PDA

Pogledaj cijelu verziju : Audio problem u TES III:Morrowind



Duke of Earl
18-06-2008, 18:00
Dakle, nabavio sam si napokon Morrowind:GOTY nakon razoračaranja s Oblivionom, instaliram igru i ekspanzije, uđem u igru, i nakon što me Jiub pita za ime, glazba počinje trzati i tako nastavlja unedogled. Na igri nema još nikakvog moda, a zvuk trza i na hardware, i na software acceleration. Zvučna kartica je Realtek AC97 Audio, a ostatak konfe je Athlon 64 3200+, 1 GB Ram, GeForce 6800 GT.
Ovo mi je dosad prvi ovakav problem u nekoj igri, i užasno je iritantan, a nemam namjeru isključit glazbu u igri, jer je odlično izvedena. Pa ako neko zna riješenje ovog problema, bio bi jako zahvalan.

Arbiter of Change
18-06-2008, 18:43
Probaj:

Control PanelS-> Sounds and Audio DevicesS-> u Volume kartici nađi dio gdje piše Speaker Settings i tamo klikni na AdvancedS-> tamo se prebaci na karticu PerformanceSi smanji Hardware Acceleration (možda ćeš se morati malo poigrati jer ne znam što će raditi kod tebe).

GaTa666
18-06-2008, 18:51
Dakle, nabavio sam si napokon Morrowind:GOTY nakon razoračaranja s Oblivionom, instaliram igru i ekspanzije, uđem u igru, i nakon što me Jiub pita za ime, glazba počinje trzati i tako nastavlja unedogled. Na igri nema još nikakvog moda, a zvuk trza i na hardware, i na software acceleration. Zvučna kartica je Realtek AC97 Audio, a ostatak konfe je Athlon 64 3200+, 1 GB Ram, GeForce 6800 GT.
Ovo mi je dosad prvi ovakav problem u nekoj igri, i užasno je iritantan, a nemam namjeru isključit glazbu u igri, jer je odlično izvedena. Pa ako neko zna riješenje ovog problema, bio bi jako zahvalan.

Ispravi me ako grijesim ali zar Morrowind: GOTY nije verzija morrowinda za x-box.
I po cemu se razlikuju Morrowind: GOTY i Morrowind.

Arbiter of Change
18-06-2008, 19:12
GotY verzija Morrowinda u sebi sadržava obje ekspanzije; Tribunal i Bloodmoon.

Bartuc
18-06-2008, 19:36
Ispravi me ako grijesim ali zar Morrowind: GOTY nije verzija morrowinda za x-box.
I po cemu se razlikuju Morrowind: GOTY i Morrowind.

Goty ti znači Game of the Year, uglavnom se radi o igrama sa više expanzija pa ti sve to potrpaju u jednu cjelinu po prihvatljivoj/promotivnoj cijeni.

McPingvin_v2.0
18-06-2008, 19:49
Poskidaj najnovije patcheve za igru i ekspanzije, ako već nisi :)

Duke of Earl
19-06-2008, 10:12
Probaj:

Control PanelS-> Sounds and Audio DevicesS-> u Volume kartici nađi dio gdje piše Speaker Settings i tamo klikni na AdvancedS-> tamo se prebaci na karticu PerformanceSi smanji Hardware Acceleration (možda ćeš se morati malo poigrati jer ne znam što će raditi kod tebe).
Hvala na pokušaju pomoći, ali ništa od toga. Jedino mi je čudno kad smanjim Hardware Acceleration, uđem u igru, opet trza, izađem iz igre, odem opet na Performance i Hardware Acceleration je opet skroz na kraju, ko da ga nisam promijenio :?

Arbiter of Change
19-06-2008, 11:11
Vidi da ti ga ne overwrita Sound MAX ili neki slični software, iako 1. put čujem za takav problem... mislim, da ti neće uhvati promjene. Općenito sve OK sa kompom?

Duke of Earl
19-06-2008, 12:29
Ma sve je općenito OK, ovo mi je sad prvi ovakav problem u dvije godine kolko imam komp. Mislim, uhvati on tu postavku, ali samo kad otvorim neku aplikaciju, i onda izađem iz nje, opet je na starom. Inače, tih nekoliko problema koje sam ja općenito imao s računalima, su uvijek bili nerješivi, tako da nevjerujem da ću ovaj problem riješit.

Arbiter of Change
19-06-2008, 12:53
Pretpostavljam da nije u pitanju zabuna i da ne klikneš na Cancel umjesto na Accept ( :)), ali stvarno ne znam onda jer sam ja imao sličan problem sa SW: Battlegrounds i riješio sam ga tim putem.

Ne znam, probaj patchirati igru ili svoje drivere, iako ne znam koliko je izvedivo ako je integralka u pitanju.