PDA

Pogledaj cijelu verziju : flv to mp4 convertor



Dreamer Deceiver
24-06-2008, 17:39
hitno mi treba taj program, pa zato pomagajte ( i naravno da bude free ) :D
I još jedno pitanje, ima li još netko problema s onim slovima na rapidshareu ?

mronki
24-06-2008, 17:44
Samo jedna riječ: SUPER

nosferatu25
24-06-2008, 23:33
i ja tražim istu stvar. neki flv to mpeg, avi ili wmv converter. da je free fkors

Čux
25-06-2008, 08:13
evo probaj s ovim

http://www.effectmatrix.com/total-video-converter/

Luka
25-06-2008, 10:31
i ja tražim istu stvar. neki flv to mpeg, avi ili wmv converter. da je free fkors

SUPER ^^

Dreamer Deceiver
25-06-2008, 11:48
erm samo sam zaboravio nešto napomenut, ako konvertiram to u mp4 hoće li raditi na nokii 5310 xpressmusic ?

mronki
25-06-2008, 12:56
Ak ti treba za mobitel konvertiraju u 3GP. Pogledaj koje ti formate mob podržava

C
10-08-2008, 16:02
Jedna riječ, pet slova, i jedan smajlić.
SUPER :D

Pretvara sve audio i video formate u sve audio i video formate, sa puno postavka.

Frky
13-08-2008, 15:23
erm samo sam zaboravio nešto napomenut, ako konvertiram to u mp4 hoće li raditi na nokii 5310 xpressmusic ?

Trebalo bi! Jer novije nokie (koliko ja znam) videe snimljene kamerom spremaju u .mp4 formatu!

C
13-08-2008, 20:21
Ja ti imam 5310 Nokiu XpressMusic i neće ti raditi. Radi ti samo 3gp. U SUPER programu za konvertiranje u 3gp za Nokiu podesi sve na maximalno, svu kvalitetu, baš sve, sve na max. baci, i raditi će ti bez poblema. Jedino nakon prebacivanja na mobitel nemoj odmah pokretati jer ga očitaje, nego tek kasnije nakon minute pokreni, raditi će ti kao avion u max. kvaliteti.

Burek_fr0m_SPACE
14-08-2008, 17:20
Za enkodiranje videa za mobilne telefone preporučujem besplatni XviD4PSP (http://www.winnydows.com/news.php)S(zahtijeva .NET framework 3.0). Proces bi bio slijedeći (podrazumijevajući instalisan program) :
- Open (u toolbaru), odabrati file
- Format : 3GP
- Video > Resolution/Aspect, i odabrati pod Output resolution rezoluciju koja najbolje pogoduje telefonu (najčešće 128x96, 176x144, 320x240) > OK
- Audio > Editing options > Samplerate Output na 22050 (ako je Input veći od toga) i Channels Convert to Mono (ako je source Stereo i ako nećete slušati zvuk na slušalicama) > OK
- Video encoding > (E) > Codec : XviD, Encoding mode : 3-pass size, pod Size postavite željenu veličinu u MB (oko MB po minuti), na Motion kartici, Motion search na 6, VHQ na 4, samo Chroma motion estimation čekirano, na B-frames kartici, B-frames na 0, samo Closed GOP čekirano, pod Quantitization, H263 i samo Trellis čekirano > OK
- Audio encoding > (E) > Coded : AAC, Encoding mode : ABR, AAC Profile : AAC-LC, bitrate na oko 32, po volji > OK
- Save (u toolbaru), podesiti izlazni file
- Encode (u toolbaru)
- malo strpljenja
- Gotovo!

Inače, što se rasprave oko 3GP i MP4 tiče, to su samo container formati i mogu sadržati identične audio i video streamove, tj. od načina enkodiranja videa zavisi da li će to neki telefon htjeti reprodukovati ili ne, a ne od toga da li je video u 3GP ili MP4. Konkretno, niski MPEG4 profili na koje ciljaju telefoni ne podržavaju B-frameove, zbog čega odbijaju reprodukovati video u čijem su enkodiranju korišteni ti frameovi.

C
14-08-2008, 20:43
Inače, što se rasprave oko 3GP i MP4 tiče, to su samo container formati i mogu sadržati identične audio i video streamove, tj. od načina enkodiranja videa zavisi da li će to neki telefon htjeti reprodukovati ili ne, a ne od toga da li je video u 3GP ili MP4. Konkretno, niski MPEG4 profili na koje ciljaju telefoni ne podržavaju B-frameove, zbog čega odbijaju reprodukovati video u čijem su enkodiranju korišteni ti frameovi.
U jednoj temi nedavno (max. 24 h) sam rekao sličnu stvar, samo se radilo o AVI-u i MP4 (MPEG4). :)