PDA

Pogledaj cijelu verziju : Diablo II vs Titan Quest



Ubizec Corporation
15-06-2008, 21:36
Ovako zanima me vas misljenja koja vam je igrica bolja i zašto!(nemojte bezvz spamat neg ljepo napisite)pozz :P

Toxic
15-06-2008, 21:52
Izmedju sebe i svoga klona...koga li bih izabrao hmmm?
Diablo II...inace

la50
15-06-2008, 21:54
ja ću reć titan quest jer nisam imo nikad priliku igrat diablo

flander
15-06-2008, 21:58
Diablo LoD, samo Diablo II nema svrhe igrat,inače to je majka RPG-a, hack & slash, fenomenalna priča, radnja, igrivost na maximumu, fakat nikdada ne dosadi, jel svaki put kad igraš ti padne neka kova stvar, uvik je drukćije nekak, puno magija, kombinacija, a sa multyplayer opcijom prehebena stvar

TQ - sve isto kao i Diablo samo što je grafika jako unaprijeđena, što i nije loše, dobra stvar TQ-a je kaj se mogu birat dvije klase, pa je dosta opširna igra, nisam je puno igrao da bi govorio o samom gameplayu, ali čini se zanimljivom igrom

kažem, sve je isto samo što je grafika puno puno bolja od D2, ali ipak D2 ima nešto ^^to je ipak Diablo ^^

preporučujem da odigraš obje igre

Rider
15-06-2008, 22:08
Diablo 2 i diablo 1 su ti apsolutno najbolje rpg igre po kojima su napravljene i svi drugi rpg-ovi .Igre su apsolutno najbolje po svim elementima osim u tom kaj je grafika malo gora jel je najnoviji diablo iz 2001..Titan quest je isto samo jedna kopija diabla tak da znaš več . DIABLO !

tantak
15-06-2008, 22:35
diablo je klasika sto se tice rpg hack n slash igara isto ko mozart za muziku :D

Zeryx
15-06-2008, 23:54
ja ću reć titan quest jer nisam imo nikad priliku igrat diablo
gluposti...
kako možeš odlucit koja je bolja ako jednu nis igrao.
to ti je kao da te pitaju šta je bolje: ferrari ili opel. ti ceš rec opel samo zato što nisi vozio ferari^^

inace diablo2 je bolji. jer je izvornik ovo ostalo sve su kopije

Rider
16-06-2008, 00:02
Kaj si opče stavljo ovaj post kad znaš kaj če ti 99% ekipe reč.lol

Arbiter of Change
16-06-2008, 09:37
Već uvriježeno i moje poznato mišljenje je kako nijedan Diablov klon nije došao ni blizu njegovoj dinamičnost, posebno ovi 3D koje samo dodatno "koče" animacije (give meh dem spritez).

Wishmaster
16-06-2008, 12:55
Ajde onda ja velim Titan Quest....ozbiljno....stvarno....no vjerujte mi!!!!

Ubizec Corporation
16-06-2008, 16:48
Evo moje mišljenje je da je diablo je 1 i diablo 2 super igrica sam da je titan quest bolji zato sto je noviji!Pa ljudi nejdemo u nazat nego u naprijed ,i nebi sad neko trebo rec meni je bolji crt monitor od novog lcd zato kaj je ovaj ispred tj prije napravljen!zato mislim da je titan quest bolji jel je grafika 100000puta bolja ima prepuno magija i ostalog a i zvuk je odlican1

Rider
16-06-2008, 18:19
Nije važno kaj je novije nek bolje ,igrivije i slično,titan quest ima bolju grafiku i noviji je al priča ne valja i igrivost mu je k**** . A kaj se tiče lcd monitora nisu još u tolkom korištenju ko katodni jer su preskupa i imaju razne manjkavosti.
:nonono:

Outmind
16-06-2008, 19:08
Da se mene pita, bog i batina hack& slash-a je diablo JEDAN. Nakon njega slijedi diablo 2 lod rame uz rame sa titan questom +it. Nakon toga ide dungeon siege 1&2, te na kraju mnogostruko precijenjeni sacred.

Kaj se tiče bitke diabla dvojke i titanquesta, smatram da su igre potpuno ravnopravne. Diablu dajem prednost random dungeon generatora i bolje atmosfere, dok titan quest ima mnogo bolji skill sistem (po meni najbolji što ga h&s nudi danas, prije svega zbog izvrsne izbalansiranosti i korisnosti svih skillova, što je lod dobio tek 1.10 patchem), više questova i bolji osjećaj za monumentalnost. Dvojka je jako dobra igra, ali smeta me taj fanboyizam koji se stvorio oko nje što priječi mnogim ljudimma objektivnu prosubu drugih igara (ne da je moja prosudba objektivna naravno). Ja dvojku uvijek nekako doživljavam kao nabrijanu i malo ispoliranu jedinicu koja nije donjela neka zamjetna poboljšanja u sam koncept igre. TQ je u tom segmentu definitivno (barem malo) podigao standard.

Zaključak ovog laprdanja. Uživajte i u jednoj i u drugoj igri, i nemojte TQ odbaciti samo zato jer "to nije diablo"

Rider
16-06-2008, 20:29
Istina ,meni je jedninica isto bolja po tom jer ima to nešto, puno veču tamu,horor,priču i misterij itd...Bolji je i po tom kaj je začetnik rpg-a po čem su dalje svi rađeni,al ipak je diablo 2 bolji sveukupno iz razloga kaj je izbor puno veči ,priča duža i razgranatija,sama igra duža i teža i kaj ima više karaktera itd....Tak da su mi diablo 1 i 2 tu negdje al titan quest im nije ni u dalekoj konkurenciji .
:shock:

SkunK
18-06-2008, 00:01
Ma kakav TQ...Diablo ftw.

Ubizec Corporation
18-06-2008, 21:33
Moze pitanje sad jos jedno kolko je vas zaista opce vidilo iigralo TQ budite iskreni!

Lord Ragnarok
20-06-2008, 07:55
ja sam ga 2 puta presao
drzi se rade diabla

Outmind
20-06-2008, 09:54
Ja sam više puta odigrao obje igre. Moje je mišljenje na prethodnoj stranici...

Arbiter of Change
20-06-2008, 12:48
Moze pitanje sad jos jedno kolko je vas zaista opce vidilo iigralo TQ budite iskreni!
Ne, mi raspravljamo o igrama koje nikada nismo vidjeli i o kojim ništa ne znamo... molio bi da nas se stavlja u istu kategoriju sa Anonymous bagrom.

Ubizec Corporation
20-06-2008, 16:41
Pa gledaj vecina ljudi raspravlja o onom sta je vidlo i igralo tako neko moze bit za diablo makar nije igro tq tak da mislim ono svako ima pravo na svoje mišljenje!

POSA
22-06-2008, 10:56
inače nisam bio fan diabla, a bogme ni titana, ali kad bih morao birati, onda tq, no samo zbog mitologije, a i kul mi je bilo ono biranje klasa lika, pa kombiniranje
no diablo 2 je imao jeben soundtrack, došlo mi je da skinem onu jednu temu na gitari, fala bogu prošlo me brzo. a i priča mui je bila bolje
tak da...ne znam točno što sam htio reći
.....
kotor ubija oboje

nosferatu25
22-06-2008, 23:09
ma bilo kakva igra da izađe, i 10 puta bolja od Diabla, vi ćete uvek pričati da je Diablo bolji, samo zato što je među prvima u žanru. :? šta Diablo ima što TQ nema?

Rider
23-06-2008, 00:13
Ovo čemo brzo : sve

Sonic_Moronic
23-06-2008, 02:34
Ne opet... Ovakve teme su mi posisale sve živce. Diablo II owna Titan Quest toliko nepojmljivo mnogo da je to nemoguće usporediti s bilo čim drugim zbog prirodne anomalije koja nastaje od tolikog ownage-a.... mda.

Čux
23-06-2008, 08:37
odigro sam nekoliko puta i mogo bi obje preporučit.
u TQ-u su veće mogučnosti kod kreiranja lika, s obzirom da se biraju 2 klase, moguće su stvarno svakakve kobminacije, još je i expanzija (IT) dodala neke dodatne fičrse...

jedini problem je, što za razliku od diabla, leveli nisu random generirani tak da više puta nema potrebe za nekakvim istraživanjem jer nekon 1. prolaza praktički znaš sve, iako TQ ima neku verstu secret levela ipak to nije cow level :D , tak da bi u konačnici ipak laganu prednost dao diablu

Kostolomac
23-06-2008, 21:06
diablo sam igrao sat vremena pa ga zbrisao, a titan quest sam igrao čak 2 i pol sata pa ga zbrisao. prosudi sam :P

Rider
23-06-2008, 22:31
Bravo,al je pitanje za one kaj su igrali i jedno i drugo. :ekipa:

Ubizec Corporation
24-06-2008, 12:02
Ajme rider koji si ti debil pa kaj neznas citat je covjek ljepo napiso da je igro diiablo i tq samo kratko vrijeme daj citaj prije nk kaj izbacis svoje misljene
diablo sam igrao sat vremena pa ga zbrisao, a titan quest sam igrao čak 2 i pol sata pa ga zbrisao. prosudi sam :PS:bravo: rider

Rider
25-06-2008, 00:04
Ti mene zoveš debilom a budala si koja nemre skužit da sam pod tim "za one kaj su igrali" mislio one kaj su igrali igru i znaju neš o njoj a ne one kaj su ju izbrisali 5 min nakon kaj su je vidli.Konju

Kostolomac
25-06-2008, 16:08
Dink Smallwood (http://www.rtsoft.com/dink/)Spwna sve vaše diablote i titan kveste :P

Sonic_Moronic
25-06-2008, 16:23
Hvala na linku, podsjetio me na genijalnu igru Supreme with Cheese, ali ne slažem se. Dink Smallwood je po meni strašno loše odrađena igra...

Maja
25-06-2008, 17:25
jeste, dink smallwood je dobar :D

hm, tq sam igrala jako kratko pa nisam baš stigla sve to pohvatat, pa bih rekla diablo II

Čux
25-06-2008, 20:00
Dink Smallwood (http://www.rtsoft.com/dink/)Spwna sve vaše diablote i titan kveste :P

hahahaha, to je stvarno odlična igra, fakat preporuka i za to :D

crowap
16-11-2008, 12:56
diablo uvijek i za sva vremena!!!! 8)

Cthulhu
16-11-2008, 15:51
Kad je već oživljena tema...
Diablo 2.
Zašto? Izmislio je hack n slash žanr, nikad ne može dosaditi, svaki prelazak igre je potpuno drukčiji i poseban. Itemi se randomiziraju i nikad na istom mjestu nećete naći isti item. Općenito, hack n slash svih hack n slasheva, Titan Quest je samo Diablo klon koji je zabavan, ali neoriginalan. I ubacite među smajlije bananu koja pleše!!1oneoneone