PDA

Pogledaj cijelu verziju : WALL-E



RIDER32
22-06-2008, 02:55
http://www.vellottischesskids.com/walle11.jpg
Evo 27.6 nam dolazi nesto predobro.
Ako su vam se svidijeli auti, nemmo, mravi i slicno onda ce vam se definitivno.
Na internetu vec ima stvarno puno trailera o tom malom roboticu.
Ma o cem ja pricam. O kakvom roboticu.
"Vali" je zapravo radni stroj koji radi na otpadu. Njegov je zadatak zapravo napraviti neki red u tom carstvu smeca. Međutim on nije obican robot. On je usamljen ali pronalazi zabavu u tim hrpama smeca.
Međutim jednog dana mu dolazi gost. Također mali bijeli robotic koji lici kao jaje koje je okrenuto naopacke. Igrom slucaja oni se zaljubljuju i Wall-e dospijeva na cudesan svemirski brod "AXIOM" na kojem stanuju roboti.
Kako bi prica bila zanimljivija ostali roboti neprihvacaju naseg junaka koji ako zeli izvuci zivu "glavu" mora jos prozivjeti mnoge zgode i nezgode.

Preostaje nam jos samo sacekat da se Wall-e provoza svojim gusijenicama do nacih kina i zabava moze poceti.

Evo vam i predobro napravljen Offical Site (http://disney.go.com/disneypictures/wall-e/)Spa sami prosudite o cemu se radi.

http://www.playfeed.com/blogimages/wall-e-gamecube-mod.jpg
http://images.rottentomatoes.com/images/features/wall_e/wall-e_3.jpg
http://gizmodo.com/assets/resources/2008/05/wall_e_eve.jpg
http://www.lashorasperdidas.com/wp-content/uploads/2007/10/wall-e.jpg

streetrace777
22-06-2008, 08:55
U ovo ce biti dobro.

Maja
22-06-2008, 09:18
a baš su slatki... :D

flander
22-06-2008, 09:58
nema tog animiranog filmića od PIxara da ja nisam gledal ^^

svi su mi odlićni ^^

Constantine
22-06-2008, 11:22
Baš sam ja htio otvorit tu temu,ali si me prestigo.Bude odličan film,jedva čekam da izađe.

Jopax
22-06-2008, 12:49
Čuo za ovo davno, jako dobro izgleda posebno mi je moćan onaj Walleiv pogled sa onim ogromnim očima :D

Helena
22-06-2008, 12:56
O moj bože, kak je sladak robot... :D

DrunkyDuck
22-06-2008, 13:28
http://interocitor.com/images/johnny5.jpg

?

RIDER32
22-06-2008, 15:32
Ne nije to on. :nonono:
http://youtube.com/watch?v=As7UQtKX00cS:pray: :oops:

TeraBajt
22-06-2008, 18:59
nema goreg od robota koji ima izraz lica ko da ga je silovo napaljeni nosorog. Must see.

Joco
22-06-2008, 19:38
jedva cekam , bice dobro

Sgt. Bull
22-06-2008, 21:05
Zbog ovog ću nakon tri godine opet u kino :pray: stvarno prelijepo izgleda, imam neki filing da su ovi filmovi sada na nekom vrhuncu sa pixarom te da ću morati pogledati i Aute (kako već) i ostale njihove uratke...

Bartuc
22-06-2008, 21:16
Gledao sam trailer u kinu i crtić mi se čini brutalno lošim!

Zašto?

U čitavom traileru su prikazana samo 2 robota koja tokom čitavog trailera ne progovore više od dvije riječi. Znači pre malo likova i nema dijaloga. Čak je i moja cura rekla da nebi to nikada gledala, a cure se inače pale na slatke crtiće :D

A preko imbd-a se vidi da bu u filmu bilo samo 9 likova...

Ne znam, ja glasam protiv njega :P

POSA
22-06-2008, 22:04
ma ja sam za
krenule mi suze na trailer...

Jopax
23-06-2008, 08:52
Najžešće mi je kad onako izobličenim robotskim glasom kaže Wall-e to mi je premoćno, negdje u rangu sa You shall not pass :pray:

Lord Jambrek
23-06-2008, 09:18
http://interocitor.com/images/johnny5.jpg

?

To onaj robot iz onog nekog filma, mislim da je vojni robot to bil pa je nekak dobil AI, ne sjećam se najbolje, sjećam se nekih scena kad prelista knjigu i već ju zna :D

Inače da, dosta slično izgleda ovaj iz WALL-E

Bartuc
23-06-2008, 09:26
Najžešće mi je kad onako izobličenim robotskim glasom kaže Wall-e to mi je premoćno, negdje u rangu sa You shall not pass :pray:

To je jedino kaj kaže valjda u čitavom filmu :rotfl:

Jopax
23-06-2008, 09:40
Ima i drugih neartikuliranih riječi al ova je najkul :D

RIDER32
24-06-2008, 17:02
Nikad nisam gledao nijedan animirani :|
neznas sta propustas.

Gledao sam trailer u kinu i crtićSmi se čini brutalno lošim!

Nemogu vjerovati da si ti ovo provalio.
To nije crtic nego animirani FILM. :P

Bartuc
24-06-2008, 17:40
Gledao sam trailer u kinu i crtićSmi se čini brutalno lošim!

Nemogu vjerovati da si ti ovo provalio.
To nije crtic nego animirani FILM. :P


Daj adresu da te dojdem ispikati u snu :D To je za mene crtić :D

RIDER32
24-06-2008, 17:45
Zasto bi me piko :shock:
Prijavit cu te da mi prijetis seksualnim uznemiravanjem :rotfl:

Bartuc
24-06-2008, 17:54
Zasto bi me piko :shock:
Prijavit cu te da mi prijetis seksualnim uznemiravanjem :rotfl:


:shock:

http://www.firstshowing.net/img/wall-e-poster1-big.jpg

:D

Lord Jambrek
24-06-2008, 17:56
JOOOOJJ!!!! Kako se zove film u kojem je ovaj?

Odličan film!

Drunky nisi ga bezveze stavio tu. Po glavi su isti! :D

Sjetih se

Short Circuit se zove film

Sickmanno1
06-07-2008, 02:32
Film je odlican...preporuka svima :D

Cak se i badass Sick (ja) raznjeznio tokom filma ^^

Bartuc
06-07-2008, 16:13
Jel ima dijaloga u filmu ili je sve u Wal-eeee uzvicima ? :D

Sickmanno1
06-07-2008, 22:50
Jel ima dijaloga u filmu ili je sve u Wal-eeee uzvicima ? :D

Naravno da ima :D

Hellboy
13-07-2008, 18:25
ajd da podignemo temu na vrh podforuma...
upravo sam pogledao film...jednom rječju - savršeno... obožavam malog WALL-E-ja... osobito kad kaže Eeeeeeevaaaaa? mali je car... i nisam očekivao da čem se raznježiti tijekom filma ali kad se dogodilo ono na brodu nakon što je AI napravio ono što je napravio pa skoro ostadosmo bez WALL-E-ja (oke...ovo je bilo zbunjujuće i za mene ali nečem spojlati) bilo je neugodno...i to blago rečeno... film je po meni najbolji Pixarov uradak ikad, daleko ispred prijašnjih...

Bartuc
13-07-2008, 20:47
Jel ima dosta komedije u crtiću? Koliko dijaloga zapravo ima?

Trebao bi curu u kino peljati jedan dan, pa ako je ovo čudo fakat tak dobro... zakaj ne!

Hellboy
13-07-2008, 21:00
komedije ima poprilično...meni je jedna od dražih scena kad Axiom izgubi ravnotežu pa se hrpetina pretilih humana prevali na jednu stranu broda i stvori ogromnu hrpu... također ima i dijaloga (između ljudi na Axiomu) no nisu ni blizu zanimljivi kao WALL-E - EVE razmjena zvukova... za takav manjak dijaloga začuđujuće je koliko dobro komuniciraju i koliko se zapravo shvati kako se osjećaju i što misle... and ofc cuteness factor WALL-E-ja je izvan skale... čovjek poželi imati jednog takvog malog prljavog robota kraj sebe samo da ga slušaš i gledaš... malac mi je draži od Companion Cubea...

unknown
13-07-2008, 21:33
Nikad nisam gledao nijedan animirani :|
neznas sta propustas.

Gledao sam trailer u kinu i crtićSmi se čini brutalno lošim!

Nemogu vjerovati da si ti ovo provalio.
To nije crtic nego animirani FILM. :P

a što je crtić nego animirani film

Bartuc
13-07-2008, 21:47
@Hellboy, hvala na infou... Bum predložio curi pa nek ona presudu donese :D Moramo nekaj ubaciti prije Mumije 3, Hulka, Dark Knighta itd. :D

RIDER32
15-07-2008, 18:39
Nikad nisam gledao nijedan animirani :|
neznas sta propustas.

Gledao sam trailer u kinu i crtićSmi se čini brutalno lošim!

Nemogu vjerovati da si ti ovo provalio.
To nije crtic nego animirani FILM. :P

a što je crtić nego animirani film
Ja govorimjezikom profesionalaca :rotfl:

Bartuc
15-07-2008, 18:47
Curi se ne gleda Crtić u kinu. Idemo na Incredible Hulka.

A razumijem ju, ipak je Hulk jedini muškarac sa boljim tjelom od mene 8)

:rotfl: :oops:

Joco
16-07-2008, 11:38
Odgledao danas i film je veoma dobar.Nije sjajan kao Shrek ili Nemo... ali vredi pogledati.

Hellboy
16-07-2008, 15:08
po meni owna i Shreka i Nema i sve dosadašnje pixarove radove...koji su redom bili izvrsni...

unknown
16-07-2008, 16:15
odličan je bio.... jako mi je ono s kišobranom bilo XD

Joco
18-07-2008, 03:09
po meni owna i Shreka i Nema i sve dosadašnje pixarove radove...koji su redom bili izvrsni...
:|
:rotfl:
Samo toliko.

Hellboy
18-07-2008, 10:08
mogao si barem obrazložiti svoj velebno intelektualni post koji zaslužuje osnutak nove religije zbg prosvjetljenja koje nastaje među masom kad ga vide...

olio
18-07-2008, 10:50
Ja nikad ne gledam animirane...
Ne volim filmove sa sadrzajem kojeg mogu gledati desetogodisnja djeca i trudnice...
glupost

Joco
18-07-2008, 14:52
mogao si barem obrazložiti svoj velebno intelektualni post koji zaslužuje osnutak nove religije zbg prosvjetljenja koje nastaje među masom kad ga vide...
Procenat govana raste srazmerno duzini tvoje recenice u kojoj pokusavas da "ispadnes" intelektuano nadmocan, da ne kazem "obdaren". :wink:
:rotfl:
Ako tebi Wall-e "owna" Shreka i (genijalnog) Nema i sve ostale Pixarove kreacije (Ratatouille,Cars,The Incredibles) ne znam sta bi ti rekao...
MOZDA, ali samo MOZDA je bolji i zanimljiviji od A Bugs Life-a i Toy Story-ja ... verovatno zato sto si ih mozda davno gledao...
A Shreku (koji je kategorija sama za sebe) ne moze ni da prismrdi, pa makar bio i jos toliko "sladak".
Film nije los, cak je i zanimljiv...ali stavljati ga u istu kosaru sa Srekom i Nemom je smesno.
8)

Hellboy
18-07-2008, 17:17
good one... eh da... ne znam jesi li čuo, a vjerujem da jesi, onu staru poslovicu o ukusima i raspravljanju oko istih... onak... meni su Shrek i Nemo sasvim prosječni u usporedbi sa WALL-E-jem... Fionu je trebalo silovati prije nego što je pobenavila i pretvorila se u orka/ogrea/vatever a Nemo je trebao završiti na gradelama... no opet, to je moje mišljenje...

W3DR4N
18-07-2008, 17:24
KungFu Panda ga rula. Isto u kinima.

RIDER32
19-07-2008, 00:08
A nisam gledao ni jedan.
Jel panda ima sinkronizaciju ili su slova.
Bas bi volio cut onoga buckastog cara dok vice aaaaaaaaAAAAAAAJAAAACAAAaaaaaaa

olio
19-07-2008, 08:38
A nisam gledao ni jedan.
Jel panda ima sinkronizaciju ili su slova.
Bas bi volio cut onoga buckastog cara dok vice aaaaaaaaAAAAAAAJAAAACAAAaaaaaaa
koliko sam ja vidia nažalost sinkronizirano :cry:

Nightyx
19-07-2008, 09:23
A nisam gledao ni jedan.
Jel panda ima sinkronizaciju ili su slova.
Bas bi volio cut onoga buckastog cara dok vice aaaaaaaaAAAAAAAJAAAACAAAaaaaaaa
koliko sam ja vidia nažalost sinkronizirano :cry:
To saka kad je Jack Black u ulozi :pray:

W3DR4N
19-07-2008, 09:44
A nisam gledao ni jedan.
Jel panda ima sinkronizaciju ili su slova.
Bas bi volio cut onoga buckastog cara dok vice aaaaaaaaAAAAAAAJAAAACAAAaaaaaaa
koliko sam ja vidia nažalost sinkronizirano :cry:


Kao i svaki sinkronizirani film, distributer ga nudi u lokaliziranom, ali i orginalnom jeziku, ovisno o vremenu projekcije.
Pretežno je kompletna matineja sinkronizirana, dok se u večernjim satima puštaju obje verzije.
Hrvatska sinkronizacija slovi za bolje u svijetu, i odrađuje se vrlo profesionalno.

Joco
19-07-2008, 14:14
good one... eh da... ne znam jesi li čuo, a vjerujem da jesi, onu staru poslovicu o ukusima i raspravljanju oko istih... onak... meni su Shrek i Nemo sasvim prosječni u usporedbi sa WALL-E-jem... Fionu je trebalo silovati prije nego što je pobenavila i pretvorila se u orka/ogrea/vatever a Nemo je trebao završiti na gradelama... no opet, to je moje mišljenje...
moguce i to :wink:
:thumbs2:

Bartuc
19-07-2008, 14:22
Da, ima i sinkronizirana i originalna verzija. Osobno preferiram original, koliko god Hrvati to dobro sinhronizirali, draža mi je original izvedba. Pogotovo Shrek gdje Eddy i Mayers daju glasove, pre dobri su dečki.

RIDER32
20-07-2008, 00:45
A i ja bi vise volio gledati originalnu verziju a kad mi ingliš nije jaca strana a nije ni brzo citanje pa onda ipak moram uzivati u sinkronizacijama.
Srecom to nasi ljudi uvijek naprave potpuno profesionalno i savrseno. :thumbs2:

Flippy
10-08-2008, 19:11
Gledao sam ga sada u subotu u Cinestaru.


ODLIČAN FILM! :bravo: :bravo:

unknown
10-08-2008, 20:09
WALL-E radi wheely XD