PDA

Pogledaj cijelu verziju : Unable to validate game version??!!!



Tyrant
26-04-2006, 23:22
Znaci danas ujutro mi je sve radilo savrseno, posle skole nesta se bilo desilo i morao sam formatirati particiju na kojoj je wow.REinstalirao sam, stavio patch, koji sam skinio pre neki dan (1.10.0) i kada se pkusam spojiti kaze mi ono gore.Repair utilty nista ne popravi a ja se cudim :o

ALG
27-04-2006, 01:18
Znaci danas ujutro mi je sve radilo savrseno, posle skole nesta se bilo desilo i morao sam formatirati particiju na kojoj je wow.REinstalirao sam, stavio patch, koji sam skinio pre neki dan (1.10.0) i kada se pkusam spojiti kaze mi ono gore.Repair utilty nista ne popravi a ja se cudim :o

Da li ti to o nekom piratskom serveru jer "danas ujutro" nije nikome radilo?

Tyrant
27-04-2006, 13:00
Ne orignial serveri, sve original, nije ni bitno kada sam reinstalirao igru i patchao je sve je radilo

dex
27-04-2006, 21:30
alg je zacuden shto si reko da si igro ujutro a kao ujutro nikome nije radilo... pa te pito jesi na private ili blizz...

Gravemaster
29-06-2006, 22:52
Imam neki ozbiljni problem s WoWom jel tko može pomoć
:pray:

Tyrant
30-06-2006, 01:05
ma problem sam resio kad sam nabavio svoj acc ;) :D ovako sam se zajebavao sa modanjem us verzije u eu da mogu terati pa sam mislio mozda neki od fazona pomogne....

Gravemaster
30-06-2006, 08:58
WoW mi je radia sasvim normalno do ovog zadnjeg patcha. Njega sam po obicaju odnija u frenda da mi ga digne jer ja neam dsl. Kad sam doša doma i spoji hd poceli su problemi prvo nije uploadovalo igru falili su neki fileovi zatim sam reinstalira i stavia patcheve zatim instalira patcheve sve osim zadnjeg on nemože a kad pokrenem WoW pocme mi dizat neki patch od 445mb . Jel tko možda znam problem ili kako ga rješit osim da dignem patch. Hvala unaprijed!!!

30-06-2006, 11:15
Gravemaster daj se više odluči oiš prodavat acc ili češ igrat...svako malo neš drugo :D

dex
01-07-2006, 21:43
da ti nedownloada mozda onaj probni patch...