PDA

Pogledaj cijelu verziju : FIFA 06



toca
27-04-2006, 13:09
GLUpo ko nis cim dodes na sesneest metara opalis i evo ti golcine

goGAMERo
27-04-2006, 13:18
iGRA JE totalno sranje, iggy joj je dao preveliku ocjenu, nabavio sam je i nako sat igranja pobrisao, bezveze, dok postoji PES, EA se ne treba više "mučiti" :fof:

mrs.croft
27-04-2006, 14:20
GLUpo ko nis cim dodes na sesneest metara opalis i evo ti golcine

oooooo pa evo nešto pametno od tebe

Prince-Artas
27-04-2006, 14:31
fifa sucks. ko đeli igrat nogomet nek uzme pes (bilo koji)

mrs.croft
27-04-2006, 14:39
fifa sucks. ko đeli igrat nogomet nek uzme pes (bilo koji)

true

hacker
29-04-2006, 18:59
Sada se opametio kad su mu lockali par tema :killyou:
Svake godine sve gori nogomet :twisted:

Reaper
09-06-2006, 18:39
FIFA smrdi na govna.Ko to igra on je jadnik. :fof:

Dyslexia
10-06-2006, 10:46
Ma ne samo da je ova FIFA sranje sve su glupe i jadne PES 5 je najbolji nogomet koji sam igro

Maloki
10-06-2006, 11:01
Meni idiot s koim sjedim u razredu kaže kako je FIFA 2006 najbolji nogomet, kako je PES5 dobar, al je PES realniji :twisted: Ma Najbolja FIFA je bila 98. ove ostale su sve sranje!!! Svake godine uzmu istu igru, malo ušminkaju grafiku (sad više ni to) i umjesto da ju poboljšaju, još ju više sjebu!! :twisted:

Johnny68
10-06-2006, 12:31
Sve Fifa-e sucks, osim 98, al' ne volim ni PES... Pogotovo radi očajnog zvuka, loše grafike i 'licence'. Igrivost mu je ok...

goGAMERo
10-06-2006, 14:12
Sve Fifa-e sucks, osim 98, al' ne volim ni PES... Pogotovo radi očajnog zvuka, loše grafike i 'licence'. Igrivost mu je ok...

lol, Johhny, kakv loša grafika, ar ju krezji, ima 10 puta bolji engine od fife 2005 koja vuče svoj engine od prije 3 godine brate mili! PES iliti WE je najbolja nogometna simulacija ikada! Nemre dosaditi!

str33t6l0w
10-06-2006, 15:07
ma sve fife su odvratne... grafa losa, igrivost najgora, zvuk... ma strasno.. zato imamo pes :D....

jeretik
10-06-2006, 17:01
GLUpo ko nis cim dodes na sesneest metara opalis i evo ti golcine

PES i FIFA su takvo sranje

To je sve max 20%

goGAMERo
10-06-2006, 17:03
GLUpo ko nis cim dodes na sesneest metara opalis i evo ti golcine

PES i FIFA su takvo sranje

To je sve max 20%


Ima li ijedna igra da je tebi dobra! :)

King tiger
10-06-2006, 17:56
Jes njemu je Kvejk 4 nenadjebiva igra :yuck:

Prince-Artas
10-06-2006, 18:25
Sve Fifa-e sucks, osim 98, al' ne volim ni PES... Pogotovo radi očajnog zvuka, loše grafike i 'licence'. Igrivost mu je ok...

licence su najmanji problem 8)

hacker
11-06-2006, 16:20
Jel mozda neka budala kupila to??? :?
Jel frend u razredu hoce kupiti origigi :shock:

Prince
11-06-2006, 18:44
evo, je si igra FIFA World Cup 2006 isto smeće i imaš recu na LNL :D

jeretik
11-06-2006, 19:29
Jes njemu je Kvejk 4 nenadjebiva igra :yuck:

Tako je lega

Jerry
12-06-2006, 07:43
ta igra mi se gadi a dobro mi je ono iggyevo u časopisu:"svijet bi bio ljepši da nema FIFE 06" :rotfl:

W3DR4N
12-06-2006, 11:22
Isti taj Iggy je do pred dvije godine dijelio Fifama 90%+

King tiger
12-06-2006, 11:48
Yup sjecam se kad je dao FIFI 2005 86% :o

mrs.croft
12-06-2006, 14:08
Yup sjecam se kad je dao FIFI 2005 86% :o

dečko moj,a jesi tek vidio ono smeće od 2003,dao joj je 97% :?

hacker
12-06-2006, 18:02
[quote="King tiger":5qeapbpr]Yup sjecam se kad je dao FIFI 2005 86% :o

dečko moj,a jesi tek vidio ono smeće od 2003,dao joj je 97% :?[/quote:5qeapbpr]

Sada kad smo se poceli buniti je prestao :thumbs2:

King tiger
12-06-2006, 18:05
dečko moj,a jesi tek vidio ono smeće od 2003,dao joj je 97% Confused
Da sjecam se ocito je bio impresioniran.

Jerry
12-06-2006, 18:27
dobro meni je FIFA 2003 ok kao i 98 no ostale su katastrofa

Prince-Artas
12-06-2006, 19:11
[quote="King tiger":3he8q26b]Yup sjecam se kad je dao FIFI 2005 86% :o

dečko moj,a jesi tek vidio ono smeće od 2003,dao joj je 97% :?[/quote:3he8q26b]

imam taj broj. nevjerovatno

ZC_Someone
12-06-2006, 20:27
malo offtopic


Jes njemu je Kvejk 4 nenadjebiva igra :yuck:

Tako je lega

fuj, fuj, zaglupljujuce dosadno (ne mislim na multiplayer), znam velik broj ljudi koji su odustali do igre, manji broj koji su to odigrali zbog respekta prema prijasnjim Kvejkovima, ja sam prosao iz respekta i ciste dosade nakon druge instalacije

a fifa ko fifa ne treba ni trosit rijeci, a sto ste ocekivali, dan kad fifa postane dobra igra odmah dajem 500kn za orginal (znaci vjerojatno nikad jer ce uvjek postojati suckeri koji ce fifu kupovati jer imaju previse love, a i mogli budu igrati nogomet sa svojim najboljim igracem i tak se budu naucili igrati nogomet, pa se EAu ne isplati raditi bolju fifu)

master of bullshit
12-06-2006, 20:30
fifa 99 rulez :fof:

King tiger
12-06-2006, 20:55
Vidim da ti je nick master of bullshit....

jeretik
12-06-2006, 23:19
malo offtopic

[quote="King tiger":30hm5cgw]Jes njemu je Kvejk 4 nenadjebiva igra :yuck:

Tako je lega

fuj, fuj, zaglupljujuce dosadno (ne mislim na multiplayer), znam velik broj ljudi koji su odustali do igre, manji broj koji su to odigrali zbog respekta prema prijasnjim Kvejkovima, ja sam prosao iz respekta i ciste dosade nakon druge instalacije

[/quote:30hm5cgw]

Proso pet puta i jos uvijek mislim da je bolji od FEARa i COD-a 2 zajedno :)

W3DR4N
12-06-2006, 23:21
Svaki FPS može biti bolji od FEAR+COD2, samo da se malo potrude.

King tiger
12-06-2006, 23:24
Kvejk 4 je po meni prosjecna igra, ima dobru grafiku,ali i glupu pricu i debilan koncept(tipa:ja idem hodnikom sa moje lijeve strane je cjevcuga velika i iz nje se cuja lupanje i gle cuda bas na mjestu odakle dolazi buka "iznenada" iskoci monstrum".

mrs.croft
12-06-2006, 23:49
spam

jeretik
13-06-2006, 01:03
Kvejk 4 je po meni prosjecna igra, ima dobru grafiku,ali i glupu pricu i debilan koncept(tipa:ja idem hodnikom sa moje lijeve strane je cjevcuga velika i iz nje se cuja lupanje i gle cuda bas na mjestu odakle dolazi buka "iznenada" iskoci monstrum".

Ja pa?

Imal ovde jos ljudi koji su primijetili kolko genijalan level dizajn ima Quake 4?

Prince-Artas
13-06-2006, 18:44
Kvejk 4 je po meni prosjecna igra, ima dobru grafiku,ali i glupu pricu i debilan koncept(tipa:ja idem hodnikom sa moje lijeve strane je cjevcuga velika i iz nje se cuja lupanje i gle cuda bas na mjestu odakle dolazi buka "iznenada" iskoci monstrum".

Ja pa?

Imal ovde jos ljudi koji su primijetili kolko genijalan level dizajn ima Quake 4?

ja. quake 4 je genijalna igra. nisam prestajao dok je nisam prešao što nije bio slučaj s fearom i cod 2

hacker
13-06-2006, 18:46
Offtopic gore.


Nego,i world cup 2006 je isto sranje drugo pakovanje,jel?

ZC_Someone
13-06-2006, 18:49
Kvejk 4 je po meni prosjecna igra, ima dobru grafiku,ali i glupu pricu i debilan koncept(tipa:ja idem hodnikom sa moje lijeve strane je cjevcuga velika i iz nje se cuja lupanje i gle cuda bas na mjestu odakle dolazi buka "iznenada" iskoci monstrum".

Ja pa?

Imal ovde jos ljudi koji su primijetili kolko genijalan level dizajn ima Quake 4?

GENIJALAN LEVEL DIZAJN?!?!?!?!?!?!??!?!?!? GENIJALAN ?!?!?!?!?!?
:shock: :shock: :shock: :shock:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ako q4 ima genijalan level dizajn ond je FarCry stvoren od boga kao i polovica drugih igara, kakav level dizajn, vjerojatno su samo kopipejstali nivoe iz dooma 3 jer se tamo leveli ne vide pa su ih odlucili opet iskoristiti samo su ih malo zakomplicirali i dodali nove teksture.
Doom 3 mi je bio dobra igra jer je imao zakon atmosferu, ali q4 mi je po tome cisti bullshit, samo ides i pucas, svaka cast sto je to legendarni quake, ali ipak to nije dosta. Takav nacin igre je najbolje izveo SSam 1, i takav nacin igranja je totalno isfuran. Da igra bude zanimljiva mora imati barem nova oruzja a sva oruzja iz q4 su izmjenjena oruzja iz dooma 3. Cak su i neprijatelji u obje igre vrlo slicni. Svaki mission objective je doslovno odi od tocke A do tocke B, pritisni prekidac i ubij sto pedeset neprijatelja. Jos je to zanimljivo ispocetka kad su u timu, ali kad ostanes sam to izgleda kao i svaka druga igra toga tipa samo s boljom grafikom.

Naravno to je sve prolazilo prije, ali smatram da moderne igre trebaji biti nesto kompleksnije od toga. HL2 je imao nevidenu interaktivnost i gravity gun, FarCry grafiku i ubijanje snajperom na 5 km u prekrasnim otvorenim prostorima. To nije puno ali te male orginalnosti i noviteti su dali tim igrama ono nesto. Evo Doom 3 je imao atmosferu i njemu ne zamjeram tolko to hodanje od tocke do tocke i ubijanje neprijatelja jer to je doom, a on treba biti takav i nije se ocekivalo nista drugo od njega. Ali Quake 4 nema nista od toga, a najavljene su brda i doline. Pa stoga zakljucujem da je Q4 cisto monotono sranje koje je izdano s minimalnim trudom i jedinim ciljem da se na legendanrnom imenu okrene koji milijun.

ispricavam se svim ostalima jer ovdje je ipak fifa tema

Jerry
13-06-2006, 18:53
Offtopic gore.


Nego,i world cup 2006 je isto sranje drugo pakovanje,jel?
:bravo: to ti je kao fifa 2004 uefa european cup 2004

W3DR4N
13-06-2006, 19:08
ako q4 ima genijalan level dizajn ond je FarCry stvoren od boga kao i polovica drugih igara

FarCry je školski primjer očajnog level dizajna. Nije poanta level dizajna nabiti veliki otok s dva kampa. Npr. na realistic težini igra je smeće. Zašto? Zato što su osmislili 2 načina igre, Rambo i stealth. I realistic zahtjeva stealth jer su potrebni napadi iz zasjede zbog težine same igre. Naravno, očajan AI pridodaje lakoći igre. No, očajna oružja i level design već se očituju na drugom levelu. Zašto forsiraju neke djelove gdje se ne može igrati stealth načinom ako su ga tako "dobro" uradili? Zašto ne postoje "tiha" oružja koja su toliko potrebna na realistic težini? I zašto su u nedostatku inspiracije posegnuli za nemaštovitim čudovištima? Ova pitanja sigurno ne padaju na pamet na very easy, jel te nije briga. Ti si Jack, samo malo izmjenjeno od John, kako se naziva poručnik Rambo. FarCry je grafika. Sve ostalo je, IMO, teži promašaj.

mrs.croft
13-06-2006, 19:39
ako q4 ima genijalan level dizajn ond je FarCry stvoren od boga kao i polovica drugih igara

FarCry je školski primjer očajnog level dizajna. Nije poanta level dizajna nabiti veliki otok s dva kampa. Npr. na realistic težini igra je smeće. Zašto? Zato što su osmislili 2 načina igre, Rambo i stealth. I realistic zahtjeva stealth jer su potrebni napadi iz zasjede zbog težine same igre. Naravno, očajan AI pridodaje lakoći igre. No, očajna oružja i level design već se očituju na drugom levelu. Zašto forsiraju neke djelove gdje se ne može igrati stealth načinom ako su ga tako "dobro" uradili? Zašto ne postoje "tiha" oružja koja su toliko potrebna na realistic težini? I zašto su u nedostatku inspiracije posegnuli za nemaštovitim čudovištima? Ova pitanja sigurno ne padaju na pamet na very easy, jel te nije briga. Ti si Jack, samo malo izmjenjeno od John, kako se naziva poručnik Rambo. FarCry je grafika. Sve ostalo je, IMO, teži promašaj.

čitaj:igra koja je napravljena samo da promovira dotad neviđenu grafiku

Fencing_LORD
13-06-2006, 20:14
offtopic: malo ste otišli na offtopic diskusiju...

ontopic:

DOĐOH, ZAIGRAH (prvu FIFU) I POSRAH SE NA TAJ IZROD GAMING INDUSTRIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W3DR4N
13-06-2006, 22:22
* Istina je da smo prešli s nogometa na pucačine, ali tako je to kad se nalaziš u pljuvačnici, a ne znaš šta ti je činiti. Nakon 2 stranice očajnih komentara bez pokrića, konačno se nešto događa u temi, mada smo se našli na krivom mjestu. Opustite se, u pljuvačnici ste, duši i srcu PCPlay foruma. Pljuvanje je samo način izražavanja.

jeretik
13-06-2006, 22:57
[quote="King tiger":35n8g0mj]Kvejk 4 je po meni prosjecna igra, ima dobru grafiku,ali i glupu pricu i debilan koncept(tipa:ja idem hodnikom sa moje lijeve strane je cjevcuga velika i iz nje se cuja lupanje i gle cuda bas na mjestu odakle dolazi buka "iznenada" iskoci monstrum".

Ja pa?

Imal ovde jos ljudi koji su primijetili kolko genijalan level dizajn ima Quake 4?

GENIJALAN LEVEL DIZAJN?!?!?!?!?!?!??!?!?!? GENIJALAN ?!?!?!?!?!?
:shock: :shock: :shock: :shock:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ako q4 ima genijalan level dizajn ond je FarCry stvoren od boga kao i polovica drugih igara, kakav level dizajn, vjerojatno su samo kopipejstali nivoe iz dooma 3 jer se tamo leveli ne vide pa su ih odlucili opet iskoristiti samo su ih malo zakomplicirali i dodali nove teksture.
[/quote:35n8g0mj]

Greska.

Far Cry je odlican naravno, al on prakticno nema level dizajna. Reci za sumu u Far Cry-u da je level dizajn je isto sto i reci za svemir u space simulacijama da je level dizajn.
A sto se tice interijera, Far Cry suxa

Dalje, imas pravo namjestit gammu i kontrast u driverima, tako da mozes vidit kolko je Q4 maestralno dizajniran.

I konacno, sta fali ako ides od tacke A do tacke B i ubijas 150 neprijatelja krkanskim oruzjima? Akcija je tecna i zabavna, level dizajn fenomenalan, atmosfera Quakeovski brutalna, dovoljno. Ocekivat inovacije od Quakea je ko ocekivat inovacije od Slayera 8) Quake je Quake i gotovo. Sta nam je donio napredak? Half Life 2 je uprokos bacanju bacvi i iverice okolo linearan kao i sve ostale prosjecne pucacine, dizajn je gori nego u prvom dijelu, a prica sadrzi rupe jer se iz kampanje isjeklo jedno 30% sadrzaja kako bi mogo izac na vrijeme.

Kad je istovremeno s Quakeom izaso COD2, svi koji pljuju po Quakeu su poletili da nahvale Call Of Duty 2, a u stvari je rijec o igri koja ima cak i primitivniju mehaniku o Quakea 4, plus dosadnija je sto puta.

Sgt. Bull
14-06-2006, 07:54
Greska.

Far Cry je odlican naravno, al on prakticno nema level dizajna. Reci za sumu u Far Cry-u da je level dizajn je isto sto i reci za svemir u space simulacijama da je level dizajn.
A sto se tice interijera, Far Cry suxa
...


no da se vratimo na temu...valja li cemu ta fifa ili je samo jedno tesko razocarenje(za razliku od divnog nam PES4)kao i uvijek jer nam EA uvijek tako najavi puno a da malo,najave velike,skoro pa revolucionarne promjene takve promjene da ce svi igrati tu igru a na kraju sve to ispadne cisto nista,a mi kao i uvijek ostanemo samo tu da se nadamo boljim vremenima koja od (po meni) fife 2000 nisu (a kako mi se cini) nece jos dugo niti doci jer uvijek ima onih koji ce unatoc losoj kvaliteti kupiti igru
kill me...kill me I deserve it sutim sutim necu vise nista reci me stupid...

King tiger
14-06-2006, 10:10
Dalje, imas pravo namjestit gammu i kontrast u driverima, tako da mozes vidit kolko je Q4 maestralno dizajniran.
Sry al mene "maestralni" dizajn uopste nije impresionira, hodnici sa nekakvim cjevcugama ko da sam vodoinstalater, ponekad bitka u rovovima itd.Nije bas toliko impresivno.
P:S:Ovo nema nkakve veze sa FIFOM ali posto nam je najpametnija osoba na forumu:D rekla da mozemo nastavit onda je sve u redu.

ZC_Someone
15-06-2006, 17:44
no da se vratimo na temu...valja li cemu ta fifa ili je samo jedno tesko razocarenje(za razliku od divnog nam PES4)kao i uvijek jer nam EA uvijek tako najavi puno a da malo,najave velike,skoro pa revolucionarne promjene takve promjene da ce svi igrati tu igru a na kraju sve to ispadne cisto nista,a mi kao i uvijek ostanemo samo tu da se nadamo boljim vremenima koja od (po meni) fife 2000 nisu (a kako mi se cini) nece jos dugo niti doci jer uvijek ima onih koji ce unatoc losoj kvaliteti kupiti igru
kill me...kill me I deserve it sutim sutim necu vise nista reci me stupid...

oprosti ali mislim da vecina ljudi igra PES5 a ne 4

i da King tiger (ha, ha, ha, Shevchenko ide i Chelseu) ima pravo, level dizajn ima mnogo zgodusnih stvarcica ali nije ni me odusevio, jednostavno imam feeling da igram posvjetljeni doom 3. Da ovo potvrdim vracam se na slicnost oruzja:
Quake - Doom 3
Blaster - Pistol
Gauntlet - Chainsaw
Shotgun - Shotgun
Machine Gun - Machine Gun
Nailgun - Chain gun
Rocket Launcher - Rocket Launcher
Hyperblaster - Plasma gun
Dark Matter Gun - BFG

quake jos samo ima 3 dodatna oruzja koja su morali napraviti zbog prijasnjih nastavaka, ali ova oruzja su copy-paste s sitnm izmjenama, evo i velikog dokaza ulozenog truda
a i slicnost level dizajna koji je u obje igre = hodnici, hodnici, rov, velika soba s preprekama, velika soba s bossom itd.

Neznam za neke, ali smatram da igra mora biti malo kompliciranija i malo intelekualno zahtjevnija od napucavanja jer to brzo dosadi i taj koncept je je vec i previse isfuran

King tiger
15-06-2006, 18:09
Da imas pravo oruzja su pateticna nikakvih inovacija nema phooy.
P:S:Kakve veze Schevchenko sa mnom ima?Ja navijam za Milan a ne za Schevchenka.

ZC_Someone
15-06-2006, 20:34
pa ljudi koji navijaju za milan obicno i nisu najsretniji sto iz kluba odlazi/je otisao jedan od top 5/10 svjetskih napadaca, pa ih ja volim zezati, eto takve veze je to imalo s tobom

Dj_Morales
29-07-2006, 21:26
ova glupa fifa sta je novija to je sve veci shit!!! BEZVEZE :wink:

Gaas
29-07-2006, 21:27
ova glupa fifa sta je novija to je sve veci shit!!! BEZVEZE :wink:

a si ti David Morales ili?

*Fila*
29-07-2006, 21:28
Sve su FIFE za k....!Bez uvrede oni koji vole FIFU! :)

olio
29-07-2006, 21:29
ova glupa fifa sta je novija to je sve veci shit!!! BEZVEZE :wink:

a si ti David Morales ili?napravia je više korisničkih imena

Gaas
29-07-2006, 21:30
ova glupa fifa sta je novija to je sve veci shit!!! BEZVEZE :wink:

a si ti David Morales ili?napravia je više korisničkih imena

LMAO ne kuzis ti mene ajde sry na OT

Dark Saruman
30-07-2006, 04:03
j***mu jesmo li već fifu oblatili (pogotovo ja)...pa dosta mi je da vidim topic

fifa " nešto "...onda svi pljuju po njoj...onda nakon 2 dana opet ista stvar ali neka druga godina ili tko nešto :rotfl:

Zaključat ću ovu temu :

FIFA SRANJE - PES RULEZ :fof:

Samael
22-09-2006, 15:26
Sve FIFE od 98'-ce su sranja. PES :pray: :pray: :pray:

Systematic Reverse
22-09-2006, 16:07
ova glupa fifa sta je novija to je sve veci shit!!! BEZVEZE :wink:

a si ti David Morales ili?napravia je više korisničkih imena

LOL :rotfl:

Dj_Morales
04-11-2006, 18:04
ova glupa fifa sta je novija to je sve veci shit!!! BEZVEZE :wink:

a si ti David Morales ili?
ne ja sam zgodni morales!!! LOL
ma po njemu sam samo uzea ime inace samo mixam bezveze!

P.S a ti redy moga bi se malo sredit ipak si tek dosa!!! jesi malo bolesan ili...?!

Sonic_Moronic
04-11-2006, 20:39
Ne volim nogomet ali neću zato pljuvat na fifu, ko oće igrat nek izvoli :wink:

Kenyi
05-11-2006, 11:47
redy ce bit 10000% banan obrisani njegovi postovi.
Meni ova fifa nije losa mad asu ostale bile lose ali izgleda da se poboljsava.