PDA

Pogledaj cijelu verziju : Remote desktop program



Lord Jambrek
27-06-2008, 08:58
Dakle trebao bi neki program za jednostavno postavljane remote desktopa preko LAN mreže. Uvjet je jedini da se taj program minimalno vidi na drugome kompu, odnosno da žrtva ne može skužit kaj joj se dešava :D

Snake
27-06-2008, 09:19
naughty :D
preporučujem Ultra VNC http://www.uvnc.com/

streetrace777
27-06-2008, 09:36
Da ali cini mi se da ce drogi korisnik vidjet da je na VNcu :)
Osim ako ga sam prije ne pokrenes na drugom kompu dok te netko ne vidi :)

Snake
27-06-2008, 09:54
vidjet će gotovo svaki ako ga ne sakriješ. staviš ga u startup i namjestiš u programu da ne pokazuje ikonu u trayu. pola ljudi praktički ni ne zna što im se sve pokreće s windowsima koji servisi i sl.

Lord Jambrek
27-06-2008, 11:39
Ma to ću staroj podvalit, tak da kad mi je dosadno da joj otvaram stranice poput lemonparty ili nešto slično XD

Lord Jambrek
27-06-2008, 12:24
E ljudi imam još jedan problem

Komp od stare ima WinXP, a moj ima Vistu.

Na mreži se vidimo, ali nemamo pristup jedni drugom, dakle s njenog kompa nemrem na svoj doć, a sa svog nemrem na njezin. Kak da to popravim?

Sve firewallove sam isključio i opet neće.

Zanimljivo mi je to kaj mogu vidjet drugi komp u network centeru, a nemrem pingat njegov ip

streetrace777
27-06-2008, 12:57
Probaj opet napravit veze pomocu wizarda. Meni isto tako nije htjeo i uspjelo je iz 3 pokusaja. znaci ides Wizard pa kad zavrsi odes restart i tak na drugom. Ja sada imam jedan komp koji mogu pingat vifim ga ali on ne vidi mene zapravo vidi ali samo shared folders i nista drugo :D