ove totalno mutave kvazi rap i rnb smeća dolazit onda je i mtv počeo propadat, postao je znak za brzu slavu i debiliranje u emisijama poput Dismissed, Room Raiders i slično.

Moram i spomenut da je Jackass nastao u suradnji sa mtv-om.

Beavis & Butthead također dolazi sa MTV-a, Family Guy isto i Celebrity Deathmatch...

Duke of Earl
28-06-2008, 15:43
Aj mičite metal odavde, mrš.

Ne volim one pjesmuljke i balade od bon jovija, ali prave rock stvari su im pre odlične, najviše Bad Medicine i Shot through the heart :pray:

Najdraža

mc954nt-7Io


I da nešto kažem vama MTV stereotip budalama koji nemate pojma što je MTV (odnosno što je nekada bio)

MTV je danas ništa više od znaka komercijale i gluposti, ali...

MTV je nekada bila najkvalitetnija i najbolja tv kuća, samo da se zna, bendovi poput AC/DC, Led Zeppelin, ZZ Top, Iron Maiden i mnogi drugi poznati bendovi su se davno prije puštali na MTV-u tak da je Bon Jovi iz vremena starog i pravog MTV-a kojeg vjerojatno mnogi ovjde nisu ni gledali, odnosno nisu ni znali za njega, onda je negdje krajem 90-ih krenula nagla propast, čim su počele ove totalno mutave kvazi rap i rnb smeća dolazit onda je i mtv počeo propadat, postao je znak za brzu slavu i debiliranje u emisijama poput Dismissed, Room Raiders i slično.

Moram i spomenut da je Jackass nastao u suradnji sa mtv-om.

Beavis & Butthead također dolazi sa MTV-a, Family Guy isto i Celebrity Deathmatch...

Zato sam i naglasio ZADNJI albumi koji su se vrtili na danjašnjem usranom MTV-u, znam i ja dobro da je MTV prije bio puno bolji i kvalitetniji.

###DK###
28-06-2008, 15:45
Ne volim one pjesmuljke i balade od bon jovija, ali prave rock stvari su im pre odlične, najviše Bad Medicine i Shot through the heart :pray:

Slažem se. Balade su im užasne. "You Give Love A Bad Name" je i moj favorit a "Bad Medicine" nisam još poslušao.
"You Give Love A Bad Name" me podsijeća na "Where Were You Last Night" od Nightwisha. Velika sličnost (ili se meni čini).

Toxic
28-06-2008, 15:53
Ne slusam ih bas ali imaju neke (meni) dobre pjesme kao You give love a bad name i Runaway...takodje mi je i It's my life bila dobra ali nije vise fora

smartass
28-06-2008, 19:05
nije loše al ga ne slušam .. posjeduje kvalitetu :P

Kostolomac
29-06-2008, 11:33
pjesme iz 80-tih su ok, ove novije smeće. ja ih osobno ne slušam ali moram priznat da imaju dobrih pjesama, npr "wanted dead or alive"

RIDER32
03-07-2008, 14:19
[quote="Lord Jambrek"]
Ne volim one pjesmuljke i balade od bon jovija, ali prave rock stvari su im pre odlične/quote]
I ja isto. Ima stvarno dobrih pijesama ali one cmizdrave nepodnosim :yuck:
Moja sestra ih slusa :yuck:

_ZlayA_
03-07-2008, 14:41
dobar je bend, imaju par pjesmi koje su pravo gg... ne znam zasto vecinu nerviraju, to je nak, rock...

Kostolomac
04-07-2008, 23:38
Moja sestra ih slusa :yuck:
znam kako ti je, i moja sestra isto ih navija na sav glas :yuck:

Master_of_Soup
04-07-2008, 23:49
Bon đovi ima par dobrih pisama, a sve ostale su smeće.

Karlo_from_Bjelovar
07-06-2011, 20:25
i ek'pca, ko ide na koncert sutra? :P

The Great Duck
07-06-2011, 20:27
Morao si dignut temu staru 3 godine.I to još double postom. :roll:

Inače, ide jedan lik iz mog razreda...

Karlo_from_Bjelovar
07-06-2011, 20:30
1. sorry za double post.
2. šta sam trebao otvorit novu temu ak me zanima, s obzirom da je ova strunula tijekom 3 godine?

Carp
07-06-2011, 22:06
Onaj gitarist je najvece ljudsko smece koje nisam vidio jako dugo.

Karlo_from_Bjelovar
08-06-2011, 12:46
warum?