PDA

Pogledaj cijelu verziju : ff3



Haki
24-06-2008, 18:33
Od kad je izasao ff3 skinuo sam ga i bio sam jako zadovoljan bio je malo brzi od ff2,sada mi je sve usporeno,jest da klikam 10 stranica u sekundi da mi otvori ali pokusao sam i sa 1 i isto je sporo.net.hr otvara 4 min kao da imam modem 56k.Uvijek kad imam neki problem gledam na googlu mogu li naci ikakvo rijesenje.Svasta sam radio brisao teme koje su mi bile iz prijasnjeg ff2,pluginove,nemam virusa itd....reinstalirao sam cak ff3 ali isti problem.trenutacno gledam ff3 support forum ali nigdje rijesenja.

Lord Jambrek
24-06-2008, 19:28
Je ti tako isto i sa Internet Explorerom? Može bit da ti se nekaj zdrmalo u konekciji ili kablovima, a može bit da je nešto jeknulo u routeru

Haki
24-06-2008, 20:54
Je ti tako isto i sa Internet Explorerom? Može bit da ti se nekaj zdrmalo u konekciji ili kablovima, a može bit da je nešto jeknulo u routeru
Pokusao sam otvoriti jedan forum koji se inace malo duze ocita sa ff3 i nakon vise od 15 sek nije mi ga otvorio nije se ni pokusao otvoriti.A sa IE7 taj je forum otvorio u 8-9 sek.(velik forum).Stavio sam ff2 sada i ista stvar..... cak sam neke stvari u about:config promjenio jer svi pricaju da tako ff radi brze,ali nista nepomaze.