PDA

Pogledaj cijelu verziju : splinter cell chaos theory



Cookie monsta
17-06-2008, 11:31
Imam problem kupio sam splinter cell chaos theory i instaliram sve u redu i kada odem da pokrenem igru pojavi mi se security kod ako ga neko zna koji je neka mi pomogne
ako zna koji je kod :pray:

mravojed20
17-06-2008, 12:24
Boky, original Splinter Cell: Chaos Theory dođe 60kn na http://www.crovortex.com/

W3DR4N
17-06-2008, 13:39
Ako te traži CD-key, on piše na koricama manuala u službenom izdanju, i na priloženoj brošuri u reizdanju. U verzijama uz grafičku, ključ se nalazi na dnu papirnate omotnice.

Cookie monsta
17-06-2008, 14:44
Nisam znao

eddie2142
17-06-2008, 16:59
Nov si,zabranjena je piratija...zasto djecurlija nikad ne cita pravila?

kako je isus ili neki drugi "bible guy" reko:
"Ako ima medju vama bezgresnih, neka bace kamen na ovu kurvetinu!"
dakle, my point je:
Ako kazes da je tvoje prvo djelo na ovom forumu citanje pravilnika, necu ti vjerovati
(ja sam procitao kad mi je bilo dosadno :D )

_ZlayA_
17-06-2008, 17:30
ima ona ''Thou shall not distribute warez''...
inace ako je to ono sto mislim da jeste, nemoj pokusavat previse forsirati taj starforce security sistem jer ti moze unistiti komp, znam jer mi se desilo...

Teon
17-06-2008, 17:39
Nov si,zabranjena je piratija...zasto djecurlija nikad ne cita pravila?

kako je isus ili neki drugi "bible guy" reko:
"Ako ima medju vama bezgresnih, neka bace kamen na ovu kurvetinu!"
dakle, my point je:
Ako kazes da je tvoje prvo djelo na ovom forumu citanje pravilnika, necu ti vjerovati
(ja sam procitao kad mi je bilo dosadno :D )

Heh, ja nisam nikad procitao pravilnik ni na ijednom forumu xD A po gle me, nijednu opomenu (dobro jedino size Siga) :bravo:

@ Wedran, ali nazalost uz graficku verziju ne dobijes i CD key multiplayera :cry: Tako sam bio primoran kupit original (ponovo), al dobro kupio sam Trilogy :D

Edit: A za CD KEY, nije piratija, naime mozes CD key za single player zatrazit od UBI servicea, oni ti ga daju sam tako (kazes da si ga izgubio), mislim da im je cak i ispisan u support stranicama Chaos Theorya jer je isti za sve primjerke igre, dok multiplayer CD key ne daju

ScorpiuS
17-06-2008, 17:48
ima ona ''Thou shall not distribute warez''...
inace ako je to ono sto mislim da jeste, nemoj pokusavat previse forsirati taj starforce security sistem jer ti moze unistiti komp, znam jer mi se desilo...
Meni se desilo s ORIGINALOM PoP: Two Thrones. Moro reinstalirat OS.