PDA

Pogledaj cijelu verziju : Otisci prstiju na ekranu



gamer4life
26-04-2006, 21:15
šta se događa kad ostavite otisak prsta na ekranu :friends:

Sonic_Moronic
26-04-2006, 21:15
Pa ostane otisak prsta na ekranu

gamer4life
26-04-2006, 21:17
Pa ostane otisak prsta na ekranuS jako pametan odgovor,odlican zakljucak

Prince-Artas
26-04-2006, 21:17
šta se događa kad ostavite otisak prsta na ekranu :friends:

lol pitanja :rotfl: :rotfl:

Babitz
26-04-2006, 21:17
Pa ostane otisak prsta na ekranusame here!!!1 :pray:

Sonic_Moronic
26-04-2006, 21:18
Pa ostane otisak prsta na ekranuS jako pametan odgovor,odlican zakljucak

btw. Uređujem jer sam reko glupu stvar :rotfl: Glavno da vam je smiješno 8)

Babitz
26-04-2006, 21:20
[quote="Sonic_Moronic":gv9r4yxh]Pa ostane otisak prsta na ekranuS jako pametan odgovor,odlican zakljucak

btw. kaže se monitor a ne ekran :rotfl:[/quote:gv9r4yxh]
:pray:
genijalna izjava :pray:
idem krepat od smijeha :rotfl:
pa neće ti ostat otisak ogromni na kablu jebote ili gumbu za paljenje nek na EKRANU (ono na čem je slika)

Sonic_Moronic
26-04-2006, 21:25
Ja totalno ne kužim ovu temu...Mislim pitanja..

Prince-Artas
26-04-2006, 21:26
ovo spam topic triba lock

Babitz
26-04-2006, 21:26
Ja totalno ne kužim ovu temu...Mislim pitanja..nisi jedini
možda tip koji pita ima prikaze?

master4games
26-04-2006, 21:40
ja se kladim da je gamer4life lud tip kojega je žena ostavila pa nezna sta pise :hangin:

Slezgeta[DbDT]
26-04-2006, 22:00
Kad dotaknem prstom ekran zdrma me struja! A otisak kasnije obrisem! :)

dex
26-04-2006, 22:30
Ja totalno ne kužim ovu temu...Mislim pitanja..

ma vidish da je novi... ima samo par postova... i bezveze otvara nove teme...

Tri66a
26-04-2006, 22:31
Ja totalno ne kužim ovu temu...Mislim pitanja..

ma vidish da je novi... ima samo par postova... i bezveze otvara nove teme...

Da,od toga nećeš dobiti veću kitu.....

Glass
26-04-2006, 22:33
šta se događa kad ostavite otisak prsta na ekranu :friends:

Ja ti slomim ruke jer mrzim otiske prstiju na ekranu.

Ementaler
26-04-2006, 23:19
šta se događa kad ostavite otisak prsta na ekranu :friends:

tri mala crvena tapira usisaju svu kiselinu u svijetu i postanu najbrže životinje u bijeloj šumi u svijetu.


:boohoo:

lock :|

croWduh
26-04-2006, 23:22
Pa vidite da je tip bio pijan dok je pisao( zaključio bih to po smajlu?).

Gothmog
27-04-2006, 08:30
sta se desi kad dotaknes ekran...e pa sad...ovo ulazi u podrucje neuropsihologije,kvantne fizike,logike,filozofije,mitologije,scientologije i medicine...
ergo...
SLUCAJ 1.---kada dotaknes ekran mokrim prstima,empirijski je dokazano,da ce se otvoriti portal koji ce te odvesti onkraj vjecnosti,gdje ces saznati tajne zivota,no moras znati,da ce te doticni pothvat kostat zivota...

SLUCAJ 2.---ukoliko dotaknes ekran,u vrijeme sunceve eklipse i poravnanja triju planeta Suncevog nam sustava,pouzdano mogu reci,da ces u tom slucaju,doseci besmrtnost....

SLUCAJ 3.---1967. djecak pod imenom M'Kwambe Tutu (sin M'Be'Karagwe) iz glavnog grada republike Gornje Volte (danas Burkina Faso) Ouagadougou,navodno je dotaknuo ekran dok je na prstima imao zemlju crljenicu...od tog trenutka luta svijetom kao utvara u obliku žutoprstog medosasa

SLUCAJ 4.---mitolosko bice iz anticke Grcke,nepoznatog imena (mitolozima poznat kao homo incognitae),navodno je bio u posjedu rijetkog artefakta,kojeg su stari Grci nazivali..predočnik...kada ga je homo incognitae dotaknuo predočnik,teleportirao ga je direktno na olimp, u hale božice Atene,gdje je doticnu obljubio...sanzavsi za to,zeus je spizdio munje u guzicu homo incognitae-u,i vise nismo culi za njega...

SLUCAJ 5.---ovaj je meni osobno najdrazi...elem,kada dotaknes ekran svojim prstima,otvore se vrata obliviona,gdje te daedra lord pozove na rakiju i kulen...stoga opleti po ekranu...

...ja mislim,da sam ti ovim postom,vise-manje,objasnio sto se dogadja kada dotaknes ekran prstima...ako zelis vise informacija o istome,pogledaj http://www.touchyourscreen.fr...

Srdačno Vaš,
:pray: Gothmog :pray:

Tri66a
27-04-2006, 09:04
I zbog ovog post-a,smatram da se tema stavi u sekciju "Legende" gdje će svi budući naraštaji vidjeti kako se odgovara na glupa pitanja.
Gothmog :pray:

Babitz
27-04-2006, 09:47
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:pray: :pray:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
odličan odgovor 8)

^B4$t4rD^
27-04-2006, 10:59
sta se desi kad dotaknes ekran...e pa sad...ovo ulazi u podrucje neuropsihologije,kvantne fizike,logike,filozofije,mitologije,scientologije i medicine...
ergo...
SLUCAJ 1.---kada dotaknes ekran mokrim prstima,empirijski je dokazano,da ce se otvoriti portal koji ce te odvesti onkraj vjecnosti,gdje ces saznati tajne zivota,no moras znati,da ce te doticni pothvat kostat zivota...

SLUCAJ 2.---ukoliko dotaknes ekran,u vrijeme sunceve eklipse i poravnanja triju planeta Suncevog nam sustava,pouzdano mogu reci,da ces u tom slucaju,doseci besmrtnost....

SLUCAJ 3.---1967. djecak pod imenom M'Kwambe Tutu (sin M'Be'Karagwe) iz glavnog grada republike Gornje Volte (danas Burkina Faso) Ouagadougou,navodno je dotaknuo ekran dok je na prstima imao zemlju crljenicu...od tog trenutka luta svijetom kao utvara u obliku žutoprstog medosasa

SLUCAJ 4.---mitolosko bice iz anticke Grcke,nepoznatog imena (mitolozima poznat kao homo incognitae),navodno je bio u posjedu rijetkog artefakta,kojeg su stari Grci nazivali..predočnik...kada ga je homo incognitae dotaknuo predočnik,teleportirao ga je direktno na olimp, u hale božice Atene,gdje je doticnu obljubio...sanzavsi za to,zeus je spizdio munje u guzicu homo incognitae-u,i vise nismo culi za njega...

SLUCAJ 5.---ovaj je meni osobno najdrazi...elem,kada dotaknes ekran svojim prstima,otvore se vrata obliviona,gdje te daedra lord pozove na rakiju i kulen...stoga opleti po ekranu...

...ja mislim,da sam ti ovim postom,vise-manje,objasnio sto se dogadja kada dotaknes ekran prstima...ako zelis vise informacija o istome,pogledaj http://www.touchyourscreen.fr...

Srdačno Vaš,
:pray: Gothmog :pray:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: svaka cast....
vidim zivis u WoW,GW ili LOTR svijetu :D ali tocno si mu sve rekao ;)

Frky
27-04-2006, 11:01
Nakon dugog razmisljanja dosao sam do zakljucka da kad taknemo ekran , odnosno monitor sa svojim prstima na njemu ostanu odumrle stanice kože, nešto malo prljavštine (oni koji ne peru ruke :) ) i malo molekula znoja (jbga , nekom se ruke znoje vise nego noge :rotfl: ) !

mrs.croft
27-04-2006, 11:04
kad se na monitoru nađe koji otisak,dođe moja stara s krpom i riješi stvar :fof:

^B4$t4rD^
27-04-2006, 11:08
haha sto ces kad ti pocnu umirati pixeli? :D

King tiger
27-04-2006, 11:48
Ja sam dosao do zakljucka da kad dotaknemo ekran prstom nastaje do poremecaj kvantnog nuklesa binarnih celija te da to direktno blagoizvoljava imati utjecaj na tok hiperbolicnog magneticnog fluksa.


A mozda i ostane samo mrlja.

Prince
27-04-2006, 12:45
kad se na monitoru nađe koji otisak,dođe moja stara s krpom i riješi stvar :fof:

singed

ewok
27-04-2006, 18:19
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gothmog legendo ... :D :D :D

Sonic_Moronic
27-04-2006, 18:31
sta se desi kad dotaknes ekran...e pa sad...ovo ulazi u podrucje neuropsihologije,kvantne fizike,logike,filozofije,mitologije,scientologije i medicine...
ergo...
SLUCAJ 1.---kada dotaknes ekran mokrim prstima,empirijski je dokazano,da ce se otvoriti portal koji ce te odvesti onkraj vjecnosti,gdje ces saznati tajne zivota,no moras znati,da ce te doticni pothvat kostat zivota...

SLUCAJ 2.---ukoliko dotaknes ekran,u vrijeme sunceve eklipse i poravnanja triju planeta Suncevog nam sustava,pouzdano mogu reci,da ces u tom slucaju,doseci besmrtnost....

SLUCAJ 3.---1967. djecak pod imenom M'Kwambe Tutu (sin M'Be'Karagwe) iz glavnog grada republike Gornje Volte (danas Burkina Faso) Ouagadougou,navodno je dotaknuo ekran dok je na prstima imao zemlju crljenicu...od tog trenutka luta svijetom kao utvara u obliku žutoprstog medosasa

SLUCAJ 4.---mitolosko bice iz anticke Grcke,nepoznatog imena (mitolozima poznat kao homo incognitae),navodno je bio u posjedu rijetkog artefakta,kojeg su stari Grci nazivali..predočnik...kada ga je homo incognitae dotaknuo predočnik,teleportirao ga je direktno na olimp, u hale božice Atene,gdje je doticnu obljubio...sanzavsi za to,zeus je spizdio munje u guzicu homo incognitae-u,i vise nismo culi za njega...

SLUCAJ 5.---ovaj je meni osobno najdrazi...elem,kada dotaknes ekran svojim prstima,otvore se vrata obliviona,gdje te daedra lord pozove na rakiju i kulen...stoga opleti po ekranu...

...ja mislim,da sam ti ovim postom,vise-manje,objasnio sto se dogadja kada dotaknes ekran prstima...ako zelis vise informacija o istome,pogledaj http://www.touchyourscreen.fr...

Srdačno Vaš,
:pray: Gothmog :pray:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: svaka cast....
vidim zivis u WoW,GW ili LOTR svijetu :D ali tocno si mu sve rekao ;)

Gothmog eeee dobar si :rotfl:

Prince-Artas
27-04-2006, 18:32
car je. jedan od naj postova na forumu :pray:

Tri66a
27-04-2006, 19:33
Mislim da Gothmog zaslužuje nekakvu nagradu za ovo(majicu PCPlaya?). i Svaki mjesec bi se trebao birati najbolji post. Oćemo nagrade!!

gamer4life
27-04-2006, 21:22
1.ja ne otvaram teme iz dosade
2.ovo mi je bila prva otvorena tema te je krivo ispala
3.OVAKO JE TREBALO ISPASTI
Dosao kod mene samozvani profi za GTA:SA da prijeđe jednu misiju.Nakon par neuspijelih poušaja OSTAVIO JE OTISAK PRSTA NA MONITORU(ja mrzim otiske prstiju i sličnih sranja na monitoru).Dobro,jednom se svakom može dogoditi.Nakon par minuta imao sam pozamašnu kolekciju svakakvih oblika i boja.Posegnuo sam za ladicom gdje držim nož,ali sam odustao.Otišao sam popit 1-2 rakije za smirenje te se vratio u sobu i rekao profiju da ode jer imam za učiti.Nakon toga ga više ne zovem kod sebe jer se sljedeći put neću moći oduprijeti nagonu da ga fizički ozljedim.