PDA

Pogledaj cijelu verziju : TV kartica mi ne radi na Visti



mronki
24-06-2008, 13:53
Imam PCTV Hybrid Pro Stick tv karticu. Problem je u tome što mi neće raditi na Visti. Pokušao sam naći drivere, ali ih nisam našao (vjerojatno zato što se baš i ne snalazim na internetu). Pa mi treba pomoč oko toga.

I još sam htio pitati jeli istina da geforsice serije 8 bolje rade na Visti neg na XP-u?

Snake
24-06-2008, 14:15
vista sasvim solidno sama pronalazi drivere na netu, samo ti trebaš dat naredbu.
odeš u device manager nađeš tv-karticu i narediš da winsi potraže drivere na netu
ge-force radi isto. vjerojatno si čuo priče da je dx10 igre idu bolje od onih na dx9 (a gf8 serija podržava dx10), no to zasad nije istina već samo marketinški trik, tako da je potpuno svejedno na kojim winsima koristiš gf8 seriju

mronki
24-06-2008, 14:56
Negdje sam na ovom forumu pročitao, ne sjećam se gdje, da serija 8 šteka na XP-u

Lord Jambrek
24-06-2008, 19:37
E za drivere, probaj ih instalirat preko device managera, a ne preko setup-a od drivera, ja svoje za printer isto moram instalirat tak jer HP ne želi izdat drivere za printer, a na mail ti odgovaraju sa "kupite noviji proizvod".

mronki
24-06-2008, 20:12
Ok hvala obojci. Budem probao kad će mi se dat opet rušit Windowse