PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dva mala problema za jutro :D



Dario_sharingan
14-06-2008, 06:33
DAklem ovaj kad stisnem tools nema mi dio folder options na tool traci...
takoder kad stavim na toolbar shortcut za folder options i kad kliknem nista se ne dogada...

znam da je jutro al ako netko moze pomoci imam nekih stvari koje trebam posakrivati...


i usput ako netko ima dobar program koji zakljucava foldere a da nije Folder Lock...

hvala

bornathepicek
14-06-2008, 08:49
znam da je jutro al ako netko moze pomoci imam nekih stvari koje trebam posakrivati...

Cek samo da vidim jesam li te shvatio, ako jesam pokusavas sakriti neke foldere,
ako je u tome problem samo stisnes na neki folder desnim klikom, odes na properties i otvori ti se novi prozor u kojem imas dolje na sredini Attributes:Read-only te hidden kliknes na hidden i stisnes apply ili ti primjeni. Zatim odes u control-panel>folder options>view> te kliknes na "Do not show hidden files and folders". I to je valjda to.
Al nemoj me vuc za nos ako nisam odgovorio na sva tvoja pitanja jer nisam te bas shvatio.

Dario_sharingan
14-06-2008, 09:20
Zatim odes u control-panel>folder options>view> te kliknes na "Do not show hidden files and folders". I to je valjda to.

taj dio nema...netko je cackao po kompu

Joco
14-06-2008, 09:52
my computer\tools\ folder options\view
probaj tako
ako ne ide onda
my computer\view\toolbars\customize i tu nadji folder options
ako ne moze ni tako, onda ne znam...jbg

Dario_sharingan
14-06-2008, 10:12
pa jesam rekao da mi neradi na kad stavim na toolbar niti ga nema u tools optionu... pitam kako da ga vratim.... jer moram sakriti par stvari...<.<

Dario_sharingan
15-06-2008, 17:30
*bump*

jos mi uvijek ovo treba...

Snake
15-06-2008, 22:47
otvoriš start meni, u run upišeš gpedit.msc
sa strane otvoriš user configuration, pa administrative templates, windows components pa windows explorer.
u glavnom dijelu prozora sad nađeš liniju removes the folder options menu (trebala bi bit treća po redu) dvoklik na nju pa disable i apply

Dario_sharingan
17-06-2008, 11:41
otvoriš start meni, u run upišeš gpedit.msc
sa strane otvoriš user configuration, pa administrative templates, windows components pa windows explorer.
u glavnom dijelu prozora sad nađeš liniju removes the folder options menu (trebala bi bit treća po redu) dvoklik na nju pa disable i apply


ma snake legendo nema ti ravna....hvala puno


a sad pitanje:
jesi ti snake sa ogame foruma s kojim sam radio intervju???

Snake
17-06-2008, 11:43
nope, na ogame-u sam koristio drugi nickname

Dario_sharingan
17-06-2008, 11:52
hmm dobro onda je to valjda drugi snake...

anyway moze LOCK?!