PDA

Pogledaj cijelu verziju : Emperor



Duke of Earl
28-06-2008, 13:08
Jedino mi je njihov prvi album dobar, In The Nightside Eclipse. Ostali su im malo previše zazujali u područje Symphonic i Progressive Metala, što meni osobno baš i ne paše. I like my Black Metal raw :P

EDIT:MTF, jedini problem kod tvog posta je što par zadnjih albuma Satyricona nisu Black, zaravo su nekakav Radio Friendly Black & Roll, živi užas. Nek rađe posluša prva 2-3 od Satyricona.

MTF*
28-06-2008, 13:35
nop...
al ne kuzim kak je to jedini black koji mozes slusat? si probo satyricon, pogotovo par zadnjih albuma?

Mafioz0r
28-06-2008, 16:01
Ne slušam ih, al čujem da su odlični, posebno raniji albumi. Poslušo sam samo 1 pjesmu (Empty), i vokal više podsjeća na metalcore nego na black metal.

@ Duke
Promjena žanra kod Satyricona i Emperora ne znači da su sad loši, nego da su jednako dobri u tom žanru kao i u prošlom. Istina, nije tako sa svim bendovima, al sa ova dva je (barem za Satyricon, nisam još čuo Emperorove starije albume).

Duke of Earl
28-06-2008, 16:11
@ Duke
Promjena žanra kod Satyricona i Emperora ne znači da su sad loši, nego da su jednako dobri u tom žanru kao i u prošlom. Istina, nije tako sa svim bendovima, al sa ova dva je (barem za Satyricon, nisam još čuo Emperorove starije albume).
Nisam ni rekao da su loši, nego meni osobno to ne paše previše, al kome se sviđa nek sluša, jel kao što rekoh, više volim primitivniji i sirovi black.

MTF*
28-06-2008, 17:06
Ne shvatam kako mozes jedino Behemoth slusati,jesi li probao Death? :D

slusam ja gro bandova, a behemoth stujem, od tud razlika :D
ugl posluso sam empty pjesmu i ne pase mi, nekak...neznam, nije to to :D

MILF hunter
29-06-2008, 00:34
Dobar je EMPEROR,ali osobno smatram (uz dužno poštovanje prema legendama) da ima nekoliko dosta boljih black metal bendova od njih...

MILF hunter
29-06-2008, 15:23
Pa ok,samo kažem...
Kad smo kod njih,bivši gitarist je sada puno poznatiji kao Mortiis,što je ujedno ime toga benda...neki industrial šta ja znam,nije loše...

MILF hunter
29-06-2008, 18:36
Moguće da sam se sjebo.
Samo znam da je Mortiis prije bio u bendu...

kikl0p
29-06-2008, 23:08
poslusah par pjesmi na yt onak nije nes steko sam dojam da ima vise buke neg pjevanja u pjesmama mozda zbog lose kvalitete zvuka na yt

D.E.M.O.
02-07-2008, 08:40
upoznat sam sa doticnima ali sam stavio ne. ne preferiram ih :)
sto se tice bleka.. ah duga prica :D

mortician
12-10-2008, 15:30
kaj se emperora tice...anathems to the welkin at dusk (1997) i in the nightside eclipse(1994), dva najbolja njihova albuma pogotovo anathemes...iako i ovi kasnije nisu losi, npr stvar empty, glazba je :twisted: :twisted:

GaTa666
12-10-2008, 21:12
Nisu mi losi.
Ali ja ipak vise volim npr. Immortal od blacka nego Emperor