PDA

Pogledaj cijelu verziju : rapidshare u kupus



Booby
16-06-2008, 19:21
oke, šta je sad ovo. repidšer je prešo na neki novi skin i sad se moraju upisat šest simbola u onaj neki prostor za verifikaciju, a stane samo četiri! i još sa strane piše da upišeš samo simbole za koje je prikvačena mačka, a za sve je prikvačena!

i kako da čovjek ne poludi!?! :kill:

croat1gamer
16-06-2008, 19:52
erm, znam da su promijenili skin, ali su 4 slova i dalje, provjeri kod okulista zapazanje, 4 su slova s mackama, a ostalo su slicna s psima i inim zivotinjama

flander
16-06-2008, 20:04
oke, šta je sad ovo. repidšer je prešo na neki novi skin i sad se moraju upisat šest simbola u onaj neki prostor za verifikaciju, a stane samo četiri! i još sa strane piše da upišeš samo simbole za koje je prikvačena mačka, a za sve je prikvačena!

i kako da čovjek ne poludi!?! :kill:

baš mi te je žal :(

Booby
16-06-2008, 20:40
erm, znam da su promijenili skin, ali su 4 slova i dalje, provjeri kod okulista zapazanje, 4 su slova s mackama, a ostalo su slicna s psima i inim zivotinjama

pa nekak blentavo su to napravili tak da ne vidiš šta je mačka a šta nešt drugo

Haki
16-06-2008, 21:17
erm, znam da su promijenili skin, ali su 4 slova i dalje, provjeri kod okulista zapazanje, 4 su slova s mackama, a ostalo su slicna s psima i inim zivotinjama

pa nekak blentavo su to napravili tak da ne vidiš šta je mačka a šta nešt drugo
ima ti macka i kucak iliti pas
ne to da je glup jos je glupo sto je sada happy hour sto nemoras stavljati ta 4 znaka a prije je bilo happy hour da skidas jedan za drugim,hebe mi se za znakove daj download happy hour ^^

mronki
16-06-2008, 22:02
To s mačkama i psima je namjerno stavljeno da isprovocira free korisnike i tako ih nagovori da počnu plačat

streetrace777
16-06-2008, 22:12
oke, šta je sad ovo. repidšer je prešo na neki novi skin i sad se moraju upisat šest simbola u onaj neki prostor za verifikaciju, a stane samo četiri! i još sa strane piše da upišeš samo simbole za koje je prikvačena mačka, a za sve je prikvačena!

i kako da čovjek ne poludi!?! :kill:

Jednostavno platis premium i mirna Bosna :)

Snake
16-06-2008, 22:21
To s mačkama i psima je namjerno stavljeno da isprovocira free korisnike i tako ih nagovori da počnu plačat

zapravo je napravljeno da se oslobodi brzina premium korisnicima jer se pojavilo sve više i više rapidshare download managera koji su rješavali korisnika od upisivanja koda i dodatno automatizirali proces, te dizali brzine downloada do maximuma.
ipak prednost je ta da kad pogrešno upišeš ne moraš ponovo čekat 2.7 minuta da se kod ponovo pojavi. i happy hour naravno

RIDER32
16-06-2008, 23:55
Jednostavno platis premium i mirna Bosna :)
A kolko KUNA kosta taj premium i koliko traje.
Meni macke i nesmetaju previse. Uzasno mi smeta ono sto kad nesto skines moras ponovo cekat onoliko minuta koliko si skinio mb :-x

C
17-06-2008, 00:21
Za sada, ako nisi čitao Booby, koliko god da je znakova, trebaš ih upisati četiri, a ta četiri su sa mačkama. :)

pimp
17-06-2008, 09:26
a ja ne razlikuej macke od ostalih beštija na onim slikama

Karlo_from_Bjelovar
17-06-2008, 09:31
a ja ne razlikuej macke od ostalih beštija na onim slikama

svrati do okuliste...

streetrace777
17-06-2008, 11:48
Jednostavno platis premium i mirna Bosna :)
A kolko KUNA kosta taj premium i koliko traje.
Meni macke i nesmetaju previse. Uzasno mi smeta ono sto kad nesto skines moras ponovo cekat onoliko minuta koliko si skinio mb :-x

Imas na forumu korisnika Samsung12 koji prodaje mjesecne accove za 40kn ili ako imas mogucnost PayPala pa mozes sam kupit od njih na vise mjeseci :)

Booby
17-06-2008, 13:58
oke, šta je sad ovo. repidšer je prešo na neki novi skin i sad se moraju upisat šest simbola u onaj neki prostor za verifikaciju, a stane samo četiri! i još sa strane piše da upišeš samo simbole za koje je prikvačena mačka, a za sve je prikvačena!

i kako da čovjek ne poludi!?! :kill:

Jednostavno platis premium i mirna Bosna :)

plati ti meni premium i bit će mirna i Hercegovina!! :)

Snake
22-06-2008, 18:22
baš kad se navikneš na mačke, dečki s rapidsharea stave novi, naravno još gori, sistem. sada je neke kodove nemoguće pročitat kak treba

DrunkyDuck
22-06-2008, 19:16
baš kad se navikneš na mačke, dečki s rapidsharea stave novi, naravno još gori, sistem. sada je neke kodove nemoguće pročitat kak treba
Bas.
http://i5.photobucket.com/albums/y178/DrunkyDuck/Fun/rapidshare_captcha.png
Svejedno, za besplatan servis u kojem nude terabajte (understatement) prostora se ne treba zaliti.


Nego Snake, kad ces maknuti tu muskobanjastu zensku s avatara?

mronki
22-06-2008, 19:22
Koji je ovo k****? Ja uvjek nekak imam sreće i baš naletim kad je Happy Hour

Lord Jambrek
22-06-2008, 23:46
Koji je ovo k****? Ja uvjek nekak imam sreće i baš naletim kad je Happy Hour

Happy Hours obično traju od 00:00 pa negdje do podne, nekad znaju i do 15:00 trajat

Inače ja sam premium user, do yaya mi je

IGoR_2803
23-06-2008, 08:07
happy hours preko tjedna traje cak do 18.00 h... ali ovo s integralima nemrem vjerovati... fakat carevi... :D :D osim ak nije fake...

streetrace777
23-06-2008, 09:04
daj slikaj i pokazi kakva konfirmacija, imam premium pa ne mogu vidjet a neda mi se logout :D

DoctorEvil
23-06-2008, 09:24
imam jedno pitanje u vezi tog rapidsharea. recimo da nabavim premium account na mjesec dana(7€). i sad, u pet dana mogu skinuti 50 GB, znači 300 GB kroz cijeli mjesec. pitanje je da li se ti gigabajti uračunavaju pod adsl promet, pa njih treba plaćati t-comu ili ne? jer ak se uračunavaju onda ne vidim baš neke prevelike koristi od tog rapidsharea.

streetrace777
23-06-2008, 09:35
Pa lol naravno da ti racunaju. ti skidas sa rapidshare i tcom ne zanima dali skidas od tamo ili sa neke druge stranice, ti imas protok prometa i to tcom gleda. Ja imam flat tako da mi to nije briga a korist za kupovinu premiuma je sto su stalno max brzine, nema cekanja od 2 minute, skidam vise linkova od jednom, ne moram upisivat nikakve kodove i ne moram nakon svakog linka reconnectat se da bi dobio novu IP adresu .

DoctorEvil
23-06-2008, 09:45
ali ako imaš flat adsl, čemu uopće rapidshare? ko da ne možeš stvari skidat prek nekih torrenta ili samo ovak normalno. samo za malo veću brzinu downloada plaćati im toliko...

streetrace777
23-06-2008, 11:43
Hmm zato jer:

1. Torrenti su ok ako imas privatne a tamo trebas i seedat a posto je upload brzina u Hr za bananu to ne dolazi u obzir tako da mozes skidat sa javnih torren sajtova di opet svi leechaju a nitko ne skida.

2. Po meni je lakse naci stvar koja je na rapidshareu nego na torrentu. Brzina je uvijek max, a znam ljude koji skidaju sa torrenta pa opet placaju seedbox da bi mogli skidat kako treba.

DoctorEvil
23-06-2008, 14:03
istina, prek torrenta se događa da brzina padne na otprilike pola one koja bi trebala biti, ali šta sad? ja sam donedavno bio na dial upu pa me baš ne smeta previše što će se fajl skinuti za kojih sat-dva više.

RIDER32
24-06-2008, 01:04
A di mogu kupiti premium i koliko to kosta u kunama i koliko traje.
Imam jos ~35 dana flat pa da iskoristim.
Evo danas sam navuko 83x :P

Cuo sam da neko na forumu prodaje bonove od 40 dana pa bi mi to bilo taman.
I kome se to placa i jel se moze platit bez kartice jer kod mene nitko u kuci nema karticu :yuck:

streetrace777
24-06-2008, 06:14
Javi se korisniku Samsung12 imas njegov topic u Oš kupit Ciglu, on prodaje po 40kn mjesecne premiume. Uplatis mu preko uplatnice ili u banci direktno na njegov racun

RIDER32
24-06-2008, 19:32
:shock: Odnma ga idem nac.
Fala :pray:
http://img246.imageshack.us/img246/4650/pticatrkacica6eg1ld4.th.jpg

Lord Jambrek
24-06-2008, 19:41
istina, prek torrenta se događa da brzina padne na otprilike pola one koja bi trebala biti, ali šta sad? ja sam donedavno bio na dial upu pa me baš ne smeta previše što će se fajl skinuti za kojih sat-dva više.

Da, ali kad ti se torrenti vuku po 1-2 kilobajta, nekad i po 0.x kilobajta pa si misli, rađe ja puknem za RS i pičim sa full brzinom od 2XX kilobajta i bmk

RIDER32
24-06-2008, 21:14
ajmo napravit listu ko koristi temu "R-shift V2"

-amd freak
-RIDER32
-Pseto
-?

Onntopic-
meni neizbaci nikaku sliku. :(

evo sad mi je izbacio.
Malo prije mi nije nista tio izbaciti.
Samo onaj text u 2 reda i prozorcic di to trebam upisati a slike nigdi.

Sonic_Moronic
25-06-2008, 16:35
Drunky, care... :rotfl:

Ali ovaj novi kod je bolji od mačaka, lakše se vidi... Ako ne, just reload the friggin' image.

Snake
02-07-2008, 19:21
jel se to meni samo čini ili je za free korisnike rapidshera odsad brzina downloada ograničena na 60kbps?

Snake
02-07-2008, 20:56
ja mislim da fakat jesu, tamo stoje neki mjerači brzine kad izabireš free ili premium i odsad mi se svaki download vuče na 60 kbps

DoctorEvil
03-07-2008, 15:40
da, izgleda da su ograničili brzinu. sad se pojavi ona neka kazaljka što ima min i max i meni stoji tamo negdje oko minimuma i skida mi 80kb/s. a skidao sam neki drugi fajl (ne s rapidsharea) i njega je skidalo oko 200. a ja mislio da je problem u mom modemu ili vezi :nonono:

streetrace777
03-07-2008, 15:50
Evo nova pravila


- premium ima natrag 50GB u 5 dana (koliko got dnevno skidali)
- free (neograničeno bodova dnevno) i premium (do 255 bodova dnevno = 7650 mjesečno) download sada oboje rade bodove onima koji uploadaju
- brzina skidanja za free je sada ograničena na 500kbita tj na max 80KB, ali nemoraju čekati između downlodanja fileova i nema više onih šifri za pisanje
- veličina file-ova je povećana na 200MB
- čekanje odbrojavanja prije skidanja je i dalje tu