PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nestala particija [REŠENO...RIŽA]



DragonSoul
26-06-2008, 15:19
Treba mi HITNOSpomoć! Želio sam se riješiti linuxa u potpunosti, te sam išao redom particije pretvarao u NTFS pa ih mergao. E, ostalo mi na kraju F: i G:. G je glavni (ima još i C: s winsima). A sada, kad sam pokušao mergeati javi mi error 501 (Partition Magic, ako nisam već spomenuo) i ajd probavao malo i ništa odustao. Napravio novu particiju, restartao komp i vidim ne pojavljuju se startup aplikacije i ikone na desktop. Odem u My Computer i NEMA MI GLAVNE PARTICIJE! Upalim Partition Magic 8.0 vidim tamo je. Odem na check for error, pojavi se neki, klikem na fix pa na delete. Sad, pojavi mi se error "To many errors". Probam još jednom protjerati, pojavi se nešto drugo i to uspješno završi. E, i dalje je nema, a check for error ništa ne daje. Što da radim?
I samo da naznačim: podatci su toliko važni da ne mogu opisati koliko su važni. Ni u kojem slučaju, ali stvarno, NI U KOJEM SLUČAJU, ne smijem izgubiti podatke. NIKAKO. Ne. NE SMIJEM. Što da radim????? Molim vas, ja ću dobiti slom živaca!

streetrace777
26-06-2008, 15:26
To je kad se radi sa Linuxom a nezna s, tako je i meni bilo prvi puta ali nisam mogao rijesit to nikako, tako da ne vjerujem da ces moci.

DragonSoul
26-06-2008, 15:38
Ma znam ja s linuxom, linux nije problem. Problem je u Parition Magicu (bio). Sad nema particije? Ima netko optimističan tko može pomoći?

EDIT after skoro srčani:
Uspio sam!!!!!! Nevjerovatno! Pa sad sam sretan ko malo dijete (kao kad sam uspio natjerati NES igre na Playstation 2).
Problem je jednostavno bio u tome što particija nije imala slovo - drugim riječima: desni klik: change driver letter - from "None" to "G:" i sve radi ko podmazano. Može lock (ako se na ovom forumu tako radi, malo sam napravio paniku na 10 foruma XD ).