PDA

Pogledaj cijelu verziju : Recepti



RIDER32
25-06-2008, 01:52
Podijelite ovdje sa nama recepte sa majonetom i bez majoneze :)

Evo jedan bez.

E sad neznam kako se zove to jelo jer je to izmislila moja stera a za sada to nazivamo samo soja

Posto neznam praviti grah necu sad pisati cijeli recept al stvar je u tome da soju u zrnu pripremite na isti nacin kao i grah.
Znaci soju fino natopite u vodi pa onda ... sve normalno kao i grah.
Kad napravite to iako izgleda gadno al nebojte se probati jer mogu vam reci da je predobro.
Ja kad sam prvi puta probo i nije mi s bas svidilo taj novi okus ali sada mi je to jedno od najdrazih jela.
Danas sam se toliko najeo toga da nisam mogao sijediti za kompom.
+ to sve (posto imamo u dvoristu plastenik) najeo sam se i zrelih, crvenih, sočnih jabučica (mi ih tako zovemo al za neupucene paradajz ili rajčica).
Svakako preporucam ako imate soje u zrnu.
Posto se mi bavimo poljoprivredom mi je imamo u izobilju :D

Ima jos jedna kombinacija sa sojom.
To su šnicle od soje.
Prvo što trebate je soju ispržiti u tavi dovoljno da malo potamni ali ne i izgori i ondato sve fino izmrvite u sitne komadice. Mi to radimo sa masinom za meso ali sa sitnijom resetkom.
I onda od toga napravite šnicle.
Ja ih jedem same (bez kruha) koliko su fine. :P

E da. kad ste vec pržili soju probajte ju jesti taku kaka jeste (pržena u zrnu). Nemorate peci kokice nego jedete przenu soju dok gledate film.

Da stvar bude jos bolja soja je inace jaako zdrava. :pray:


E sad da cujem neke vase recepte koje nam preporucujete. :thumbs2:

B4j4
25-06-2008, 02:21
namirnice:
kruh
margo/majoneza
salama po zelji

izrezete kruh na kriske, uzmete jedan kuhinjcki noz, namazete margo/majoneza na GORNJU stranu snite kruha, na to stavite salamu po vasoj zelji....
dobar tek

Tsumetai Ryujin
25-06-2008, 07:37
Inace radim sve od oka tako da ne znam tocne mjere.

Ovo je moja salata koju sam pocel radit prije jedno dve godine (nema imena):

Namirnice:S
- Rikola
- Feta
- Mozzarella
- Koktel paradajz (oni mali paradajzeki)
- Prsut tanko narezan (al bas tanko)
- Masline (odkostene, neodkostene, tak sve jedno)
- Kapari

Priprema:
Ocistite rikolu, ali ju ne rezete na premale komade. Narezite fetu i mozzarellu na manje kockice. Naravno sve to stavljate u jednu vecu posudu u kojoj cete sve promijesati. Narezite mali paradajz na cetvrtine, masline narezite na manje komadice (negdje velicine kapara). Zatim ubacite kapare, prsut, puno maslinovog ulja, malo aceta balsamica i naravno posolite. Uzmite u obzir da su masline, feta, kapari i prsut vec sami po sebi dosta slani. Servirajte na neki veci tanjur i dobar tek ^^...

>>Link na sliku salate<< (http://i232.photobucket.com/albums/ee16/Tsumetai_Ryujin/0588dede.jpg)

Matilda Mother
25-06-2008, 08:23
ja bi umrla od te tvoje salate, fuuj :P

lizard
25-06-2008, 09:35
namirnice:
kruh
margo/majoneza
salama po zelji

izrezete kruh na kriske, uzmete jedan kuhinjcki noz, namazete margo/majoneza na GORNJU stranu snite kruha, na to stavite salamu po vasoj zelji....
dobar tek


i uz to vam preporucujem cašu hladnog mlijeka (3,8% masti) .

Tsumetai Ryujin
25-06-2008, 10:28
ja bi umrla od te tvoje salate, fuuj :P
:shock: :cry: :cry: stvarno tako mislis?? :cry: :cry:

A tjestenina sa saftom od tune i crnih maslina? (http://i232.photobucket.com/albums/ee16/Tsumetai_Ryujin/DSC00273.jpg)Sili Rizoto od vrganja?? (http://i232.photobucket.com/albums/ee16/Tsumetai_Ryujin/DSC00274.jpg)SSamo reci sto oces. Samoborski kotleti??... a sranje... nemam slike...

(kasnije cu napisat jos recepata ako ocete)

Lord Jambrek
25-06-2008, 11:54
^^

Jaja sa vegetom i paprikom

2 jaja na oko
Vegeta
Ona crvena paprika u prahu
Ulje

Kak se radi?

Jednsotavno!

Uzmete tavu, stavite ulja unutra (suncokretovo ja koristim, nekak mi je naj naj). Malo više ulja treba biti zbog vegete i paprike. Kada se ulje ugrije i sve bude spremno, razlomite jaja i hitie ih u tavu (nemojte se udarat čekiđem međ nogami nego uzmite jaja iz kartona, bolje i bezbolnije). Kada jaja hitite unutra, pustite ih samo malo da se počnu kurit i čim dobe već ono bijelo, dakle kad se počnu hvatat, otvorite vegetu, uzmite malu žlicu (veličine žlice za miješanje kave) i stavite malo vegete po jajima, tek tak da požute od vegetem, probajte ravnomjerno rasporedit. To što će jaja sada bit malo žućkasta ne morate brinut, nisu se ugnojila. Dakle ide zadnji i najvažniji korak, paprika! Uzmite opet žličicu i ravnomjerno probajte rasporedit papriku, ako vam pobjegne negdje malo više, ne morate se brinut. Paprike nemojte stavljat previše jer će bit faking pre jako i onda budete molili boga na školjci da prođe već jednom. No da. Kada stavite papriku, uzmite veću žlicu i posipavajte ulje iz tave po jajima, tak da se fino prekriju, kad sve bude gotovo, isključite tavu, stavite jaja na tanjur i sa žličicom skinite sve dijelove gdje vam je pobjeglo previše paprike. Uzmite kečap da možete jaja umakat u dotičnog i uživajte.

Samo da kažem ovo morate dost brzo radit jer jaja se brzo peku.

Zvuči komplicirano?

Naravno, tu sam da vam zagorčam život!

GaTa666
25-06-2008, 14:16
THE SANDWICH

Namirnice:

2 Snite kruva
Salame
Sira
Povrca po izboru

Priprema:

U zmemo 1 snitu kruva i na nju njezno i polako pocnemo stavljati parizer. Pri tome pazimo da nam parizer ne predje preko ruba snite kruva jer onda postoji rizik od ispadanja salame iz sendwicha tokom jedenja. Salama moze biti izrezana u obliku kolutica, trokutica, pentagrama, obrnutih krsteva ili je jednostavno mozete narendati.(odluka je na vama)
Nakon salame stavljamo sir. Poznato je da je sir mnogo teze rezati od parizera(osim ako nije feta), pa zbog toga pazite da se ne posjecete.
Nakon toga stavljamo povrce po izboru a mozete staviti i majoneze iako nije preporucljivo jer ja ne volim majonezu.

Vrlo je vazno da sastojci na kruh idu ovim redom 1.salama 2.sir 3.povrce 4.(mayo), inace vam THE SANDWICH nece nist valjat.

Bon apetit

Maloki
25-06-2008, 15:27
Ryujin, onaj recept govedine (valjda je bila govedina) s graškom želim sada odma sada.

Kostolomac
25-06-2008, 16:13
Ovo je moja salata koju sam pocel radit prije jedno dve godine (nema imena):

Namirnice:S
- Rikola
- Feta
- Mozzarella
- Koktel paradajz (oni mali paradajzeki)
- Prsut tanko narezan (al bas tanko)
- Masline (odkostene, neodkostene, tak sve jedno)
- Kapari
bome nisi ti ni blesav, tako nešto slično i ja radim, samo bez maslina (mrzim ih) i kapara, ali ubacim malo maslinova ulja. za prste polizat :)

Tsumetai Ryujin
25-06-2008, 16:27
AHA!!! esi cula matilda?? ZA PRSTE POLIZAT!! a kak bi onda bilo tek sa maslinama i kaparima?? mmm :P

Rizoto od vrganja:

Namirnice:
- Suhi Vrganji
- Riza
- Luk

Priprema:
Vrganje stavite u mlaku vodu u neku posudu. Zdinstajte luk. U tavu ubacite vrganje koje ste predhodno ocijedili, ali VODU NISTE BACILI. Kad su se vrganji malo spekli, ubacite rizu. Mijesate da se sve poveze. Zalite sa vinom (bijelim naravno). Nakon sto vino ispari, zalijete rizu sa onom vodom u kojoj ste predhodno namakali vrganje. Kad i to riza upije, zalijevajte sa vodom dok se riza ne skuha (sipate vode skoro do vrha rize, pa cekate dok ne upije tj ispari, pa onda ponovo). Najbolje bi bilo da zalijevate rizu (sa vinom morate) sa temeljcem od juhe od vrganja. Stavite malo persina u rizoto i po zelji zalijete sa malo vrhnja za kuhanje. Servirate. Dobar tek.

>>Link na sliku rizota<< (http://i232.photobucket.com/albums/ee16/Tsumetai_Ryujin/DSC00274.jpg)

Maja
25-06-2008, 16:34
srce od gljiva i riže :?

riža :thumbs2:

Tsumetai Ryujin
25-06-2008, 16:42
To je slucajno tak ispalo...

Maja
25-06-2008, 16:53
LOL

RECEPT ZA PANAKOTU :D :
treba:S
-litra mlijeka
-želatina u granulama
-šećer (bijeli, obični)
-vanilin šećer
-malo mlake vode

priprema:
-dok zagrijavaš mlijeko na štednjaku. u malo mlake vode umuti 3 jušne žlice želatine u granulama
-kad mlijeko bude vruće (ali ne kipuće!) u njega dodaš želatinu u vodi i to sve miješaš nekih 5 minuta
-uliješ smijesu u šalice (ili whatever xD) i pustiš da se ohlade "do željene čvrstoće". najbolje nekih 5 sati na hladnome

i voila! :D

Jopax
25-06-2008, 21:05
Gris
Potrebno:
-Četiri supene kašike grisa
-Četiri supene kašike šećera
-Pola litra mlijeka

Priprema:
U lonac/šerpu usuti pola litra mlijeka, i pustiti da se grije, zatim u šolju ili neku posudu usuti četiri kašike grisa i šećera i izmješati, zatim dodati mlijeka da prekrije sve, tj da se ne vidi ništa od grisa i šećera i miješati, kada mlijeko počne prokuhavati usuti smjesu i nastaviti mješati, po želji dodati kokosa/kakaa/cimeta u lonac, kada balončići pođu izlaziti na površinu, tj kada mlijeko počne prokuhavati/vrjeti skinuti sa ploče i odvaditi u šolje ili posude da se hladi 5 minuta i onda poslužiti, ovo je dosta za 4-5 osoba zavisno kolike su šolje u kojima se posluži :D

RIDER32
26-06-2008, 03:38
J... li ti Jopax sat vremena prije nego sto si ovo napiso sam siso u kuhinju i ovo si napravio.
Tj napravio sam po svom receptu a on glasi ovako.

- 8 gašika Grisa
- 4 kašike šečera
- 1 litra mlijeka

Mljeko usuti u lonac da se grije. Šečer i Gris u drugoj posudi dobro izmješati. Prije nego što mlijeko poćne vriti uspemo smjesu šečera i grisa u mlijeko i miješamo sve dok se stvrdne. Kad se stvrdne stravimo na stol i prićekamo da se ohladi.

A to što ti dijeliš sa sa frendovima i ukućanima :| si ti svoj? ( :D )
Ja sam sad ustvari povecao mijeru na 12 kašika grisa i 6 kašika šečera i 1,5 litra mlijeka i sve to pojeo naravno sam.

Jopax
26-06-2008, 07:52
To većinom za ukućane, i to što si ti stavio duplo više, od toga dođe oko kilo grisa, ja jedva pojedem sam pola a ti toliko :o

RIDER32
26-06-2008, 08:47
Ja nejedem cesto al kad mi se jede da onda mogu pojest...jaaako puno.
U nicem nisem umjeren :( :D

SkunK
26-06-2008, 09:11
Ma kakva prokleta kašika, žlica valjda... :D

btw. što se tiče tih recepata, neznam, meni treba svaki dan na stolu biti neko meso... rižoto od vrganja i slično, vjerujem da je ukusno ali neznam jel bi me to najelo.

Maloki
26-06-2008, 09:27
Ponavljam se:

Ryujin, onaj recept govedine (valjda je bila govedina) s graškom želim sada odma sada.

Tsumetai Ryujin
26-06-2008, 10:24
Za to sam si cak i napiso negdje kolicine... sam nemrem nac... naso...

Janjetina sa graskom (za dvije osobe)

Namirnice:
- 40 deka janjetine
- 1kg zamrznutog graska
- 2 glavice luka
- 2 kuhinjske zlice pelata ili jos bolje koncentrata rajcice (sad se nemrem sjetit el dovoljno dve zlice... probajte tokom kuhanja pa ako vam je premalo dodajte)

Priprema:
Stavite sitno narezani luk da se dinsta, a za to vrijeme rezite janjetinu na manje komadice. Kad se luk zdinsta stavite janjetinu da se popirja malo. Dodajte grasak, promijesajte sve, pa pustite malo, onda dodajte koncentrat pa smanjte vatru i poklopite da se sve kuha. Povremeno dodajete vodu da se sve skuha. Jelo ne smije biti pre tekuce ali ni pre suho. Uz ovo posluzite pire krumpir i salatu po zelji (zelena mi najvise pase). Dobar tek...


@ReiKo
Od ovog bi se najeo ^^

Matilda Mother
27-06-2008, 11:55
[quote="Matilda Mother":l7a4qyv0]ja bi umrla od te tvoje salate, fuuj :P
:shock: :cry: :cry: stvarno tako mislis?? :cry: :cry:

A tjestenina sa saftom od tune i crnih maslina? (http://i232.photobucket.com/albums/ee16/Tsumetai_Ryujin/DSC00273.jpg)Sili Rizoto od vrganja?? (http://i232.photobucket.com/albums/ee16/Tsumetai_Ryujin/DSC00274.jpg)SSamo reci sto oces. Samoborski kotleti??... a sranje... nemam slike...
[/quote:l7a4qyv0]

ok, službeno je.. da si mi ti jedan od roditelja ja bi crkla od gladi

meni se to sve gadi za jest :oops:

Matilda Mother
27-06-2008, 12:10
ne:(

ja takve stvari izbjegavam naveliko, mrzim miješanje i nema šanse da strpam recimo pire krumpir i meso u isto vrijeme u usta.. jedno po jedno :D :D :D

Arbiter of Change
27-06-2008, 12:12
Na čemu ste vi svi odrasli kad ne volite ova malo "sastavno složenija i raznolika" jela? Pohanom? :P

Matilda Mother
27-06-2008, 12:23
ne, prvo se pojede salata jer je to najviše bljak, ona krumpir jer je krumpir i onda meso jer je najfinije.. :D

eda, pohano owna, a ja ću vjerojatno dobit rak nečega jer ne jedem ništa kuhano :(

cropir
27-06-2008, 12:25
ni ja. nisam jeo ribu 10 godina, i ne planiram pocet. :D

Kron
27-06-2008, 12:42
Ona rikola je ftw, s njom nemozes falit. vgg.
Nemam bas neki speshul recept osim


The Kolač!

Recept je doslovno razvijan godinama, mojih ruku djelo.
Necu sad pisati nista (inace, recept je malo tajna, dao sam par puta recept pa sad ljudi rade sranja i kazu "Ovo Fran pravi, odlicno je"). maderfakezi.

Uglavnom, kao da je stvoren za vruće ljetne dane, ukusan ali jako jako osvježavajuć, kad ga idući put napravim, postati cu recept i sliku. jos nema ime, ali s obzirom kako izgleda kad ga serviras, mora u imenu imati "Krvava/krvavo/bloody etc" :D

ps. ne gadite se, kolač doslovno iskravri kad ga režeš (ne bas svaki put al ajd)

Tsumetai Ryujin
27-06-2008, 13:27
ne, prvo se pojede salata jer je to najviše bljak, ona krumpir jer je krumpir i onda meso jer je najfinije.. :D

eda, pohano owna, a ja ću vjerojatno dobit rak nečega jer ne jedem ništa kuhano :(


Ovaj post puno toga objasnjava... ... tvoji komentari vezani uz hranu vise uopce nemaju utjecaja kod mene... :wink:

Jucer naucio raditi lazanje :rambo: :rambo:

Kasnije napisem recept za saft od tunjevine... vrlo jednostvno...

Jopax
27-06-2008, 13:40
Tsumetai ja selim kod tebe, lasagne fan :pray:

Matilda Mother
27-06-2008, 14:16
pa da kuha nešto "normalnije" ja bi ga prosila jer ja i kuhinja, da, jednom sam je skoro zapalila.. nuff said :D :D :D

Maloki
27-06-2008, 14:25
Pa i ja sam skoro zapalio kuhinju, pa i dalje želim kuhat :(

Jopax
27-06-2008, 14:32
Također, ne znam kako mi je palo na pamet ali sam došao na ideju da hrenovke ispečem i dodam malo vina, nakon što je to proizvelo vatru visine preko metar nisam kuhao neko vrijeme ali sad je sve ok :rotfl:

Maloki
27-06-2008, 14:35
Ja sam peko hrenovke i malo počela gorit tava, pa sam ko budala polio sa čašom vode i vatra samo buknula prema gore :(

Matilda Mother
27-06-2008, 14:57
meni je iz čista mira buknulo na uštrp tave... ta tava još uvijek visi na zidu kao podsjetnik da ja ne smijem kuhat..

al i ono, ja ne znam ni šta je šta u kuhinji, znam ispeć jaja i to je vrhunac mog kulinarskog umijeća :(

Tsumetai Ryujin
27-06-2008, 15:45
Rec matilda, ke bi ti da ti ja skuham... Sad prek ljeta barem imam vremena pa bum se naucil dosta toga kuhat... ... vec sam jednom dva cijela tjedna kuhal ruckove za cijelu obitelj (Starci, buraz i ja)... cak je i dobro proslo... Ova jela koja sam naveo su vecinom moja kreacija... makar se ne bih cudio da ima u nekoj kuharici recept za ta jela...

@Maloki
Pretpostavljam da si hrenovke peko na ulju?

Matilda Mother
27-06-2008, 16:14
krumpirušu

bez luka molim :D

King tiger
29-06-2008, 23:35
ti ne volis mijesanje zato sto imas opsesivno kompulzivni poremecaj.
eh sad.

najvise volem praviti telece snicle prekrivene gljivama i sirom trapistom, pa onda zalivene bechamelom.

Arbiter of Change
12-07-2008, 22:55
Danas sam 1. put spremio karamelizirane kolutove luka (ili ti ga kapule za lokalnu ekipu)... iznenađujuće dobro.