PDA

Pogledaj cijelu verziju : Serious Sam 2



FaTaL_mRkvA
25-04-2006, 19:58
Nisam vjerovao da je to hrvatska igra sve dok se nisam uvjerio u nekom
časopisu.... Zakon je to kaj je šaljiva,bar meni

goGAMERo
25-04-2006, 19:58
Ma dvica mi nije baš nešto, "prešarena" mi je, prethodni nastavci su bili bolji!

mrs.croft
25-04-2006, 20:00
Nisam vjerovao da je to hrvatska igra sve dok se nisam uvjerio u nekom
časopisu.... Zakon je to kaj je šaljiva,bar meni

pa otkud si ti :?

inače ss2 je dobar,ali ss:tfe je nenadjebiv

goGAMERo
25-04-2006, 20:01
dobro nije čovik zano, nemoj ga odmah podjebavati :) , ali slažem se s tobom, SS2, sam samo igrao demo, igru nisam nabavljao, BTW. čudo ti SIG! :)

Prince-Artas
25-04-2006, 20:10
ma dobar je ss2 ali first i second encounter su bolji

dabl eM
25-04-2006, 20:21
ss opcenito je klasicna PUCAČINA....fps.....samo pucanje....

MENI JE PRAVA STVAR....
IGRO SAM SVA TRI DIJELA....
ŠTETA KAJ CROTEAM NIJE NAPRAVIL PREIJEVOD GOVORA NA HRV.....


KUPUJMO HRVATSKO.....


ak kažu da bosanci rade super filmove....
mi bogami radimo super igrice....

BiH i HR rulez....

MindReader
25-04-2006, 20:24
pa imas sad na dvd-u (ovaj mjesec) neki dodatak na hrvatskom. ne znam šta je to, pogledaj pa vidi

dabl eM
26-04-2006, 17:07
pa imas sad na dvd-u (ovaj mjesec) neki dodatak na hrvatskom. ne znam šta je to, pogledaj pa vidi

da,gledo sam,sam piše na hrv,al nema i prijevoda govora....

MarkaN
26-04-2006, 17:53
evo SS 2 recenzija sa LNL-a ako ste još zainteresirani :wink:

http://lnl.com.hr/view/122/

goGAMERo
26-04-2006, 18:14
Evo pročitah je, :bravo:, onaj me gamespot odvano živcira! :)

MarkaN
26-04-2006, 18:16
Evo pročitah je, :bravo:, onaj me gamespot odvano živcira! :)

e, pa vidiš! Nisi jedini :wink:

gamespot FAQ! :killyou: :fof:

DeusEx
03-05-2006, 14:07
Nisam ju još dokraja odigrao ali igra mi je super.

gamer4life
03-05-2006, 14:18
ss opcenito je klasicna PUCAČINA....fps.....samo pucanje....

MENI JE PRAVA STVAR....
IGRO SAM SVA TRI DIJELA....
ŠTETA KAJ CROTEAM NIJE NAPRAVIL PREIJEVOD GOVORA NA HRV.....


KUPUJMO HRVATSKO.....


ak kažu da bosanci rade super filmove....
mi bogami radimo super igrice....

BiH i HR rulez....





POTPIS :fof:

hacker
03-05-2006, 20:08
ss opcenito je klasicna PUCAČINA....fps.....samo pucanje....

MENI JE PRAVA STVAR....
IGRO SAM SVA TRI DIJELA....
ŠTETA KAJ CROTEAM NIJE NAPRAVIL PREIJEVOD GOVORA NA HRV.....


KUPUJMO HRVATSKO.....


ak kažu da bosanci rade super filmove....
mi bogami radimo super igrice....

BiH i HR rulez....





POTPIS :fof:

Kaj nema na DVD-u pc-a prijevod na hrvatski?????

dabl eM
03-05-2006, 20:14
ss opcenito je klasicna PUCAČINA....fps.....samo pucanje....

MENI JE PRAVA STVAR....
IGRO SAM SVA TRI DIJELA....
ŠTETA KAJ CROTEAM NIJE NAPRAVIL PREIJEVOD GOVORA NA HRV.....


KUPUJMO HRVATSKO.....


ak kažu da bosanci rade super filmove....
mi bogami radimo super igrice....

BiH i HR rulez....





POTPIS :fof:

Kaj nema na DVD-u pc-a prijevod na hrvatski?????

ima,ali samo tittla...i opisa monstera i zadataka....nema sinkronizacije...

Athlon64™
06-05-2006, 08:36
Najbolja HRVATSKA IGRICA. Nisam ni ja vjerovao da su je hrvati napravili. Mislio sam da su možda pokupili projekt od nekoga, ali kad sam detaljno o tome čitao na netu, stvarno sam se uvjerio da su je hrvati napravili. Prešao sam je i bio sam oduševljen igricom!

MindReader
06-05-2006, 08:38
Najbolja HRVATSKA IGRICA. Nisam ni ja vjerovao da su je hrvati napravili. Mislio sam da su možda pokupili projekt od nekoga, ali kad sam detaljno o tome čitao na netu, stvarno sam se uvjerio da su je hrvati napravili. Prešao sam je i bio sam oduševljen igricom!
evo, vidim d si novi tu pa ću te upozorit;
nije najpoželjnije da govoriš igrica. govori igra i neće bit problema.
ajd, sretno sa samom :wink:

Stiffy
06-05-2006, 08:48
SS2 je nabolji dio....to se igra na high end...e ne na šrotinama. zato su vam i bolji stari nastavci zato što ovaj nemožete dobit zadovoljavaljuće rezultate

Athlon64™
06-05-2006, 08:58
Najbolja HRVATSKA IGRICA. Nisam ni ja vjerovao da su je hrvati napravili. Mislio sam da su možda pokupili projekt od nekoga, ali kad sam detaljno o tome čitao na netu, stvarno sam se uvjerio da su je hrvati napravili. Prešao sam je i bio sam oduševljen igricom!
evo, vidim d si novi tu pa ću te upozorit;
nije najpoželjnije da govoriš igrica. govori igra i neće bit problema.
ajd, sretno sa samom :wink:
Ajd dobro!

Outmind
06-05-2006, 13:27
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

v4MP1r3
06-05-2006, 13:45
meni druga ima maaalcice preveliku zahtjevnu konfu...mislim, ne znam, al meni steka, a nesto fakat zahtjevno ne...to ne kuzim...

hacker
06-05-2006, 21:16
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

Pa ipak to je jedina hrvatska igra,sta si ocekivao??
Za prvi put,igra je odlicna :pray:

FaTaL_mRkvA
07-05-2006, 20:02
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

Pa ipak to je jedina hrvatska igra,sta si ocekivao??
Za prvi put,igra je odlicna :pray:
nije jedina, igro sam neku igru di gađas kokoši, svinje i krave sa uzijem :killyou: , puškom, pištoljem i strojnicom!!!!!!!!!!!!!!!!! :rotfl: :rotfl:

str33t6l0w
07-05-2006, 21:01
e ta se zove "kokoš na meti" :D

mrs.croft
07-05-2006, 23:41
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

Pa ipak to je jedina hrvatska igra,sta si ocekivao??
Za prvi put,igra je odlicna :pray:

jedina???

a Sraz,Poslanik,Dominance (ak se tako zove),Knin Peaks,Football Glory...?

si to prespavao možda???

hacker
08-05-2006, 19:10
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

Pa ipak to je jedina hrvatska igra,sta si ocekivao??
Za prvi put,igra je odlicna :pray:

jedina???

a Sraz,Poslanik,Dominance (ak se tako zove),Knin Peaks,Football Glory...?

si to prespavao možda???

Mislio sam na jedinu croteamovu igru.Ultitechov dominance mi je shit,sraz je dobar al ne smatram ju PRAVOM igrom,Poslanik tak-tak,a za fotball glory i knin peaks neznam

mrs.croft
08-05-2006, 23:15
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

Pa ipak to je jedina hrvatska igra,sta si ocekivao??
Za prvi put,igra je odlicna :pray:

jedina???

a Sraz,Poslanik,Dominance (ak se tako zove),Knin Peaks,Football Glory...?

si to prespavao možda???

Mislio sam na jedinu croteamovu igru.Ultitechov dominance mi je shit,sraz je dobar al ne smatram ju PRAVOM igrom,Poslanik tak-tak,a za fotball glory i knin peaks neznam

e samo da te podsjetim....croteam je napravio Football Glory :)

POSA
09-05-2006, 07:13
odličan je ss i svi dijelovi, al ja se nadam da će slijedeći dio biti zadnji, hoću već jednom nabit tog famoznog mentala

W3DR4N
09-05-2006, 17:49
Provox games uskoro izdaje igru Spaceforce 2. Kvalitetna multimedijska firma s našeg područja koja radi sa svim popularnijim televizijskim i diskografskim kućama. Uz sav taj posao, još uvijek se nađe vremena za izradu igara. Poznajem neku ekipu koja radi tamo i simpatični su to ljudi, uvijek spremni za razgovor uz pivo.

Za više detalja... http://www.provox.hr/games/

hacker
09-05-2006, 19:08
e samo da te podsjetim....croteam je napravio Football Glory :)
hm..cudno to nisam znao :?

CoLosS
14-06-2006, 21:30
SS2 je nabolji dio....to se igra na high end...e ne na šrotinama. zato su vam i bolji stari nastavci zato što ovaj nemožete dobit zadovoljavaljuće rezultate

Znaš postoje ljudi kojima grafika nije najbitniji dio igre.

Valtiel
14-06-2006, 21:50
Vec sam negdje napisao da SS2 pored Stronghold2 cini najvecu gresku u povijesti igara... SS2 ima bas djetinjast izlged, ali to bas i ne smeta koliko je igra dosadna. Cijela igra je tako dosadnaaaa. Neprekidni leveli koji su tako slicni, skoro identicni, sa istim cudovistima... Ali ono sto je mene natjeralo da igru bacim u smece je cinjenica da su izbacili split-screen. :cry: Kako sam samo uzivao igrajuci sa 2 jarana na jednom racunaru... :cry: a to su zlobnici ukrali... :cry:

Lord Ragnarok
15-06-2006, 10:18
Meni se osobno ss nikad nije pretjerano sviđao. Istina ss je izvrsan trening za neki 32 player deathmatch i ima nekih zgodnih fora ali nije to to. Dvojka je još više bez veze. Mislim da je painkiller puno bolji no brainer fps...

Pa ipak to je jedina hrvatska igra,sta si ocekivao??
Za prvi put,igra je odlicna :pray:

jedina???

a Sraz,Poslanik,Dominance (ak se tako zove),Knin Peaks,Football Glory...?

si to prespavao možda???



Može mi neko objasniti kaj se dgađa u ovim igrama (Sraz,Poslanik,Dominance,Knin Peaks,Football Glory) jer prvi put čujem za te igre?

POSA
15-06-2006, 10:24
SRAZ - neka vrst šaha gdje likove pomičeš točno odgovarajući na pitanja, zabavna i poučna igra
Poslanik - sf avantura

a što se tiče serious sama, to mi je najbolji dio, zabavan, lijepo izgleda, zabavan

Dyslexia
15-06-2006, 11:41
ss2 je odlicna igra ali ima previse djetinjast izgled oni monsteri i leveli ali oruzja su mi odlicna

Prince
15-06-2006, 18:40
ma igra je odlična i sve su misije zabavne, a grafika je fenomenalna, velika doza humora iako je u nekim djelovima igradjetinjasta nomeni to i previše nesmeta. :D

Lord Ragnarok
15-06-2006, 18:53
ma igra je odlična i sve su misije zabavne, a grafika je fenomenalna, velika doza humora iako je u nekim djelovima igradjetinjasta nomeni to i previše nesmeta. :D


Svi su gejmeri u duši još mala djeca :D :D

revenion
15-06-2006, 19:40
aleluja da ste opet oživjeli sama 2 napokon neko :pray: :pray: :pray:
a o cemu govorimo

revenion
15-06-2006, 19:43
meni je najludi kraj kad je kao u sw-u potvrdio da mu je otac a ovaj poceo pucat u njega i nekaj pogodio pa se cijela ona robotska piramida sjebala pa su oni alieni nekaj u svome brodu govorili o najtezem modu igre jer se kaj dobije kad to predes nikak da predem predzadnju misiju na najtezem modu igre