PDA

Pogledaj cijelu verziju : kako ste poceli igrat wow



Svinjoguz
22-06-2008, 18:56
ja sasvim slucajno, jednog dana sam iso kupit Baldurs gate u algoritam, i odjednom sam samo slucajno ugledo wow trial za 15kn, to kupih i odtada sam ovisnik uz par pauzi...

Kostolomac
22-06-2008, 20:30
mene su frendovi nagovorili da počnem. još prije 1.5-2god ali na *khm* serveru. ali eto, zato sam se opametio pa sad imam lika na originalu lvl69 :)

Arbiter of Change
22-06-2008, 21:53
Počeo bio 1. u društvu (yay, nas trojica od svih ukupno) i navukao druge.
Kako sam počeo? Ne znam, tražio sam novi MMO i bio sam pod utiskom tada dobrog Lore-a.

Lepro
22-06-2008, 23:09
heh, ja dosao u igraonicu kod strica a on igra WoW... Pitam ja vau sta je to...E pa to ti je jedna igra..znas igra se na internetu.. Piatam ja mogu li i ja, kaze on pa ovaj to se placa... Ja onako sav pokiso(htio sam da probam) gledam dok je isao u instancu..Gledam ja njegow mac magije, i cudim se :yuck: I nakon par dana ja i frend kupismo igru i tako je sve poceloo..... :D :D :D

hrconinho
23-06-2008, 02:25
hehe smio se frendu kak može na to vrijeme gubit da je geek ovo ono ... dok drugi frend nie reko da probam nabavit cd njemu, piratski još onda bio ... i eto par dana poslije dofuram mu ja cd i on instaliro i vidi jebena igra sutradan obojca išli po originale i ja naručivo adsl jer do onda od neta 0 bodova ... a to bilo ima 3-4god negdje fakat se nesječam i eto ga igro ja wow al nažalost nema me jedno pol god neda mi se pare bacat na bon a i dosadilo mi nekako ... al razmišljam kupit sad ubrzo dok sam doma nemam kaj za delat pa malo da halam :)


buahahahah nesmijem koristit rječ p-i-r-a-t-s-k-i hihih napiše intergalatički hihhihi pre :D :bravo:

Wizard
23-06-2008, 08:40
pa dosa rodijak kaze vidi tu neku igru world of warcraft, zapravo me uopce nije zanimala, nikad nisam bia fan warcrafta, ali na kraju kroz njegove nagovore i citanje par recenzija odlucim probat i instaliram s njegovim cdovima i igram malo na njegovom accountu i vidim nako nesto i odlucim i ja kupit...

A kad kupim izgubim cdkey a rodijak ga slika mobitelom, on mi kupia igru i posla preko poste, ako se slucajno izgubi u posti, a ono na mobitelu nemos jedno 10 znakova prepoznat tako da smo tjedan dana mozgali dok nismo pogodili

flander
23-06-2008, 12:33
frend mi dofural igru kao aj igrali bumo na ilegalnim serverima, i tak malo sam tamo igral, dopishdili mi bugovi i prebacil se na Blizz

Aerial
23-06-2008, 12:58
Flander, zakucaj si marked sad :D

flander
23-06-2008, 14:40
zake? :D pa samo kažem da sam tamo počel, ne reklamiram, niti ne tražim takav server, niti više ne igram tamo :P

lizard
24-06-2008, 11:00
zasto su moderatori ljudi koji vise n e igraju wow ?

Wizard
24-06-2008, 12:07
reka je da vise ne igra tamo, na onim serverima cije ime se nesmije izgovoriti :D

flander
24-06-2008, 12:21
zasto su moderatori ljudi koji vise n e igraju wow ?


igram ja WoW i tekako ga igram, samo asd je pauza radi ispita, krećem u 8 mjesecu :P

back on topic plz

crazy123
25-06-2008, 12:19
Ja sam poceo WoW prije nekih dvije godine dok mi je GW dosadio pa sam poceo trazi novi MMO pa prvo sam uzeo D&D online pa je suxalo,, pa poslje wow sa kolegom i igra mi se svidjela i od onda non stop xD... :D

Pudli
26-06-2008, 14:54
Poceo tako sto sam cuo i citao da je wow zakon i ja lijepo pravac na wow eu skinuo si igru i napravio acc i eto me 8)

Beaster
26-06-2008, 17:58
specijalci + petlare

Dark Saruman
26-06-2008, 23:14
Vidio sam kako frend igra na trialu. Zaintrigiralo me. I tako ja pricam s frendom priko telefona o necemu i dodjemo na temu WoW. I sjecam se da sam nakon 5 min razgovora o WoWu rekao: "Cekaj znaci da ti mozes bez problema plaćat bonove za WoW ti bi ga igra?" - On je reka da. Ja sam kupio WoW

bornathepicek
13-07-2008, 19:35
Frend u skoli mi reko da ce njemu frend nabavit wow, ja malo razmislio i sjetio se kaj je to i onda, DAJ TO MENI...
I tako on prestao igrati ja i dalje igram...Bome mi je malo dosadilo, al ko da mi je sad neka rutina, dignem se ujutro i upalim wow da vidim kaj ima, kakav raid itd.

Demon Hunter
16-07-2008, 00:16
U ja se sjecam kad je u PcPlay izasla najava Blizzarda....World of WarCraft!
A posto sam i ovisnik o WarCraft III...jedva sam ceko da izadje.

Ali kako to biva nemoz docekat...i onda meni frend kaze nabavio je offline WoW ustvari onaj Mangos ili ti sta pa smo igrali kao Singleplayer..islis sami na illidana.hehe

E i kako je to dosadilo i glupo bilo napokon uzeh WoW...i tako poceo igrat Original....

Jebiga zaraza...fora ljudi...guild...i tako!

Prodajemse
23-07-2008, 13:13
kad sam dobio dsl poceo sam gledat sta bi mogao igrat na netu i onda sam se dvoumio izmedju GW koji je tada tek izasao, onaj dodatak sa ritualistima, i izmedju wowa kojemu je tada tek izasla ekspanzija. posto smo frend i ja bili fanovi warcraft franšize, uzeli smo si wow :friends:

Nakazha
26-07-2008, 00:43
ah fini su to dani bili sjecam se ja wizard i njegov rodijak bili u wizarda i pili smo vodku ako se

nevaram i nekako smo se dočepali pc playa u kojem je izašla rezencija wowa, i wizard meni kako

ce kupit bla bla bla, a ja se nećko sve ocu necu onda nisam znal kako plaćat i tako to. U to vrime

uletia mi posao i zaradile se pare i nakon par dana pocea se igrat wow. btw godinu i pol sam ga

igral na Carnetu dizal sam patcheve jedno 10tak dana zamislite racuna :D :D evo sad ce u osmom

misecu 3 godine kako igramo wow još 2 i pravimo mali maturalac :D :D opet vodka i udri brale

:friends: :friends:

Wizard
26-07-2008, 12:49
Ja se toga nesicam, tocnije bi bilo reci wizard pio vodtku :D
to su bili dobri stari skullcrusher dani, kad sam zva rodijaka svakih 5min kad sam pocea igrat sta sad trebam napraviti

flynan
01-09-2008, 14:30
ovako je to nekako bilo....

brat nabavio od frenda trail - dao meni da malo igram - prestali kad je isteko acc

brat kupio acc - ja ga vidjela kako igra - pukla i kupila i ja acc - nagovorila dragog da kupi acc - nagovorila još par frendova da kupe acc - i sad smo svi online i nemamo život :)

Mjutant
03-09-2008, 14:33
mene su frendovi navukli :D

Beaster
04-09-2008, 11:27
petlare aka morogoth... pričao mi i jbga , uzeli i zarolali sa pcplay gildom specijalci na karazanu

Ripaz
04-09-2008, 19:01
Igrao prije na *khm* serverima i pošto su stalno lag-ali, i bugani do kosti, puka mi film i odmah sljedeče jutro kupit Battlechest i rerollo na Darksorrowu.

LorlonWarrior
04-09-2008, 20:35
Ja još nisam počeo igrat... Ne znam kako, al mene ta igra uopće ne privlači :( (al sam ovisnik o RPG-ima i takvim igrama)

lycancro
14-09-2008, 07:14
zbog zena, malo da zaboravim njihove napadaje pms-a :rotfl:

Lenkota
31-10-2008, 16:16
Ma kupio sam si gameplay i tako vidio i uzeo .... :rambo:

Jerry
02-11-2008, 15:51
po pcplayu pisali o tbcu,kao nadolazećoj expanziji,ja nabavio igru,tamo tražio wow servere i onda skužio da trebam org blablabla igro na nekom pvt serveru di si lvl 255 xD

TripoX
17-01-2009, 19:14
Frend me navukao

K4ciga
18-01-2009, 14:52
Krenio sam igrati negdje u 9. mjesecu 2006. ako se ne varam,jer su mi sve tadašnje igrice dosadile,a WoW su svi hvalili,plus što sam bio fan Warcrafta općenito.

Dosta sam se brzo snašao u WoW-u,onda sam shvatio da se otvara PCPlay guilda,priključio sam se Specijalcima na samom danu osnivanja.
Relativno brzo sam napredovao i u činovima i u levelima,međutim onda su došle svađe i svađice unutar guilde,Potjeh je odlučio napraviti ogranak Specijalaca,"Ministry of Offense",nakon toga je par ljudi popilo kick iz Specijalaca jer nisu poštivali pravila,nastala je druga guilda,svojevrsna konkurencija Specijalcima ( bok,Beaster ),i nakon toga je došlo do neformalnog raspadanja Specijalaca.Otišli su veterani,ja sam ostao još dosta vremena tamo,međutim onda sam shvatio da je to sve propalo,i otišao sam i obrisao dobrog starog Kacigu.

Šteta,mislim da je raspad Specijalaca uvelike učvrstio moju odluku da jednom zauvijek quitam WoW,i tako je bilo.Digao sam drugog Kacigu,na drugom serveru,na 70,i onda sam quitao.

Wizard
18-01-2009, 16:39
koja tuzna prica, sad napravi treceg kacigu i digni ga na 80 i nemoj quitat :D

Beaster
18-01-2009, 18:30
istina, kad je bilo par seljaka u specijalcima koji su se pravili pametnima

K4ciga
18-01-2009, 19:00
@Wizard ;

Jednom ću se vratiti WoW-u,ali neznam kad:)

@Beaster ;

Obje su strane griješile,nema smisla tražiti krivca.

aha123
18-01-2009, 23:00
ja sam poceo kad sam vidio u igraoni ovu stariju ekipu...sta je tam bila po 3 dana igrala wow...pa sam reko ajde idem i ja probat...i vec od tad...jedno 2004 sam ovisan...:D

Petlare
20-01-2009, 23:26
Krenio sam igrati negdje u 9. mjesecu 2006. ako se ne varam,jer su mi sve tadašnje igrice dosadile,a WoW su svi hvalili,plus što sam bio fan Warcrafta općenito.

Dosta sam se brzo snašao u WoW-u,onda sam shvatio da se otvara PCPlay guilda,priključio sam se Specijalcima na samom danu osnivanja.
Relativno brzo sam napredovao i u činovima i u levelima,međutim onda su došle svađe i svađice unutar guilde,Potjeh je odlučio napraviti ogranak Specijalaca,"Ministry of Offense",nakon toga je par ljudi popilo kick iz Specijalaca jer nisu poštivali pravila,nastala je druga guilda,svojevrsna konkurencija Specijalcima ( bok,Beaster ),i nakon toga je došlo do neformalnog raspadanja Specijalaca.Otišli su veterani,ja sam ostao još dosta vremena tamo,međutim onda sam shvatio da je to sve propalo,i otišao sam i obrisao dobrog starog Kacigu.

Šteta,mislim da je raspad Specijalaca uvelike učvrstio moju odluku da jednom zauvijek quitam WoW,i tako je bilo.Digao sam drugog Kacigu,na drugom serveru,na 70,i onda sam quitao.

a sad reci da nije bilo pretjerano da nesmiješ ni na gc ništ pisat odam gild kik order by lumy

Wizard
21-01-2009, 00:40
nemojte sada tu raspravljati bezveze, al sto je je specijalci su bili premocni, pogotovo kad smo ja svinja i kaciga bili oficiri :D :rotfl:

xaviaz
24-01-2009, 22:27
Htijeli smo progress zato smo se i makli od manjih lvla a svako je bio dobro dosao poslje u novi guild...

Beaster
24-01-2009, 23:47
kad sam ja posta oficir raspa se gild :D

Petlare
25-01-2009, 00:13
Htijeli smo progress zato smo se i makli od manjih lvla a svako je bio dobro dosao poslje u novi guild...

i ostvarili progres u svađama :D

lizard
25-01-2009, 12:13
to ti je kad ih je 5-6 IRL frendovi i imaju master loot... gild se raspo zbog Nathrezim Mindblade (http://www.wowhead.com/?item=28770url)S :rotfl: :rotfl:

Svinjoguz
25-01-2009, 13:08
koja tuzna prica, sad napravi treceg kacigu i digni ga na 80 i nemoj quitat :D
:D

LD
25-01-2009, 18:53
Sjecam se pocetka jos, kada sam upo u Specijalce na nekom 16 lvlu bio je ono feeling nenadjebiv. Svaka recenica koju sam piso u gchatu bila bi formulirana koda je samom Obami saljem, ali bio sam noob. Sjecam se jos Lumija, Potjeha, Bestera, Kacige,Malika, Gobca, Frostwitcha, Svinje, Roosemayer itd. Kaciga me busto iz cistog mira kroz deadminse i od tada mi je u nekom dobrom sjecanju.

xaviaz
25-01-2009, 19:59
da je bar zbog toga hahaha =),uglavnom dosta ljudi je nakon raspada jos uvijek zajedno raidalo i imalo ogroman progress zajedno,a neki i dan danas su zajedno =)

K4ciga
25-01-2009, 23:32
Aah,sjećate se raida na onu zonu gdje je DM? ( ne igram dosta dugo,već sam zaboravio naziv ).
Pa kad je Svinjoguz morao ići na sud zbog genkanja gnomova? ^^

lizard
26-01-2009, 15:19
to je bilo bolno iskustvo za mene jer ste vi svi imali mountove a ja na 30 lvlu =)

Svinjoguz
27-01-2009, 12:05
Aah,sjećate se raida na onu zonu gdje je DM? ( ne igram dosta dugo,već sam zaboravio naziv ).
Pa kad je Svinjoguz morao ići na sud zbog genkanja gnomova? ^^

isse e da bar još ima arhiv od starog foruma od specoša da to iskopam :pray:
prejebeno je bilo u specijalcima...najbolje vrijeme WoWa, btw jel se sjećate kad nismo mogli za tabard skupit :rotfl:

kaciga daj dojdi na kor gal :D

Beaster
27-01-2009, 14:20
prvi put od 1 do 70 je bilo legendarno, pogotovo najmanji levelovi... prejebeno... neznaš niš, dobro društvo... e to su bila vremena najbolja... danas je sve u kurcu

Petlare
27-01-2009, 14:24
Aah,sjećate se raida na onu zonu gdje je DM? ( ne igram dosta dugo,već sam zaboravio naziv ).
Pa kad je Svinjoguz morao ići na sud zbog genkanja gnomova? ^^

isse e da bar još ima arhiv od starog foruma od specoša da to iskopam :pray:
prejebeno je bilo u specijalcima...najbolje vrijeme WoWa, btw jel se sjećate kad nismo mogli za tabard skupit :rotfl:

kaciga daj dojdi na kor gal :D


covjece 1 gold je košto ko ce imat tolko :shock:

Wizard
27-01-2009, 14:25
a kada niko od vas vise neigra, ma u wow i jesiu najbolja vremena mali lvli, i u specijalcima su bili, i kasnije u iskoraku, al svemu tome dojde kraj, nist, amo napravit gnomove dkove negdi i igrat :D

trazia sam da iskopam ssove al nema ih nigdi iako sam siguran da sam ih negdi sprzia :(

K4ciga
28-01-2009, 11:44
Ja sam imao cca 150-200 screenshotova iz vremena specijalaca,ali sam ih obrisao,zajedno sa cijelim WoW-om :)
EDIT: Imao sam i 2-3 videa ^^

Svinjoguz
30-01-2009, 11:38
jel ima ko onu sliku di se cijeli guild sliko u UCu? :D

BloodyMary
23-03-2010, 23:22
pa eto, kako san igrala Warcraft 3 TFT i svidila mi se priča, zanimao me WoW, prijatelj (koji je teški ovisnik o WoWu) mi je dao da malo zaigram, svidio mi se, i onda mi ga je kupio za rođendan prije 3 godine, i eto :D

Devil Dog
13-05-2010, 18:01
Jednog dana došao u Algoritam po neku knjigu za sestru, rekoh idem provjerit jesu došli kakvi novi naslovi za PC... Kad tamo ugledah ga, stoji s naljepnicom: "With new lower price"... Kupio, ispucao 1 mjesec koji se dobije, onda kupio 2 pre paida, pa je do tad izašao BC, sjećam se još najave u PCP-u... Od tad je postalo regularno, uz 2-3 prekida, sad ne igram već više od 3 mjeseca, al opet me hvata WoW groznica i mislim da ću ljetne praznike provest lvlirajući sljedećeg alta :D

Zwer
02-06-2010, 17:37
Ja sam pocel tak sto mi je stari donijel doma WoW 2005 zsajedno s prepaid cardom na 2 mjeseca i potom dok smo to sve installirali (nekih 3 sata dok smo sve poskidali od patcheve i ono krenuli s prvim likom (Sestra mi je bila tolik pametna dami je izbrisala lika na 20lvlu kad je poginula naime mislila je da se nemre revive-at) a onda kad sam krenul ponovo bilo je dodjem do 40 lvl ne svidja mi se ime deleteam chara i tak u krug jer mi se ne svidja kak izgleda lik, ime ili classa...

Devil Dog
05-06-2010, 14:38
Isuse... :rotfl:

Ne sviđa ti se kako se lik zove pa ga izbrišeš, i to još 40 lvl? Jednostavnije ti je onda platit recostumizaciju nego brisat lika.

Rang€r
05-06-2010, 15:16
prvi put zaigro prije neke 4 godine, mislim da još tbc nije izašo al o tom po tom... igrali ja i brat wc3ft na b.netu, pa se brat neš naložio na WoW i tako smo krenuli na intergalaktičkom serveru ^^

on je poslje krenuo i org igrat, imo je najboljeg warriora kad je wotlk izašo, znam da je i dobro gearanog huntera imo...
ja sam neš malo igro na orginalu al mi je prezamorno grindat par mjeseci da bi došo do max lvl i onda grindat da bi dobio oversized weapon ili nove sandale..

Wizard
05-06-2010, 16:01
Isuse... :rotfl:

Ne sviđa ti se kako se lik zove pa ga izbrišeš, i to još 40 lvl? Jednostavnije ti je onda platit recostumizaciju nego brisat lika.
u to vrime toga nije bilo, i brisanje lika radi imena i izgleda je bila normalna stvar, srecom ja sam brzo odlucia sta ocu, sican se da sam lika izbrisa na 24 lvlu mislim radi buga s torbama koji se pojavia posli patcha i napravia novog lika sve isto osim imena

Devil Dog
05-06-2010, 16:34
Isuse... :rotfl:

Ne sviđa ti se kako se lik zove pa ga izbrišeš, i to još 40 lvl? Jednostavnije ti je onda platit recostumizaciju nego brisat lika.
u to vrime toga nije bilo, i brisanje lika radi imena i izgleda je bila normalna stvar, srecom ja sam brzo odlucia sta ocu, sican se da sam lika izbrisa na 24 lvlu mislim radi buga s torbama koji se pojavia posli patcha i napravia novog lika sve isto osim imena


Ja nikad lika ne bi izbrisao zbog imena, izbrisao sam prvog lika s kojim sam došao do 70, pa kasnije 80. lvl, jer sam uvidio da je server mrtav, nisu se odvijali rejdovi, battlegroundi... a plaćat transfer ne želim nit ću ikad platit za to

Wizard
05-06-2010, 17:31
Ako ima neki razlog zasto bi lika izbrisa to je ime :) , ostalo se sve da srediti, a rodijak mi je brisa lika radi imena, spola, rase, klase svega i to vise puta, i svaki put bi zva gma da mu vrati lika nakon par dana, svak ima svoje razloge :)

Aerial
06-06-2010, 10:32
True, ja sam obrisao DK-a na 80lv samo zato jer je human male :D

Kao, mislio sam gnome DK bi bio baš kul.
Nakon dva dana sam GM poslao poruku da mi vrati lika :D


...

I onda ga opet obrisao nakon 2-3 mjeseca :P

Wizard
06-06-2010, 13:30
True, ja sam obrisao DK-a na 80lv samo zato jer je human male :D

Kao, mislio sam gnome DK bi bio baš kul.
Nakon dva dana sam GM poslao poruku da mi vrati lika :D


...

I onda ga opet obrisao nakon 2-3 mjeseca :P
meni je brat izbria 80lvl dka jer je bia belf il krava, nisan siguran, pa napravia novog, orka i diga ga na 80