PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje



Cazze
15-06-2008, 10:20
Ovako mene nesto zamina.Htijeo sam kupiti slusalice Sennheiser hd 201.U kompu imam integriranu zvucnu,i ljudi su mi rekli da te slusalice nemogu raditi sa integriranom zvucnom,mene zanima zast?to nebi bio toliki problem,nego ja na maticnoj nemam vise mjesta za novu zvucnu.Pa me zato zanima zasto te slusalice nemogu ili ne rade dobro na integriranoj zvucnoj??????

vjever_masni
15-06-2008, 10:49
glupost, naravno da mogu raditi, samo integrirana zvucna ne moze iskoristit sav njihova potencijal

kupuj te slusalice !

bezimeni
15-06-2008, 10:53
Ovako mene nesto zamina.Htijeo sam kupiti slusalice Sennheiser hd 201.U kompu imam integriranu zvucnu,i ljudi su mi rekli da te slusalice nemogu raditi sa integriranom zvucnom,mene zanima zast?to nebi bio toliki problem,nego ja na maticnoj nemam vise mjesta za novu zvucnu.Pa me zato zanima zasto te slusalice nemogu ili ne rade dobro na integriranoj zvucnoj??????


Mogu raditi.I rade na mnogim intergalkama.Ali na nekima jednostavno ostvaruju piskutav i slab zvuk jer te slušalice nisu rađene za pc.To su sluške prvenstveno da ih spojiš doma na svoje linijsko pojačalo.Neke intergrirane zvučne ne mogu isporućiti dovoljnu snagu za te sluške.Ali slušalicama terba i jedno vrijeme kako bi se usvirale pa je moguće da su neki predvidili tu činjenicu te su olako odbacili te sluške.Mislim da možeš kupiti sluške,probati ih doma pa ako ti je zvuk koma vratiš ih isti dan u trgovinu i tražiš zamjenu za neke druge.

Karlo_from_Bjelovar
15-06-2008, 11:15
lik stvarno ono...
negdje sam ovdje jucer objasnio zasto...

i dobio si isti odgovor samo pinku opsirnije, koji je ubiti isti...

Cazze
15-06-2008, 12:18
Krlo odgovori nisu bas isti.TI si rekao da mi treba barem creative zvucna,inace nemogu koristit.A ostali su rekli da moze radit.

Karlo_from_Bjelovar
16-06-2008, 08:01
pa moze radit, al na integrusi ce bolje radit sluse od 80 kn neg senhajzerice...
sta ne kuzis?